>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami VI runda 2. Ekstraligi

neutralny 478,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Szósta runda 2. Ekstraligi odbędzie się na raty z dwoma meczami w najbliższą niedzielę oraz dwoma pojedynkami, które zostaną odjechane 9. czerwca. Hitowym pojedynkiem wydaje się być rywalizacja Polonii Bydgoszcz z ROW-em Rybnik. W tym temacie dyskutujemy o typach na VI rundę 2. Ekstraligi.
 
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
Chris Holder under 10,5 1.70 10 pkt. (3, 3, 2, 1, 1)

Idę w under Kangura z Ostrovii. Typ swój uzasadniam znikomom znajomością toru przez Australijczyka. Wydaję mi się, że na torze w Krośnie jechał tylko raz, ubiegłym sezonie na torze Wilków w barwach Unii Leszno wykręcił okrągłe 0 punktów w dwóch startach. Dodatkowym aspektem są powiedzmy to sobie szczerze średnie jak na poziom I ligi ostatnie występy tj. dwa razy po 10 punktów tylko, że w 6 startach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1101
I 30,7K

iti

Użytkownik
Pisze to z pamięci, ale zdaje się, że Holder właśnie w Krośnie wrócił po swojej długiej kontuzji i nawet chyba nie był jeszcze w 100% zdrowy. Także tym bym się jakoś mocno nie sugerował.
 
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
Tak było, jednak uważam, że linia wysoka jak na wyjazd nawet na takiego zawodnika jak Chris. Wilki będą gryzły tor :)
 
G 34,2K

gkskubik

Użytkownik
Wysocki over 3,5 @ 1,84 STS 3(0,1,0,2)

Widać powolny wzrost formy u Wysockiego. Kiedy jeśli nie dziś ma punktować? Młodzież z Orła druga od końca w statystykach. Do 8 biegu nie spotka się ani razu z jakimiś tuzami drużyny przeciwnej, a oprócz młodzieżowego dwukrotnie pojedzie na Kaczmarka, raz na Brennana i Gapę. Linia wg mnie do pokrycia.

PS. Coraz głośniej się mówi o zmianie w drużynie gospodarzy na dzisiejsze spotkanie. Tondera ma zastąpić killer - ale pewnego info jeszcze nie ma.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
neutralny 478,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów
Milik poniżej 11 pkt. @1,85 Betfan

Musielak poniżej 8,5 pkt. @1,85 Betclic
Szostak poniżej 5 @1,85 Etoto

Czugunow (-1) vs Jakobsen - 1 @2,02 Fortuna

Dziś skupiam się na meczu w Krośnie, bo jakoś nie czuję co zdarzy się w Gdańsku, bo Wybrzeże i Orzeł to obecnie dla mnie dość nieprzewidywalne zespoły.
W Krośnie natomiast skłaniałbym się delikatnie ku gościom, choć handicapy wystawione według mnie wzorowo. Gram więc undery plus jedno h2h.
Na początek under Milika w betfanie, który chyba jako jedyny oferuje linię 11,0 po dobrym kursie. Przy tak wyrównanym meczu nie wydaje mi się, żeby ktoś tu strzelał trójkę za trójką, bo stawka jest zbyt wyrównana. Waszka jedzie spod "13", więc łatwych biegów nie będzie miał. Dwukrotnie będzie miał juniorów jako doparowych, poza tym seniorzy. Po dwa razy Czugunow, Musielak i Jasiński, a po razie Holder i Jakobsen, poza tym raz w parze z Salkiem i raz z Berge. Bardzo ciężko będzie Czechowi tu przekorczyć 11 oczek, ty bardziej, że forma dobra, ale nie jakaś znowu znakomita, średnia biegopunktowa w okolicach 2,0. Dziś rywale mocny i raczej skłaniałbym się ku 9-10 punktom Milika.
Drugi typ to under Musielaka. Tobiasz lekko zawodzi w tym sezonie, szczególnie na wyjazdach, gdzie notuje średnią 1,5 pkt. na bieg. Nie widzę, aby dziś w Krośnie był w stanie poprawić ten rezultat rywalizując z Berge, Salkiem, czy nawet Wojdyłą. Tylko Jasiński jest słabszym seniorem ostrowian i myślę, że w tym meczu się to potwierdzi.
W underze wykorzystuję linię, jaką oferuje Etoto, bo u reszty jest 4,5 o kursach nawet 1,45 co jest już lekką przesadą. Seba ma dziś trudnych rywali po stronie gospodarzy. Bańdur i Świercz to nie ułomki i zrobią wszystko, aby na swoim torze napsuć krwi doświadczonemu juniorowi. Nawet jeśli junior Malesy będzie dziś punktował to obiektywnie patrząc może zdobyć 5 oczek, jakakolwiek strata punktów spowoduje powodzenie tego typu.
Ostatni typ to h2h Czugunowa z Jakobsenem i głównie patrzę tu na formę obu Panów. Gleb ze średnią 2,3, Jakobsen 1,9. Patrząc więc czysto statystycznie Rosjanin powinien wygrać dwoma punktami, jednak moim zdaniem jego przewaga może wynieść nawet 3-4 oczkami. We wszystkich do tej pory odjechanych meczach Gleb był wyraźnie lepszy od Duńczyka. Na torze spotykali się dwukrotnie, również dwa razy lepszy był Gleb. Nie ma więc tu przypadku. Stawiam dziś na naturalizowanego Polaka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów
Milik poniżej 11 pkt. @1,85 Betfan

Musielak poniżej 8,5 pkt. @1,85 Betclic
Szostak poniżej 5 @1,85 Etoto

Czugunow (-1) vs Jakobsen - 1 @2,02 Fortuna

Dziś skupiam się na mecu w Krośnie, bo jakoś nie czuję co zdarzy się w Gdańsku, bo Wybrzeże i Orzeł to obecnie dla mnie dość nieprzewidywalne zespoły.
W Krośnie natomiast skłaniałbym się delikatnie ku gościom, choć handicapy wystawione według mnie wzorowo. Gram więc undery plus jedno h2h.
Na początek under Milika w betfanie, który chyba jako jedyny oferuje linię 11,0 po dobrym kursie. Przy tak wyrównanym meczu nie wydaje mi się, żeby ktoś tu strzelał trójkę za trójką, bo stawka jest zbyt wyrównana. Waszka jedzie spod "13", więc łatwych biegów nie będzie miał. Dwukrotnie będzie miał juniorów jako doparowych, poza tym seniorzy. Po dwa razy Czugunow, Musielak i Jasiński, a po razie Holder i Jakobsen, poza tym raz w parze z Salkiem i raz z Berge. Bardzo ciężko będzie Czechowi tu przekorczyć 11 oczek, ty bardziej, że forma dobra, ale nie jakaś znowu znakomita, średnia biegopunktowa w okolicach 2,0. Dziś rywale mocny i raczej skłaniałbym się ku 9-10 punktom Milika.
Drugi typ to under Musielaka. Tobiasz lekko zawodzi w tym sezonie, szczególnie na wyjazdach, gdzie notuje średnią 1,5 pkt. na bieg. Nie widzę, aby dziś w Krośnie był w stanie poprawić ten rezultat rywalizując z Berge, Salkiem, czy nawet Wojdyłą. Tylko Jasiński jest słabszym seniorem ostrowian i myślę, że w tym meczu się to potwierdzi.
W underze wykorzystuję linię, jaką oferuje Etoto, bo u reszty jest 4,5 o kursach nawet 1,45 co jest już lekką przesadą. Seba ma dziś trudnych rywali po stronie gospodarzy. Bańdur i Świercz to nie ułomki i zrobią wszystko, aby na swoim torze napsuć krwi doświadczonemu juniorowi. Nawet jeśli junior Malesy będzie dziś punktował to obiektywnie patrząc może zdobyć 5 oczek, jakakolwiek strata punktów spowoduje powodzenie tego typu.
Ostatni typ to h2h Czugunowa z Jakobsenem i głównie patrzę tu na formę obu Panów. Gleb ze średnią 2,3, Jakobsen 1,9. Patrząc więc czysto statystycznie Rosjanin powinien wygrać dwoma punktami, jednak moim zdaniem jego przewaga może wynieść nawet 3-4 oczkami. We wszystkich do tej pory odjechanych meczach Gleb był wyraźnie lepszy od Duńczyka. Na torze spotykali się dwukrotnie, również dwa razy lepszy był Gleb. Nie ma więc tu przypadku. Stawiam dziś na naturalizowanego Polaka.
berge ma poważną kontuzję i ma pauze kilka miesięcy .Każdy fanatyk żużla to wie od kilku dobrych dni .Także każdy twój typ idzie pod wielką wątpliwość skoro podstawowych rzeczy nie ogarniasz
Post automatycznie złączony:

berge ma poważną kontuzję i ma pauze kilka miesięcy .Każdy fanatyk żużla to wie od kilku dobrych dni .Także każdy twój typ idzie pod wielką wątpliwość skoro podstawowych rzeczy nie ogarniasz
mIlik ma linie 11 bo jadą zapewne z/z i wszystkie starty tam się liczą ,więc pojedzie na pewno 6 razy ,a możliwe jest 7
 
neutralny 478,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
berge ma poważną kontuzję i ma pauze kilka miesięcy .Każdy fanatyk żużla to wie od kilku dobrych dni .Także każdy twój typ idzie pod wielką wątpliwość skoro podstawowych rzeczy nie ogarniasz
Faktycznie Berge ma kontuzję. W tym tygodniu wyszła ta informacja, więc jest stosunkowo świeża. Na pewno każdy "fanatyk" o tym wie, ja bym siebie "fanatykiem" nie nazwał, bo nie jeżdżę co tydzień po stadionach żużlowych w całej Polsce, bo chyba tacy ludzie są "fanatykami". Jestem jednak pewien, że bukmacherzy o tym wiedzieli wystawiając linie, dlatego też może niektóre linie są lekko zawyżone, ja więc zostaję przy swoich typach i czekam na Twoje.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Faktycznie Berge ma kontuzję. W tym tygodniu wyszła ta informacja, więc jest stosunkowo świeża. Na pewno każdy "fanatyk" o tym wie, ja bym siebie "fanatykiem" nie nazwał, bo nie jeżdżę co tydzień po stadionach żużlowych w całej Polsce, bo chyba tacy ludzie są "fanatykami". Jestem jednak pewien, że bukmacherzy o tym wiedzieli wystawiając linie, dlatego też może niektóre linie są lekko zawyżone, ja więc zostaję przy swoich typach i czekam na Twoje.
podałbym tylko i wyłącznie typ gdybym widział jakiekolwiek value .Na siłę nie zamierzam
 
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów
Milik poniżej 11 pkt. @1,85 Betfan

Musielak poniżej 8,5 pkt. @1,85 Betclic
Szostak poniżej 5 @1,85 Etoto

Czugunow (-1) vs Jakobsen - 1 @2,02 Fortuna

Dziś skupiam się na mecu w Krośnie, bo jakoś nie czuję co zdarzy się w Gdańsku, bo Wybrzeże i Orzeł to obecnie dla mnie dość nieprzewidywalne zespoły.
W Krośnie natomiast skłaniałbym się delikatnie ku gościom, choć handicapy wystawione według mnie wzorowo. Gram więc undery plus jedno h2h.
Na początek under Milika w betfanie, który chyba jako jedyny oferuje linię 11,0 po dobrym kursie. Przy tak wyrównanym meczu nie wydaje mi się, żeby ktoś tu strzelał trójkę za trójką, bo stawka jest zbyt wyrównana. Waszka jedzie spod "13", więc łatwych biegów nie będzie miał. Dwukrotnie będzie miał juniorów jako doparowych, poza tym seniorzy. Po dwa razy Czugunow, Musielak i Jasiński, a po razie Holder i Jakobsen, poza tym raz w parze z Salkiem i raz z Berge. Bardzo ciężko będzie Czechowi tu przekorczyć 11 oczek, ty bardziej, że forma dobra, ale nie jakaś znowu znakomita, średnia biegopunktowa w okolicach 2,0. Dziś rywale mocny i raczej skłaniałbym się ku 9-10 punktom Milika.
Drugi typ to under Musielaka. Tobiasz lekko zawodzi w tym sezonie, szczególnie na wyjazdach, gdzie notuje średnią 1,5 pkt. na bieg. Nie widzę, aby dziś w Krośnie był w stanie poprawić ten rezultat rywalizując z Berge, Salkiem, czy nawet Wojdyłą. Tylko Jasiński jest słabszym seniorem ostrowian i myślę, że w tym meczu się to potwierdzi.
W underze wykorzystuję linię, jaką oferuje Etoto, bo u reszty jest 4,5 o kursach nawet 1,45 co jest już lekką przesadą. Seba ma dziś trudnych rywali po stronie gospodarzy. Bańdur i Świercz to nie ułomki i zrobią wszystko, aby na swoim torze napsuć krwi doświadczonemu juniorowi. Nawet jeśli junior Malesy będzie dziś punktował to obiektywnie patrząc może zdobyć 5 oczek, jakakolwiek strata punktów spowoduje powodzenie tego typu.
Ostatni typ to h2h Czugunowa z Jakobsenem i głównie patrzę tu na formę obu Panów. Gleb ze średnią 2,3, Jakobsen 1,9. Patrząc więc czysto statystycznie Rosjanin powinien wygrać dwoma punktami, jednak moim zdaniem jego przewaga może wynieść nawet 3-4 oczkami. We wszystkich do tej pory odjechanych meczach Gleb był wyraźnie lepszy od Duńczyka. Na torze spotykali się dwukrotnie, również dwa razy lepszy był Gleb. Nie ma więc tu przypadku. Stawiam dziś na naturalizowanego Polaka.
To już nie 1 raz kiedy wprowadzasz ludzi w błąd ..Nie trzeba być fanatykiem aby wiedzieć że Berge doznał kontuzji ,cały tydzień mówiło się czy Krosno zakontraktuje kogoś w jego miejsce czy będą korzystać z ZZ..
Dziś stosując popularną ZZ zmienia to bardzo wiele i każdy typ który podałeś również ..

Kolejna istotna kwestia jest czy dziś pojedzie Musielak ,który wraca po kontuzji ale w tym tygodniu nie odbył nawet treningu na torze przez opady ..Decyzja o jego występie ma być podjęta przed meczem ..Więc warto byłoby to także wiedzieć zanim podaje się Typy :)Mówimy o 2 liderach Berge i Musielaku .;)
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Jak Musielak nie pojedzie to pojadą z ZZ? Chociaż wtedy nie pojedzie za tydzień z Poznaniem.
Więc teoretycznie Ostrów nie wystawiając Musielaka sam siebie osłabi?
 
neutralny 478,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
To już nie 1 raz kiedy wprowadzasz ludzi w błąd ..Nie trzeba być fanatykiem aby wiedzieć że Berge doznał kontuzji ,cały tydzień mówiło się czy Krosno zakontraktuje kogoś w jego miejsce czy będą korzystać z ZZ..
Dziś stosując popularną ZZ zmienia to bardzo wiele i każdy typ który podałeś również ..

Kolejna istotna kwestia jest czy dziś pojedzie Musielak ,który wraca po kontuzji ale w tym tygodniu nie odbył nawet treningu na torze przez opady ..Decyzja o jego występie ma być podjęta przed meczem ..Więc warto byłoby to także wiedzieć zanim podaje się Typy :)Mówimy o 2 liderach Berge i Musielaku .;)
Nie podałem żadnego typu w kierunku Ostrovii, głównie właśnie dlatego, że obecność Musielaka jest niewiadomą, dlatego też nie każdy bukmacher ma go w ofercie. Wydaje mi się więc, że można przyjąć, jak już pojedzie to nie zrobi dwucyfrówki, a argumenty, które podałeś, że nie trenował są raczej ku mojemu typowi niż przeciwko niemu. W najgorszym wypadku, jeśli się nie pojawi na torze będzie zwrot, a jeśli będzie oficjalne info o jego nieobecności to zniknie z oferty.
Doceniam, że w końcu wyrażacie swoje opinie przed meczem a nie po.
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Gała jedzie za Tondera (ktoś wyżej o tym pisał), a szkoda, bo w Gdańsku coś tam popadało, więc underki w stronę Tondera weszłyby jak w masełko.
Gała w składzie to bardzo zła wiadomość dla kości zawodników Orła.
 
maniek81 353,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gdańsk - Łódź h(0-2.5) [1] 1.72 forbet
Przespana pierwsza połowa zawodów

Idę dziś w stronę gospodarzy. Patrząc na składy, to skład Wybrzeża jest bardziej wyrównany. Kasprzak, Klindt, Iversen każdy z nich jest w stanie zrobić dwucyfrówkę, Tonder też swoje powinien dorzucić, Brennan mam nadzieję, że także. U gości podoba mi się Becker i dalej nie wiem kto może to pociągnąć. Niby Berntzon, ale pamiętam, że jak jeździł w Gnieźnie, to gorzej jeździł u siebie, niż na wyjazdach, a tor w Gdańsku mocno przypomina ten gnieźnieński. Także dzisiaj Berntzon może być zagadką. A dalej nie mamy już pewniaków w składzie łódzkiego Orła, bo Kaczmarek i Gapiński, to różnie bywa. Handicap nie jest wysoki, więc stawiam na Gdańsk.
 
Ostatnia edycja:
I 30,7K

iti

Użytkownik
Gdańsk - Łódź h(0-2.5) [1] 1.72 forbet

Idę dziś w stronę gospodarzy. Patrząc na składy, to skład Wybrzeża jest bardziej wyrównany. Kasprzak, Klindt, Iversen każdy z nich jest w stanie zrobić dwucyfrówkę, Tonder też swoje powinien dorzucić, Brennan mam nadzieję, że także. U gości podoba mi się Becker i dalej nie wiem kto może to pociągnąć. Niby Berntzon, ale pamiętam, że jak jeździł w Gnieźnie, to gorzej jeździł u siebie, niż na wyjazdach, a tor w Gdańsku mocno przypomina ten gnieźnieński. Także dzisiaj Berntzon może być zagadką. A dalej nie mamy już pewniaków w składzie łódzkiego Orła, bo Kaczmarek i Gapiński, to różnie bywa. Handicap nie jest wysoki, więc stawiam na Gdańsk.
Jezu, jako moderatorzy czytajcie newsy, bo wrzucacie typy bez podstawowej wiedzy, która jest dostępna po dwóch kliknięciach(!).

TONDER NIE JEDZIE
 
maniek81 353,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jezu, jako moderatorzy czytajcie newsy, bo wrzucacie typy bez podstawowej wiedzy, która jest dostępna po dwóch kliknięciach(!).

TONDER NIE JEDZIE
Owszem, ale oficjalna informacja pojawiła się na krótko przed napisaniem posta z typem. Coś tam ptaszki ćwierkały wcześniej, nawet buki miały Tondera w ofercie. Niemniej mimo zamiany Tondera na Gałę dalej uważam, że Gdańsk sobie poradzi. Po prostu mają trójkę zawodników, którzy powinni ten mecz pociągnąć.
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Co nie zmienia faktu, że wrzucacie typy na rympał. A to tylko świadczy o Was. I to niekoniecznie dobrze, taka mała podpowiedź.
 
Otrzymane punkty reputacji: +182
neutralny 478,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Co nie zmienia faktu, że wrzucacie typy na rympał. A to tylko świadczy o Was. I to niekoniecznie dobrze, taka mała podpowiedź.
Co Ty chłopie piszesz? Czepiłeś się, że Tonder nie jedzie, jak to kompletnie nic nie wnosi do typu maniek81 maniek81 . Czy pojedzie Tonder, czy Gała to jeden grzyb, bo pewnie obaj zdobyliby podobnie małą liczbę punktów. Czepiasz się, że ktoś nie wszedł na wp i nie przeczytał, że Tonder nie jedzie. To już bardziej się skłaniam ku opinii marasspeca, który wytknął mi Berge, tu faktycznie czołowy zawodnik, jakieś tam znaczenie ma, choć linie są na tyle wysokie, że akurat nawet bez niego ja zostaję przy swojej opinii.
Żeby chociaż Twoja uwaga miała jakiś sens. Jakbyś napisał, że Tonder nie jedzie to według Ciebie Gdańsk dzisiaj nie wygra, bo Gała ich osłabi, to okej, nie ma sprawy, a Ty rzucasz hasło: "TONDER NIE JEDZIE, CZYTAJ NEWSY". Nieważne, że to nic nie wnosi do typu, ważne że zwróciłeś uwagę komuś, bo jesteś na bieżąco ze sportowymi faktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
Do góry Bottom