>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VHL / MHL / Rozgrywki niższego szczebla

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Metallurg Nowokuznieck -1.5 & Rubin Tyumen ML @2,73 3/10 Betsson

Dzisiaj bardziej ryzykownie. Gra back to back nie pomoże przyjezdnym, bo najpewniej wystawią drugiego bramkarza, a ofensywa Metallurga jest nie do zatrzymania co pokazali wczoraj. Dzisiaj trzeba przycisnąć ponownie i zamykać serię na swoim terenie. Mozna próbować podobnie jak wczoraj overu Metallurga lub ogólnie overu 5,5 w meczu, bo ekipa z Nowokuzniecka gra bardzo ofensywnie.

Rubin wygrał dwa mecze na terenie przeciwnika. Dzisiaj wracają do siebie. Nie gram tak ryzykownie jak pierwszy typ, bo Rubin nie zagrał tak pewnie siebie jak Nowokuznieck, ale potrafili kontrolować mecz i odrobić stracone bramki. Mam przeczucie, że Gornyak jest w stanie urwać jeden mecz, ale mam nadzieję, że Rubin podejdzie do spotkania mocno skoncentrowany i dzisiaj wygrają.
 
Ostatnia edycja:
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
W tym sezonie już raczej nie będę się udzielać, najprawdopodobniej od nowego ale obstawiam że Chaika w finale wygra z Loko a jak jakiś buk oferuje taki zakład to śmiało można grać że w półfinale Loko z Dynamo będzie over 4.5 spotkań lub nawet jakieś DW w serii 3:2 bo ten półfinał będzie bardzo wyrównany i wydaje mi się że Loko już nie starczy paliwa na finał ale co będzie to zobaczymy :D
 
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
Ufa odpada z Play-Off KHL i ładują kolejne siły w Tolpar, który już i tak sporo dostał ale żeby aż tak kursy poleciały to aż dziwne, wzmocnienia były już wcześniej a mieli problemy z Mamutami oraz poprzedni mecz z Chaika gdzie dostali 2:8 w gruncie rzeczy dochodzi 2 napastników Danil Bashkirov oraz Rodion Amirov, który został wybrany w 3 drafcie do Toronto Maple Leafs także umiejętności napewno nie można mu odebrać bo przypadkiem to raczej nie jest ale czy to aż tak bardzo duże zmiany aby podnosić kurs na Chaike z 2.90 do 6.30~ to nie wiem ale grzechem będzie nie spróbować zagrać w stronę gości. W dzisiejszym spotkaniu upatruję 2 typy pierwszy to over 5.5 bo Tolpar tak jak już pisałem dostał boosta w szczególności w ataku a z drugiej strony Chaika, która w lidze strzelała moim zdaniem najwięcej, wedle średniej byli na 4 pozycji pod tym względem ale w swojej konferencji mieli 2 drużyny mniej także 1/2/3 miejsce pod tym względem mieli drużyny do bicia gdzie mogli podkręcić statystyki, ogólnie uważam że dzisiejszy mecz to będzie totalny "młyn" różne emocje po porzednim meczu 2:8, jedni "zrelaksowani" i pewni siebie, drudzy napewno poddenerwowani czyt. wkurzeni licząc na odkucie, dodatkowo dochodzi presja całą otoczką Tolpar jako jedyna drużyna ma jeszcze szansę coś ugrać bo Ufa w KHL oraz Toros w VHL już odpadli, dostają wzmocnienia więc "wymaga się" że wygrają a na trybunach na pewno nie będzie tak pusto mimo że to MHL. Ten mecz będzie owocował w błędy przez niedokładność wywołaną właśnie stresem i presją, posypie się sporo bramek i liczę że ten gol więcej będzie miała Chaika.
Tolpar UFA - Chaika
over 5.5 @1.75
Chaika OT @4.40 Od początku było widać że przegrywają to w głowie, mocno niepewni i wycofani, szkoda.
 
Ostatnia edycja:
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
VHL 16:00
HC Yugra vs Din.St.Petersburg
over 5.5 @2.65
over 6.5 @4.45
1 tercja gol Dinamo @2.40szkoda bo należał im się, póki co tak jak się spodziewałem mocno weszli w mecz i to oni narzucają grę, zobaczymy jak dalej będzie.
win 1 tercja lub mecz- Dinamo @3.55

Gospodarze w tym sezonie świetnie sobie radzą a to może ich zgubić bo powoli zaczną się schody, Dinamo miało średni początek sezonu przez co dopiero 7 pozycja ale później ładnie się odpalili i dobrze to wyglądało, w PO ta gra jest bardziej ofensywna i może się to podobać. Dinamo po wygranej serii z Almetyevsk gdzie mocno walczyli widać że ma ochotę na coś więcej ale tutaj trafiają na mocnego faworyta jednak uważam że nie można ich tak od razu przekreślać, tak jak pisałem Jugra spacerkiem nie zdobędzie tytułu a też mimo zielonej serii były pewne problemy w pojedynczych spotkaniach, często mija trochę czasu zanim złapią focus przez co tyle bramek tracą na początku bo w PO prawie 50% straconych bramek padało w 1 tercji. Goście wiedzą że są underdogiem dodatkowo zaczynają na wyjeździe i raczej nie widzę tego aby grali "spokojny" mecz tylko będą chcieli od początku wejść na Jugrę i w ten sposób ją zaskoczyć, wygrana pierwszego spotkania nie na swojej tafli mogłaby dać im wiatru w skrzydła i trochę namieszać i raczej trzeba będzie ruszyć mocno ofensywnie niż czekać na swoje okazje. Obie ekipy ostatnio mocno overowo to poszukam tu value w wysokich kursach, dodatkowo idę lekko w stronę Dinamo bo gol w pierwszej tercji przy tym co wcześniej napisałem jest jak najbardziej do zrobienia, zakład na 1 tercje lub mecz jest równie ciekawy i spróbuję, głównie liczę na wygrana w 1 tercji ale zwycięstwo też jest do zrobienia.


@ Fajnie że predykcja co do Dinamo się udała i na live coś siadło ale typy pre nietrafione totalnie, z overami może trochę poleciałem ale tego gola w 1 tercji to im nie odpuszczę bo tam mogli minimum 2 wbić :D anyway ciekawa seria się szykuje.
 
Ostatnia edycja:
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
Kazachstan PO

Karaganda vs Nomad
Karaganda OT
@1.80

Kazzinc - Tor.Arlan K.
over 4.5
@1.60


VHL

Tiumen vs Novokuznetsk
over 4.5
@1.95

HC Yugra vs Din.St.Petersburg
over 4.5 @2
over 5.5 @2.85
Dinamo gol w 1 tercji @2.30 ale takiej stypy się tu nie spodziewałem, dramat

Ciekawy mecz się zapowiada, wczorajsze zwycięstwo Dinamo na pewno sporo zamieszało, świetny początek meczu gdzie zdominowali a 2 i 3 tercja bardziej wyrównana, Jugra dzisiaj zacznie z przytupem ale Dinamo podobnie bo widzą że to zadziałało swoje i tak już ugrali bo wygrana na wyjeździe z takim przeciwnikiem to już coś, panowie pewnie bardzo zmotywowani i pewni siebie przez co ta gierka może się bardziej układać bo nie mają już takiej presji za to mają ją gospodarze, oni dzisiaj po prostu MUSZĄ wygrać także można się spodziewać trochę błędów, jak Dinamo otworzy wynik meczu to Jugra już nie będzie mieć hamulca i te bramki mogą się posypać z jednej jak i drugiej strony, wczoraj i tak powinno być więcej bramek ale bramkarze stanęli na wysokości zadania, pytanie czy dzisiaj też uda się tak dobrze bronić, w wielu akcjach było też sporo szczęścia także upatruję tutaj overowy mecz i po cichu liczę na wygraną gości ale nie będę tego grać bo tak jak pisałem oni dziś mogą wygrać ale nie muszą za to Jugra zrobi wszystko aby to zwycięstwo wyszarpać.
 
Ostatnia edycja:
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
NMHL

Bobrov vs Loko
Loko over 3.5 @1.60
Loko over 4.5 @2.60


Lipetsk vs Dizelist
over 6.5
@2.20

ale że Loko tak słabo o_O
 
Ostatnia edycja:
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
Wczoraj jedna większa i jedna mniejsza niespodzianka ale nie sądzę że dzisiaj się to powtórzy, w sumie po wczorajszych przegranych gości jestem jeszcze bardziej przekonany do tych typów, obie ekipy 3-0 w 1/8 teraz mieli 2-0 i porażka, idę mocno w to że Loko oraz Dizelist pewnie dziś wygrają mecze aby nie tracić sił na kolejny i robić sobie nerwówki, obie ekipy lepsze od swoich rywali oraz overowe także myślę że dzisiaj będą mecze do jednej bramki.

NMHL
Bobrov vs Loko
Loko over 3.5 @1.971-3


Lipetsk vs Dizelist
Dizelist over 3.5
@1.721-4

Kursy póki co z 1xbet, nie wiem czemu ziemniaki mają problem aby dodać te mecze do preoferty mimo że na live się pojawiają, pewnie jak wrzucą to nawet w tej 1-2minucie kursy będą sporo wyższe jak było wczoraj, 1xbet pre miał 1.65 na over 3.5 Loko a w ziemniaku w pierwszej minucie był kurs @2 . GL


@Zgodnie z planem obie ekipy wygrały ale szkoda tego Loko bo okazje były a 0-2 już po 12min ale co zrobić, czekamy do soboty na MHL.
 
Ostatnia edycja:
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
chrome_SoES5D4ePA.png
Dzisiejszego wieczoru ekipa Dinamo na własnej tafli podejmie Jugre, która w sezonie zasadniczym zresztą jak i w PO radziła sobie świetnie, bilans 39:11 robi wrażenie również 2 pierwsze serię dosyć gładko 4:1 i 4:0 ale tutaj pojawia się Dinamo, które stopuję gości. Wcześniej pisałem że gospodarze sezon zasadniczy zaczęli średnio i dopiero później łapali te punkty dlatego też skończyli na 7 miejscu ale to co pokazują w PO to tylko udowadniają że ta "7" to numerek i nic więcej, wyglądają bardzo dobrze i mimo ciężkiej serii z Almetyevsk nie jest to przypadkiem że awansowali dalej a następnie na wyjeździe pokonali Jugre. "Na papierze" wyglądają podobnie
chrome_Q9qM3Eg0ab.png
chrome_oYLK6im4UC.png
jednak w grze wygląda to trochę inaczej, było sporo momentów gdzie Dinamo wręcz dominowało ale brakowało dokładności i szczęścia. Moim zdaniem ta seria to mały finał i ten kto tutaj wygra to zdobędzie mistrzostwo bo w drugiej parze nie ma ekipy, która będzie w stanie wygrać z Dinamo lub Jugrą także obie ekipy pod mocną presją ale goście pod większą bo mimo remisu 1:1 to oni przegrali na własnej tafli. Gospodarze pokonali już "nr2" to teraz czas na "nr1" i są w stanie to zrobić, w obu spotkaniach 1 tercja była bardzo mocna ze strony Dinamo ale nie udawało im się tego podkreślić golem, dzisiaj grają na własnej tafli ze swoimi trybunami i to może załatać te małe braki, które były w poprzednich meczach i to ich poniesie. Ten mecz widzę tak jak wcześniejsze czyli bardzo mocny początek Dinamo i jak teraz uda im się strzelić szybkiego gola to mogą dostać skrzydeł i wygrać pewnie mecz, zaliczka 3-1 przed wyjazdem byłaby świetna i jak najbardziej do zrobienia a tak jak mówię, jeśli uda im się ustrzelić tego gola to worek z bramkami może się otworzyć szczególnie że 2 poprzednie mocno underowe więc teoretycznie w końcu coś powinno powpadać.

Dinamo OT @2.30
Dinamo over [email protected]
Dinamo over [email protected]

Dinamo powtórka z rozrywki, dobrze wchodzą w mecz pierwsze 6min tak zdominowali że wyglądało jakby grali 5v4 potem złapali karę i lekko stabilizacja no i nasze perełki czyli błąd na niebieskiej i 1v1-gol i na początku drugiej tercji kolejny błąd 2v1 i 2:0 a po tym to już widziałem że psychicznie już przegrali ten mecz brakowało tego pazura i nie wiele już im się kleiło ale żeby kolejny mecz z tak słabą skutecznością to dramat, obstawiam że gdyby udało im się W KOŃCU wbić bramkę do 10min~ to ten mecz wyglądałby zupełnie inaczej ale cóż, odpuszczam sobie ich GL Jugra..
 
Ostatnia edycja:
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL
Dynamo vs Tolpar
over 5.5
@2.05


Loko vs Irbis
1 tercja over 1.5
@2.10

Trochę zaspałem także tylko na sucho :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
Dobra jednak robię ostatnie podejście ale już nie tak odważnie jak wcześniej chociaż znając życie to dzisiaj odpalą :D co jak co ale w każdym meczu ta pierwsza tercja była naprawdę mocna, 4 mecz bez gola w 1 tercji z taką grą to już byłoby ciężko także jeszcze spróbuję.
VHL
Dinamo vs Jugra
Dinamo gol 1 tercja
@2.20i tak jak pisałem akurat dzisiaj musieli się odpalić..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Nie mam czasu dzisiaj zamieszczać typów, ale polecam przyjrzeć się meczowi Nowokuzniecka. Kurs na over 2,5 bramki oscyluje zazwyczaj w okolicach 1,7 - 2,00 a Metallurg strzela jak karabin maszynowy od początku play-offów. We wszystkich seriach zdobyli już pewnie z 60 bramek. Stawiam na nich od początku play-offów i jeszcze mnie nie zawiedli. Mam nadzieję, że dzisiaj również strzelą kilka bramek, bo będą zmotywowani chęcią zamknięcia kolejnej serii w Tiumieni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Nowokuznieck powyżej 3.0 bramki (z dogrywką) @1,93 Unibet
✅ Powyżej 5.0 bramek w Nowokuzniecku (z dogrywką) @2,00 Unibet


Jutro ponownie stawiam na bramki w Nowokuzniecku. W ostatnich piętnastu meczach tylko jeden raz nie zdobyli trzech bramek. Drużyny mogą zagrać trochę ostrożnie, bo wynik w serii to 3:2 dla Metallurga, ale cała liga ma problemy z grą w Nowokuzniecku i myślę, że gospodarze jutro zamkną kolejną serię. Rubin pewnie strzeli ze dwie bramki, a Metallurg powinien dołożyć resztę. Nie ma sensu się rozpisywać, bo co mecz musiał bym pisać to samo ; )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nowokuznieck powyżej 2.0 bramki @1,79 Unibet

Zastanawiałem się, czy dalej kontynuować zakładanie się o bramki Metallurga, bo Jugra w przypadku wyjścia na prowadzenie potrafi nieźle pograć w obronie. Jednak ofensywa gości jest tak skuteczna, że powinni sobie poradzić z dwiema bramkami. Tutaj pierwsza trójka ofensywna nastrzelała chyba ze 30 bramek w tych playoffach, a łącznie mają już na koncie około 70 z tego co pamiętam. Myślę, że dwie bramki są zdecydowanie w zasięgu gości, ale z racji tego, że grają nie u siebie podeprę się ewentualnym zwrotem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
Dynamo vs Loko
over 4.5 @1.75
over 5.5 @2.403-1 a sytuacji tyle że szkoda gadać, jeszcze przez ostatnie 3min nie potrafili akcji zrobić żeby byłą szansa na empy net.. brak słów

Pierwszy mecz na wyczucie za nami a mimo wyniku 1:1 było sporo sytuacji i aż 70 celnych strzałów, obie ekipy mają potencjał do strzelania i nie sądzę aby w kolejnym tak agresywnym meczu padł niski wynik a kursy miłe do gry także lecimy.

Jeszcze spróbuję troszkę ryzykownie, Dynamo na własnej tafli na pewno nie chcę powtórki z wczoraj i nerwówki cały mecz także liczę na mocne otwarcie.
Dynamo 1 tercja + over 1.5 @5.462-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom