>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Vegas Public Bets

wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
jednak dziś tylko✅

Jak zwykle mój handi 5.5 wchodzi z palcem w d***. Obie drużyny na luzie wygrywają. Oczywiście wszyscy podnieceni Netsami bo wygrali z GSW, a Hornets b2b.
Nuggets zrobili co chcieli czyli zwolnili Shawa i chce im się grać. SORY, ale WOlves 5.5 faworytem u siebie? Dajcie spokój.
Tyle komentarza co do tych spotkań. Szkoda, że wymiękłem co do Red Wings w NHL, ale jeszcze zarobie NA NICH..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Nie siedzę tak dużo w o/u. Nie jest to mój ulubiony bet, ale na zachodzie gdzie mamy drużyny które w każdym spotkaniu mogą siekać po 110+ muszę to zagrać. Dallas dołek, ale myślę, że linia 198.5 jest za niska jak na zachód. Biorę i narazie jestem spokojny
PTB : Dallas over 198,5 @1.91
NHL
Canucks @1.92
Kiedyś Coyotes wygrają, ale chyba nie dziś.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Nie tyle co pewny. Linię +5.5 zacząłem grać w NBA dlatego jeśli mam grać większą stawką to właśnie w najlepszej lidze świata. Mimo wszystko widzę, że ta linia +5.5 ma też przełożenie na NCAAB, więc why not?! ????
Nigdy nie liczyłem skuteczności tego handi, ale 70% jestem pewien, więc niby czemu mam przestać grać? Mniejsza skuteczność jest w spotkaniach b2b, ale to akurat muszę poanalizować.
 
M 2

miesko22

Użytkownik
Aha rozumiem ???? Na wn Nuggetsow mozna tez bo GSW bez kilku podstawowych graczy dzis ????
Zeby nnie bylo smietnika to usun posty pozniej jak co ????
 
Do góry Bottom