>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Vegas Public Bets

wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
NBA 3/3 więc ok, co do NCAAB. Zrobiłem test lini +5.5. Byłem ciekawy jak to wygląda w tej lidze. Missouri pokrywa na luzie, tak samo Richmond. Miss St przegrywa 6 pkt więc brakowało 0.5 pkt, a George Mason przegrywa po dogrywce, więc też super blisko. Northridge zwrot stawki. Myślę, że jest sens grać ten bet w NCAAB. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało w przyszłości.
Komentarze co do NBA. Buk wygrywa, publika nie. Detroit mass public bet, to samo Wizards. Na NYK wystawiona mega linia na niskim totalu. Wszystko w miarę do przewidzenia i mające sens. Zobaczymy co czeka na mnie dziś bo jest w czym wybierać.
Co ciekawe jeśli chodzi o NCAAB ta linia +5.5 jest zawsze public betem. Każdy ładuje tu w faworyta, pewne dlatego często wchodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
NCAAB

Jedyna linia startowa w NCAAB +5.5 na dziś to

St Johns +6 @1.90⛔ Duke na obecną chwilę jest 92% Public betem, więc po coś ta linia została tak wystawiona.

NHL ALL STAR GAME

Team Toews ML @1.90

NFL PRO BOWL

Team Irvin +2 @1.90


NBA potem
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Orlando Magic : Indiana Pacers
Under 209 @1.91
Szczerze mówiąc nie wiem co to za linia, ale dla mnie za wysoka o kilka pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
St Johns +7 @1.90⛔ Wybaczcie, ale muszę podbić typ na drugiej linii. Tak wielki public bet, że dla mnie to konieczność zagrać. Po wiadomości, że Coach K czeka na 1000 wygraną ludzie jeszcze bardziej się pakują w bet.
Boże co za beznadziejna końcówka...
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Gortat powyżej 12 pkt @1.90
Wiecie, że Marcin motywuję się ekstra na spotkania pokazywane przez NC+?
Wiecie, że dziś jest Marcin Gortat Night w Waszyngtonie? Rozdawane są maskotki Superhero Gortat i na pewno dostanie dużo piłek.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Superbowl Sunday czyli coś na co czeka cała Ameryka. Święto narodowe które u nas w kraju jest tylko znane z tego powodu, że reklamy kosztują b. dużo.
Nie będę się rozpisywał, opisywał tych teamów bo możecie poczytać na każdej stronie amerykańskiej o tym spotkaniu. Omówione zostały każde niuanse.
Uważam, że wygrają Hawks, bo mają jedną z najlepszych defensyw w historii NFL. QB Wilson wciąż nie jest tak mocno ceniony, ale ludzie, on bije każdego. Brady, Luck, Manning, Rodgers. Kto staje na przeciwko Hawks dostaje lanie.
Wiele będzie zależało od Hawks, jednak kluczem będzie tu występ RB po stronie Patsów. Jeśli pomogą Bradiemu zdobywać yardy to spotkanie będzie bliskie.
Druga sprawa to obrona przeciwko Edelmanowi. Czemu o tym mówię? Dlatego, że trzeba być bardzo rozsądnym dzisiejszego wieczora. Jeśli FS, SS pójdą niepotrzebnie do Gronka to WR będzie miał wiele wolnego miejsca.
Trzecia sprawa? Moje pierdzielenie może w ogóle nie mieć sensu, bo to jest SUPERBOWL. Czytałem 1000 analiz i jest 500 za i 500 przeciw na te ekipy.
Wilson może zostać najmłodszym QB który wygra back2back SB, więc chłopcze, prowadź ten team z Lynchem po kolejny SB!
 
D 0

dzienisz

Użytkownik
Witam ????
Zauważyłem ze po gorszej serii przestaje Pan podawać typy na forum, w tym czasie obstawia Pan coś ?
Ogólnie gratuluje tematu i umiejętności typowania (uwazam pana za jednego z najlepszych, jak nie najlepszego typera na forum ). Czekam na następne typy i zapewne nie tylko ja ???? pozdrawiam
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Nie jestem uzależniony i wolę sobie dać jakiś czas wolnego od obstawiania i spokojnie pooglądać wszystko
Denver Nuggets +4.5 @1.91
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Wczoraj fajna kasa wpadła, ale oczywiście się nie podzieliłem typami. Normą staje się, że kiedy nie udostępniam to wchodzi, ale ok. Miejmy nadzieje, że dziś tak nie będzie


NHL

Coyotes : Ducks✅

Ducks 60&#39; @1.70

Yotes oddali kogo mogli żeby mocno tankować(tj. przegrywać). Ducks natomiast fajnie się wzmocnili podczas tego transfer deadline i personalnie na pewno są o wiele lepszą drużyną. Przyznam się szczerze, że każdy inny wynik niż spokojna wygrana Kaczek będzie dla mnie MEGA niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom