>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

VC poker 35 free ~!!

odzien 153

odzien

Użytkownik
a ty się naucz pisać bo z tego co wyczytałem zrobiłeś 4 błędy stylistyczne i 3 ortograficzne w 2. zdaniach . ;)
pozdrawiam - sory za off top.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Kase sie dostaje w czasie 3 dni roboczych.
A jak nie , to kontakt via e-mail i kasa na koncie. :spokodfhgfh:
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
mam kolege na gg ktory sie orietuje bardzo w pokerach i on mi tak powiedzial po za tym jak chcialem zlecic wyplate to nie dalo rady :/ Yako a bys chcial wiecej wiedziec na ten temat to napisze Ci
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

Simply sign up with VC Poker today, using the promo code: ‘FreeCashFeb’ and you&#39;ll receive $10 in free cash. Play a little, generate a paltry 4000 Action Points (achievable in as little as 40 raked hands) and you’ll automatically get an additional $25 in free cash straight away! That&#39;s right: keep your initial free $10 stake alive long enough to earn 4000 Action Points and we&#39;ll increase your bankroll by an amazing 250%. That&#39;s not just a great poker bargain. That&#39;s a sound investment strategy!
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

Simply sign up with VC Poker today, using the promo code: ‘FreeCashFeb’ and you&#39;ll receive $10 in free cash. Play a little, generate a paltry 4000 Action Points (achievable in as little as 40 raked hands) and you’ll automatically get an additional $25 in free cash straight away! That&#39;s right: keep your initial free $10 stake alive long enough to earn 4000 Action Points and we&#39;ll increase your bankroll by an amazing 250%. That&#39;s not just a great poker bargain. That&#39;s a sound investment strategy!
Dobrze ale tutaj (o ile kminie) pisze, że aby dostać 25$ trzeba ugrać 4000 Action Ponits - to jest 40 reaked hands. A ile razy trzeba rozegrać, aby móc wypłacić? ????
 
F 0

frantic20

Użytkownik
czekam juz 3 dzien i nic z bonusu czytalem ze jak cos trzeba sie upomniec do supportu a moglby mi ktos napisac po ang. co im napisac ;&gt;?
 
B 0

benek222

Użytkownik
promo aktualne dzisj własnie dostałem kase ale pisałem kilka rzazy do supportu teraz żeby dostac bonus trzeba im pierw wysłać skan dowodu
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Wyslalem meila i dostalem odp (niewiem co tam pisza ale chyba nic ze kase dostane ;&gt;).. kasy niema dalej

Thank you for contacting Poker Customer Support.

This is an automated response to notify you that your request is being processed and someone will be back in touch with you in the near future.

For reference, your ticket number is 397713.

Kind Regards


Poker Customer Support


This communication and the information it contains :-


a) Is intended for the person(s) or organisation(s) named above. Access to this mail by anyone else is unauthorised.
b) Is confidential and may be legally privileged or otherwise protected in law. Unauthorised use, circulation, copying or disclosure of any part of this communication may be unlawful.
c) May be susceptible to interference and should not be assumed that it has come in its original form and / or from the stated sender.

If you are not the intended recipient, please inform the sender immediately by email and delete it and all copies from your system.
 
Do góry Bottom