>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Va bank system. (prawilniak) zero amatorki

Status
Zamknięty.
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Tylko, że już przegrałeś, bo kontry się nie liczą. Grasz przecież va bank.
A z typem na Lisicki wtopiłeś i to głupio. Postawiłeś po kursie a ona była dobrze opłaconą przez buków faworytką tego finału

żal mi Cie ... nic nie wtopił bo kontre zrobił i dalej jest na plusie
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
żal mi Cie ... nic nie wtopił bo kontre zrobił i dalej jest na plusie
Mi Ciebie żal.
Rozumiesz coś z nazwy tego tematu??
&quot;System VABANK&quot;
Gdyby grał za wszystko to by wtopił. System nie spełnił oczekiwań i dalsze podawanie [ewentualne] to już w innym dziale - czyt. nasze kupony
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Bo tak to się kończy właśnie jak ktoś stawia wszyskto co popadnie, a nie to na czym się zna. Jakby widział poprzednie mecze Lisicki to by nie postawił w tym meczu w ten sposób, bo to było b. duże ryzyko.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Cel jest wygrywac tak? grajac Vabanq tak? to gdzie widzicie problem ? skontrowałem zakład i tyle.to co miałem pzregrac 40 ojro. zeby ladniej wygladalo w systemie. a pisałem juz raz va banq dlamnie oznacza gre za całośc czyli chodzi typ to gram za całośc wygranej. nie oznacza to że grajac systemem vabanq.nie moge mieć zadnej kasy na koncie.to jest system do wygrywania.a nie dla desperatów.przynajmnej w moim wypadku.
i na koniec.mówiłem krytyke i wysmiewanie przyjme jak to sie mówi na &quot;gołą klate&quot; ale póki co ciągle ejstem w grze. wiec ciszaaa!!!. jak wam tak zalezy zebym wjebał i sie osmieszyl to mozecie mnie obgadywac miedzy sobą.a nie wypisywac mi tu farmazony w temacie .ze przegrałem skoro ciagle jestem w grze.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Nie wiem ile razy ktoś jeszcze musi wtopić, żeby co niektórzy wyleczyli się z tego beznadziejnego systemu. Koledze squnisz udało się dotrwać do 7. poziomu, czyli poszło mu jeszcze gorzej niż by wynikało ze statystyki. Ale pewnie i tak ciągle będą się znajdować naiwniacy wierzący w magię tego pseudo-sposobu gry. Na czele zresztą ze squniszem, który mimo, że przegrał, twierdzi, że ciągle wygrywa... Jak chcesz się bawić w kontrowanie i grę na betfair załóż inny temat, tu miał być test systemu &quot;vabank&quot;.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
skasowało posta wiec wklejam jescz eraz
apisał Kumek Gdybyś nie grał na betfair i grał vabank to byś nie miał już nic więc system porażka. A to że grałeś na betfair to cie uratowało. .

i co ja mam opdowiedziec na takie stwierdzenia filozoficzne.udało mi sie fartem bo miałem grać w expekcie ale cudem zakład przyjeło w betfair.ale fart no ja pierdole.
krótka piłka-jest zielona łechtaczka? wsyztkie typy weszły? to wczym problem krytycy od siedmi boleści.i dalej zawziecie próbujecie udowodnić że przegrałem.a ktoś kto patzr z dystansem (czyli nie chcodzi mu tylko by udowodnić ze niemam racjii) widzi ze system gry Va banq przynosi jak narazie profit.tylko zaslepieni neiwiem czym zazdroscia/czy **** wie czym.moze wam kanapki zabierali w skzole newiiem naprawde neiwiem po co tak ujadacie.

z mojej strony to już koniec odpowiedzi na krytyke.jak napsiałem w pierwszym poscie na krytyke otwarty w momencie przegranej.
A temat sie nazywa Va Banq - prawilniak, zero amatorki i tak wlasnie jest
dlamnie va banq to gra za calosc czyli po wygranoiu kuponu gram za całość.(niewiem który raz to już tłumacze)
a że udało mi sie skontrować i nie być na minusie.to zamiast to docenic(czytaj.zamknąć mordy i nie wypiswac farmazonów) to wmawiacie mi że przegrałem :O
Moda prosze o usuwanie kolejnych wpisów niemajacych zadnego uzasadnienia w przegranym kuponie.

chyba mój najdłuższy post na forum.neiwiem p oco trace niedzielny wieczór na takie wywody,ale neich strace.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
hehehehehe. no coment
i w jakim celu to piszesz ? mowie załużcie sbie odzielny temat.Loża Szyderców. i tam onanizujcie sie do moich nietrafionych typów/kontr.bo tu napsiałem na wstepie krytke przyjme bez slowa. W MOMENCIE JAK PRZEGRAM.a dotychczas jest plusowo.wiec po co wbijacie mi sie z butami w temat.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Typ 10 z dedykacja dla wsyztkich &quot;dobrze mi życzących&quot;
Philadelphia @ Orlando (Mecz 2)

Orlando Magic 1.26 51 €13.26
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Nie no co za typ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś na plusie owszem i nikt Ci tego nie wymawia. I również nikt Ci nie broni robić kontr. Tylko że w tym systemie ich nie ma! Zmodyfikowałeś go więc to nie jest to nie możesz tego zakapować? Ja przy meczu Young Boys - Basel też mogłem zrobić kontre ale jej nie zrobiłem bo system tego nie zakładał! Masz po prostu za pierwszym podejściem wytypować odpowiednie roztrzygnięcie. I w ten sposób masz trafić te 30 meczy. Z tym że tam chodziło o kursy 1,2 - 1,3 żeby kasa była spora a wysoka potęga kursu około 1,07 jest relatywnie mniejsza niż dajmy na to 1,2

Jeżeli dalej uważasz swoje to zmień nazwę twojego systemu bo to już nie jest Vabank!

Zjadła Cię pazerność bo zacząłeś strzelać głupimi typami w sporej ilości i w końcu jeden Cie wychrzanił. A gdybyś zastosował się do wszystkiego co było opisane jako właściwe do tego systemu może byś dalej szedł

System ten jest praktycznie nierealny i trzeba mieć grosssssss farta żeby to się udało. Jednej na kilka tysięcy osób może się uda... może...

Nie wysilaj się bo już wtopa była
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
spierdalaj do swojego tematu gdzie peiwrszego meczu nie trafiiles.do tego grasz za hajs z monopolu system ejst va banq bo gram caly czas za calosc.a ze ustawilem go tak by zminimalizowac ryzyko to juz moja sprawa.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
po 3 kwarcie za 1,05.odpszredałem.przy 85-70 te Orlando.kto nie wierzy ten nie musi.i plusa nie ma ale nie ma i wtopy.kursy over 1,2 mi nie leża jednym słowem.kusi odrazu cos wrzucić.ale daje spokój na dziś.
 
zielonooki 0

zielonooki

Użytkownik
Kolego squnisz: W kulturalny sposób skomentuje system Va Bank, który uważasz za dobry i warty grania. To co napisze nie jest atakiem na Twoją osobę! Nie jestem z tych którzy ciągle próbują kogoś krytykować i się wymądrzać. Chcę Ci powiedzieć jedno: system &quot;Va Bank&quot; jest najgorszym systemem o jakim słyszałem. Dlaczego? To co Ci napisze oparte jest na moim doświadczeniu. Wprawdzie nigdy nie grałem tym systemem, lecz puszczałem kupony które mają pewne podobieństwo do tego systemu, a mianowicie niskie kursy. Probowałem kiedys grać tak: kupon za 10 zł , 2 zdarzenia o kursie 1.3 = 16.9 zł do wygrania. Stwierdzam iż jest to bardzo nieopłacalne, w najlepszym wypadku wyjdziesz na 0 , w najgorszym stracisz wszystko!. Dlaczego? Przy kursie 1.10 grając jakąkolwiek stawką musisz puścić wiele kuponów, żeby wykonać zamierzony cel - uzyskać satysfakcjonującą wygraną. W Twoim przypadku są to 23 kupony. Przy 23 kuponach prawdopodobieństwo, że nie wykonasz zadania jest ogromne. Tak Ci się tylko wydaje, że to niby takie proste, a tak nie jest!. Mimo iż jestem nowy na forum trochę lat w tym siedze, podobnie jak koledzy, którzy próbują Ci przetłumaczyć, że system jest badziewny.. a Ty jeszcze zwiekszasz ryzyko bankructwa puszczając dosłownie co popadnie, bez jakiejkolwiek analizy, bez żadnego zastanowienia. Nie obraź się ale z tego co widziałem to te typy ostatnie były wręcz katastrofalne!. Postawiłeś że Lisicki nie wygra z Wozniacki 2-0, przeciez to z Twojej strony niesamowicie ryzykowny typ. Lisicki przecież niszczyła, każdego kto jej wszedł na drogę po 2-0, nawet pokonała w tym stosunku V.Williams, która grała u Siebie. Typ Hertha- Werder -4,5 gola po kursie 1.04 też skandaliczny. Owszem wszedł, ale nie znasz ligi niemieckiej?nie widziałes nigdy wyników 4-4 w tej lidze? nie znasz ofensywnej gry Werderu??. Wystarczy nawet spojrzeć na ich ostatni mecz w PUEFA - remis 3-3 z Udine. Pamietaj nie ma rzeczy nie możliwych, tym bardziej w sporcie. Przykladów sensacji z tego sezonu moglbym Ci podać mnóstwo. Nie ma sensu grać po kursach 1.1 jakis overów, podporek czy wyników meczy.. zagrasz dla przykładu mecz Barcelona- Espanyol u siebie 1X po kursie 1.04 i Barcelona przegrywa.. i teraz wyobraź sobie jaki jest ból jeśli wtopisz.
Ja Ci powiem jedną rzecz. To smieszne, ale mi czesciej wtapiają kursy 1.30 niż np 2.0 , dlatego wole grac kursy minimum 1.50 bo jak wtopi machnę ręką, a jak wtopi kurs 1.20 na kuponie na którym mam niezlą kase do wygrania to chodze struty przez nastepne pare dni ???? ).

Na koniec powiem coś już osobiscie do Ciebie: Nie wymyślaj tu jakis wymówek, że odbiłeś na livie czy coś takiego. Założenie było proste- grasz Va Bank. W portfelu masz 30 euro i już nawet 1 typ zagrałeś za 30 euro wiec w wypadku przegranej zostaje Ci sam portfel, no chyba ze ładny skórzany wiec moze jak zhandlujesz to coś kasy będziesz miał. :-D Tak więc ewidentnie zadania nie wykonałeś! Teraz pozostaje przyjąć to z honorem. Chłopaki zwrócili Ci uwagę w kulturalny sposób.Myslę, że nie żeby Ci dogryźć lecz po to byś skończył z Tym systemem, a Ty obrzuciłes każdego wulgaryzmami, wyzwiskami jakbys miał 15 lat. Na dobrą sprawę kwalifikuje sie to na ostrzezenie. Masz jeszcze szanse wyjsc z twarzą z tego zamieszania i przyznac się do porażki z tym systemem, co zrobisz zależy Tylko od Ciebie. Pozdrawiam ????
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
&quot;VA BANK - Za wszystko&quot;
Chlopie powiem ci jedno. Przyznaj sie do bledu bo ten system jest tak denny ze głowa mała. Jesli nadal wierzysz w jego powodzenie to jak mowi moj kolega - Si ju lajter.
Proponuje zamknac temat - System nie dziala a w temacie bedzie wiekszy burdel i wiecej klotni.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
jesteś denny jak ten cały system. Zamiast udowodnić coś bo taki miałeś zamiar to się jeszcze pogrążyłeś Już nie samym tym że Ci typ nie wszedł tylko tym że nie potrafisz wyjść z honorem i się przyznać do błedu przy tym wyzywać i sypać bluzgami na ludzi.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
gra va bank? GRA !!!!!! przegrał kase?? NIE !! bo skontrował :] i GRA DALEJ VA BANK !
a to że gra w betfair to tylko świadczy o klasie typera ;] bo kto tutaj nie gra to noob
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom