>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Va bank system. (prawilniak) zero amatorki

Status
Zamknięty.
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Widze że system va bank zrobił sie modny.jednak kazdy uważa że jest to legenda i mit.pokaże wtym temacie ze jest to jak najbardziej realne.
KAPITAŁ POCZĄTKOWY - 30 ojro
CEL- 200 ojro
z moich wyliczeń wychodzi że powinenem trafić 23 mecze z kursem 1.1 zapraszam do sledzenia tematu.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Uważam, że nie ma szans. Jestem tego tak pewien, że zrefunduję ci kapitał początkowy, jak dojdziesz choćby do połowy planu.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Hmm....w sumie z kursem 1,10 pewna szansa jest.Można stawiać mecze, gdzie jest prawdopodobieństwo trafienia 50/50 czyli Baseball,Tenis,Koszykówka itp.Poza tym można grać np: ,,Brak czerwonej kartki w meczu&quot; po kursach oscylujących przy 1,20.No cóż...życze powodzenia ????
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
celowo dałem temat żeby udowodnić że jest to możliwe i uciszyć co niektóre osoby.na krytyke jestem otwarty ale w momencie nie trafienia. póki co nie przegrałem! wiec posty zamulające ze to niemożliwe wpisujcie w inne tematy.dziś żadnego zdarzenia nie złapałem.do systemu.jutro może coś zapodam.
 
tomek07 0

tomek07

Użytkownik
Dla mnie system jest możliwy do realizacji, lecz zupełnie nie opłacalny i nie mający zbyt dużego sensu. Ryzykujemy w tym, przypadku 30E zby wygrać np. 3 przy wpadce jest spora strata a jak dobrze wiemy niespodzianki czasem sie zdarzają. Ale i tak powodzenia ????
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
TYP 6
Hertha - Werder - Powyżej/Poniżej 4.5 gola

Poniżej 4.5 gola 1.04 41.50 €1.66

kurs nie wysoki ???? ale wrzucam na podbicie kursów które grałem poprzednio bo jak widać kilka zdarzeń ma kursy poniżej 1.1 a w zasadzie wiekszość
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
TYP 7
Wozniacki - Lisicki

Lisicki 2 - 0 (nie wygra) 6.2 41.60 €8

w tym zakładzie obstawiam że Sabina nie wygra tego meczu w dwóch setach
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
no niestety Sabinka szaleje kontruje za 50 ojro po kursie dwa że wygra
więc w przypadku wygranej wozniacki 2-1 w setach jestem ostro w plecy.
gdyyby sie zapowiadało na 2-1 bedziemy sie zastanawiac nad kontrą.

Sabine Lisicki 2 50 €50
juz mam stersa na tym meczu
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
i Sabinka win 2-0 dobzre że poszła kontra , nerów było sporo zepsuła 4 mp.jednak krytycy muszą sie jescze wstrzymać jakiś czas !
Podsumowanie po 7 typach
Podane/Trafione 7/7
Ogółem na czysto 21 euro
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Tylko, że już przegrałeś, bo kontry się nie liczą. Grasz przecież va bank.
A z typem na Lisicki wtopiłeś i to głupio. Postawiłeś po kursie a ona była dobrze opłaconą przez buków faworytką tego finału
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Tylko, że już przegrałeś, bo kontry się nie liczą. Grasz przecież va bank.
A z typem na Lisicki wtopiłeś i to głupio. Postawiłeś po kursie a ona była dobrze opłaconą przez buków faworytką tego finału
dlatego gram na betfair gdzie zawsze możesz zrobić kontre.nawet oprzy braku funduszów to raz.a dwa system vabanq traktuje jako że po trafionym typie gram va banq. ni oznacza to że nie moge mieć kasy na koncie innej.a Z typem na lisicki wtopiłem ? to takie wtopy powiem sczerze moge zaliczać codziennie.:spokodfhgfh:
bez odbioru misiaczku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom