>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

V tura meczy grupowych

Status
Zamknięty.
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Arsenal FC - Hamburger SV
Mecz zdecydowanie dla pilkarzy z Londynu, ktorzy u siebie graja bardzo dobra pilke, a HSV to nie jest juz ta sama druzyna to rok temu w Bundeslidzie. Pozatym Arenal musi to spotkanie wygrac poniewaz wlaczy o wyjscie z grupy, niestety HSV tego juz nie zrobi bo w tej edycji ligi mistrzow nie zdobyl jeszcze zadnego pukntu.
 
P 0

przemko466

Użytkownik
levski sofia-FC BARCELONA
Moim zdaniem barcelona jest drużyną poukładanom i mimo kontuzji panujących w druzynie będzie w 100% ???? zmotywowana na ten mecz,jesli barca chce wyjść z grupy nie może sobie pozwolic na porażke w bremie,ponadto werder terz nie jest w formie (ostatni mecz w lidze zremisowała ze słabym achen)
 
M 0

miko.be

Użytkownik
Levski Sofia-FC Barcelona(1/2)

1.Nie poukładanom tylko poukładaną
2. Trzeba spojrzeć na to jeszcze z troche innej strony ???? Barcelona pomimo że nie jest uważaną za obrzydliwie bogata (to nie &quot;Czelsi&quot;) to ma o niebo wiekszy budżet i o niebo lepszych zawodników . Levski Sofia z góry wiedział, że nic nie zdziała w LM. Teraz bardziej interesuje je rodzima liga, a Barcelona ma wieksze aspiracje ;)
Typ: 2
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
CSKA - FC Porto

Tereny wschodnie są dla zachodnich klubów prawdziwym koszmarem. Przekonało się o tym Arsenal i HSV oba kluby nie spodziewanie przegrały po 1:0. Obie drużyny w 1 meczu zremisowały 0:0. Moim zdaniem to jest mecz na remis. Jeżeli będzie remis a HSV sprawi niespodzianke i zremisuje u siebie z Arsenalem to oba zespoły awansują do następnej fazy LM.

TYP: under
RYZYKOWNY TYP: X
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja chce zagrać tą kolejke LM za bardzo gruba kase wiec sam zabrałem sie za analizowanie spotkań. Moje kupony zjdziecie w dziale &quot;Kupony ze statystykami&quot; Zapraszam do komentowania :!: Moje mecze beda z małymi kursami bo moim systemem na ta kolejke LM sa duble za duza stawke.....

CSKA Moscow - FC Porto 1x

Mistrz Rosji jest dosyć niespodziewanym liderem grupy G LM, jeszcze bardziej niespodziewane jest, iż viceliderem jest mistrz Portygli- FC Porto majązy tyle samo punktów co Arsenal Londyn. Porto na pewno czuje na soboe oddech zespołu z Londynu co raczej nie pozwala zespołowi, ogromna presja moze zle działac na ten młody zespoł... Jednak gram bespiecznie i daje ten mecz do X. Na CSKA nie wygrał nawet Arsenal Londyn, teraz tempetarury w srolicy Rosji sa jeszcze nizsze,duzo nizsze niż w Portugali. Rosjanie u siebie oba spotkania wygrali po 1:0, FC Porto swoje ostatnie spotkanie wyjazdowe wygrało z absolutnym &quot;aubsajderem&quot; rej grupy. CSKA na pewno bedzie walczy o trzy punkty, lecz renmis nie bedzie niczym strasznym, poniewaz utrzyma jedno punktową przewage nad zespołem z Portugali.

Arsenal FC - Hamburger SV

Arsenal w tym sezonie nie błyszczy i zajmuja bardzi niekozystne miejsce w lidze oraz Lidze Mistów, lecz na awans ciagle maja bardzo duże szanse, lecz aby nie powtórzyc &quot;sukcesu&quot; Manchesteru United z poprzedniego sezonu beda musieli wygrac spotkanie ze słabeuszem, który juz stracił miejsce na awans. Arsenal powinnien łatwie rozprawić się z zespołem z Niemiec i być moze wskoczyc na fotel lidera.....

Benfica Lissabon - FC Kopenhagen

Sytaucja w tej grupie jest bardzo, bardzo ciekawa, wszytkie zespoły oprocz ManU mają praktycznie identyczne szanse na wyjscie z grupy. Oczywiście lepiej maja sie zespoły, które grają mecz u siebie tak jak w tej sytuacje Benfica co znacznie zmniejsza szanse zespołu z Danii.... zespoł z Lizbony w poprzedniej serii spotkań rozgromił zespoł Artura Boruca aż 3:0 dzieki temu maja juz 2 punkty straty do zespołu z Glasgow. Zespoł z Portugali poprostu musie ten mecz wygrac, w zesłym sezonie był w podobniej presji co skoczyło sie zwyciestwem nad Manchestrem United! Wygrana Benfy była by wielką niespodzianką a my nie lubimy niespodzianek :mrgreen: :!:

Inter Mailand - Sporting Lissabon

Inter po fatalnym poczatku sezonu LM wygrał ostatnie dwa spotkania i musi wygrac trzecie! W meczu w Lizbonie wielki Inter poległ 1:0 po wspaniałej bramce.... Teraz taki scenariusz nie może sie powtórzyć! Jest praktycznie nie możliwy, Inter gra w osttanich tygodniach niezwykle skutecznie, wygtywajac mecze po 1:0(co daje 3 punkty :jezora: ) Inter zajmuje 2 miejsce w tabeli i ma tylko punkt przewagi nad Sportingiem wiec jezeli wygra te spotkanie zapewni sobie awans! A musi wygrac poniewaz na osttanie spotkanie wybiera sie do Monachium.....

Real Madrid - Olympique Lyonnais 1x

Ol ma juz pewny awans z grupy, Real NIE! Zespoł z Madrytu prezentuje ostatnia dobra forme, Lyon wygrało dosyc szczesliwie ostatnie spotkania w lidze po 1:2. Lyon na pewno zagra o trzy punkty, ale nie sa im do niczego potrzebne, jezeli Real przegra te spotkanie niezwykle skomplikuje sobie sytuacje w grupie. Ja jestem niemal pewny, ze Real tego meczu nie przegra sa w zbyt dobrej formie. Nie wiadomo do końca jak ten mecz potraktuje szkoleniowiec OL!

CF Valencia - Olympiakos Pireus

Troche sie boje tego meczu, poniewaz Valenica ma pewny awans ostatnie spotkanie w lidze przegrała aż 3:0, Grecy mimo, iz nie awansuje dalej na pewno zagraja jak o życie. W Grecji padł wynik 2:2, teraz mysle, iz Valenica wygra jedna bramką.....

Przeraszam za błedy i zycze powodzenia w typowaniu
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
CSKA Moskwa - Porto

CSKA ma fajny zespół. Porto juz nie. Moskwa u siebie jest bardzo mocna (i ma szczęście) i powinna pokonac Portugalczkow

Arsenal - HSV

W tym meczu również górą powinni być gospodarze. Mimo iż w ostatnim meczu w LM nie mieli szczescia to tym razem przeciwko slabiutkiemu HSV-owi powinni pokazac klase

AEK - AC Milan

Kaka pociągnie znowu gre w Milanie i cos strzeli albo przyczyni sie do wygranej Włochów.

Spartak - Bayern

Hmm myślę ze remis jest tu możliwy ale raczej jestem za zwyciestwem Bayernu dlatego stawiam X2
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Hehe no rzeczywiscie piekna analiza, juz takie gdzies widzialem ???? chyba w dziale Siatkowka ????


OSC Lille - RSC Anderlecht


typ 1

kurs 1.55 BAH



Bardzo ciekawa rzecz, zarowno podstawowy bramkarz Anderlechtu - Zitka, jak i drugi sa kontuzjowani tak wiec bedzie to spora przewaga dla Francuzów.Nie zagra takze chyba najlepszy zawodnik Anderlechtu - Frutos.W skladzie gospodarzy nie ma wiekszych problemow.

Jesli Lille wygra dzisiejsze spotkanie to faza pucharowa bedzie bardzo blisko, tym bardziej ze głowny rywal AEK gra ciezkie spotkanie z zawsze groznym Milanem, ktory ostatnio przezywa kryzys formy.Takze stawka jest dosc wysoka i jestem pewny ze Lille zrobi wszystko aby wygrac to spotkanie i zwiekszyc szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek.


CSKA - FC Porto

typ under 2.5

kurs 1.50 BAH


Zgadzam sie w pelni z klega maciekluki, CSKA nie starcilo jeszcze bramki w fazie grupowej a ich bilans bramkowy w 4 meczach to 2-0.Tak wiec wypada ćwierć bramki na jeden mecz.Do tego mecze pomiedzy CSKA i Porto nigdy nie obfitywaly w bramki, w ostatnich 3 meczach padła tylko jedna bramka.

Prawde mowiac nie wiem jaka jest pogoda w Moskwie dzisiaj, jednak mysle ze CSKA podtrzyma swoja tradycje.



Real Madrid - Olympique Lyonnais

typ under 2.5

kurs 1.65 BAH


Goście przezywaja ostatnimi czasy kryzys, moze nie jest to wielki problem jednak przegrane ostatnio z Rennes, wygrana dosc szczesliwa z Valenciannes, gdzie stracili bramke na 0-1 w 75 minucie i udalo im sie wygrac, a takze ostatnia wygrana z Sedan (najslabsza druzyna Ligue 1) gdzie wygrali 1-0 po golu samobojczym.

Do tego kontuzje trafia zespol z Lyonu.Wg. doniesien nie zagraja : Fred, Wiltord i Sidney Govou, ktorzy sa napewno glowna sila w ataku Olimpique.Sam Carew z Maluda i Juninho bedzie mial trudne zadanie.

Jednak z drugiej strony Lyon jak wszystkie druzyny francuskie charakteryzuje sie bardzo dobra obrona i mysle ze beda probowali grac z kontry i bronic remisu.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Real Madrid-Olympique Lyonnais

mój typ: 1

kurs: 2.05


Real jeszcze nie stracił szans, na pierwsze miejsce w grupie, ale zdobycie jego będzie bardzo trudne. Muszą wygrać ten mecz, i to różnicą kilku bramek. Oba zespoły w swoich boiskach grają bardzo dobrze. Jak wiemy Lyon, w lidze Francuzkiej nie ma sobie równych i ponownie zmierza po Mistrzostwo. Real ma bardziej wyrównaną lige, i do końca sezonu musi grać dobrze żeby zająć dobra pozycje w tabeli. Jak dla mnie piłkarze z Madrytu, są faworytami do wygrania Ligi Mistrzów. Posiadają, szeroką kadre, dobrych zawodników. W tym meczu muszą być bardzo skoncetrowani, i nie mogą sobie pozwolić na błędy w defensywie, stawiam tu na Real, ponieważ w lidze gra dobrze, traci mało goli i jest bardzo skuteczna.

Celtic Glasgow-Manchester United

mój typ: over 2.5

kurs: 2.00


Celtic, przez ostatnie spotkanie z Benficą, musi do końca walczyć o awans do następnej rundy. Na Celtic Park tym razem przyjerzdża, Manchaster United. Ten mecz napewno będzie bardzo ciężki. Celtic, napewno był by zadowolony chodź z jednego punktu, ponieważ ten punkt może mieć duże znaczenie. Najprawdopodobniej w pierwszej jednastce zobaczymy Macieja Żurawskiego, ponieważ urazu doznał Kenny Miler. W pierwszym meczu padło aż 5 bramek i wątpie żeby w tym padło tyle samo. Oba zespoły wyjdą nastawieni ofensywnie i myśle że over 2.5 powinien wejść.

Inter Mediolan-Sporting Lissabon

mój typ: 1

kurs: 1.42


Początek Ligi Mistrzów dla Włoskiej drużyny, nie był zbyt uadny. Jednak teraz wszystko wraca do normy. Grają skutecznie, w lidze Mistrzów jak i Włoskiej Serie A. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się niespodzianka i wygraną Sportingu. Ale na San Siro napewno ni będzie im tak łatwo. Piłkarze z Mediolanu są naprawde w dobrej formie, prowadzą w swojej lidze. Piłkarze którzy zostali sprowadzeni do tego zespołu już wkomponowali się w styl gry Interu, i grają naprawde bardzo dobrze. Nie popełniają zbyt wielu błędów w defensywie, co przynosi mało straconych goli. W tym meczu typuje gospodarzy, ponieważ przegrana w tym meczu eliminowała by ich z dalszej części Ligi Mistrzów.

SV Werder Bremen-FC Chelsea

mój typ: 2

kurs: 2.80


Jeżeli Chelsea wygra ten mecz, ma zapewniony pierwsze miejsce w grupie. Jednak napewno nie będzie to łatwe. Jak wiemy Werder ma jeszcze szanse na awans z grupy, co bardzo dziwi. Jednak angielski zespół gra w miare oczekiwań. W swoim składzie mają bardzo skutecznego w tym sezonie Didiera Drogbe, który z każdej sytauacji jest wstanie strzelić gola. Werder, w ostatnim meczu ligowym niezachwycił remisując z słabą drużyną z Achen. W tym meczu myśle że Werder napewno powalczy, ale napewno tego spotkania nie wygra, ponieważ Chelsea, jest poza zasięgiem Niemieckiej drużyny.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
CSKA Moskwa vs FC Porto
Typ: 1 // 2.00 BetGun

Analiza: CSKA w tym sezonie w LM gra śweitnie, narazie mają 2 remisy i 2 zwycięstwa, wygrali u siebie z Arsenalem 1:0 i z Hambrugiem również 1:0, a remisy na wyjazdach z Porto 0:0 i ostatnio z Arsenalem także 0:0. Porto natomiast na wyjeździe gra średnio jeden mecz wygrali (1:3 z HSV), jeden przegrali (2:0 z Arsenalem), a u siebie zrsmisowali na początku właśnie z CSKA (0:0) i wygrali z HSV 4:1. W lidze Porto nie przegrało od 5 spotkań i jest liderem. CSKA już zakończyło sezon i wygrali lige. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem, jest tutaj CSKA i powinni wygrać z Porto, które w Rsoji nie da rady. Dobry typ na ten mecz jest UNDER 2,5 ;)
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
wg mnie mecze dobre na dzis to Benfika i Lille, ale nie o tym tu chcialem pisac tylko przestrzec przed Arsenalem, w tym roku juz tyle razy rozczarowywali , remisujac lub przegrywajac bedac w roli zdecydowanego faworyta np.

Arsenal - Aston Villa | kurs na gospodarzy 1.4zl wynik: 1-1
Manchester City - Arsenal | kurs na gosci 1.8 ( x2 bylo &quot;pewniakiem) 1-0 dla Man City
Arsenal - Middlesbrough kurs na gospodarzy 1.35 wynik 1-1
Arsenal - Everton kurs na gospodarzy 1.35 wynik 1-1
West Ham - Arsenal kurs na gosci 1.55 wynik 1-0 dla WHU
Arsenal - Newcastle kurs na gospodzarzy 1.3 wynik 1-1

CSKA Moscow - Arsenal - tutaj x2 z tego co pamietam bardzo duzo osob postawilo wynik 1-0 dla ruskich
Arsenal - CSKA Moscow kurs na gospodarzy 1.35 wynik 0-0

To sa niespodzianki zafundowane przez Arsenal zaledwie przez 4 miesiace, takze dzis kurs 1.2 moze sie okazac bardzo zdradliwy ... dlatego radze odpuscic takie ryzyko po tak niskim kursie, podobny kurs ma Barca a wg mnie jest duzo pewniejsza
 
malysz 0

malysz

Użytkownik
wg mnie mecze dobre na dzis to Benfika i Lille, ale nie o tym tu chcialem pisac tylko przestrzec przed Arsenalem, w tym roku juz tyle razy rozczarowywali , remisujac lub przegrywajac bedac w roli zdecydowanego faworyta np.

Arsenal - Aston Villa | kurs na gospodarzy 1.4zl wynik: 1-1
Manchester City - Arsenal | kurs na gosci 1.8 ( x2 bylo &quot;pewniakiem) 1-0 dla Man City
Arsenal - Middlesbrough kurs na gospodarzy 1.35 wynik 1-1
Arsenal - Everton kurs na gospodarzy 1.35 wynik 1-1
West Ham - Arsenal kurs na gosci 1.55 wynik 1-0 dla WHU
Arsenal - Newcastle kurs na gospodzarzy 1.3 wynik 1-1

CSKA Moscow - Arsenal - tutaj x2 z tego co pamietam bardzo duzo osob postawilo wynik 1-0 dla ruskich
Arsenal - CSKA Moscow kurs na gospodarzy 1.35 wynik 0-0

To sa niespodzianki zafundowane przez Arsenal zaledwie przez 4 miesiace, takze dzis kurs 1.2 moze sie okazac bardzo zdradliwy ... dlatego radze odpuscic takie ryzyko po tak niskim kursie, podobny kurs ma Barca a wg mnie jest duzo pewniejsza
Zupelnie nie zgadzam sie z twoja wypowiedzia, jezeli Arsenal nie wygra dzis to bardzo prawdopodobne bylo by to, ze poprostu nie wyszedl by z grupy, a Hamburger nie ma o co grac w LM, w pierwszym spotkaniu tych druzyn Arsenal wygral 2-1 na wyjezdzie i mysle, ze bez problemow sobie dzisiaj poradzi z bardzo slabo spisujacym sie Hamburgiem, jak dla mnie ten wlasnie mecz jest dzis najpewniejszy.
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
CSKA - Porto 1
Arsenal - HSV 1

Dwa mecze powiązane ze sobą.
Zakładając że HSV przegra dwa ostatnie mecze (maja &quot;zapewnione 4 miejsce, słaba dyspozycja w lidze, LM już odpuścili)
CSKA dwa mecze u siebie wygrało. Porto żeby zachować cień szansy musi przynajmniej zremisować, ale wtedy u siebie w ostatniej kolejce musi pokonać Arsenal. Chyba mało prawdopodobne więc o punkty trzeba powalczyć z CSKA, a ci nie stracili jeszcze gola, więc Porto musi atakować od początku meczu. Narażą się na kontry więc sądzę że Porto przegra.

AEK - Milan 1X

Grecy biorą remis w ciemno. Milan daje remis w ciemno. Myślę że mecz zakończy się podziałem punktów, choć niespodziewanie Grecy mogą rzucić wszystko na jedną kartę i namieszać w grupie. Dzięki zwycięstwu mogą awansować dalej. Wystarczy jeszcze im tylko pokonać Anderlecht w ostatniej kolejce i odrobina szczęścia.

Steaua - Dynamo 1

Jeśli Dynamo chce zagrać w pucharze UEFA musi wygrać. Remis nic im nie daje. W Kijowie Rumuni wygrali 4:1 więc myślę że i w tym meczu wygrają. Muszą tylko zdobyć punkt, więc spokojna gra i kontrolowanie meczu. Gracze z Kijowa chyba już chcą zakończyć udział w europejskich pucharach.

Levski - Barcelona 2

Tu piłkarze z Katalonii dopisali już sobie trzy punkty

Bordeaux - Galatasaray 1

Francuzi grają coraz lepiej. W weekend pokonali 2:0 PSG na ich terenie. Podbudowani tym zwycięstwem powalczą o 3pkt. Nie mają innego wyjścia jak tylko pokonać Turków. Myślę że Francuzi chcą grać w pucharze UEFA i zrobią wszystko aby dopiąć swego.

Werder - Chelsea 1

Chelsea do awansu potrzebuje punktu. Zdobędą go na pewno z Levskim. Pytanie czy Mourincho zaryzykuje i odda punkty Werderowi? Arcyciekawy mecz z dodatkowym smaczkiem. Czy Barca znajdzie się za burtą?
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
CELTIC-MANCH.UTD

Moim Zdaniem ten mecz wygra Man.Utd skromnie 1-0 po bramce wracjacego do formy Rooney&#39;a. Celtic bedzie chcial w tym meczy grac o jak najlepszy wynik poniewaz maja jeszcze szanse na wyjscie z grupy, a manchester bedzie chcial zmazac plame po ostatnim meczu z kopenhaga, a jesli ten mecz przegraja moze byc bardzo ciekawie bo ostatni mecz graja z Benfica na old traford.

Typ: 2
Bezpieczny Typ: X2
 
adis_ 0

adis_

Użytkownik
CELTIC-MANCH.UTD

Moim Zdaniem ten mecz wygra Man.Utd skromnie 1-0 po bramce wracjacego do formy Rooney&#39;a. Celtic bedzie chcial w tym meczy grac o jak najlepszy wynik poniewaz maja jeszcze szanse na wyjscie z grupy, a manchester bedzie chcial zmazac plame po ostatnim meczu z kopenhaga, a jesli ten mecz przegraja moze byc bardzo ciekawie bo ostatni mecz graja z Benfica na old traford.

Typ: 2
Bezpieczny Typ: X2
mysle ze jednak celtic powalczy o zwyciestwo, choc bardziej prawdopodbny wedlug mnie bedzie remis ????
 
S 0

stalowiak123

Użytkownik
Na dzis warto moim zdaniem popatrzeć na mecze:

Inter Milan - Sporting Lisbon

Inter w bardzo dobrym składzie musi wygrac to spotkanie

Valencia FC - Olympiakos Piraeus

Valencja z Morientesem i kilkoma wartosciowymi graczami powinna rozprawic sie ze średnim Olimpiakosem

Liverpool - Eindhoven PSV

Mecz o 1 miejsce w grupie. Według mnie Liverpool ma duze wieksze szanse na zwyciestwo.


Pozdrawiam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Valencia CF vs Olympiakos Pireus
Typ: 1 // 1.45 BAH
Analiza: Valencia w tej edycji LM gra bardzo dobrze, jak narazie na 4 mecze wygrała 3 i zremisowała jeden, wygrali z Shakhtarem 2:0, Olympiakosem 4:2 i Romą 2:1, a zremisowali w ostatniej kolejce w Donecku 2:2. Rywalem Valencii będzie Olympiakos, który gra słabo 0-2-2, przegrali z Romą 0:1 i Valencia 2:4 oraz zremisowali z Shakhtarem 2:2 i w ostatniej kolejce z Romą 1:1. Moim zdaniem najlepszym typem na to spotkanie będzi zwycięstwo gospodarzy, ponieważ są w niezłej formi, ale to LM więc nic nie jest pewne. ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Benek ja chyba w tym meczu zaryzykuje x2 z tego co słyszałem to sporo kontuzji jest w Valencji.
Lecz pare słów o dzisiejszych meczach od wczoraj chodzi mi po głowie typ PSX 2x kurs 1.98 Lieverpool moze i w LM gra nawet dobrze jednak ostatnio PSV gra rewelacujnie sadze ze jest to kurs godny zaryzykowania,Mozna dac jeszcze dzis na Rome x2 Roma w zankomitej formie tylko ja sadze ze tu trzeba dac z remisem bo Shakhtar jak dla mnie to w lm nie jest takie kiepskie jak wiele sadzi takie jest moje zdanie.Lecz ciekawym typem w tym meczu bedzie over,Jeszcze chciałbym wspomniec o jednym meczu Bordeaux z Galatasaray tu ja widze remis do przerwy sadze ze nawet jest sporo szans bo jak dla mnie to bedzie remis no ale zobaczymy co z tego bedzie mam nadzieje ze przynajmniej czesc wejdzie bo sam obstawie to co pwoiedziałem zapewne tylko niewiem w jakich kuponach.

poZDro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom