>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

V kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
5. KOLEJKA - 10 i 12 lipca
  • PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno 10.07, godz. 18.00
  • Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz 10.07, godz. 20.30
  • Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 12.07, godz. 16.30
  • RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów 12.07, godz. 19.15

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz
Sparta Wrocław (-10.5) @2.05 Ewinner 53-37

Typowy mecz na przełamanie dla obu ekip, bo zarówno jedni, jak i drudzy nie są do końca zadowoleni z początku sezonu. Media już wieszczą im miejsca poza play - off, ja by jednak się wstrzymał z takimi sądami. O ile uważam, że GKM faktycznie nie da rady, tak Sparta jednak zaskoczy i wskoczy do "czwórki". Gospodarze po dwóch trudnych meczach w Lesznie i Częstochowie w zeszłym tygodniu zremisowali z Falubazem i jutro muszą za wszelką cenę grać o zwycięstwo. Goście jak na razie tylko z wygraną przeciwko Rybnikowi, choć po niezłym ostatnim spotkaniu z Mistrzem z Leszna. Tym razem jednak trudny wyjazd, a akurat dla tej drużyny własny tor znaczy bardzo wiele. Patrząc na składy obu drużyn GKM również stoi według mnie na straconej pozycji. Jest co prawda Łaguta, jednak po pierwsze on sam meczu nie wygra, a po drugie też trochę zszedł na ziemię po znakomitych wynikach na inaugurację. Jest również Nicki, który poza tym, że utrudnia jazdę kolegom to nie jest już tak szybki, jak w zeszłych latach, a naocznie można było tego doświadczyć we wczorajszym 2. finale SEC w Bydgoszczy, kiedy po świetnym starcie w finale rywale z wyższej półki objechali go w komplecie, co swoją drogą musiało być dla Dzika irytujące. Prawda jest taka, że jeśli Pedersen nie odjedzie na starcie to na dystansie bardzo trudno jest mu się bić o cokolwiek. Z seniorów pozostają Buczek, Przemo Pawlicki o Bjerre. Wszyscy póki co chimeryczni i przede wszystkim dużo szybsi na własnym torze, co jest dla mnie kluczowe w tym typie. Para juniorska awizowana na pojedynek we Wrocławiu zdobywa w meczu średnio dwa punkty, więc tu nie trzeba wiele dodawać.
Gospodarze to przede wszystkim liderzy Woffinden oraz Janowski. Obaj jadą porównywalnie, u siebie zapewne zanotują dwucyfrówki, fajnie zaczął również Holder występujący w Sparcie jako gość. Z Falubazem udało mu się przywieźć dobre osiem punktów. Poza tym Drabik, po piorunującym starcie ligi ostatnie mecze słabiutkie, jednak nadal jest to wysokiej klasy zawodnik. No i Fricke, czyli największa bolączka trenera Śledzia, bo obecnie to właśnie Max chyba zawodzi najbardziej. Docierają głosy, że mIaŁ otrzymać sprzętową pomoc od kolegów, co testował już na treningach i jeśli wierzyć plotkom było dużo lepiej. Że stać go na dużo więcej to jasne, bo pamiętamy go nawet z ubiegłego sezonu, kiedy to potrafił stawiać czoła najlepszym.
Formacja juniorska to plus w postaci Czugunova, który śmiało może zastępować słabszych seniorów i zawsze jest asem w talii trenera Śledzia. Poza nim w kadrze został Curzytek, który może z Falubazem rewelacji nie pojechał, ale na pewno nie prezentował się gorzej niż Liszka, jutro będzie miał okazję powalczyć z juniorami GKMu.
W poprzednim sezonie we Wrocławiu Sparta zwyciężyła dość pewnie 51:38 i to bez kontuzjowanego Tajskiego. Myślę, że teraz wynik może być bardzo podobny, bo tak naprawdę nawet w taktycznych ciężko będzie grudziądzanom odrabiać straty, no może poza Artiomem.
Będzie to kluczowy mecz dla tych drużyn. Ja jednak typuję, że faworyci potwierdzą przewidywania i wybiją MrGardenowi play - off z głów i pewnie zwyciężą w tym starciu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Nie mam dzis koncepcji zupelnie jakos na typy...linie wystawione idealnie ale za mniejsze stawki próbuje takie single i dubel mocny😉
Fricke-Buczkowski 1 kurs 1.75 sts
Fricke jedzie beznadziejnie to fakt ale buczek ma.bardzo trudne biegi i pewnie zakrecic sie cos kolo 3 do 2 bo nie licze ze Fricke pojedzie ciekawie...ale za buczka moze byc taktyczna co odbierze mu bieg lub nawet biegi
Smyk under 8.5 sts kurs 1.8
Fajny kurs linia wysoka a w 1 starcie na Lambo i Milika wiec nie taki latwy poczatek wiec sproboje...
Pedersen under 9.5 sts kurs 1.8
Hmm co tu napisac ....cìeżki typ zeby wszedl najbardziej ryzykowny ale spróbuje jesli w 1 starcie nicki nie zrobi 3 to wejdzie😉
Łogaczow under 4.5 sts kurs 1.8 to daje w parze z Fonte kurs 1.5 to tennis Dubel siadł😊😊
Myslalem jeszcze nad underem Woryny i overem Janowskiego ale narazie to w fazie przemyslen jutro az 3 mecze 1.ligi wiec lepiej poczekac😉
Jest dobrze😉😇
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
O co chodzi z tymi liniami na Leszno? Przecież tu nawet przy 5 biegach Szlauderbacha i Kubery Rybnik nie wyjdzie z 35, a może nawet i z 30. Ja coś ominąłem?
 
atosbos 330

atosbos

Użytkownik
Witam,

To mój pierwszy post na forum, mam nadzieję że zanotuję start na plus.
Unibet: Woffinden - Pedersen 1, kurs 1.5.

Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że Dzik zdobędzie więcej punktów niż Tai.
Pedersen ciężki 1 bieg (liczę że Drabik odpali), później za rywali ma albo Janowskiego, albo właśnie w 6 biegu Woffindena, który nawet jak na starcie zaśpi, to później na dystansie fruwa.

pozdrawiam forumowiczów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
B 38K

bosky

Użytkownik
Logaczev over 5 2.45 bet365

ROW jedzie z z/z po raz kolejny, co oznacza, ze zawodnicy ktorzy beda prezentowali sie lepiej maja mozliwosc nawet 7 startow.. to w teorii, bo w praktyce tylko Lambert wydaje sie solidnym punktem miejscowych (a patrzac na poprzednie mecze nie jest powiedziane, ze wyjedzie 7 razy.
W przypadku Rybniczan patrze na ten mecz przez pryzmat poprzedniego spotkania z Gorzowem. Nie chodzi mi jednak tyle o wynik, co o sama jazde zawodnikow. Swoje zrobil oczywiscie Lambert, ale oprocz niego wyroznic mozna Woryne oraz przede wszystkim wlasnie Rosjanina, ktory szarpal na dystansie. To taki typ zawodnika, ktory jesli nie zawali samego poczatku meczu, to prawdopodobnie dostanie dodatkowa szanse. Wydaje mi sie, ze Leszno wygra bardzo wysoko, ale jednak ktos z miejscowych poprzywozi pare punktow. Z mizerii typu Milik, Miedzinski, Logaczev czy nawet Woryna w tym sezonie najwieksze szanse daje wlasnie Rosjaninowi. Pamietajmy tez slowa prezesa Mrozka, ktory widzial w nim bardzo solidnego ekstraligowca.
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Lamberta nie widać w składach. Nie jedzie dziś ? Czy będzie jakaś podmianka
Pod 16 jak zwykle, już masz.

Podbijam typ na Tajskiego od Nickiego. Cały czas mnie Duńczyk nie przekonuje, jak Tajski pojedzie swoje (13-14 punktów) to tutaj nawet RT nie pomoże (10-12 imo). Więcej pomysłów na mecz Wrocławia nie mam. Kusił under Drabika, ale nie wiem, nie mam pojęcia. A od niego też głównie zależy ta linia handicapu. Chyba, że jeszcze pozbiera się Fricke, w co wierzę jeszcze mniej.

Od siebie polecam linie na Leszno. Od -14 po -20, ktoś tu się machnął i powinien dopisać przynajmniej 10. Ja naprawdę przypuszczam, że Rybnik tu nie wyjdzie z 30 do 13 biegu. Potem dwa razy Kubera-Szlauderbach i może uda im się do 33-34 dobić.
 
Q 11,4K

quatr0

Użytkownik
Rodzyn, na 100% w nominowanych nie będzie dwa razy jechał Kubera ze Szlauderbachem. Emil to nie jest Janek Kołodziej, on nie odda swoich pieniędzy kosztem tego, żeby juniorka się objeździła.

Proponuje na dzisiaj dubelek z eWinner:

RYBNIK - LESZNO: Sayfutdinov over 10,5 kurs 1,50. ✅ ✅
Emil zrobił 12, bez problem weszło, już przed nominowanym.

WROCŁAW - GRUDZIĄDZ: Tai Woffinden zdobędzie najwiecej punktów w meczu kurs 3,60❌ ❌
We Wrocławiu ogromna ulewa, tor bardzo przyczepny i odpalił Artem Łaguta, który dostał taktyczną i nieoczekiwanie Kenneth Bjerre. Tai dwa pierwsze biegi coś się pogubił, drugie dwa już wrócił na swoje tory i dwie trójeczki ale niestety za późno.

Ako: 5,40

Co do Emila to nie ma się co rozpisywać. Jeden z najlepszych zawodników tego sezonu w Ekstralidze, wczoraj awansował bezpośrednio do finału w SEC, nigdy nie zrobił w tym sezonie mniej punktów niż linia postawiona przez bukmachera.

Drugi kurs jest już bardziej ryzykowny, ale Tai na własnym torze jest w mega gazie. Zarówno Laguta jak i Pedersen na 90% pojadą taktyczne, ale patrząc na ich jazdę po ostatnich występach mogę śmiało stwierdzić, że po takim kursie jest to do zagrania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
power30 18K

power30

Forum VIP
Swoją drogą dziwne postępowanie Sparty. Były zapowiadane opady deszczu, a mimo to nie rozłożyli plandeki na torze. Swoją drogą to dziwne postępowanie może im wyjść na dobre, bo nie widzę (o ile ten mecz się odbędzie) jakoś GKM'u na przyczepnym torze. Wrocławianie ostatnio narzekali, iż tor w meczu z Zieloną był zbyt twardy. Dlatego też gram takie coś:

Tajski co najmniej 2x lepszy od Łaguty @ 3,0 totalbet
Janowski co najmniej 2x lepszy od Pedersena @ 2,55 totalbet

Magic pojedzie z Pedsersenem 3krotnie, natomiast Woffinden 2krotnie. Janowski jest najrówniej jadącym zawodnikiem wśród gospodarzy, natomiast Tajski na Olimpijskim jest niezwykle spasowany i myślę, że jest w stanie spokojnie dwukrotnie pokonać Artioma. Bardzo prawdopodobne, że cała czwórka spotka się jeszcze w 15 biegu lub przy sprzyjających warunkach Artiom lub Pedersen wskoczy jako RT.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Lublin +12,5
ZG -6,5
@3,06 ewinner łatwo

Dla mnie prosta sprawa. Lublin jest mocny i ma tam kto trzymać wynik. Ba, ja myślę nawet, że oni są w stanie wygrać to spotkanie. Madsen wcale nie lata już tak jak na początku sezonu (żeby wspomnieć tylko męczarnie w SECu czy występ w Gorzowie), Lindgren od straty silnika ma problem z wygrywaniem wyścigów. Wiadomo, dalej są mocni, ale wystarczy, że w końcu obudzą się juniorzy Lublina i tam może być mecz na styku. Ale nawet jeśli nie, to Michelsen, Łaguta, Zagar, Hampel. Wystarczy, że będzie jechało 3 z nich i handicap jest pokryty.

Drugi typ to bardziej przeciwko Gorzowowi. Poza Bartkiem i momentami Karczmarzem to tam za bardzo nie ma kto jechać. KK w SECu ma problemy z pierwszoligowcami, Woźniak jest w lesie ze sprzętem, PUK pewnie nie pojedzie a nie jest przypadkiem, że Toruń z Jackiem Holderem znalazł się w I lidze. ;) Okej, jest jeszcze Thomsen, ale on poza Gorzowem też nie błyszczy. Niby ZG nie jest dużo mocniejsza, ale chyba swoje zaczyna jechać Dudek, Vaculik bardzo mocny we Wrocławiu. To są już dwie strzelby, a u siebie zarówno Protas jak i MJJ powinni swoje dorzucić. Nieźle spisuje się juniorka, Karczmarz może ich objeżdżać (ale nie musi), na Jasińskim powinni robić punkty, więc tam dużo nie stracą. Ciekaw jestem Lindbacka, fajny występ we Wrocławiu, ale wątpię, żeby stać go było na coś więcej. Tak czy inaczej, Vacul z Dudkiem to potencjał na 25-28 punktów, Protas z MJJ powinni te 18-20 dorzucić. Z juniorki minimum 4, więc Tonio musi przywieźć przynajmniej 2. Tak to sobie wyliczyłem. ;)

Z innych ciekawych typów to tak jak pisałem, na pewno można pomyśleć nad wygraną Lublina. Do tego under 9,5 Lindgrena, tak jak mówię, moim zdaniem na drugim silniku mocno się męczy i under 6,5 na Woźniaka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie a iversen poniżej 6.5 ? jeżdzi tragicznie ale kurcze 7 pkt może zrobic?
W takiej jak go widzieliśmy ostatnio na pewno nie. W normalnej dyspozycji tak. Ma całkiem łatwy bieg 12 za 2 punkty. Wcześniej może robić na Kasprzaku albo Lindbacku. Nie pojedzie czasem Holder za niego?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
W takiej jak go widzieliśmy ostatnio na pewno nie. W normalnej dyspozycji tak. Ma całkiem łatwy bieg 12 za 2 punkty. Wcześniej może robić na Kasprzaku albo Lindbacku. Nie pojedzie czasem Holder za niego?
Kasprzak w tym meczu nie pojedzie. Iversen dostanie szansę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Kasprzak w tym meczu nie pojedzie. Iversen dostanie szansę.
Dzięki za informację. Była gdzieś publicznie i przeoczyłem? Z jednej strony zrozumiała decyzja, bo KK jest tragiczny na początku sezonu. Z drugiej no nie wiem. Przy takich zmianach w ramach zasady "najsłabszy odpada" to naprawdę nie wróżę Gorzowowi sukcesu. Rybnik nie jest taki słaby, jak się wszystkim wydaje.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
W Gorzowie zła atmosfera. Kasprzak pokłócił się z Grzybem (prezesem) i nie jedzie. Zgadzam się z typami rodzyna.
Wysokie zwycięstwo Zielonej, w Czewie około 50-40, choć jak Laguta z Michelsenem będą latać jak w SECu to może nawet bliżej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom