>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga na STS - "próba kradzieży depozytu" przez bukmachera

mateusz92 71

mateusz92

Użytkownik


Koleżanki i koledzy, przestrzegam wszystkich przed STS.

Pomijam fakt, że jest to bukmacher z najgorszą ofertą bonusową spośród wszystkich "leganych" firm. Drugą kwestią są bardzo słabe kursy. Ostatnio jednak miałem bardzo niemiłe doświadczenie z STS.

Wpłaciłem na konto STS depozyt - 1000 zł. Chciałem zagrać jedno ze zdarzeń - typ, którego nie widziałem u konkurencji. Po wpłacie jednak okazało się, że kurs spadł co uznałem za nieatrakcyjne do gry, dlatego zdecydowałem się wypłacić środki. Bukmacher szczyci się wypłatami w ciągu 15 min, z czym istotnie wcześniej nie było problemów, dlatego spodziewałem się że w ciągu kilkunastu minut środki wrócą na konto. Sprawdziłem po 15 min - brak środków (oczywiście na STS też już zniknęły). Sprawdziłem po 30 min - nadl brak środków. Sprawdziłem po godzinie - nadal brak środków/ Sytuacja miała miejsce w sobotę więc uznałem, że widocznie przy weekendzie mają zamieszanie, może płatności w weekend mają opóźnienia, zdarza się. Sprawdzam jednak wieczorem - nadal na koncie bankowym brak moich pieniędzy. W niedzielę ponownie się nie pojawiły, w poniedziałek również. Jednak w poniedziałek o 16 wróciły na konto w STS. Uznałem, że może mieli błąd i zleciłem ponowną wypłatę. Byłem pewien, że wieczorem będą na koncie skoro weekend już minął. Jak się okazało - ponownie nic z tego. Kasa znika z STS, na koncie bankowym też jej nie ma. Napisałem do supportu - co się okazało?

Otóż STS POLUJE na swoich klientów, mając nadzieję że przegrają przynajmniej część depozytu przed wypłatą - w regulaminie znajduje się zapis, zgodnie z którym nie można wypłacić środków zanim nie dokona się obrotu minimum połowy depozytu! Rozumiem podobne praktyki w przypadku ofert bonusowych - wszak bukmacher nie jest instytucją charytatywną i za darmo bonusów nie rozdaje. Ale STS? Jawna próba oszukania nieświadomych klientów - liczą na to, że komuś powinie się noga, mimo że środki zostały jedynie wpłacone to STS już ma ochotę położyć łapę przynajmniej na połowie z nich. Inaczej nie wypłacą Wam ani złotówki.
Na moją reklamację nikt nie zaregował, dosłownie. Zero odzewu z wyjaśnieniem - mimo że prosiłem aby skontaktował się ktoś kto może wyjaśnić skąd takie złodziejskie praktyki (jedynie wspomniany konsultant podał zapis w Regulaminie, ciężko jakkolwiek go winić oczywiście)

Przestrzegam przed wspomnianą firmą, teraz gdy trwa martwy sezon kto wie co jeszcze STS wymyśli, czy nie okaże się że przed wypłatą trzeba będzie obracać depozytu 8 razu... Moje konto oczywiście od razu po obrocie zamknąłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
lvbet ma takie same zasady... a w totolotku nie wyplacisz przed obrotem. rozumiem, ze przed wplata nie bylo tego zapisu? conajmniej od miesiaca maja taki zapis, pytalem na chacie jak jeden z uzytkownikow mial problemy z totolotkiem. wykorzystuja to, ze nikt nie czyta regulaminu ;/
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czytalem z ogromnym zaciekawieniem ten post i liczylem na solidna afere na koniec. Lykalem kolejne linijki i czekalem kiedy sie sytuacja rozkreci. Po chwili kapnalem sie, ze doszedlem do konca i nici z afery. Kazdy buk stosuje taka praktyke. Nie znam firmy, ktora po wplacie kasy od razu bez obrotu pozwalalaby na wyplate. Widac, ze jestes swiezak i nie znasz branzy.
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
cytat z dnia 3 kwietnia 2020 19:12 przez mateusz92

Jawna próba oszukania nieświadomych klientów - liczą na to, że komuś powinie się noga, mimo że środki zostały jedynie wpłacone to STS już ma ochotę położyć łapę przynajmniej na połowie z nich. Inaczej nie wypłacą Wam ani złotówki
 

A czy to wina bukmachera, że klient nie przeczytał regulaminu i później jest zdziwienie? Przecież bukmacher może ustanowić różne zapisy w swoim regulaminie, w granicach obowiązującego prawa, dlatego też klient nie może uznawać jakichś domyślnych zasad, które mu się wydają że powinny być, nie przeczytawszy regulaminu. Ponadto użytkownik rejestrując się zaznacza że zapoznał się i zaakceptował regulamin.


Pójdę nawet o krok dalej i stwierdzę wręcz, że klient, który zaznacza że zapoznał się i akceptuje regulamin, a w rzeczywistości nie zapoznał się z nim, tylko poszedł na łatwiznę i ograniczył się tylko do zaznaczenia kwadracika, to taki klient po prostu kłamie i oszukuje bukmachera, bo potwierdził że się zapoznał, podczas gdy się nie zapoznał.

Regulaminy są po to aby je czytać i między innymi na ich podstawie podejmować decyzje o tym czy warunki uczestnictwa komuś pasują, czy nie pasują i czy ktoś chce być klientem takiej firmy, czy nie chce. Jeśli ktoś nie czyta regulaminu, i nie zna zasad którym podlega, to pretensje może mieć wyłącznie do siebie samego, że tego nie sprawdził i nie wie na jakich zasadach uczestniczy jako klient.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jakby się dalo wplacic i od razu wyplacic to byłaby to niezła pralnia pieniędzy. Widać że gracz bardzo niedoświadczony 
 
shakira 1,5K

shakira

Użytkownik
Ogólnie dziwne STS używałem tylko zeby wypłacać pieniądze które wpłacałem przez Skrill i odrazu mogłem wypłacić na konto bankowe bez obrotu, ale to było jeszcze w styczniu ostatnim razem więc pewnie zmienili sobie i wiadomo ze jak zawsze kombinują.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
cytat z dnia 3 kwietnia 2020 22:57 przez ranczo0123Czytalem z ogromnym zaciekawieniem ten post i liczylem na solidna afere na koniec. Lykalem kolejne linijki i czekalem kiedy sie sytuacja rozkreci. Po chwili kapnalem sie, ze doszedlem do konca i nici z afery. Kazdy buk stosuje taka praktyke. Nie znam firmy, ktora po wplacie kasy od razu bez obrotu pozwalalaby na wyplate. Widac, ze jestes swiezak i nie znasz branzy.
A ja znam w bet365 nie ma problemu...nawet przy wiekszej kwocie....aczkolwiek tak bylo przed pandemia a teraz to nie wiem.....
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik


eee jest grupa bukow co Ci wyplaci bez gry, ale wiekszosc bukow nie toleruje takich zachowan i wg nich jest to pranie pieniedzy i trzeba zrobic obrot przed wyplaceniem

 

shakira czemu kombinuja? przeciez to pralnia jak ch... byla w tym Stsie, nie dziwota, ze sie za to wzieli i prawidlowo
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Każdy bukmacher jakiego znam ma taki zapis w regulaminie, że aby wypłacić to co wpłaciłeś musisz chociaż raz zagrać za to co wpłaciłeś, inaczej to jest pranie pieniędzy. Temat do usunięcia, założyciel tematu w ogóle nieogarnięty i wszędzie jakieś afery widzi. Co do STS to zgadzam się, że kursy mają bardzo niskie, chyba największa marża bukmachera w Polsce plus bardzo mało promocji. Mają jednak dobry marketing i ludzie wciąż tam grają. 
 
Do góry Bottom