>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawione mecze

Status
Zamknięty.
the_witcher 0

the_witcher

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich Formowiczów,
w tym temacie chciałbym abyście razem ze mną wypisywali wasze opinie na temat meczów, w których wyniki meczów nie do końca odzwierciedlały faktyczną formę zawodnika. Zacznę pierwszy. Sytuacja z wczorajszego dnia.
Mecz pomiędzy U.Radwanska - J. Ditty [6-7; 2-6], gdzie Ula była ewidentną faworytką tego spotkania (grała z b. przeciętną zawodniczką, która często przegrywała z rywalkami dużo niżej sklasyfikowanymi) a pomimo to przegrała ten mecz praktycznie bez walki. Powiecie ok była w gorszej formie. Też tak pomyślałem, zobaczyłem że następny mecz zagra w debla oto wynik meczu:
U.Radwanska
G. Voskoboeva -- 5 6 10

E. Gallovits ------- 7 3 5
O. Govortsova
Rywalki wcale nie były słabe a pomimo to przegrały z jak by się wydawało po wcześniejszym meczu słabą Ulą. Tylko ktoś głupi nie zauważyłby tutaj, że coś tu jest nie tak.

Do rzeczy chodzi mi o to, że takich sytuacji bywa mnóstwo faworyci przegrywają niejednokrotnie z zawodnikami o których nikt nawet nie słyszał.
Takie sytuacje mogą mieć takie miejsce, ale na pewno powinno się to zdarzać znacznie rzadziej niż ma to miejsce obecnie, gdy coraz to więcej osób gra na zakładach bukmacherskich.

Zastanawiacie się po co jest ten temat??
Otóż ideą tego tematu jest zrobienie tak zwanej czarnej listy zawodników, bądź też drużyn, które mogą sprawić niespodziankę i których to zatem powinniśmy unikać w doborze interesujących nas spotkań.

Mam nadzieję, że ten temat się rozwinie i nie zostanie przekreślony przez użytkowników tego forum.

Dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam,
The_Witcher
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Jak rozumiem wczoraj postawiłeś na Radwańską i masz teraz żal...Otóż główną zaletą sportu jest jego nieprzewidywalnośc i niespodzianki.Dlatego nie wchodzą czasem kursy po 1,05,a wchodzą po 10.Zawsze przyjdzie pewne załamanie formy/lub jej odrodzenie w najmniej oczekiwanym momencie-chociażby pamiętny mecz Liverpoolu z Milanem w fianle LM...Jeżeli byśmy musieli robic taką liste to znalazly by się na nim wszystkie zespoły i wszyscy zawodnicy,bo każdemu się zdarza czasem wpadka,albo kompletna katastrofa(Tottenham).Oczywiście są mecze podejrzane-ale to dotyczy raczej tenisa no i zwłaszcza pana Davyidenke i robienie takich list jest jakimś absurdem...
 
kuki9 0

kuki9

Użytkownik
ja mam już taką swoją małą czarna listę:
nie stawiam na lige turecką, rumuńską, grecką,
nie stawiam na zespoły narodowe: Austria, Węgry, Francja

wiele razy się przejechałem właśnie na tych ligach oraz tych zespołach narodowych
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Do rzeczy chodzi mi o to, że takich sytuacji bywa mnóstwo faworyci przegrywają niejednokrotnie z zawodnikami o których nikt nawet nie słyszał.

I wlasnie za to wszyscy kochamy sport, gdyby ten lepszy zawsze wygrywal z tym slabszym, to czegos takiego jak &quot;rywalizacja sportowa&quot; by nie bylo;-)
 
the_witcher 0

the_witcher

Użytkownik
Dziękuję za wypowiedzenie się w tej sprawie, ale zakładając ten temat nie do końca o to mi chodziło. Jednak zacje ma kolega zwierzakus
...Jeżeli byśmy musieli robic taką liste to znalazly by się na nim wszystkie zespoły i wszyscy zawodnicy,bo każdemu się zdarza czasem wpadka,albo kompletna katastrofa...
Temat zatem możemy uznać za zamknięty.

Moja rada dla Was jest taka, że jeżeli często przegrywacie (a obstawiacie po 1 zdarzeniu)
to od czasu do czasu zagrajcie przeciwnie i wtedy powiedzcie mi jaki przyniosło to efekt.

Życzę wszystkim powodzenia i sukcesów w dalszej grze.
Pozdrawiam The_Witcher
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
no stary...chyba nie sądzisz, że Ula sprzedala mecz.... LOL są ustawki ale nie w tenisie i w takich turniejach...ustawki są we Włoszech...tego jestem pewien że Serie A i B jest umoczona w korupcję dalej...i nie mniej niż ligi w Polsce...ale tam futbolem rządzi mafia...więc inna sprawa...tam nie potrzebuja sędziów do korupcji wystarcza kontakty z trenerami i drużynami...gdy do tego dodamy firmy bukmacherskie nktore takze mają z tego procederu niekiedy wielkie zyski...dochodzi sensacyjny wynik...ale o ustawce w takim pojedynku nie ma mowy...tenis to dyscyplina gdzie niekiedy decydują bledy rywala czy po prostu slaby dzien...natomiast tak jak ja uważam...pilka wloska śmierdzi korupcją zreszta tacy zawodnicy jak Buffon czy Mutu przyznawali sie otwarcie do grania w zakladach...a do Manciniego (byłego już trenera Interu) przecież jeszcze nie tak dawno wydzwaniał szef mafii...wiec panowie...tam upatrujcie ustawek i zobaczycie, że jeszcze kilka wyników w tym sezonie będzie ciekawych...dlatego te ligi są dobre jedynie do grania remisów do przerwy...a nie po kursach 1.20 na &quot;faworytów&quot;... to tyle ode mnie ;)
 
S 0

sroczka83

Użytkownik
Zgadzam się, z przedmówcą, liga włoska na bank jest skorumpowana, ale dzięki temu nie jest tak, że Inter czy Milan to pewniaki w spotkaniach ze słabszymi drużynami, czasami można zrobić ładną kasę na takich meczach niby pewnych.
Dla mnie i tak jedno jest pewne, nigdy nie zagram zdarzenia w jakikolwiek sposób związanego z Niemcami, nie wiem dlaczego, ale zawsze kiedy tylko mam na kuponie cokolwiek związanego ze szwabami jest mocz, już kilkadziesiąt chyba kuponów umoczyłem, odkąd przestałem grać Niemców jest zdecydowanie lepiej, większe dochody.
Nigdy więcej Niemców tfuuuuu.
 
the_witcher 0

the_witcher

Użytkownik
no stary...chyba nie sądzisz, że Ula sprzedala mecz.... LOL są ustawki ale nie w tenisie i w takich turniejach...ustawki są we Włoszech...tego jestem pewien że Serie A i B jest umoczona w korupcję dalej...i nie mniej niż ligi w Polsce...ale tam futbolem rządzi mafia...więc inna sprawa...tam nie potrzebuja sędziów do korupcji wystarcza kontakty z trenerami i drużynami...gdy do tego dodamy firmy bukmacherskie nktore takze mają z tego procederu niekiedy wielkie zyski...dochodzi sensacyjny wynik...ale o ustawce w takim pojedynku nie ma mowy...tenis to dyscyplina gdzie niekiedy decydują bledy rywala czy po prostu slaby dzien...natomiast tak jak ja uważam...pilka wloska śmierdzi korupcją zreszta tacy zawodnicy jak Buffon czy Mutu przyznawali sie otwarcie do grania w zakladach...a do Manciniego (byłego już trenera Interu) przecież jeszcze nie tak dawno wydzwaniał szef mafii...wiec panowie...tam upatrujcie ustawek i zobaczycie, że jeszcze kilka wyników w tym sezonie będzie ciekawych...dlatego te ligi są dobre jedynie do grania remisów do przerwy...a nie po kursach 1.20 na &quot;faworytów&quot;... to tyle ode mnie ;)
Sprostowanie:
U.Radwanska - J. Ditty [6-7; 2-6] skoro uważasz, że Ula nie jest skorumpowana to do twojej wiadomości Agnieszka też nie jest lepsza. Potrafiła przegrać z 17-letnią zawodniczką jakiś czas temu. Ok dalej nie wierzysz to co powiesz na fakt, że obie rywalki zarówno Ditty jak i owa 17-letnia zawodniczka swoje kolejne mecze przegrały w dwóch setach nie pokazując praktycznie swoich tenisowych umiejętności. Wyniki setów 6-1, 6-1 dla rywalek. To tyle odnośnie Uli co do reszty mam na koncie już ponad 500 kuponów w BaH.com i całą masę kuponów puszczonych u bukmacherów naziemnych, więc wiem jak często padają niespodzianki nawet przy tak niskich kursach. Z tych niespodzianek żyją bukmacherzy. Ale nie będę się nad tym rozpisywał na ten temat można by książki pisać... Chodzi mi o to, że nie ważne czy ten mecz był ustawiony, czy nie, to na zawodniczkę, która w poprzednich turniejach pokonała zawodniczki z pierwszej setki i nie potrafiła sobie poradzić z zawodniczką dużo starszą i mniej utalentowaną(co było widać po wynikach jej ostatnich meczów). Na forum można wyrażać swoje opinie odnośnie komentarzy innych userów jednak ja nie muszę się z tymi opiniami zgadzać.
Proszę kolejne osoby o nie wypisywanie już kolejnych komentarzy odnośnie wątku meczu Uli Radwańskiej.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Tenis jest nieprzewidywalny... więc nie wiem co byś chciał, postawić całą rundę danego turnieju po kursach i ładnie wchodzi i liczysz $$$, widać że liczba kuponów przez ciebie postawiona nie idzie w parze z wiedzą nt. sportu. A poza tym każdy mecz w tenisie jest inny, jednego dnia może wszystko wychodzić, a drugiego nie można złapać koncentracji i dostajesz 1-6 1-6 w 2 setach
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
no stary...chyba nie sądzisz, że Ula sprzedala mecz.... LOL są ustawki ale nie w tenisie i w takich turniejach...ustawki są we Włoszech...tego jestem pewien że Serie A i B jest umoczona w korupcję dalej...i nie mniej niż ligi w Polsce...ale tam futbolem rządzi mafia...więc inna sprawa...tam nie potrzebuja sędziów do korupcji wystarcza kontakty z trenerami i drużynami...gdy do tego dodamy firmy bukmacherskie nktore takze mają z tego procederu niekiedy wielkie zyski...dochodzi sensacyjny wynik...ale o ustawce w takim pojedynku nie ma mowy...tenis to dyscyplina gdzie niekiedy decydują bledy rywala czy po prostu slaby dzien...natomiast tak jak ja uważam...pilka wloska śmierdzi korupcją zreszta tacy zawodnicy jak Buffon czy Mutu przyznawali sie otwarcie do grania w zakladach...a do Manciniego (byłego już trenera Interu) przecież jeszcze nie tak dawno wydzwaniał szef mafii...wiec panowie...tam upatrujcie ustawek i zobaczycie, że jeszcze kilka wyników w tym sezonie będzie ciekawych...dlatego te ligi są dobre jedynie do grania remisów do przerwy...a nie po kursach 1.20 na &quot;faworytów&quot;... to tyle ode mnie ;)

oczywiscie ze w tennisie sa ustawiane mecze i jest o tym coraz glosniej, a jak tak watek mafi Cie interesuje to moze wiesz jak piora pieniadze gangi np z St. Petersburga? bo rosyjscy tenisisci wiedza
 
ester 87

ester

Użytkownik
Jakby każdą zawodniczkę, która przegrywa mecz z pozycji zdecydowanej faworytki uznawać za skorumpowaną to skorumpowane byłyby wszystkie tenisistki notowane w rankingu WTA. Widziałem już setki meczy w damskim tenisie, gdy było nawet 5-0 czy 5-1 w decydującym secie, a potem sytuacja się odwracała. Możliwe, że jakaś część z tych meczy jest ustawiona, ale nie dajmy się zwariować, są to promilowe wartości. A co do Isii, która przegrała z &quot;jakąś 17-latką&quot;, to była nią 15-letnia Michelle Larcher de Brito, czyli jedna z najbardziej utalentowanych juniorek. Nie doszukujmy się w każdej niespodziance korupcji, bo nam nie wszedł kupon...
 
depee 0

depee

Użytkownik
Należy wspomnieć o meczu Davidyenki w bodajże 2006r. Sopocie. Na BF ludzie grali przy stanie 5-1 dla Nikołaja i jego piłkach meczowych,że przegra tego seta ???? . Jak pamiętam, to potem Denko skreczował. Z własnego doświadczenia znam fixy z zza granicy.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Widzę, że został już założony taki ciekawy temat. Zatem może do rzeczy. W magazynie &quot;Futbol&quot; 1/2010 ukazał się bardzo ciekawy artykuł dotyczący ustawionych spotkań/zdarzeń w piłce nożnej. Oto jego fragment:
http://www.magazynfutbol.pl/magazyn/aktualne-wydanie/art,142,podejrzane-typy.html
Być może jest ktoś, kto ma ten numer magazynu i jest w stanie skserować i podesłać albo wrzucić gdzieś cały artykuł?
Być może wielu z nas trochę on uświadomi...
e: Jeżeli ktoś chciałby więcej info na temat tego artykułu proszę napisać PW
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
Jeżeli chodzi o ustawianie meczu przyjrzyjcie się Hokejowi Na Lodzie w Lidze Rosyjskiej jest nieprzewidywalny kursy od 1.70 - 1.90 wchodzą a żeby trafić kurs 1.30 - 1.6 trzeba mieć naprawdę farta.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
No właśnie... to jest bardzo ciekawa sprawa z tym hokejem. Ja co prawda sam nie gram zbyt często tej dyscypliny, ale słyszałem nie raz narzekania kolegów właśnie na takie kursiwa niskie...

Tu macie przykład pięknego błędu sędziego (26.01.2010), który NIE MÓGŁ się przytrafić.. a jednak się przytrafił ????
Sytuacja wygląda tak:
MISTRZOSTWA EUROPY 2010&#39; w futsalu. W 1/4 finału Rosja gra z Hiszpanią. Po regulaminowym czasie gry mamy wynik 0-0 i odbywa się seria rzutów karnych. Hiszpan Javi Rodriguez podchodzi do piłki.. Jeżeli strzeli, Hiszpania awansuje. Co się dzieje dalej?
http://www.youtube.com/watch?v=InYdUgNJuYE
Gospodarzem Mistrzostw są Węgrzy - racja sory za pomyłkę.
Ale Rosjanie zawsze mają dużo kasy ;)
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
tak, ogladalem ten mecz no i były rzeczywiście niezłe jaja ????

sędziowie mieli dużo szczęścia, że w końcu przeszła hiszpania, bo jeśli tak by sie nie stało, na pewno afera byłaby dużo większa.

takie rzeczy nie powinny się przytrafiać, bo skoro ja widziałem piłkę w siatce, to NA PEWNO widział ją też sędzia. myślę, że poniosą konsekwencje takiego zachowania, bo było to niedopatrzenie karygodne.

Gospodarzem Mistrzostw są Rosjanie..! Przypadek?
gospodarzem są Węgry.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja na miejscu Hiszpanów bym nie wytrzymał i chyba coś zrobił temu sędziemu.
Co do tematu.
Niestety takie &quot;ustawione&quot; mecze zdarzają się coraz częściej. Najgorszy jest jednak fakt że takie miejsca dzieją się również na najwyższym szczeblu rozgrywek a nie tylko w 3-4 ligach. Smutna rzeczywistość ale tak było, jest i będzie że tym światem rządzą pieniądze i nic tego nie zmieni :?
Edit:
To Ty pomyśl zanim coś napiszesz bo widocznie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałem że teraz będzie coraz więcej takich &quot;ustawionych&quot; meczy, nigdy nie napisałem że zdarza się to co dzień. Widocznie oglądasz mało meczy i nie wiesz jak to wszystko wygląda. Przecież &quot;ustawiony&quot; mecz to nie koniecznie musi być nieuznana bramka, podyktowany rzut karny. Równie dobrze sędzie może mieć posmarowane za to że da zawodnikowi czerwoną kartkę co może nieść za sobą wiele konsekwencji. Na pewno mi nie powiesz że ustawione mecze się nie zdarzają nawet w tych najwyższych klasach rozgrywkowych.
 
B 0

bartez25

Użytkownik
Ja na miejscu Hiszpanów bym nie wytrzymał i chyba coś zrobił temu sędziemu.

Co do tematu.
Niestety takie &quot;ustawione&quot; mecze zdarzają się coraz częściej. Najgorszy jest jednak fakt że takie miejsca dzieją się również na najwyższym szczeblu rozgrywek a nie tylko w 3-4 ligach. Smutna rzeczywistość ale tak było, jest i będzie że tym światem rządzą pieniądze i nic tego nie zmieni :?
Naprawdę pomyśl zanim coś napiszesz. Teraz jest bardzo ciężko trafic na ustawiony mecz. No fakt moga sie takie zdarzyc w lidze Brazylii czy Urugwaju. Lecz w krajach europejskich jest coraz ciężej no może Włochy i 2,3 liga Włoska podobnie Niemiecka. Najczystsza liga jest Liga BBVA. Na wyspach też bardzo rzadko sa ustawione mecze. Do najbardziej ustawianych lig naelzy 2i3 liga Szwedzka liga Chińska. Również w niższych ligach polski odbywaja sie tzw. dogadane mecze.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak to się często zdarza...

Co za problem dać zawodnikowi klubu XXX 10 000 zł za to żeby się położył na początku meczu, a drugiemu YYY drugie 10 000 zł żeby wybił wtedy piłkę na aut? Przecież takie rzeczy zdarzają się na co dzień. Nie wiemy, które są ustawione, a które nie. Ktoś gdzieś na Filipinach stawia u mało znanego, ale wypłacalnego buka, że pierwszy rzut z autu w mecz wykona drużyna ZZZ. Problem? Raczej nie. Naprawdę ten artykuł, o którym wyżej pisałem wiele uświadamia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom