>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
czy ktokolwiek wogóle miał jakies problemy do tej pory( od czasu ustawy) ? jakies wezwania? cokolwiek? jakos ucichł wogóle temat tej ustawy nic w mediach nie piszą
 
B 293

buks65

Użytkownik
czy ktokolwiek wogóle miał jakies problemy do tej pory( od czasu ustawy) ? jakies wezwania? cokolwiek?
Jak na razie nikt się nie chwalił, a tym czymś się nie sugeruj.
Ta sprawa ma początek w zeszłym roku i nie ma co wiązać wezwania z datą 01-04-2017, czyli dniem wejścia w życie obecnej zmienionej ustawy. Zainteresowany opisuje szczegółowo jak to się zaczęło i jak się toczy dalej.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Gdybym nie pracował, gdzie pracuję, pewnie poszedłbym do sądu. Niestety/stety nie mogłem sobie pozwolić na wpis do KRK i ryzyko, toteż skończyło się na DPO i kilku kołach łącznej kary finansowej (celniczka była życiowa - zliczyła koszty sprawy, różnicę między wpłatami i wypłatami na plus jaką miałem - korzyść majątkowa utracona i grzywnę niewielką w sumie dodała). Z tego, co wiem, zablokowany przelew przychodzący od buka, będzie mi zwrócony. Także tak kończy się cała ta saga.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A to jak się dobrowolnie ktoś poddaje karze, to nie jest wpisany do rejestru?
No nie, o to właśnie w dobrowolnym poddaniu się karze chodzi, że możesz np. się sądzić w jakiejś sprawie, ale wtedy jest ryzyko - albo unikniesz kary albo Ci ją dowalą większą i będzie wpis do rejestru ????
 
P 0

przemm

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź! Czyli wpis do rejestru jest po skazaniu przez sąd, a przy dobrowolnym poddaniu się karze i przyjęciu grzywny nałożonej przez UC tego wpisu nie ma. Tak?
A może się zdarzyć, że UC nie zaproponuje grzywny tylko od razu złoży wniosek o skazanie do sądu?
 
R 67

romeq

Użytkownik
Hortex, Twoja sprawa dotyczy bah i roku 2016? Był jeden przelew czy kilka? Wpłaty i wypłaty? Kiedy zaczęła się Twoja sprawa? Proszę o dokładną odpowiedź albo tu albo na pw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom