>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 199

mawaszi

Użytkownik
We Flashu itp, w stronach sa wgrane takie &quot;robaki&quot; że wyłączenie Lokalizacji w przeglądarce czy telefonie nic Ci nie da.
Wątpię w to - gdyby tak było to konta bym miał limitowane codziennie. Czasami mam 4 konta odpalone na różnych urządzeniach w jednej chwili, gdyby rzeczywiście sczytywali położenie każdego to od razu by te konta dostały limit. Tak samo jak nie mają bazy danych z numerami mac czy imei urządzeń z których korzystamy - jeden telefon na którym prowadzę jedno z kont przeszedł już 3 lub 4 konta i żadne nie dostało przedwcześnie limitu. Możliwe jednak że jeżeli logujemy się za pomocą aplikacji to mogą mieć dostęp do takich rzeczy o których piszesz, ale nie popadajmy w paranoję.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Jak się nie wycofują skoro się wycofują? Piszesz o bet365?
Piszą w komunikacie, że usuną konto 1 więc trzeba i tak nowe zakładać na słupy w Anglii jeśli się chce nadal grać, dobrze rozumiem? Innej opcji nie ma?
Z Polski sie wycofują, konto możesz sobie zostawić, bo ciagle możesz z niego korzystać pod warunkiem, ze poza granicami Polski.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Wątpię w to - gdyby tak było to konta bym miał limitowane codziennie. Czasami mam 4 konta odpalone na różnych urządzeniach w jednej chwili, gdyby rzeczywiście sczytywali położenie każdego to od razu by te konta dostały limit. Tak samo jak nie mają bazy danych z numerami mac czy imei urządzeń z których korzystamy - jeden telefon na którym prowadzę jedno z kont przeszedł już 3 lub 4 konta i żadne nie dostało przedwcześnie limitu. Możliwe jednak że jeżeli logujemy się za pomocą aplikacji to mogą mieć dostęp do takich rzeczy o których piszesz, ale nie popadajmy w paranoję.
Bukmacherzy mają takie możliwości, jeden zarzucił mi powiązanie 3 kont nie po adresach IP, a właśnie po numerach MAC, kont na które się logowałem na przestrzeni roku z jednego kompa... Oczywiście nie były konta limitowane z automatu jak mówisz, bo nie mają do tego narzędzi, ale w przypadku wnikliwej analizy są w stanie do tego dojść.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Konta graczy w Bet365 zostaną zamknięte. Tak głosi komunikat z e-mailu, nie będzie można z nich korzystać.
Nowe konto można założyć pod warunkiem, że &quot;przeprowadzimy&quot; się np. do Wielkiej Brytanii. Bukmacher nie powinien stwarzać nam problemów, pod warunkiem, że zrezygnujemy z bonusu powitalnego (jeśli na starym koncie z niego skorzystaliśmy).
Apeluje o spokój i cierpliwość oraz wzajemny szacunek. Walczymy po jednej stronie, a nie przeciwko sobie. O sprawach technicznych jest trochę za wcześniej pisać, lecz pierwsze wnioski można wyciągnąć. Jednak do tego zostanie utworzony osobny temat za kilka dni.
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Pytanie do admina lub do ludzi obeznanych w temacie ja posiadam konto zalozone w uk jednak aktualnie przebywam w Polsce niestety praca sie skonczyla czy moge korzystac z niego przez VPN bo w uk predko nie bede ????
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Pytanie do admina lub do ludzi obeznanych w temacie ja posiadam konto zalozone w uk jednak aktualnie przebywam w Polsce niestety praca sie skonczyla czy moge korzystac z niego przez VPN bo w uk predko nie bede ????
Pod warunkiem ze weryfikowane było na adres z UK i bedziesz korzystał z vpn albo innych mozliwosci zmieniajacych twoje polskie ip
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@bolex1
Konto założone w UK za dużo nam nie mówi. Rozumiem, że jest to konto na rezydenta UK? Normalnie możesz na to konto grać, nawet bez VPNa do końca miesiąca.
Nie wiemy jakie blokady techniczne (i czy w ogóle) zastosuje bet365 od 1 kwietnia, dlatego ciężko konkretnie pisać czy VPN nam będzie potrzebne. Jeśli zabronią grać z polskiego IP (wejścia na stronę/zalogowanie na konto) to trzeba używać odpowiedniego programu VPN.
edit: na temat programów VPN wkrótce pogadamy w innym temacie, bo ten do tego nie służy. Może dam radę jako duża strona załatwić dobre rabaty u producentów. Mam to na uwadze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
B 5

bolex1

Użytkownik
Wszystko bylo weryfikowane i przy okazji wzialem duzy bonus jak na polskie warunki 200GBP wystarczyl wyciag z ich banku bo wymagaja potwierdzenia adresu....Konto oczywiscie na rezydenta UK..
Wg.live chatu bet365 powinienem grac tylko w UK....Tak stwierdzil konsultant ale jak bedzie nie wiem
 
B 482

bmoran

Użytkownik
&lt;a href=https://zapodaj.net/16ea8833c966d.jpg.html&gt;IMG_1894.JPG&lt;/a&gt;
To powodzenia życzę, tak to będzie wkrótce w PL wyglądało. Nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj. Widzę sporo tu takich &quot;ekspertów&quot; kupujących mobilne IP na dworcach w Monachium lub logujących sie do mobilnych bez GPSu:grin:

Po co piszesz skoro nawet nie znasz podstaw dzialania internetu &quot;gsm&quot;. Lokalizacja jest ustalana na podstawie logowania do BTSa (nadajnika) ktory jest najblizej/ktory ma najlepszy zasiec w danej okolicy. Zadne GPSy nie lokalizuja niczego, tak jak pisalem, karte sim mozna wlozyc do modemu i podpiac do kompa (tak ja teraz np. pisze) i trudno zebym mial GPSa w stacjonarnym hehe. No ale Ty wiesz lepiej :cool:
 
mat_fit 5

mat_fit

Użytkownik
Według mnie rozwiązanie wszystkich tych trudności, które wejdą w życie od 1 kwietnia jest bardzo proste. Na pewno macie jakichś znajomych, którzy mieszkają za granicą (w krajach gdzie można normalnie grać). Niech dadzą wam jakiś papierek (np. rachunek), który przyjdzie do nich na wasze imię i nazwisko. Oprócz tego załóżcie sobie jakieś darmowe konto bankowe w ichniejszym kraju i voila - można grać. Gdzieś się mylę?
 
M 0

mareczekmareck

Użytkownik
A kto mi powie co bedzie jak np bede grał sobie w Holandii badz Anglii i wypłacał na Skrill a nastepnie na polskie konto bankowe. Czy tez wtedy Polski urzad moze sie doczepić? Teoretycznie nie gram na terytorium Polski ...

A propos jak wyglada sytuacja w Holandii ktoś sie orientuje? Wiem ze hazard internetowy miałbyc tam legalny....
 
F 10

forioku

Użytkownik
mat fit teoretycznie masz racje ale praktycznie zalatwic takie papierki a zwlaszcza konto w banku nie bedac rezydentem kraju juz nie jest takie proste + bukmacher moze wymagac jako potwierzdenie rachunku za wode czy gaz a o taki tez wcale nie latwo
 
A 20

a-303

Użytkownik
Według mnie rozwiązanie wszystkich tych trudności, które wejdą w życie od 1 kwietnia jest bardzo proste. Na pewno macie jakichś znajomych, którzy mieszkają za granicą (w krajach gdzie można normalnie grać). Niech dadzą wam jakiś papierek (np. rachunek), który przyjdzie do nich na wasze imię i nazwisko. Oprócz tego załóżcie sobie jakieś darmowe konto bankowe w ichniejszym kraju i voila - można grać. Gdzieś się mylę?
Co z IP?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom