>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić jak to będzie w przypadku gdy mieszkam w Holandii? Mam konto na betsafe i moje dane zamieszkania są na adres polski, ale prawie cały czas przebywam w Holandii. Czy dane na koncie i moje obywatelstwo mają znaczenie czy tylko adres IP z jakiego państwa korzystam z betsafe ?
Jeżeli buk stwierdzi że łamiesz regulamin, tzn. grasz w kraju w którym jest to zabronione to może skończyć się blokadą konta. Poczytaj regulamin.
W przypadku jakiejkolwiek sprawy karnej liczy się to, gdzie znajduje się &quot;centrum Twojego życia&quot;, a jako że przebywasz większą część roku w HOL to tam.
Nie opowiadaj bzdur. W przypadku sprawy karnej nie ma znaczenia czy jesteś na terytorium danego kraju jeden dzień czy 30 lat.
To o czym mówisz to kwesta podatku dochodowego.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Jeżeli buk stwierdzi że łamiesz regulamin, tzn. grasz w kraju w którym jest to zabronione to może skończyć się blokadą konta. Poczytaj regulamin.



Nie opowiadaj bzdur. W przypadku sprawy karnej nie ma znaczenia czy jesteś na terytorium danego kraju jeden dzień czy 30 lat.

To o czym mówisz to kwesta podatku dochodowego.
Mówimy o sprawie karno-skarbowej.

Co jeszcze mówił Kaczyński o spotkaniu z May?

- Rozmowa dotyczyła też innych kwestii, innych postulatów Polski w dziedzinie gospodarczej, obronnej, nawet podatkowej. Chodzi o pewną wymianę informacji odnoszącą się do rajów podatkowych, a nawet w pewnych takich bardzo jeszcze konkretnych, nawet historycznych sprawach, o których nie będę na razie wspominał. Ale miejmy nadzieję, że i tutaj jakieś drogi zostały otwarte - przekonywał.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Helpdesk Betfair nieoficjalnie potwierdza wycofanie się z PL.
Miałem na koncie partnerskim Betfair jakieś 20 funtów od dłuższego czasu, minimalny próg wypłaty to 50 funtów. Mocno się zdziwiłem dzisiaj tym przelewem od Betfair, ale to zapewne dlatego że wycofują się z polskiego rynku i &quot;czyszczą&quot; konta partnerskie z prowizji. Dramat.
 
Z 1

zygfryd21

Użytkownik
To jakieś świeże info ? ja rozmawiałem z Helpdesk o 17.00 i twierdzili że bedą oferować usługi niezależnie od tego czy bet365 wychodzi z polski.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
jeszcze jedna duża firma max w poniedziałek ma posyłać meile ale nie chce się wychylać bo to info od kumpla co tam pracuje ale może będzie inaczej
 
Z 1

zygfryd21

Użytkownik
wiadomo coś wiecej od strony technicznej ? Można bedzie cisnąć na VPN czy usuwają konta użytkownikom z Polski ? na pewno coś mówili. Skurczybyki. Ten kaczor mnie wk**wil. Miało być do 1 lipca ! pSia job twoju mać.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Wszyscy Ci, co po 1 kwietnia mają zamiar &quot;cisnąć na vpn-ach&quot; niech mają w tyle głowy, że to inna sytuacja niż była poprzednio, tzn. ludzie którym udowodnią grę po 1 kwietnia br. już raczej nie mają szansy się wykręcić a sankcje wcale takie małe nie są. Trzeba przed samym sobą zrobić dobry i rzetelny bilans zysków i strat zanim się zacznie. Kto trzepie kokosy można ryzykować ale jak ktoś się obraca wokół zera albo co gorsza przegrywa i kieruje nim tylko chęć pogrania/nałóg niech da sobie spokój.
 
Z 1

zygfryd21

Użytkownik
Koneser. Doprawdy odkrywcze tezy. ;)

Mnie bardziej chodzi o to shingper czy expressis verbis napisali na czacie &quot; od 1 kwietnia zamykamy konta uzytkownikom z Polski&quot; . Bo jesli nie to takiego wała ;) Przynajmniej do lipca.
 
Z 1

zygfryd21

Użytkownik
No własnie dlatego pytam na forum na gorąco. Miałem tam jeszcze sobie wpłącić tysiaczka żeby pograć tenis MIami. ale nie wiem w zasadzie co robić. Lipton. kurde.
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
&quot;Dobra zmiana&quot; i tyle w temacie, a wszyscy, którzy wierzyli, że nam się wszystkim poprawi, jak Kaczyński ze spółką dojdzie do władzy, można się tylko śmiać prosto w twarz.
 
I 0

iskar

Użytkownik
Pojawiają się plotki, że to tylko chwilowe wycofanie i za kilka miesięcy bukmacherzy wrócą na Polski rynek. Oczywiście pewnie w najbliższych dniach okaże się co i jak. Nie panikujcie, zawsze będą sposoby by grać tam gdzie komuś zależy, ale to nie temat na otwarte forum.
 
D 0

denis40

Użytkownik
???? hahaha Kaczyński przecież = zero hazardu, ludziska tak jak kiedyś sam powiedział jeśli się nie da całkowicie go zlikdwidować to maksymalnie ograniczyć a ziemniaki się cieszą wszyscy im pola ustąpią dopiero Juroszek święci triumfy a pamiętacie Gowina tego co niby chciał..... hehe wypiął tyłek i siedzi cicho a miał przecież wprowadzać swoją ustawę po tej.
A tak na marginesie to nie jest wina PIS bo już za PO była ta ustawa mająca ten podatek i nic z tym nie zrobili tylko 3 kolesi na cmentarzu robili ustawki - to są Ci sami.
Dziwi tylko postawa KE, że pozwalają na takie klocki, żeby buki zagraniczne nie miały swobody działania.
Może kiedyś się to zmieni jak były przebąkiwania o jednakowym prawie hazardowym dla państw unijnych
ale to tylko plany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom