>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
shingper 563

shingper

Użytkownik
Nie gadaj głupot jak się nie znasz.
konikpolny ma rację, wszystko co wypłacisz od legalnych jest dla ciebie, oni odprowadzają wszystkie podatki.
Ty za to się znasz :grin: Piszę oczywiście o jednorazowej wygranej over 2280zł wtedy to chyba 10% dodatkowo trzeba.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Ty za to się znasz :grin: Buki odprowadzają wszystkie podatki ???? ???? ???? poczytaj co to jest podatek dochodowy. Piszę oczywiście o jednorazowej wygranej over 2280zł
Czyli, że sytuacja podobna jak w ziemniakach? Stawiasz kupon za 100 zł(94 w rzeczywistości), wygrywasz 3000 zł, a dostajesz 2600 bo jeszcze odbierają nam pieniądze, za wygraną powyżej 2280 zł ?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
No chyba tak
Jeśli wartość potencjalnej wygranej przekroczy 2.280,00 zł (art. 21 ust. 1 pkt 6a ustawy o podatku dochodowym osób fizycznych), bukmacher przy wypłacie będzie zobowiązany odprowadzić dodatkowo 10% podatek dochodowy od całej wygranej kwoty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Nie gadaj głupot jak się nie znasz.

konikpolny ma rację, wszystko co wypłacisz od legalnych jest dla ciebie, oni odprowadzają wszystkie podatki.
No nie wiem czy jesteś zwolniony z podatku dochodowego nawet jak już Cie sts&#39;y okradną. Jest coś takiego jak PIT.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Zwróć uwagę, że o wyjściu z danego rynku decyduje zarząd spółki, a nie support. Oni mają za zadanie uspakajać graczy, że legalnie działającą firmą, na licencjach itd.
Nawet managerowie nie wiedzą jaka będzie ostateczna decyzja w sprawie regulacji firmy na rynku Polskim.
Oczywiście zdaje sobie sprawę. Jutro chyba jest takim ostatnim dniem aby oficjalnie wyjść i dać graczom równy tydzień na dogranie bonusów, wypłaty, itp. Zrobi to bet365 i oby nikt inny.
Ciekawi mnie postawa innych, równie dużych buków. Stawiam na to, że na razie odkładają decyzję, zgodnie z ustawą mają jeszcze czas do 1 lipca na uzyskanie licencji lub zniknięcie z rynku (potem prewencyjna blokada stron). Więc zabawa co i jak potrwa wg mnie jeszcze co najmniej 3 miesiące. Ostrożnie stawiam, że jakiś duży buk jednak zdecyduje się na licencję :)
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Oczywiście zdaje sobie sprawę. Jutro chyba jest takim ostatnim dniem aby oficjalnie wyjść i dać graczom równy tydzień na dogranie bonusów, wypłaty, itp. Zrobi to bet365 i oby nikt inny.

Ciekawi mnie postawa innych, równie dużych buków. Stawiam na to, że na razie odkładają decyzję, zgodnie z ustawą mają jeszcze czas do 1 lipca na uzyskanie licencji lub zniknięcie z rynku (potem prewencyjna blokada stron). Więc zabawa co i jak potrwa wg mnie jeszcze co najmniej 3 miesiące. Ostrożnie stawiam, że jakiś duży buk jednak zdecyduje się na licencję :)
Jeżeli chcesz żeby jakiś buk starał się o licencję i ja dostał to chyba tylko na złość Sts bo granie w takim buku nie ma sensu dla poważnych ludzi .
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
O ile będą mieli notyfikację tej zjebanej ustawy, bo na razie jej nie ma, a oni coś pokręcili i wysłali inną wersję.
Z reguły jest tak, że KE gdy ma jakieś zastrzeżenia, to są to wątpliwości dotyczące pojedynczych, technicznych artykułów z danego aktu prawnego.
Nawet jeżeli na chwilę obecną nie będzie pełnej notyfikacji, to i tak ustawa zacznie obowiązywać. Ewentualne batalie w trybunale, będą trwały latami. Do tego czasu wprowadzony i udoskonalony zostanie mechanizm blokowania stron/płatności, który zniechęci do grania 90% obstawiających.
Tak jak pisałem wcześniej, zagranicznym bukmacherom najzwyczajniej nie będzie opłacało się oferować swoich usług rezydentom RP. Tym bardziej, że zostaną tylko profesjonalni gracze, którzy znają się na rzeczy.
Żadną tajemnicą jest fakt, iż firmy bukmacherskie zarabiają największą kasę a fishach i nałogowcach.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
No nie wiem czy jesteś zwolniony z podatku dochodowego nawet jak już Cie sts&#39;y okradną. Jest coś takiego jak PIT.
W deklaracji PIT nie wpisuje się wygranych z zakładów, gdyż pobór 12% podatku obrotowego (lub też 6% jaki ma obecnie Forbet) oraz ew. 10% podatku od wygranych ponad 2280zł ciąży na firmie bukmacherskiej, tak więc wszystko co zostanie wypłacone jest już obliczone po poborze zobowiązań wobec fiskusa.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Bet365 miało niby czekać, aż ustawa otrzyma notyfikację. Skoro będą blokować to wygląda na to, że notyfikacja jest.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Wg ustawy blokowanie stron może nastąpić od 1 kwietnia. Wtedy jednak jest to jeszcze nieobligatoryjne. Ale dostawcy neta mogą to zrobić już wtedy. Po prostu kary za niedostosowanie się są dopiero od lipca. Wtedy jest to obligatoryjne.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Bet365 miało niby czekać, aż ustawa otrzyma notyfikację. Skoro będą blokować to wygląda na to, że notyfikacja jest.
Ja bym poczekał na te jutrzejsze maile i dokładnie przeczytał czy to faktycznie nadawca będzie bet365 czy tylko coś co będzie wyglądało jak bet365
 
nieznamsie 10

nieznamsie

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić jak to będzie w przypadku gdy mieszkam w Holandii? Mam konto na betsafe i moje dane zamieszkania są na adres polski, ale prawie cały czas przebywam w Holandii. Czy dane na koncie i moje obywatelstwo mają znaczenie czy tylko adres IP z jakiego państwa korzystam z betsafe ?
 
D 0

denis40

Użytkownik
Ludzie ogarnijcie się na co wy liczyliście odnośnie tej ustawy - na cud?
Ustawa była pisana pod państwo żeby mieli jak nawięcej kasy z tego a nie dla graczy.
Trzeba się oswoić z tą myślą, tylko model duński dawał jakieś nadzieje na lepszą ustawę.
Juroszki lobbowały i tak wyszło. Znajomi mają mieć z tego profity. Oni mają w dupie graczy, gracz ma dawać łatwy hajs jeśli będzie grał dalej, bo jak sami wszyscy wiedzą nie da się zarabiać przy takim podatku.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić jak to będzie w przypadku gdy mieszkam w Holandii? Mam konto na betsafe i moje dane zamieszkania są na adres polski, ale prawie cały czas przebywam w Holandii. Czy dane na koncie i moje obywatelstwo mają znaczenie czy tylko adres IP z jakiego państwa korzystam z betsafe ?
W przypadku jakiejkolwiek sprawy karnej liczy się to, gdzie znajduje się &quot;centrum Twojego życia&quot;, a jako że przebywasz większą część roku w HOL to tam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom