>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 102

kristo45

Użytkownik
Tym, ze ta nowa zostala poddana procesowi notyfikacji. Maly szczegol ale wiele zmienia w stosunkach gospodarczych podmiotow funkcjonujacych na terenie UE
A jeszcze inny ważny szczegół to taki, że ten proces nie został zakończony.
Dlatego na chwilę obecną ta ustawa nie wiele się różni (dla bukmacherki) od poprzedniej wersji z 2009r. Można więc tylko zgadywać czemu Pinnacle tak wcześnie zapowiada, że się wycofuje z PL.
Tego chyba nikt nie wrzucał więc wklejam info:
http://www.pokertexas.pl/newsy/ustawa-hazardowa-odroczona-do-2018-roku/
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
TS stoi przed dużym wyzwaniem związanym z przygotowaniem i wdrożeniem się do nowej rzeczywistości jaką będzie ustawa hazardowa. Ta zacznie obowiązywać już 1 kwietnia. Dzięki niej spółka będzie mogła oferować gry takie jak Lotto przez internet, ma także zająć się stawianiem w kraju automatów o niskich wygranych (tzw. jednorękich bandytów), na które zgodnie z nowym prawem dostała monopol.
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lukasz-lazarewicz-totalizator-sportowy-ustawa,115,0,2258291.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
domell 454

domell

Użytkownik
A jeszcze inny ważny szczegół to taki, że ten proces nie został zakończony.
Dlatego na chwilę obecną ta ustawa nie wiele się różni (dla bukmacherki) od poprzedniej wersji z 2009r. Można więc tylko zgadywać czemu Pinnacle tak wcześnie zapowiada, że się wycofuje z PL.
Tego chyba nikt nie wrzucał więc wklejam info:
http://www.pokertexas.pl/newsy/ustawa-hazardowa-odroczona-do-2018-roku/
Zajrzyj kilka stron wcześniej
https://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-530.html#post6331761
Pisałem, że szumu dużo jednak nie zanosi się na zmianę.
 
L 0

lebron87

Użytkownik
sorry ale moze sie nie znam. radz przewiduje kary za gre po 1 kwietnia od 8 tys do az 320 tys zl. Z tym ze karanym jest sie za gre czyli obstawienie minium jednego zakladu . zalogowanie sie tam lub nawet WPlata pieniedzy do bukmachera nie jest rownoznaczna z tym ze ktos tam gra. Jak oni udowdnia niby gre ? przeciez zaden buk im nie wysle danych dotyczacych gracza.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
sorry ale moze sie nie znam. radz przewiduje kary za gre po 1 kwietnia od 8 tys do az 320 tys zl. Z tym ze karanym jest sie za gre czyli obstawienie minium jednego zakladu . zalogowanie sie tam lub nawet WPlata pieniedzy do bukmachera nie jest rownoznaczna z tym ze ktos tam gra. Jak oni udowdnia niby gre ? przeciez zaden buk im nie wysle danych dotyczacych gracza.
Oni sami nie wiedzą. To ludzie prości, którzy dostali się po znajomości na swoje stanowiska.
 
H 164

hector

Użytkownik
sorry ale moze sie nie znam. radz przewiduje kary za gre po 1 kwietnia od 8 tys do az 320 tys zl. Z tym ze karanym jest sie za gre czyli obstawienie minium jednego zakladu . zalogowanie sie tam lub nawet WPlata pieniedzy do bukmachera nie jest rownoznaczna z tym ze ktos tam gra. Jak oni udowdnia niby gre ? przeciez zaden buk im nie wysle danych dotyczacych gracza.
Podejrzewam,że na początku będą głównie polować na tych,którzy bezpośrednio wpłacają i wypłacają na konta bankowe.Sporo takich znajdą.
 
L 0

lebron87

Użytkownik
Podejrzewam,że na początku będą głównie polować na tych,którzy bezpośrednio wpłacają i wypłacają na konta bankowe.Sporo takich znajdą.
co z tego?
to nadal nie jest dowod ze ktos gra.

wplacac to sobie mozna chocby dla darmowych transmisji.

juz byly opisane sytuacje wlasnie w tej kwestii. kazdy kto mowil ze owszem wplacal ale nie gral postepowanie zostawalo umorzone bo nie mieli zadnych dowodow na to ze ktos gral. placil tylko ten co sie wystraszyl
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z tym ze karanym jest sie za gre czyli obstawienie minium jednego zakladu . zalogowanie sie tam lub nawet WPlata pieniedzy do bukmachera nie jest rownoznaczna z tym ze ktos tam gra. Jak oni udowdnia niby gre ? przeciez zaden buk im nie wysle danych dotyczacych gracza.
W Polsce prawo działa od &quot;dupystrony&quot;. To nie organ państwowy ma Ci udowodnić grę, tylko Ty masz udowodnić swoją niewinność. Tak to działa.
 
H 164

hector

Użytkownik
co z tego?
to nadal nie jest dowod ze ktos gra.
wplacac to sobie mozna chocby dla darmowych transmisji.
juz byly opisane sytuacje wlasnie w tej kwestii. kazdy kto mowil ze owszem wplacal ale nie gral postepowanie zostawalo umorzone bo nie mieli zadnych dowodow na to ze ktos gral. placil tylko ten co sie wystraszyl
Napisałem wyraźnie - wpłacają i WYPŁACAJĄ.Z drugiej strony nie sugerowałbym się tym co było za Kapicy.Owszem to był kawał mendy,ale teraz panuje PIS i lżej na pewno nie będzie skoro ich celem jest jeszcze większa kontrola społeczeństwa.Na miejscu każdego kto chce łamać nadchodzącą ustawe zainwestowałbym w odpowiednie usługi,które pomogą w zwiększeniu anonimowości.Im szybciej tym lepiej.
 
domell 454

domell

Użytkownik
co z tego?
to nadal nie jest dowod ze ktos gra.
wplacac to sobie mozna chocby dla darmowych transmisji.
juz byly opisane sytuacje wlasnie w tej kwestii. kazdy kto mowil ze owszem wplacal ale nie gral postepowanie zostawalo umorzone bo nie mieli zadnych dowodow na to ze ktos gral. placil tylko ten co sie wystraszyl
&quot;Psy szczekają, karawana jedzie dalej&quot;
Strasznie nie lubię, jak ktoś tworzy wirtualną rzeczywistość. Zacznę więc tak...załóżmy, że jestem urzędnikiem skarbowym. Zwracam się z pismem do banku (obojętnie jakie pismo, o popełnieniu przestępstwa, czy z jakimś innym). Bank pokazuje mi Twój wyciąg, wpłaciłeś 100 zł, wypłaciłeś 200 zł. Teraz piłeczka jest po Twojej stronie, musisz się wytłumaczyć bo jeśli nie to mogą grozić Ci kary (najróżniejsze). Idąc dalej, jeśli ustawa przejdzie notyfikację, to nie wiesz jakie US będzie miał prawo. Być może zwrócą się z prośbą do bukmacherów o ujawnienie Twoich danych, historii itd (pod pretekstem popełnionego przestępstwa). Nawet jeśli tak się nie stanie, US widząc Twe &quot;nielegalne&quot; pieniądze, nie mogąc Ci tego udowodnić, uprzykrzy Ci życie (mają różne sposoby). Tak więc młody człowieku, Twoja walka jest przegrana.
Każdy z Was, na pewno ma znajomych, którzy prowadzą własny biznes. Radzę ich zapytać ile zmieniło się w tym kraju. US ma teraz bardzo dużą władzę. Wszyscy VATowcy trzęsą portkami, US nie musi zapowiadać wizyt, może cofać sztuczne koszty, nakładając kary. Wszystko po to, aby stykało na 500+ (półżartem oczywiście).
 
G 83

geo5

Użytkownik
Kurde jak teraz wypłacić kasę z unibet został tylko przelew bankowy jak wy sobie radzicie?
Jeśli kwota do &quot;uratowania&quot; jest zacna, to można otworzyć konto w ziemniaku i grać przeciwstawnie , np w Uni na 1 a przeciw X2 , oczywiście single, jest to jakaś szansa na transformację, musisz to dobrze skalkulować bo każdy kij ma dwa końce ,powodzenia.
 
L 0

lebron87

Użytkownik
&quot;Psy szczekają, karawana jedzie dalej&quot;

Strasznie nie lubię, jak ktoś tworzy wirtualną rzeczywistość. Zacznę więc tak...załóżmy, że jestem urzędnikiem skarbowym. Zwracam się z pismem do banku (obojętnie jakie pismo, o popełnieniu przestępstwa, czy z jakimś innym). Bank pokazuje mi Twój wyciąg, wpłaciłeś 100 zł, wypłaciłeś 200 zł. Teraz piłeczka jest po Twojej stronie, musisz się wytłumaczyć bo jeśli nie to mogą grozić Ci kary (najróżniejsze). Idąc dalej, jeśli ustawa przejdzie notyfikację, to nie wiesz jakie US będzie miał prawo. Być może zwrócą się z prośbą do bukmacherów o ujawnienie Twoich danych, historii itd (pod pretekstem popełnionego przestępstwa). Nawet jeśli tak się nie stanie, US widząc Twe &quot;nielegalne&quot; pieniądze, nie mogąc Ci tego udowodnić, uprzykrzy Ci życie (mają różne sposoby). Tak więc młody człowieku, Twoja walka jest przegrana.

Każdy z Was, na pewno ma znajomych, którzy prowadzą własny biznes. Radzę ich zapytać ile zmieniło się w tym kraju. US ma teraz bardzo dużą władzę. Wszyscy VATowcy trzęsą portkami, US nie musi zapowiadać wizyt, może cofać sztuczne koszty, nakładając kary. Wszystko po to, aby stykało na 500+ (półżartem oczywiście).
idac twoim tokiem rozumowania kazdy kto ma /mial tutaj konto ukreca sam na siebie bata bo prokuratura moze w kazdej chwili wystapic do adminow tej strony o udostepnienie IP uzytkownikow i po tym beda szukac tych co grali/graja
 
domell 454

domell

Użytkownik
idac twoim tokiem rozumowania kazdy kto ma /mial tutaj konto ukreca sam na siebie bata bo prokuratura moze w kazdej chwili wystapic do adminow tej strony o udostepnienie IP uzytkownikow i po tym beda szukac tych co grali/graja
Masz rację, jednak nie do końca. Na forum nie podaje się tylko typów, jest masa innych rzeczy. Nawet jeśli były by tutaj tylko typy, zawsze możesz je grać u ziemniaków.
Przypomnę Ci tylko jedno zdarzenie, gdzie ponad 24000 nazwisk zostało ujawnione, ponieważ bank ujawnił wpłaty/wypłaty z konta bukmachera. A żeby tego było mało, przytoczę fragment wypowiedzi...
Dziennik &quot;Polska The Times&quot; dotarł do jednej ze skazanych osób i to, co mówi ten gracz budzi lekką trwogę. Oddajmy mu głos:
&quot;Sprawa zaczęła się od listu ze Służby Celnej w sprawie stawienia się i wyjaśnienia mojego udziału w zagranicznych zakładach bukmacherskich przez internet. Jak się później dowiedziałem, chodziło o grę w końcówce roku 2011. Byłem bardzo zdziwiony tym, że odkopano coś takiego po czterech latach&quot;.
Chodziło o wygrane po kilkaset złotych na łączną kwotę około dwóch tysięcy. Gracz został przez Służbę Celną ukarany przepadkiem wygranych oraz mandatem w wysokości 1200 zł.
&quot;Mój mandat i tak był jednym z niższych. Powiedziano mi, że są osoby ukarane kilkunasto-, a nawet kilkudziesięciotysięcznymi grzywnami. Poinformowano mnie, że mam siedem dni na jego uregulowanie. Nie było sensu wypierać się tego, że grałem, więc zapłaciłem, żeby mieć święty spokój. Myślę, że wiele osób tak zrobiło&quot; - mówi dziennikowi internauta.
Dlaczego nie miał ochoty na obronę? Tu padają najciekawsze słowa: &quot;Okazało się, że mają wszystkie wykazy moich wygranych zakładów. Nie dostałem odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób Służba Celna weszła w posiadanie tych danych. Podobno jej oddział w Szczecinie doszedł do tych informacji, a później rozsyłano sprawy na cały kraj. Mieli dosłownie zestaw kuponów, które obstawiłem. Daty, godziny, kursy, kwoty... Myślę, że te informacje musiał dostarczyć im bukmacher. Inaczej nie byłyby aż tak dokładne&quot; - twierdzi gracz.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Po raz kolejny starasz się być mądrzejszy niż jesteś i po raz kolejny straszysz. Nie rozumie twojej roli na forum.
O tym co jest w tekście było już pisane tutaj grube tygodnie wstecz. I nie tyczy się to portfeli elektronicznych w tym skrilla. Więc w praktyce nie zmienia nic. Ale postraszyć zawsze można nie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom