>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 0

model36

Użytkownik
Witam. Również dostałem zaproszenie na widzenie w UC w charakterze świadka art107 p2. Lata 2011 i 12. Wpłaciłem przez p24 80pln przez te parę miesięcy. I nic nie wypłaciłem. NIC.
Sciema. P24 nie współpracują z żadnymi instytucjami bez nakazów sądowych. A żeby takowy mieć musieliby się wcześniej namierzyć. Może wleźli Ci na konto z innego powodu i przy okazji znaleźli? Np jakaś sprawa komornicza? Nie wpłacałem nigdy przez p24 do buka, ale na koncie bankowym w historii jest info: wplata do b-a-h, b-w-i-n czy tylko numerki, że wpłacono kasę?
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
spodziewałeś się innych tekstów w radiowej trójce ? przecież to państwowe radio, ręcznie sterowane przez PO
 
J 7

jozek2012

Użytkownik
Sciema. P24 nie współpracują z żadnymi instytucjami bez nakazów sądowych. A żeby takowy mieć musieliby się wcześniej namierzyć. Może wleźli Ci na konto z innego powodu i przy okazji znaleźli? Np jakaś sprawa komornicza? Nie wpłacałem nigdy przez p24 do buka, ale na koncie bankowym w historii jest info: wplata do b-a-h, b-w-i-n czy tylko numerki, że wpłacono kasę?
też myślę, że to ściema. Albo gość nie pamięta, że przelewem wpłacał. Do tego jeszcze ta historia z UK. Grubymi nićmi szyte wszystko.
Co do brania się na zakłady to takie są zalecenia po kontroli NIK. Nic w tym dziwnego. Żeby robić kolejną akcję taką jak ta z BAH musieliby znowu przy okazji innych przestępstw trafić na listę graczy. Na konto każdego Polaka przecież nie będą wchodzić żeby sprawdzić czy aby nie przelewał do buka, bo nie mają takich uprawnień, ani też prawo na to nie zezwala. Na tyle, osób co mają z tego BAHA to myślę, że do końca 2015 im starczy.
 
M 1

messalinka

Użytkownik
&quot;Na konto każdego Polaka przecież nie będą wchodzić żeby sprawdzić czy aby nie przelewał do buka, bo nie mają takich uprawnień, ani też prawo na to nie zezwala.&quot; Był ostatnio jakiś artykuł , że to planują ???? .
Oraz taki, że fiskus ma chodzić ludziom po domach jak ksiądz z kolędą ;). Tylko zamiast święcić mieszkanie będzie patrzył czy złotego tronu w domu nie mamy. A jak ktoś nie otworzy drzwi to z automatu grzywna ;)
 
B 13

blaszka123

Użytkownik
tez tak kiedys myslalem ale jednak zdecydowana wiekszosc przypadkow tutaj nie miala doczynienia z bukami stacjonarnymi.
Troche ich przeceniasz ze sprawdzili wszystkie IP graczy zarejestrowanych w bukach stacjonarnych, nastepnie ich dane osobowe i miejsca gdzie maja konta itd... itp... Z moich info w to sie nie bawia ????

rozwiazanie jest duzo prostsze czyli 1 lub 2 buki - wiadomo jakie ,
1 -2 banki wiadomo jakie - nie ma koniecznosci kombinowania do tej pory

Dostałem w dniu wczorajszym wezwanie do UC w Rzeszowie na kwiecień. Dzwoniłem iboresunale termin na wcześniejszy. Udało mi się ustalić ze sprawą Dotyczy roku 2011. Jestem wzywamy w Charakterze świadka... Jeszcze 2-3 miesiące temu cala ta nagonka qydaqala mi się sztuczna.. Ale qidac ze po kolei idą i realizują swoje plany.. Nie mam zamiaru nikogo straszyć...założyłem konto żeby napisać o tym.. Był już ktoś z południa Polski W UC RZRSZÓw. oczywiście Bah i konto pekao sA.
 
C 0

christoffnosen

Użytkownik
Dostałem w dniu wczorajszym wezwanie do UC w Rzeszowie na kwiecień. Dzwoniłem iboresunale termin na wcześniejszy. Udało mi się ustalić ze sprawą Dotyczy roku 2011. Jestem wzywamy w Charakterze świadka... Jeszcze 2-3 miesiące temu cala ta nagonka qydaqala mi się sztuczna.. Ale qidac ze po kolei idą i realizują swoje plany.. Nie mam zamiaru nikogo straszyć...założyłem konto żeby napisać o tym.. Był już ktoś z południa Polski W UC RZRSZÓw. oczywiście Bah i konto pekao sA.
Zaprezentuj nam to wezwanie
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
W radiowej trójce chwilę tylko słyszałem, że biorą się z pełną parą za zakłady...
Planują nowe metody inwigilacji i tropienia oraz chcą skoordynowanych działań z policją i prokuraturą
pętla się zaciska...
Całe szczęście, że jest praca w tym kraju ! aż 9 osób warszawski ratusz che zatrudnić na podpinspektora w dziale egzekucji i windykacji
czyli pewnie uznano ze procent obsranych idiotów przyznających się dobrowolnie do winy i zgadzających na &quot;małą&quot; kartę jest wystarczający i warto szukać następnych ;)

orientuje sie ktos tak przykladowo,gdyby ktos np z zakladow wyciagnal kilka milionow,i wzial sie za niego US,UC itp,jezeli czmychnie z kasa poza Europe np do Nowej Zelandii Albo USA,to moze tam sobie swobodnie zakladac konta na siebie i wplacac smialo kase? czy zawsze jeszcze jest jakas furtka ze te niedojebance moga sie do niego dobrac?
pomijam oczywisty fakt ze taka osoba moze zapomniec o jakichkolwiek odwiedzinach kraju a i pewnie europy jak poleci jakis europejski nakaz

Zaprezentuj nam to wezwanie
byly juz dziesiatki takich wezwan,takze nic nowego
wszystkich z bahu dojada predzej czy pozniej + KoNeSeRa bo jemu nic nie pomoze przed wieloletnim wiezieniem i pozbawieniem calego majatku rodzinnego
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Tak jak pisałem temat został zdominowany w 90% przez posty typu: dostałem wezwanie niż posty poświęcone zmianom w ustawie. Załóżcie jeden wątek i tam nawzajem się wspierajcie, myślcie co dalej itp.
NIK: Celnicy bezradni w walce z nielegalną bukmacherką
Służba celna nie jest w stanie zapobiec nielegalnemu urządzaniu oraz reklamowaniu zakładów wzajemnych przez firmy bukmacherskie, których siedziby znajdują się poza granicami Polski. Brak skutecznych form ścigania nielegalnie działających firm bukmacherskich sprawia, że ich liczba wzrosła prawie dwukrotnie. Służba celna prowadzi skuteczny nadzór jedynie nad firmami legalnie działającymi, które organizują zakłady wzajemne na podstawie udzielonych zezwoleń.
http://www.polskatimes.pl/artykul/3784629,nik-celnicy-bezradni-w-walce-z-nielegalna-bukmacherka,id,t.html
 
legia 122

legia

Użytkownik
Zdaniem kontrolerów NIK należy wzmocnić współpracę Służby Celnej z policją i prokuraturą w zakresie pozyskiwania danych o polskich obywatelach biorących udział w nielegalnych zakładach wzajemnych. Konieczne jest też skuteczniejsze informowanie potencjalnych graczy w Polsce o karach wynikających z uczestnictwa w tych grach. Ponadto Służba Celna powinna przygotować i wdrożyć skuteczne sposoby zwalczania nielegalnego reklamowania zakładów wzajemnych przez Internet.

Widać formuła walki z kibolstwem przed ostatnimi wyborami już się wypaliła, teraz przed kolejnymi wyborami trzeba obtrąbić sukces w walce z kolejną patologią i oznajmić zdrowej tkance społeczeństwa, że zwalczono hazardzistów !

by żyło się lepiej !
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Zdaniem kontrolerów NIK należy wzmocnić współpracę Służby Celnej z policją i prokuraturą w zakresie pozyskiwania danych o polskich obywatelach biorących udział w nielegalnych zakładach wzajemnych. Konieczne jest też skuteczniejsze informowanie potencjalnych graczy w Polsce o karach wynikających z uczestnictwa w tych grach. Ponadto Służba Celna powinna przygotować i wdrożyć skuteczne sposoby zwalczania nielegalnego reklamowania zakładów wzajemnych przez Internet.

Widać formuła walki z kibolstwem przed ostatnimi wyborami już się wypaliła, teraz przed kolejnymi wyborami trzeba obtrąbić sukces w walce z kolejną patologią i oznajmić zdrowej tkance społeczeństwa, że zwalczono hazardzistów !

by żyło się lepiej !
spoko wybory i tak wygraja,moze im sie wtedy odechce bawic z zakladami i wroca do robienia walkow :cool:

a dlaczego wygraja?

z kilku prostych powodow:

-liczba urzedasow przekracza juz wszelkie rozmiary absurdow,wiec logiczne ze pojda zaglosowac aby utrzymac swoje koryto + ich rodzinki
-czesc jelopow ma totalnie wyjeb..
-kretynow i idiotek oglupionych przez TVNy,gazety wyborcze jest od ch....
-co madrzejsi juz dawno zwiali do Norwegii,Kanady,USA,Australii i ten burdel dawno maja w dupie


ten kraj musi spotkac jakas zaglada gdyz jest totalnym dnem jezeli chodzi i o &quot;wielkich&quot; rzadzacych,jak i najglupsze spoleczenstwie w calej UE


jedyne rozsadne rozwiazanie to wyjezdzac jak najdalej ;)
 
ester 87

ester

Użytkownik
Pełny raport NIK-u na temat skuteczności, a póki co bardziej nieskuteczności, działań Służby Celnej w ramach realizacji zadań ustawy hazardowej:
http://www.nik.gov.pl/plik/id,8070,vp,10105.pdf
Warto przeczytać.
Odnośnie ostatnich działań:
W 2014 r. wszczęto postępowania przygotowawcze dotyczące uczestnictwa obywateli RP w zagranicznych grach losowych lub zagranicznych zakładach wzajemnych. Czynności w sprawie tego uczestnictwa podjęto po przekazaniu przez Prokuraturę Okręgową w Lublinie informacji o przepływie środków finansowych pomiędzy graczami - obywatelami RP a zagranicznymi podmiotami nielegalnie oferującymi gry hazardowe przez sieć Internet, z których wynikało, że w okresie od 14 lipca 2011 r. do 24 kwietnia 2012 r. ilość graczy, która w tym okresie dokonała wpłat celem zawarcia zakładu wyniosła 24.636 osób, a łączna suma wygranych wyniosła 27,1 mln zł. Materiał ten został przekazany Służbie Celnej dopiero w marcu 2014 r. (od 2012 r. trwała wewnętrzna procedura Policji zmierzająca do przekazania tych materiałów Służbie Celnej).
Z tego wynika, że wszystkie pojawiają się tu sprawy są pokłosiem działań Prokuratury w Lublinie i dotyczą okresu od 14 lipca 2011 r. do 24 kwietnia 2012 r. Nie śledziłem jakoś szczegółowo tego tematu, nie wiem więc, czy te daty się zgadzają? Czy wezwanie dostał ktoś, kto w tym okresie nie grał?
W raporcie jest też jeszcze fajna perełka:
Analizą objęto również przegląd forów dyskusyjnych, pod kątem poszukiwania wskazówek i informacji mówiących o możliwościach i sposobie omijania przepisów prawa.
Uważajcie więc co piszecie ;)
 
M 1

messalinka

Użytkownik
Państwo Policyjne ???? .
&quot;Analizą objęto również przegląd forów dyskusyjnych, pod kątem poszukiwania wskazówek i informacji mówiących o możliwościach i sposobie omijania przepisów prawa.&quot;

tzn, że będą tu szukać osób które grają gdzie nie powinny, czy , będą myśleć co zrobić zeby te osoby nie mogly się bronić kruczkami prawnymi itp ?
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Z forum prawnego:
Zarówno w przypadku KKS, jak i w przypadku ustawy, kluczowe są dwa sformułowania:
&quot;na terytorium RP&quot;
&quot;uczestnictwo / uczestnik w grze losowej / hazardowej / zakładzie wzajemnym&quot;
Bardzo, bardzo chętnie zapytałbym się pana Jacka Kapicy, co rozumie on przez te określenia. Kiedy uczestnictwo w grze czy zakładzie wzajemnym następuje na terytorium RP, a kiedy poza nim? W którym momencie osoba zostaje uczestnikiem gry czy zakładu wzajemnego, a kiedy nim być przestaje?
Wg mnie, interpretacja tych sformułowań, jakby do niej nie podejść, prowadzi w kontekście gier hazardowych czy zakładów wzajemnych zawieranych przez Internet (i nie tylko), do grubych absurdów.
 
D 0

domeluk

Użytkownik
witam,
wreszcie mam dostęp do kompa i sprawdziłem dokładnie te przelewy. rzeczywiście jedna z wpłat była bezpośrednio z mojego konta, nie przez przelewy24
@edi8 dzięki za wskazówke.
@model36, @jozek2012 nie ściemniam z tym co pisze, po prostu na telefonie znacznie mniej komfortowo sie operuje w porównianiu z laptopem. przepraszam za wprowadzenie w błąd i sianie fermentu. zrobiłem to nieświadomie.
pismo dostałem po wylocie do uk, nie planuje pobytu w pl w związku z wizytą w uc chyba że zwrócą mi koszty przelotu. zadzwonie lub wyśle maila o przesunięcie terminu. przejdzie to czy nie?
 
E 0

eklipse

Użytkownik
Dostałem w dniu wczorajszym wezwanie do UC w Rzeszowie na kwiecień. Dzwoniłem iboresunale termin na wcześniejszy. Udało mi się ustalić ze sprawą Dotyczy roku 2011. Jestem wzywamy w Charakterze świadka... Jeszcze 2-3 miesiące temu cala ta nagonka qydaqala mi się sztuczna.. Ale qidac ze po kolei idą i realizują swoje plany.. Nie mam zamiaru nikogo straszyć...założyłem konto żeby napisać o tym.. Był już ktoś z południa Polski W UC RZRSZÓw. oczywiście Bah i konto pekao sA.
byłem przepytali mnie na większość pytań nie odp zobaczymy co dalej będzie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom