>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
A 1

adrian1896

Użytkownik
To jak to panowie w koncu jest? Przydałoby się jakieś podsumowanie podpięte.
Spory tych stron jest i czytam i czytam i juz mi się oczy zamykają.
Generalnei chodzi o to, że dostałem wezwanie o takie:
zapodaj.net/b862d80b1500d.jpg.html
co mnie bardzo zdziwiło gdyż:
*nie przypominam sobie bym wygrał wiecej niz 100zł
*ostatni raz gralem chyba z rok temu
*wczesniej grywalem bardzo sporadycznie
*większość i tak przegrałem
ten kraj mnie zadziwia :v
Moździerz, także mam wezwanie do Rybnika na dzień 27.02 w charakterze świadka, i szczerze to jestem w szoku, mógłbyś podać jakiegoś maila do kontaktu? wiadomości do ciebie nie mogę napisać.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Widać że coś ruszyło :grin: Może być tak że ujebią połowę forumowiczów bo nie wieże że nie ma takich co nie zaczynali w bahu ja tez tam zaczynałem i czekam na wezwanie he he :cool::grin: Zrobiłem tylko jedną wpłatę z konta do buka bo w ten czas nie wiedziałem nic o skrilu zrobiłem obrót i wypłaciłem pieniądze . Ciekawe czy tez dostane wezwanie ;p :grin:
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Widać że coś ruszyło :grin: Może być tak że ujebią połowę forumowiczów bo nie wieże że nie ma takich co nie zaczynali w bahu ja tez tam zaczynałem i czekam na wezwanie he he :cool::grin: Zrobiłem tylko jedną wpłatę z konta do buka bo w ten czas nie wiedziałem nic o skrilu zrobiłem obrót i wypłaciłem pieniądze . Ciekawe czy tez dostane wezwanie ;p :grin:
wiekszosc graczy zaczynala duzo wczesniej niz w 2011,zatem malo kto z nich juz pozniej tam gral,dlatego nic dziwnego ze wezwania dostaja aninomowe nicki a nikt z powazniejszych userow albo graczy
jak wplacales po 2011 to dostaniesz,bo maja dane wszystkich najpewniej co wplacali i wyplacali w tym okresie
wyslanie 17k wezwan troche czasu zajmie,a maja na to jeszcze 2 lata,wiec mozesz dostac jutro lub i pod koneic 2016
ci co wyplacali dostaja jako podejrzani,ci co tylko wplacali jako swiadek ????
http://www.fakt.pl/polityka/premier-ewa-kopacz-obiecala-urzednikom-podwyzki,artykuly,524840.html
to kto chetny dorzucic sie na premie dla świnek?
wystarczy tylko sie przyznac na wezwaniu ???? :]



wszystkie internetowe buki swoje oferty w internecie oferuja juz od stu lat,
wielki STS,podobno najlepszy bukmacher w polsce,domagajacy sie usuniecia wszystkich zagranicznych DOPIERO OD 2 LAT
@ w kazdym bukmacherze wplacac przez moneybookers mozna od zawsze,w STS dopiero od wczoraj co jest powodem do wielkiego sukcesu,CO ZA KRAJ panie Juroszek
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dokładnie rzecz ujmując to nawet w ten czas konta nie miałem tylko przez pocztę wpłacałem jednak wypłata szła już na konto :grin: Konto w bahu mam zamknięte od 13.maja 2013 roku także czekam i drapie się po głowie co z moimi pozostałymi kontami w Expekcie,Bettosnie,unibecie,pinnacale,
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Dokładnie rzecz ujmując to nawet w ten czas konta nie miałem tylko przez pocztę wpłacałem jednak wypłata szła już na konto :grin: Konto w bahu mam zamknięte od 13.maja 2013 roku także czekam i drapie się po głowie co z moimi pozostałymi kontami w Expekcie,Bettosnie,unibecie,pinnacale,
generalnie to niczym to sie nie rozni czy z konta czy z poczty

bo wedlug danych,ktore posiadaja maja tam info od kogo przelew przyszedl
(czyli dane,ktore wpisales na poczcie jako nadawcy)

po identycznej wplacie zlapali tego ostatniego usera,ktory nawet wklejal screena wezwania kilka dni temu.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
No to pozostaje mi tylko różaniec :grin: Spodziewam się listu w czerwcu znając moje szczęście to pewnie przed urodzinami.
 
A 1

adrian1896

Użytkownik
musze_schudnac, nie do końca tak jest z tym świadkiem a podejrzanym, dla mnie to była można by powiedzieć jednorazowa akcja, nie gram codziennie, rok temu wypłaciłem z bahu 280zł w SUMIE, przez okres 2 msc, były to wypłaty rzędu 100zl,100zl,50zl i jakieś tam grosze. Dostałem wezwanie w charakterze świadka.Tylko myk polega na tym że w tym okresie byłem nie pełnoletni ciekawe jak do tego podejdą, (teraz już jestem pełnoletni oczywiście), oczywiście przeczytałem już dziesiątki postów na forach, i dalej nie wiem co mam zrobić.Nie wyobrażam sobie zapłacić kwoty 3000zł, za to że bawiłem się w obstawianie, do tego śmiesznymi kwotami.Co mi wogóle grozi za uczestnictwo w zakładach bukmacherskich nie mając ukończonych 18lat? bo z tego co czytałem to chodzi o to w jakim wieku się &quot;grało&quot; a nie kiedy przyjdzie pismo, teraz w czerwcu skończe 19lat.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
No to pozostaje mi tylko różaniec :grin: Spodziewam się listu w czerwcu znając moje szczęście to pewnie przed urodzinami.
e tam,nawet jak dostaniesz wezwanie to co z tego
100x trudniej byloby sie wybronic od mandatu np od ZTM za jazde bez biletu
w Twojej sytuacji zwroty
&quot;bet-at-home? pierwsze slysze&quot;
&quot;nie wiem,nie znam,nie pamietam&quot;
ewentualnie w przypadku wyjatkowo nadgorliwego celnika pocaluj mie pan w dupe
zalatwia sprawe bezbolesnie dla kieszeni ;)
musze_schudnac, nie do końca tak jest z tym świadkiem a podejrzanym, dla mnie to była można by powiedzieć jednorazowa akcja, nie gram codziennie, rok temu wypłaciłem z bahu 280zł w SUMIE, przez okres 2 msc, były to wypłaty rzędu 100zl,100zl,50zl i jakieś tam grosze. Dostałem wezwanie w charakterze świadka.Tylko myk polega na tym że w tym okresie byłem nie pełnoletni ciekawe jak do tego podejdą, (teraz już jestem pełnoletni oczywiście), oczywiście przeczytałem już dziesiątki postów na forach, i dalej nie wiem co mam zrobić.Nie wyobrażam sobie zapłacić kwoty 3000zł, za to że bawiłem się w obstawianie, do tego śmiesznymi kwotami.
nie wiadomo w sumie juz z tymi swiadkami/podejrzanymi czym ta banda idiotow sie kieruje :]
w kazdym razie celem wezwania jest potrzeba kasy dla swinek na premie $$$
 
N 1

na_lesnik

Użytkownik
O ile pamiętam niektórzy z osób które dostały wezwania powinno mieć już za sobą spotkania w uc. Czy ktokolwiek się przyznał? Interesują mnie kwoty mandatów
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Pierwsze co musicie zrobić to się nie przyznać do tego że w ogóle braliście w tym udział .Po za tym nawet dostaniecie pismo to nie znaczy że od razu jestescie skazani z tego co wiem to plusgsm wyszedł z tego bez szwanku a wszystko jest opisane w tym temacie . Jeśli macie kasę to zatrudnienie prawnika nawet z trzeciej ligi wam wystarczy by z tego wyjść ,polskie prawo ma luki już nie mówiąc o ustawie hazardowej która podobno kara już od 2011roku jednak nie słyszałem o nikim kto by został skazany bo większość sra w gacie i płaci im 3k .Druga połowa dopiero zaczyna swoje sprawy w sądzie .
 
A 1

adrian1896

Użytkownik
Jak wyjaśnić wpływy z bah? to że chciałem pooglądać mecze to słabe wyjście...
i co oni na to że ja w czasie gdy zawierałem zakład miałem 17lat? (teraz w tym roku będę miał 19)
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
&quot;bet-at-home? pierwsze slysze&quot;
&quot;nie wiem,nie znam,nie pamietam&quot;
ewentualnie w przypadku wyjatkowo nadgorliwego celnika pocaluj mie pan w dupe
zalatwia sprawe bezbolesnie dla kieszeni ;)
W prawie rzadko można coś stwierdzić z przekonaniem graniczącym z pewnością, tak w tym wypadku stwierdzenie &quot;pocałuj mie pan w dupe&quot; będzie z pewnością obciążać &quot;kieszeń&quot;. Rozumiem, że następuje wulgaryzacja polszczyzny, ale to oczywiste znieważenie funkcjonariusza państwowego, które bywa karane w Polsce nawet karę bezwzględnego pozbawienia wolności.
Pisałem to już raz wcześniej... przesłuchanie należy odbyć spokojnie, pohamować młodzieńczy temperament by uniknąć stworzenia następnych tym razem realnych problemów. Jako podejrzany odmówić składania wyjaśnień, jako świadek odmawiać odpowiedzi na pytania, które bezpośrednio nas dotyczą, żądać postawienia zarzutów.
Przy wielu sprawach zastanowiłbym się także nad terminem przedawnienia... dlaczego upierać się przy niekorzystnych 5 latach ? :]
Jagr - odpowiedzialność za czyn ponosi sprawca po ukończeniu 17 roku życia. Pełnoletność nie ma znaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
To raczej nie bedzie miało żadnego znaczenia teraz jesteś pełnoletni i może prawnie odpowiadac przed sądem przedtem nie mogli ci nic zrobić teraz mogą ciężko będzie wyjaśnić to przed sądem (jeśli przesyłałeś pieniądze z banku do bah to tym bardziej) przedewszystkim strona oskarżyciela musi udowodnić ci winę inaczej nie mogą ci nic zrobić uwierz mi ludzie wychodzą w sądach z gorszych opresji :razz: musisz wymyślić dobrą linię obrony którą nie da się podważyć :grin: jeśli bah sypną a nie miałaś konta w banki PKO tylko innym to jest jeszczę kwestia tego czy bank cię wyda jeśli nie to mogą cię pocałować w pędzel .
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
dziwne, tutaj widzę posty osób którzy niedawno założyli konto i mają wezwania od Służby Celnej i to są szaraki a od z długim stażem graczy cisza. Panika jakaś czy co?
 
S 12

szymon5550

Użytkownik
parę razu już się udzielałem ale rzadko ;p ja dostałem we wrześniu z urzędu celnego do dzisiaj nic nie wiem ;p;p byłem na przesłuchaniu to mnie nie przesłuchali bo jestem mundurowym , to nie mogli , teraz czekam cały czas dowiaduje się że urząd celny w lesznie przesłał to do gostynia , gostyń odmówił a teraz do urzędu celnego do środy wlkp , adwokat itd jest załatwiane , oczywiście nie przyznam się bo przecież nie grałem :p
 
A 294

art300

Użytkownik
Jak wyjaśnić wpływy z Bah?
Jeśli się boisz tego, że będziesz się plątał w zeznaniach, to nic nie wyjaśniaj ponad to: nie uczestniczyłem w żadnych grach, a wpłaty/wypłaty to nie dowód gry.
Koniec i kropka.
To oni mają rzecz udowodnić.
 
A 1

adrian1896

Użytkownik
Jeśli się boisz tego, że będziesz się plątał w zeznaniach, to nic nie wyjaśniaj ponad to: nie uczestniczyłem w żadnych grach, a wpłaty/wypłaty to nie dowód gry.
Koniec i kropka.
To oni mają rzecz udowodnić.
a za kolejne pół roku przyjdzie mi zawiadomienie o wstawienie sie w charakterze podejrzanego za skladanie fałszywych zeznań hahah, śmieję się ale to jest śmiech przez łzy....
konto mam w mbanku, skąd oni wgl mają moje dane? od Bah?
jeśli dali dane to mogą dać i potwierdzenie zawarcia zakładu/ów.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
w przypadku wyjatkowo nadgorliwego celnika pocaluj mie pan w dupe
zalatwia sprawe bezbolesnie dla kieszeni :wink:
W prawie rzadko można coś stwierdzić z przekonaniem graniczącym z pewnością, tak w tym wypadku stwierdzenie &quot;pocałuj mie pan w dupe&quot; będzie z pewnością obciążać &quot;kieszeń&quot;. Rozumiem, że następuje wulgaryzacja polszczyzny, ale to oczywiste znieważenie funkcjonariusza państwowego, które bywa karane w Polsce nawet karę bezwzględnego pozbawienia wolności.
Kolejny raz apeluję do czytelników tego wątku, aby nie zwracali najmniejszej uwagi na wpisy @musze_schudnac który poza brakiem elementarnej wiedzy, w tym bukmacherskiej - niczym tu się nie może pochwalić...
W/w wiedząc, że poza dożywotnim banem na HP jest na równi pochyłej także i tu, zarejestrował wczoraj kolejny nick: @nowy_usero i już przesyła mi &quot;reputację&quot; identyczną z tymi od @musze_schudnac ????
Proszę więc moderację o wykasowanie tego z mojego konta.
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
dziwne, tutaj widzę posty osób którzy niedawno założyli konto i mają wezwania od Służby Celnej i to są szaraki a od z długim stażem graczy cisza. Panika jakaś czy co?
Ja się np. nie udzielam na forum a staż mam chyba pokażny. A mam spotkanie z UC na początku marca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom