>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
A 294

art300

Użytkownik
Jeszcze jedno.
W pewnym momencie jeden z gostków wspominał o VPN w Operze.
Korzystam z niego na co dzień już od pół roku.
VPN jest świetny i włącza się sam po uruchomieniu Opery. Tak samo szybki jak bez.
Jest tylko IP kilku krajów do wyboru.
Trzeba tylko zainstalować Operę w wersji beta:
http://www.opera.com/pl/computer/beta ( szara litera O)
Sprawdza się świetnie do codziennego surfowania, ale niekoniecznie do grania, bo żeby mieć pewność braku wpadki, trzeba mieć VPN, który przy rozłączeniu nie zostawi cię nawet na ułamek sekundy na twoim IP.
A taki &quot;zwykły&quot; VPN tego nie ma.
Niemniej jednak do codziennego użytku - rewelacja. Polecam.
 
A 294

art300

Użytkownik
Już nie trzeba w wersji beta - jest w normalnej wersji również.
No popatrz, a specjalnie ściągnąłem normalną wersję i go &quot;od razu&quot; nie widzę.
Już nie pamiętam czy w beta coś trzeba było ustawiać wcześniej.
No ale jak jest, to jest - i nie ma tematu ????
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Sprawdza się świetnie do codziennego surfowania, ale niekoniecznie do grania, bo żeby mieć pewność braku wpadki, trzeba mieć VPN, który przy rozłączeniu nie zostawi cię nawet na ułamek sekundy na twoim IP.
A taki &quot;zwykły&quot; VPN tego nie ma.
Niemniej jednak do codziennego użytku - rewelacja. Polecam.
Wpadki w jakim sensie? Ja się logowałem z różnych VPNów, różnych krajów dla testu do bet365 i nie miałem z tego tytułu żadnych problemów ze strony buka. Inna sprawa, że strona nie działa prawidłowo przez VPN (nie idzie grać). Do innych buków też się w ten sposób logowałem i tam już działa wszystko jak należy.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
W takim, że jeżeli chcesz ukryć własne miejsce przebywania ( z jakichkolwiek względów), to rozłączenie demaskuje Cię od razu.
Aha w takim.
A jaką sytuację z rozłączeniem masz na myśli?
W wypadku jakiejś awarii VPN?
Do momentu kiedy się sam nie rozłączysz to jesteś na zmienionym IP. Chyba, że jakiś problem z netem czy VPN nastąpi.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Wpadki w jakim sensie? Ja się logowałem z różnych VPNów, różnych krajów dla testu do bet365 i nie miałem z tego tytułu żadnych problemów ze strony buka. Inna sprawa, że strona nie działa prawidłowo przez VPN (nie idzie grać). Do innych buków też się w ten sposób logowałem i tam już działa wszystko jak należy.
Czyli co, w b3,65 przez VPN sobie nie pogramy?
 
A 294

art300

Użytkownik
A jaką sytuację z rozłączeniem masz na myśli?
W wypadku jakiejś awarii VPN?
Do momentu kiedy się sam nie rozłączysz to jesteś na zmienionym IP. Chyba, że jakiś problem z netem czy VPN nastąpi.
Zaraz tam &quot;awaria&quot;. Po prostu zmiana IP na serwerze chociażby albo zwykłe, chwilowe rozłączenie. Takich rozłączeń może być wiele, z których sobie nawet sprawy nie zdajesz. Po prostu ich nie zauważasz. Ale program/robot, a potem ewentualnie człowiek - może zauważyć. I mogą, choć nie muszą oczywiście, być tego konsekwencje.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie zdajecie sobie sprawę że, łączenie sie po przez proxy nic wam teraz już nie da, o ile IP w bardzo łatwy sposób można ukryć to ID już nie. A w dzisiejszych czasach nie bawią się z IP a właśnie za pomocą danych bezpośrednio z naszego komputera mając nasz identyfikator bez problemu można sprawdzić co robisz w sieci.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Rzadźcie dalej...
Żal mi Was... i tego prezentowanego domniemanego sprytu.
Gdybym był przeciwko Wam pierwsze co bym zrobił to tu wlazł i poznał Wasze sekrety. Tragedia. Nawet nie trzeba się logować, podszywać pod gracza by uzyskać wszelkie informacje.
Do agentów:
- lobbujcie podatek DOCHODOWY od gier
- polskie firmy niech atakują internet z opcją wyboru języka, trzema lub więcej walutami do gry i bijcie się o portfele hazardzistów z bogatszych krajów niż ten.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Rzadźcie dalej...
Żal mi Was... i tego prezentowanego domniemanego sprytu.
Gdybym był przeciwko Wam pierwsze co bym zrobił to tu wlazł i poznał Wasze sekrety. Tragedia. Nawet nie trzeba się logować, podszywać pod gracza by uzyskać wszelkie informacje.
Wystarczy wujek google do tego celu. Takich porad w sieci jest pełno. Tutaj nikt ameryki nie odkrywa.
 
A 294

art300

Użytkownik
Żal mi Was... i tego prezentowanego domniemanego sprytu
Poza tym, &quot;spryt&quot; ma być skuteczny wobec określonych podmiotów. I jak do tej pory jest.
To, że może nie być skuteczny, jeśli ktoś &quot;specjalnie zechce&quot; i ma możliwości - to inna bajka przecież.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Poza tym, &quot;spryt&quot; ma być skuteczny wobec określonych podmiotów. I jak do tej pory jest.
To, że może nie być skuteczny, jeśli ktoś &quot;specjalnie zechce&quot; i ma możliwości - to inna bajka przecież.
Art, daruj mi słowną ekwilibrystykę, sam fakt prowadzenia dyskusji ułatwia zainteresowanej stronie działania.
Głupi nie wymyślił że jadąc ciszej zajedziesz dalej. I tylko tego się trzymajcie. Tylko tego.
Wiesz że gra idzie o sporą kasę i monopol, ale więcej można gotując polskie firmy do podboju UE niż na UE się zamykając. Jeśli tego parapolitycy nie widzą, to na chu nam ta unia?
Chyba, że Polska ma się podłożyć karom za dyskryminację obcych firm...
Zamknięte podwórko oznacza tylko monopol, a starczy odrobinę rozumu i szczypta wizji na dalszy rozwój...
 
A 294

art300

Użytkownik
Głupi nie wymyślił że jadąc ciszej zajedziesz dalej. I tylko tego się trzymajcie. Tylko tego.
Mam wrażenie, że innych chcesz traktować jak idiotów. To znaczy tych, co to rzekomo czegoś by nie wiedzieli, a czytając to forum - doznali olśnienia ;)
Z resztą się zgadzam od wielu lat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom