>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
J 159

jonaszdt

Użytkownik
prawda jest taka że mogą nam naskoczyć co by nie zrobili
nawet jak przepchną w KE ustawę i buki się wycofają z polski to zawsze są VPNY a i zawsze możną wyemigrować do jakiegoś raju jak Tajlandia gdzie utrzymanie kosztuje tyle co u nas w kraju i można na legalu grać do woli

rzecz jasna tyczy się to graczy wygrywających,looserzy pewnie prędzej czy później będą zmuszeni sobie odpuścić zabawe
Z VPN masz racje, ale jeśli buki wycofają się z naszego kraju to ciężko będzie pograć w eurobukach. Obawiam się że limity będą nadawane kilka razy szybciej niż obecnie bo zostaną w większości kumaci gracze.
Chociaż potrzeba matką wynalazków...podejrzewam że w takiej sytuacji będzie się dało załatwić nawet skany na rumunów czy słowaków ;)
 
C 445

cristovao

Użytkownik
zadam beznadziejnie głupie pytanie, bo przyznam, że ostatnio byłem wycięty z bukmacherki. czy mogę teraz sobie obstawiać na internecie(oprócz stsów)?
legalnie tylko z tych co mają polskie licencje, nielegalnie możesz w każdym który dopuści rejestrację polskiego gracza z terytorium Polski
 
S 26

shithead

Użytkownik
co za gamonie...
stacjonarny dostep tak, a mobilny nie?
z androida tak, a z iOS nie?
takie działanie tylko powielają pytanie o brak logiki w całej tej farsie
 
morpheus 211

morpheus

Użytkownik
a była kiedykolwiek? w zasadzie na jakiej podstawie chcę zabronić? uzależnionych ludzi jest x tysięcy ale nikt od tego jeszcze nie umarł. Palić nie zabraniają a tu uzależnionych można liczyć w milionach a zgony to codzienność... wygląda na to, że nasi politycy nudzą się i szukają w d...pie falbanek
 
morpheus 211

morpheus

Użytkownik
w zasadzie to gdyby do zagranicznego buka zgłosił się jakiś urząd po jakiekolwiek dane osobowe to buk mający siedzibę poza Unią nie ma żadnego obowiązku podania takich danych. Co innego w Unii, bo tam się mogą dobierać do nich jakoś, przynajmniej są większe możliwości niż do firm na Malcie.
Zresztą podawanie takich informacji przez buka byłoby kopaniem dołków pod sobą bo kliencie natychmiast przestaliby grac w obawie o swoje dane.
Zatem wygląda na to, że od buka nic nie wyjdzie. Zresztą czy ktoś zna przypadek, żeby buk jakiekolwiek dane podawał polskim urzędnikom?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Co innego w Unii, bo tam się mogą dobierać do nich jakoś, przynajmniej są większe możliwości niż do firm na Malcie.
[...]
... a do jakiego związku państw należy Malta (i jaka przy okazji, waluta obowiązuje na Malcie?).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Właśnie ;)
Malta już dawno (pewnie od 2004 r.) przestała być słowem-kluczem-wytrychem do wolności. Synonimem nieskrępowanej (ten termin, do ew. zdefiniowania) swobody ekonomicznej.
Ponadto, członkostwo w samym Eurolandzie (tzw. strefa Euro) może szczególnie &quot;zobowiązywać&quot;.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Z racji ilości wyświetleń i odpowiedzi w temacie proponuję z automatu reklamę co dwa posty... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
C 445

cristovao

Użytkownik
co do bet365.com, Polacy mają chyba na startowej

+ 1 mln odwiedzin w stosunku do stycznia 2015, możliwe, że odwiedzają/rejestrują się tylko bo są streamy z wydarzeń, często na stronach ze streamami do spotkań na pierwszych miejscach są linki do bet365
 
R 1

rozkos

Użytkownik
Mam pytanie, czy ktoś z tych co otrzymali wezwanie z UC i odmówili współpracy, mają jakieś info, ja od spotkania w grudniu cisza, czy dają znać o zakończeniu postępowania, czy nie muszą, czy ktoś coś wie?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam pytanie, czy ktoś z tych co otrzymali wezwanie z UC i odmówili współpracy, mają jakieś info, ja od spotkania w grudniu cisza, czy dają znać o zakończeniu postępowania, czy nie muszą, czy ktoś coś wie?
Znając życie i Polskie urzędy to im się nie śpieszy, za parę lat dostaniesz jakieś pismo że sprawa umorzona od kilku lat albo że jest w toku i wzywają Cię na kolejne przesłuchanie w 2031 roku ???? Sam musisz się dowiadywać. A najlepiej nic nie robić i czekać może zapomnieli i sprawa sama się przedawni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom