>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Usiądź prosto

Status
Zamknięty.
morisone 793

morisone

Użytkownik
Podsumowanie tygodnia, a właściwie dwóch (11-24 listopada)
Kuponów: 23
Wygrane-zwroty-przegrane: 13-0-10
Skuteczność: 56,52%
Średni kurs: 2,06
Postawione: 40,38 j
Wygrane: 43,82 j
Yield: ✅ 8,52%
Świetny listopad trwa w najlepsze ????
_______________________________
Tym razem zagram KBL trochę inaczej, niż Roger, z mniejszym handicapem, a do tego dorzucę peffkę z LM - niby trudny teren i kurs 1.25 na mecz wyjazdowy, ale Barca notuje formę zwyżkową, a komplet punktów jest jej bardzo potrzebny, Apoel ostatnio nie zachwyca, poza tym Katalończycy zabrali mi kasę w weekend, więc teraz niech odrabiają ????
#260 -

http://i59.tinypic.com/vxj6gm.jpg]???? Dongbu Promy (H -3,5 pkt) + ⚽ Barcelona
AKO: 1.92 x 2 j ▶ 3,84 j
[/url]
69:84 ⛔ / 0:4 ✅
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
Od jakiegoś czasu regularnie pobieram typy z KBL od Rogera i mimochodem nieco zainteresowałem się tą jakże pocieszną (i póki co dochodową) ligą, stąd kilka słów o jutrzejszych spotkaniach:
1. http://forum.bukmacherskie.com/f11/ligi-pozostale-2014-2015-a-113163-2.html#post4919132
Dziś przyglądałem się głównie temu typowi, więc pozwolę sobie dorzucić 2 zdania:
- swoją opinię o zespole Sakers kreuję na podstawie ostatniego spotkania - co prawda przełamali serię porażek, ale styl, w jakim pokonali ostatnią drużynę ligi pozostawia wiele do życzenia, szarpana gra, słabe wykończenie, kilka przestojów, dopiero w ostatniej kwarcie wykorzystali błędy rywali i odskoczyli na kilka punktów.
- w żadnym z 4 przegranych spotkań nie potrafili nawiązać kontaktu z rywalem - mam świadomość, że walczyli z drużynami z top4 (dla przykładu ponieśli klęskę z Goyang, które dwa dni wcześniej dostało łomot od ich jutrzejszych przeciwników ???? ), ale brak nawet pojedynczego zrywu i fakt, że byli w stanie nawiązać kontakt tylko przez 1. kwartę, jednoznacznie wskazuje nie tylko na obecną przeciętną formę, ale także na brak umiejętności, by wskoczyć na wyższe miejsce w tabeli, niż obecnie.
Nie widzę zbytnio argumentów przemawiających za drużyną gości, tymbardziej dziwi mnie wzrost kursów - z popołudniowego 1.72 mamy już 1.80 (w Óni nawet 1.81), dlatego wrodzona podejrzliwość podpowiada mi, by uważać ze stawką ????
#265 -

http://i61.tinypic.com/vi366g.jpg]???? Incheon Elephants (H -1 pkt) @1.90
1,5 j ▶ 2,85 j
[/url]
78:74 ✅

Mobis Phoebus - KCC Egis
To spotkanie nie jest już tak atrakcyjne bukmachersko, jak poprzednik, teoretycznie lider tabeli powinien zdziesionować na swoim parkiecie słabiutkiego, ostatnimi czasy nawet bardzo słabiutkiego rywala (w 4 na 5 ostatnich spotkań przegrywali różnicą 15-20 pkt), jednak kursu 1.09 na ich wygraną nie ma sensu grać, z drugiej strony natomiast odstrasza dosyć spory handicap (-12,5). Między zespołami jest różnica co najmniej dwóch klas, pierwsze, co rzuca się w oczy, to kiepska i niestabilna ofensywa gości - potrafią zacząć mecz od mniej niż 10 pkt w 1q, przy czym przeciwnik dystansuje ich tak, że nie mają szans na ugranie czegokolwiek w dalszej części, tak jak 10 dni temu zrobili właśnie ich jutrzejsi rywale, lider tabeli, jeden z dwóch najbardziej kompletnych i regularnych zespołów, który na pewno ma umiejętności, by pokryć główną linię handicapu, także atut własnej hali powinien być dla nich odpowiednią motywacją, nie zdziwi mnie wynik zbliżony do ostatniego spotkania między tymi drużynami zakończonego wynikiem 89:65.
Mój typ jednak będzie bardziej ostrożny, na przykładzie dzisiejsze spotkania dwóch drużyn z Seulu (wicelider i ostatnia ekipa ligi, wynik 69:72) widać, że kopciuszek czasem potrafi postawić się dużemu faworytowi i napsuć mu sporo krwi, dlatego decyduję się na nieco mniejsze handi -7,5 pkt, do którego dorzucam Marcinów Gortatów i liczę na dobry początek koreańskiej fazy &quot;testowej&quot; ????
#266 -

http://i61.tinypic.com/vi366g.jpg]???? Mobis Phoebus (H -7,5 pkt) + Was Wizards (H +12,5 pkt)
AKO: 2.05 x 1 j ▶ 2,05 j

[/url]
74:69 ⛔ / 113:87 ⛔
Ostatnia akcja meczu i trójka dla Egis zabija handi ????
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
Busan Sonicboom - Dongbu Promy
Gospodarze 3 dni temu w imponujący sposób rozprawili się z 4. w tabeli Goyang - i to na ich parkiecie - 95:66 (a tydzień wcześniej dokonali niemal tego samego - 92:66 we własnej hali), po prawie miesięcznej serii niepowodzeń ich forma wyraźnie pnie się w górę - oprócz sprawienia w/w &#39;niespodzianek&#39; potrafią wygrywać jako faworyt, w ostatnich meczach wychodzą na parkiet zmobilizowani od pierwszych minut, co widać nie tylko w wynikach (nawet +20 pkt po 1q), ale i agresywnym oraz skutecznym stylu gry, rywale mimo dobrego miejsca w tabeli nie grają ostatnimi czasy rewelacyjnie - po kilku planowych wygranych przyszedł czas na wyczerpujące, przegrane po dogrywce spotkanie z wiceliderem tabeli (gdzie praktycznie mieli ich już w garści), które kosztowało dużo sił, co gołym okiem było widać w łatwo oddanym kolejnym meczu - z Anyang. W ich grze brakuje regularności oraz zimnej głowy - sporo niepotrzebnych fauli i strat w kluczowych momentach spotkania. Minimalnym faworytem mimo wszystko są goście, jednak spodziewam się wyrównanego meczu, w którym gospodarze będą chcieli zrewanżować się we własnej hali za porażkę z Dongbu z przed tygodnia.
Anyang KGC - Seoul Knights
2 tygodnie temu niespodziewanie górą byli gospodarze (82:69), jednak od tamtej pory gracze ze stolicy śrubują serię 7 wygranych z rzędu, ostatnie 3 mecze to zwycięstwa nad liderem, (po dogrywce) 3-cią drużyną ligi i ostatnią ekipą ligi, gdzie wyraźnie zluzowali, grając jak najmniejszym nakładem sił. Sądzę, że drugi raz do niespodzianki nie dojdzie i grająca w kratkę (również we własnej hali) drużyna Anyang tym razem ulegnie dużo lepiej poukładanej drużynie Knights.
Mecze o 11:00, dostępny będzie przekaz na żywo drugiego spotkania.
#268 -

http://i57.tinypic.com/307suuv.jpg]???? Seoul Knights + Busan Sonicboom (H +7 pkt)
AKO: 2.23 x 1,5 j ▶ 3,35 j
[/url]
60:81 ✅ / 73:67 ✅
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
#270 -

http://i59.tinypic.com/102q8tt.jpg]⚽ West Ham DNB + Vitesse
AKO: 2.01 x 2 j ▶ 4,03 j (1,5 j)
[/url]
1:0 ✅ / 2:2 ⛔
Udało się uratować większość stawki po drugim golu dla Go Ahead, ale co Vitesse odwaliło to ja nie mam pytań..trzeba było słuchać juvepany i nie tykać tych wałkarzy (a moze on pisał o Twente? Nevermind :|)
Do tego bet złapał zawiechę przed 16. i przez to nie zdążyłem postawić drugiego zakładu na dziś - Wisła Płock w ręczną + MU + PSG, gdy udało mi się zalogować, Nafciarze już odjechali rywalowi na kilka goli, Diabły też strzeliły, nie było co zbierać. Jak pech, to po całości.
~ Człowiek, który nigdy nie zarobił w sobotę
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
#271 -

http://i59.tinypic.com/15cgi9e.jpg]???? Goyang Orions (H -1,5 pkt) + Busan Sonicboom (H +4,5 pkt)
AKO: 2.11 x 1 j ▶ 2,11 j

[/url]
65:70 ✅ / 84:82 ✅
Busan na farcie, bo główna linia handicapu (+1,5 pkt) dawałaby wtopę. Goyang mimo ponownych męczarni nie przegrało drugi raz pod rząd z ostatnią drużyną ligi.
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
Podsumowanie miesiąca: listopad

Kuponów: 54
Wygrane-zwroty-przegrane: 32,33-1,66-20
Skuteczność: 60,48%
Średnia stawka: 1,68 j
Średni kurs: 2,08
Postawione: 90,42 j
Wygrane: 112,01 j
Yield: ✅ 23,88%

Szczegółowe podsumowanie:
Zagrane wydarzenia: 93 (64-7-22)
⚽Piłka nożna: 37-7-14 (63,79%) / ????Koszykówka: 14-6 (70%) / :siata:Siatkówka: 2-1 (66,66%) / :zy3ou:MMA: 4-0 (100%) / :siata:plażowa: 3-0 (100%) / Snooker: 4-1 (80%)

Najdłuższa passa - wygrane/bez porażki: 3/3: przegrane/bez zwycięstwa 2/2
Najwyższy trafiony/nietrafiony kurs: 3.05/2.42
Najwyższa wygrana: ✅ 47,07 PLN (#255)

Spodziewałem się dwucyfrowego yieldu, ale nie myślałem, że ten miesiąc był aż tak dobry ???? Bilans z nożnej podobny jak w poprzednich miesiącach, z tym, że w listopadzie grałem zdarzenia o dużo większym kursie, jednak to koszykówka (a szczególnie KBL) okazała się prawdziwym hitem i mocnym punktem listopada - za co jeszcze raz pragnę podziękować Rogerowi ????
Cel na grudzień: nauczyć się zachowywać zimną głowę w sytuacjach, gdzie oferta jest bogatsza niż zwykle - wczoraj narzekałem, że w soboty zawsze tracę kasę i mam zamiar nad tym popracować. Dodatkowo, oczywiście, nadrzędnym celem jest zakończenia miesiąca na plus.
Udało się zarobić parę groszy, dodatkową stówę dostałem za skorzystanie z bonusu mobilnego, więc podnoszę próg płaskiej stawki, ale tylko o 1 j, żeby nie przepiedrolić całego zysku do świąt ????



Statystyki od początku tematu:
Postawione: 2585,46 PLN / Zwroty: 2860,64 PLN / Yield: ✅ 9,62%
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
morisone 793

morisone

Użytkownik
#276 -

http://i59.tinypic.com/33djnti.jpg]⚽ Tottenham over: 3,5 rożnego + Everton DNB
AKO: 1.90 x 2,5 j ▶ 4,77 j (4,03 j)
[/url]
6 ✅ / 1:1 - zwrot
Szkoda, że wystraszyłem się rosnącego kursu na Arsenal i zamiast nich podbiłem Evertonem. Rożne Totków promocja dnia ???? Dzięki @fencyn
Za kasę wygraną na poprzednim kuponie miałem zagrać handi na Incheon Elephants z KBL, ale zdecydowałem poczekać do rana, zobaczymy, czy linie i kursy jakoś się zmienią.
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
#278 -

http://i57.tinypic.com/qrn2nd.jpg]???? Real Madryt (H -2 pkt) + ⚽ Valencia DNB
AKO: 1.89 x 2,5 j ▶ 4,74 j
[/url]
98:101 ✅ / 1:2 ✅
Bardziej emocjonującego dubla chyba dziś stworzyć się nie dało - Valencia w dupe do przerwy, a Real na sekundę przed końcem wygrywał 1. punktem - faul rywala i dwa trafione osobiste uratowały mi dupę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom