>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open - 31.08-13.09.2009 - kwalifikacje i turniej główny.

Status
Zamknięty.
S 0

szczygiel87

Użytkownik
Ula Radwańska- Barrois- 1 1.50
Ula jest na 63 miejscu , a jej przeciwniczka na 66. Z punktu widzenia rankingu mecz powinien byc zaciety.
Stawiam na Ule bo jest w przyzwoitej formie. W Cinncinati 11.08 przegrała w I rundzie Szaway 0-2 po zaciętym meczu, ale juz w turnieju w Los Angeles wygrała z Cibulkową 2-1 i Julie Coin 2-0 gdzie przegrała z Szarapową 2-0 ale 7-5 6-4 więc jak widac potrafi grac na tej nawierzchni. Ula nie grala 2 tygodnie i przygotowywała się do US Open gdzie chce przejsc kilka rund. Po drugiej stronie siadki jest Barrois tenisistka należąca do grupy ,,slabych&#39;&#39;. W turnieju zaliczanym do WTA grala ostatni raz 20.07 i przegrala w I rundzie z MArtic PEtrą. Oprcz tego przegrała mecze z K. Bondarenko, ZHeng, Wickmayer, Yanina oraz Azarenka. WYgrała Z Vesniną teraz dobra forma, ale mecz odbył się 14.06., wygrała również z Salerni, Krajicek, Olaru. Przeciwniczki te nie są z najwyższej półki, a mlodza z sióstr uważana za jeszcze większy talent niż siostra powinna dosc gładko przejsc do drugiej rundy. Mlodsza siostra ma lepszy serwis od Agi, jest szybka i zwinna, jej problem to mięsnie jest dosc wątła w porównaniu do innych zawodniczek. Technika bedzie w tym pierwszym meczu najwazniejsza.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Lucie Safarova - Patty Schnyder 2 @ 2,12

Czeszce wystarczył jeden przyzwoity występ w Toronto, aby zrobili z niej faworytkę w spotkaniu z Patty Schnyder. Szwajcarka najlepsze lata ma za sobą, ale na hardzie jest pograć jeszcze potrafi i przy odrobinie szczęścia może spokojnie liczyć nawet na 4-tą rundę, gdzie będzie czekała zapewne Safina. Mecz 50/50 ze wskazaniem na Patty.
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Pavlyuchenkova A.-Oudin M. 2✅ 1,85

Stawiam na Oudin, ostatnio forma Rosjanki mnie w ogóle nie przekonuje, porażki w I i II rundach z słabymi zawodniczkami, dla mnie to gwiazda jednego turnieju (Indian Wells). Amerykanka rozegrała 3 turnieje przed US Open, osiągając niezłe rezultaty.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Sam gram na Oudin bo to bardzo dobrze zapowiadająca się zawodniczka, dobrze gra na hardzie, pierwszy raz zauważyłem ją podczas tegorocznego AO. Powinna dobrze się pokazać w USA ????
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Pavlyuchenkova A. - Oudin M.
Typ: 2:0
Kurs: 3.10
Zdecydowanie warto grać na zwycięstwo Rosjanki bo kursy są zdecydowanie zawyżone. Kursy są równe według mnie tylko dlatego że Oudin jest Amerykanką. Rosjanka znakomicie czuję się na twardej nawierzchni. Bilans 30W - 7L mówi sam za siebie. Dodatkowo porażki były z samy czubem WTA: Woznaicki, Azarenka, Williams, Ivanovic. Rosjanka jest młodą zawodniczką ale już ma wiele osiągnięć na twardej nawierzchni. W 2006 roku wygrała młodzieżowy Australian Open i US Open. W 2007 roku powtórzyła sukces na AO w podczas USO przegrała w ćwierćfinale. Oudin gra fatalnie na twardej - 3W - 12L. Warto dodać że te 3 zwycięstwa to z bardzo słabymi zawodniczkami: Barte 1098 w WTA, Estonką Ani i z Litwinką Vogt która jest 712 w WTA. W 2007 roku podczas USO panie ze sobą rywalizowały i bez problemów Rosjanka wygrała 6-2 6-2. Według mnie gładka wygrana Rosjanki.
Do mazepa: Nie wiem w którym turnieju Rosjanka przegrała w I rundzie. W Miami odpadła w II rundzie z Azarenką i w New Heaven w II rundzie z Wozniacki. I faktycznie są to słabe tenisistki ale nei wiem dlaczego zajmują miejsca w TOP 10 rankingu WTA. 3 &quot;dobre&quot; turnieje Oudin przed USO: Stanford pokonała Barte (1098 w rankingu) i później przegrała z Bartoli, w LA w I rudznie porażka z Hantuchova, w Cincinati porażka w I rundzie z Ivanovic. Nie wiem skąd masz te informacje o których napisałeś.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chciałbym przypomnieć, że to jest dział przeznaczony na ANALIZY spotkań. Pozostałe posty będą usuwane, a w wypadku nagminnego pisania tutaj pierdół będziemy używali kartek:|
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
PAVLYUCHENKOVA w Cincinnati przegrała w kwalifikacjach z Malek i w Toronto w kwalifikacjach porażka w I rundzie z El Tabakh koleś odsyłam do oficjalnych stron turniejów.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Patrzę ofertę na jutro z STSa i szukam jakiejś niespodzianki...
V. Williams - B. Mattek-Sands ⛔
Venus formą nie zachwyca. Na finał Williams - Williams nie ma co lliczyć, o ile jest to teoretycznie możliwe, bo nie znam drabinki. W pierwszym meczu Williams pokonała po 3 setach. Nie widziałaem tego meczu, ale po wyniku można sądzieć że męczyła się Amerykanka z Dusheviną (6:7, 7:5, 6:3). Być może Venus potrzebuje ogrania, choć ja osobiście uważam, że nie jest ona w dobrej formie. Zaś Mattek w dwóch setach pokonała Czeszkę Benesovą, która to według faworytów była zdecydowanie faworytką, co dla mnie jest w ogóle nie zrozumiałe... Bethanie na pewno powalczy w tym meczu.

Agnieszka Radwańska - Maria Kirilenko
✅
Ostatnio Agnieszka nabawiła się kontuzji nadgarstka. Pierwszej rundzie latwe zwycięstwo, w kolejnej rundzie zawodniczka już lepsza, a co za tym idzie, tzreba grać lepiej i pewnie dłużej. Nie wiem co z tą ostatnią kontuzją, czy jest w pełni wyleczona. Bo gdyby nadgarstek znów dał o sobie znaki (czego Agnieszce nie życzę) to wygrać to spotkanie może Maria Kirilenko.
A. Medina Garrigues - K. Flipkens ✅
Hiszpanka to zdecydowanie tenisistka dobrze grająca na kortach ziemnych, w tym sezonie bez większych rezultatów. W ostatnich turniejach odpadała w pierwszych rundach co potwierdza to, że nie jest to jej najlepsza nawierzchnia. Zwycięstwo w dwóch setach w pierwsze rundzie US Open o niczym nie świadczy, gdyż grała z zawodniczką z eliminacji. Co prawda Belgijka w tym roku bez żadnych większych osiągnięć, w New Haven odpadła w eliminacjach to jednak na pewno powalczy. W pierwszej rundzie w dwóch setach wygrała z Jeleną Dokic co pewnie doda jej skrzydeł.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Mauresmo - Wozniak
Typ: 2
Kurs: 3.25
Pinnacle
Druga runda Wielkoszlemowego US Open kobiet. Zagrają ze sobą 30-letnia Francuzka Amelie Mauresmo i 8 lat młodsza Kanadyjka polskiego pochodzenia Aleksandra Wozniak. Amelie jest byłą liderką światowego rankingu, było to jednak dawno w 2004 roku, obecnie zajmuje 17 miejsce. Kanadyjka, której kariera trwa o wiele krócej, była już nawet 21 w rankingu WTA, a obecnie zajmuje 39 miejsce. O wiele bardziej utytułowana jest oczywiście Mauresmo, która wygrała już 25 turniejów, jednak od 2007 roku tylko jeden, podobnie sytuacja ma się w US Open, sukcesów wiele - 4 ćwierćfinały i 2 półfinały, jednak ostatni sukces w 2006 roku. Wozniak ma na swoim koncie tylko jeden tytuł a w US Open jeszcze niczego nie osiągnęła. Przed US Open Amelie zagrała w dwóch turniejach - pierwsza runda w Toronto (Schiavone) i półfinał w New Heaven (Vesnina). Wozniak przegrywała w pierwszych i drugich rundach, po walce z: Hantuchovą, Li, Wozniacki i Kleybanovą. W pierwszej rundzie tegorocznego US Open Mauresmo pokonała Malek 6:3 6:4, natomiast Wozniak 6:1 7:6 pokonała Granville. Francuzka do tej pory nie grała nigdy z tą Kanadyjką.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Radwańska - Kirilenko
Typ:1
Buk:gamebookers
kurs:1,4

Kirilenka w tym sezonie nie gra nic wielkiego. W wielkim szlemie tylko w Wimbledonie przeszła 1 rundę po czym szybko odpadła.Tym razem też dalej nie zajdzie. Agnieszka ostatnie 2 lata k0ończyła w US na 4 rundzie. W ostatnim meczu było widać że z nadgarstkiem nie jest tak źle także, jeśli on nie nawali kirilenka polegnie szybko w 2 setach
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Jans,Rosolska-Amanmuradova.,Kustova. 1✅, 1,80

Zaczynamy deble, na pierwszy ogień idą Jans/Rosolska. Naprawdę dobry kurs na Polki, można by nawet pokusić się o 2-0 dla Polek, które w tym sezonie grają bardzo dobrze, a jeśli przegrywają to w większości z zawodniczkami z czołówki. Stawiam na Polki nie tylko ze względu na lepszy sezon, ale to że grają razem już dłuższy czas. Uzbejka i Białorusinka w sezonie 2009 grały razem zaledwie 3 razy i nic nie zawojowały.
 
daniel_g-ce 0

daniel_g-ce

Użytkownik
Pytanie-proszę o szybką odpowiedź zanim mój post zostanie usunięty ????
Wie ktoś może w jakim buku, i czy wogóle w którymkolwiek znajdę już dziś zakład na zwyciężczynię US Open? Proszę o odpowiedź
Edit by Hellraiser:

Fortuna u naziemnych.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Kops Jones/Spears-Duszewina/Rodionova
typ: 1
2,77
Analiza:
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju deblowego kobiet amerykanki kops jones i spears zagra z dushevina i rodionova . Rosjanki to przecietne deblistki . Szczegolnie Vera Dushevina ktora gra bardzo delkiatnie i jej grA Na szybkich kortach nie ma przyszlosci . Amerykanki natomiast napewno beda wspierane dopingiem publicznoscia . Graja u siebie , beda chcialy zaprezentowac sie jak najlepiej w tym turnieju . Zrobily sobie dosyc dluga przerwe , aby przygotowac sie do tego turnieju . Sadze ze to pomoze i to one awansuja do kolejnej rundy na US Open . Uwazam ze to one sa bardziej doswiadczone od swoich przeciwniczek w grze deblowej i to one wygraja ten mecz .
 
S 7

spitfire83

Użytkownik
A. Medina Garrigues (ESP) - K. Flipkens (BEL)
Typ: 2 ✅
Kurs: 3.25
Buk: bet365

Bardzo ciekawy mecz, gdzie K. Flipkens nie stoi z góry na straconej pozycji. Hiszpanka to solidna zawodniczka, potrafiąca dobrze grać zarówno na kortach ziemnych, jak i twardych. W tym roku doszła do 4 rundy Australian Open i 3 rundy Wimbledonu, przede wszystkim jednak jest świetną debilstka, 2 raz z rzędu wygrała turniej Rolland Garros. Jednakże 2 połowa tego roku nie może zaliczyć do udanej, na nawierzchni twardej za oceanem nie spisuje się już tak dobrze. Zarówno w Toronto jak i w New Haven odpadła już w I rundzie. W Toronto uległa w 2 krótkich setach P. Schnyder (prezentującą ostatnio słabą dyspozycję), natomiast w New Haven musiała uznać wyższość S. Bammer, która pożegnała już w I rundzie z US Open. Słaba dyspozycja Hiszpańki odbiła się również na wynikach debla, Toronto - odpadły w I rundzie. W I rundzie US Open ograła co prawda 6:4, 6:4 mało doświadczoną G. Brodsky (18 letnią Amerykankę - 423 WTA, grająca dzięki dzikiej karcie). Jednakże brak ogrania Amerykanki zdecydował o jej porażce w 2 setach (wykorzystała tylko 1 z 7 break pointów). Natomiast Belgijka K. Flipkens ograła łatwa J. Dokić (AUS) 6:3, 6:4. Faktem jest, że forma Jeleny przed tym turniejem była wielką niewiadomą (mało startów w tym roku), jednak mimo wszystko to zawodniczka niezle grająca na hardzie - QF Australian Open 2009. Uważam, że w tym spotkaniu stać Flipkens na sprawienie małej niespodzianki. Kurs 3,25 wart ryzyka. Polecam.
 
S 7

spitfire83

Użytkownik
Zheng J. (CHN) - A. Cornet (FRA)
Typ: 1✅
Kurs: 1,36
Buk: bet365

Zdecydowaną faworytką w tym pojedynku jest Chinka, która świetnie czuje się w turniejach za oceanem ( QF w Los Angeles, 3 runda w Toronto). Jeżeli przegrywała - to po 3 setowej walce, z zawodniczkami świetnie grającymi na hardzie: Kuzniecowa S., Stosur S., czy też Safarova L. W I rundzie US Open z łatwością ograła Niemkę Greonefeld A.-L. W II rundzie czeka na nią niewiele trudniejsza przeciwniczka - A. Cornet, która w swoim pierwszy meczu turniejowym, po olbrzymich meczarniach, pokonała w 3 setach kwalifikantkę - Adamczak M. (AUS). Pierwsze 2 miesiące 2009 były imponujące w wykonaniu Cornet, wygrywała mecz za meczem ( w Australian Open przegrała w 1/8, po 3 setowej walce, z poźniejszą triumfatorką D. Safiną). Od marca jej forma uległa załamaniu, m. in. w marcu na hardzie w Miami przegrała gładko z Chinką Zheng 4:6, 0:6. Turniejów rozgrywanych za oceanem poprzedzających US Open także nie zaliczy do udanych - porażki w I rundach w Cincinnati, Toronto, New Haven. Kurs może nie za wysoki, ale jeden z pewniejszych typów na jutro. Polecam

Peer S. (IZR) - Suarez Navarro C. (ESP)
Typ: 1✅
Kurs. 1.50
Buk: Bet365

Shahar Peer byla świetnie zapowiadającą się tenistką, w wieku 20 lat (rocznik 1987) mocno pukała do bram top 10 tenisistek. Niestety ostatni sezon-2008 nie może zaliczyć do udanych. Peer najlepiej czuje się na nawierzchni twardej. W turniejach poprzedzających US Open zaprezentowała się z dobrej strony (3 runda w Toronto - porażka z Demenitiewa E., 2 runda w Los Angeles - porażka z Petrovą; po 3 setowych meczach). W I rundzie US Open z łatwością ograła, będącą kompletnie bez formy, Węgierkę Szavay A. 6:2, 6:2. Jej przeciwniczka - Hiszpanka, to specjalistka głównie od kortów ziemnych. Na hardzie gra bez błysku, z reguły kończy turnieje na 1 lub 2 rundzie. Tegoroczny Australian Open będzie pamietała pewnie do końca życia ;)), najlepszy jej występ na hardzie jak do tej pory, gdzie sprawiła olbrzymią sensacje pokonując V. Williams - dotarła do QF, ale w głównej mierze dzięki szczęśliwej drabince turniejowej). W turniejach za oceanem poprzedzających US Open kończyła rywalizację na I rundach, gładko ulegając naszej A. Radwańskiej i A. Woźniak. Z trudem przebrnęła I rundę US Open po 3 setowej walce z przeciętną Lepchenko V. Wydaje się, że jutro będziemy świadkami zaciętego pojedynku, jednakże Peer powinna uporać się z Hiszpanką w 2 setach.
 
predictions 0

predictions

Użytkownik
Spotkanie:Kvitova-Garbin
Typ: 2
Kurs:2,52
Buk:Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie damskiego tenisa i tak jak w spotkaniu Suarez Navarro, mam nadzieje, że mnie nie zawiedzie.
Kvitova zajmuję 72 pozycję w rankingu a z kolei Garbin 58. To będzie pierwszy mecz pomiędzy tymi obiema tenisistkami. W pierwszej rundzie Garbin pokonała kwalifikantke Cecil gładko 6:1, 6:0. Kvitova również wyszła zwycięsko w pierwszej rundzie pokonując Kleybanovą 6:7, 6:3, 6:2 tym samym sprawiając nie lada sensację. W drugiej rundzie nie będzie już tak łatwo i zakończy swą kariere w tym turnieju. Jeśli chodzi o mecze na betonie w tym roku to Garbin ma na swoim koncie 3 zycięstwa: z Pavlyuchenkovą w Australian Open sprawiając niespodzianke dużego kalibru, później z Zakopalovą w Miami i wspomnianą na początku Cecil. Porażek poniosła 4 w tym jedną przez krecz w kolejnej rundzie AO, z Azarenką. Kvitova spotkań na betonie w 2009 roku miała 6 z czego 3 razy odniosła zwyciestwa. Z Parmentier, Benesovą i Kleybanovą właśnie. Sądzę, że Garbin ma większy głód sukcesu, w pierwszej rundzie w ogóle się nie zmeczyła, było łatwo i przyjemnie i typuję to samo dzisiaj.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
aż sam jestem ciekaw tej Garbin ;)
Wickmayer - Peng 1 1.60✅✅✅
teoretycznie są to dwie równorzędne zawodniczki. Jednak Belgijka w tym sezonie zrobiła ogromne postępy i jest na fali. Peng nigdy nie odnosiła jakichś sukcesów w US OPEN (osttanio odpadła w 2 rundzie wczesniej 3 razy w pierwszej). Myślę że Wickmayer jest tu w świetnej formie o czym przekonała mnie dobitnie ogrywając bez straty seta doświadczoną Virginie Razzano. Trzecia runda stoi przed nią otworem trzeba tylko zagrać 2 dobre sety ;)
narazie w us open bez pomyłki (6/6)
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
I udało się ;) Liczyłem na dwie niespodzianki: przegraną Safiny lub Dementiewej. No i przynajmniej Dementiewa przegrała.
Dziś zagrałem na zwycięzcę turnieju
Serena Williams @ 2.50
Caroline Wozniacki @ 30.00
Rozglądałem się dzisiaj kto może wygrać. Zdecydowaną faworytką dla mnie jest Serena Williams. Wg bukmacherów dalej jest Jelena Dementieva, Safina, Venus Williams (nie wiem czy nie zmieniłem kolejności) ale jak dla mnie te zawodniczki nie mają szans na zwycięstwo. Więc doszedłem do Caroline ;) Caroline jest w formie, fakt, nie sądze by ona mogła wygrywać z jakimiś bardzo dobrymi zawodniczkami, jednak Dementiewa już odpadła, Safina i Venus też nie powinny już długo zabawić w tym turnieju. Więc co mi szkodzi symbolicznie zagrać na Caroline. Po drugie to moja ulubiona tenisistka, w dodatku z Danii więc zawsze trzymam za nią kciuki i w nią wierzę.
Aktualnie Caroline Wozniacki prowadzi 5-1 z P. Martic ;)
EDIT: Caroline wygrała zP. Martic 6:1, 6:0 ;)
C&#39;moon Caroline! ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Przy całej sympatii dla Caroline Wozniacki, nie widzę jej nigdy powyżej 1/4 Szlema, przy sprzyjających wiatrach może raz uda się jej dość do top 4, ale wątpię. Jak dla mnie to trzy zawodniczki, które mogą uchronić nas przed wygraną Sereny to kolejno Clijsters, Sharapova i Penetta. Szkoda tylko, że wszystkie są w tej samej części, co Serena, jest tam też Venus, Azarenka i Zvonareva. Po stronie Caro mamy Safinę ( która z pewnością poprawi grę i możliwe, że zobaczymy ją w finale), Sharapovą (poza zasięgiem CW - dwie klasy lepsza zawodniczka) i Svetlanę, której bynajmniej żadnych sukcesów nie życzę. Wielka szkoda, że odpadła Demi ????
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
I kolejna niespodzianka - Jelena JAnkovic pożegnała się z turniejem, choć obie Serbki to już nie te co kiedyś.
Filmweb, obawiam się, że możesz mieć rację co do Safiny. Bywało już tak, że zaczynała turniej źle o potem dochodziła do finału...
A co myślisz o Venus Williams? Widziałeś jakiś jej mecz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom