>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open - 31.08-13.09.2009 - kwalifikacje i turniej główny.

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Nie widziałem Venus jeszcze ani razu, raz grała późno a podczas innego, lepszego meczu. Słyszałem, że narzeka na jakąś kontuzję i w obu meczach wzywała trenera. Musisz miec jednak wzgląd, że Venus od roku 2003 nie wygrała innego szlema niż Wimbledon. Ogólnie ja zawsze uważałem ją za dużo bardziej uzdolnioną zawodniczkę niż Serena, ale to &quot;Big Mumma&quot; zgraniała zawsze większość trofeów. A Safina - co najważniejsze, ma &quot;fuksa&quot; i to uważam najwiekszęgo w tourze - zawsze udaje jej się jakoś wygrać przegrane mecze, zawsze pozostawiając za sobą paskudne wrażenie - 10 DF i morze UE.
A Jankovic - nie oszukujmy się, to nie jest już żadna faworytka, przynajmniej od niedawna. W 4 Szlemach odpadała w tym sezonie z Bartoli, Cirsteą, Oudin i Shvedovą, dochodząc najdalej do 4 rundy. Wczoraj straciła masę punktów (2008 US Final), wątpię, aby obroniła chociaż 25% z dorobku jesiennego i tym sposobem podzieli los swojej przyjaciółki Ivanovic wypadając na stałe poza &quot;10&quot;. Swoją drogą to, co stało się z Aną to jest tragedia - póltora roku temu po przegranym finale AO wygrywała Rolanda a dziś odpada w 1 rundzie US Open z Bonadrenko i nikt nie robi z tego nawet niespodzianki!
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Na Li (CHN) - Maria Kirilenko (RUS) ⛔
Zakład:Ile setów zostanie rozegranych w meczu? (Best of three)
Typ: 3 sety
Kurs:2.44
Bwin
Miałem okazję oglądać Marię w pojedynku z naszą Krakowianką i myślę że pojedynek z Chinką nie będzie łatwym przetarciem dla azjatki.Widać gołym okiem że rosjanka jest bardzio solidnie przygotowana do tego turnieju i jeśli sie mentalnie nie zdeprymuje ma duże szanse przejść faworytke bukmacherów.Osobiście obstawiam na zażarty pojedynek,skończony na dystansie 3 setów.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
A co z Flavią Pennettą? Przecież od dłuższego czasu jest w kapitalnej formie. Tutaj w 2 meczach straciła 2 gemy. W tym oba z naprawdę niezłą Aleksandrą Wozniak. Bardzo życzę włoszce tego zwycięstwa. Kapitalnie wygląda też Melanie Oudin, ale jej czas jeszcze nadejdzie.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Tak sobie oglądam ofertę i widzę że zarówno na Oudin jak i na Petrę Kvitovą kurs spada.... ;)
Kvitova @6.20 -&gt; 5.00 ✅
Oudin @5.00 - &gt; 4.20
✅
I widzę, że jutro szykuje się bardzo ciekawy mecz ;)
Kim Clijsters - Venus Williams 1.70 1.95
Czekałem, aż na drodze Venus pojawi się zawodniczka, która w końcu ją wyeliminuje ;)
Coś mi się wydaje, że to właśnie Kim ;) Ten mecz powie nam więcej odnośnie formy Belgijki. Gdzieś ktoś pisał, że ona sama mówi że nie jest jeszcze odpowiednio przygotowana. Ale ja wierzę, że pokona Venus ;) Chętnie bym obejrzał ten mecz ale nie wiem czy bedzie taka możliwość bo chyba gości będę miał... ;/
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Dulko G. v Shvedova Y.
Data: 05 wrz 09 20:00
Typ: 2:0
Bukmacher: Betsson
Kurs: 3.95

Analiza: W jednym z dzisiejszych mecy pań zagrają ze sobą Gisela Dulko ze Szwedową. Faworytką według bukmacherów jest Szwedowa, jednak ja sie nie sugeruje dobrym meczem Szwedowej we wczorajszym pojedynku i stawiam na zawodniczke, która ogólnie presentuje sie lepiej i jest w lepszej formie. Moja dzisiejsza faworytka zajmuje obecnie 40 pozycje w rankingu WTA, podczas gdy jej przeciwniczka w tej rundzie US Open to 55 tenisistka świata. Różnica nieznaczna jest juz teraz widoczna, jednak do tego, aby ten mecz zakończył się już po dwóch setach zwyciestwem Dulko potrzebne sa takze znacznie lepsze umiejetnosci ze strony mojej faworytki.Tak tez jest, poniewaz dla Szwedowej ten turniej juz teraz po wczorajszej wygranej w trzech setach z Jeleną Jankovic bedzie jednym z najlepszych od dłuzszego czasu. Pokonaął ona wczoraj Jelene w trzech setach zwyciężając 6:3, 6:7, 7:6. Mecz był bardzo zacięty, a Szwedowa dociagnęła ten mecz, chociaz mogło sie wydawac, że po wygraniu pierwszego seta oraz jej breaku w drugim secie wszystko jest juz jasne. Jednak ona dała sie szybko przełamać i przegrała seta. Wszystko jednak dobrze sie dla niej skonczyło i to ona dzisiaj zagra z Giselą Dulko. Dulko pewnie sie cieszy, ze nie musi grac z Jankovic, tylko z mocno podmęczoną Szwedową, której mozedzisiaj nie starczyc sił, aby sprostac kolejnej wymagającej przeciwnicze. W pierwszej rundzie Szwedowa pokonała 6:3 6:3 z Zec Peskiric. Dulko natomiast na wojej drodze podczas tego turnieju wyeliminowała już w trzech setach Elenę makarovą oraz Ukrainkę Alonę Bondarenko, którą pokonała 3 września wygrywając 6:4, 6:0. Widzimy, że to Dulko jest w lepszej formie, a takze miała czas na odpoczynek, więc to ona dzisiaj wygra...w dwóch setach!
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Kim Clijsters - Venus Williams
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,86

Kim wraca, pierwszy szlem od ho ho ho ;) trzeba się dobrze zaprezentować. Gra solidnie, może jeszcze trochę za dużo błędów, jeszcze ni ten serwis, ale wystarczy na Venus. Potrafi z nią grać, spotykały się na korcie sześciokrotnie (H2H 3:3), ostatnie dwa spotkania na twardej nawierzchni wygrane przez Clijsters, ale wiadomo - to było 4 lata temu, zresztą wygrała wtedy US Open. Niczym nie odbuduje reputacji (jaką anyway posiada, ale tym zwróci na siebie większą uwagę) jak wygraną z Williams. Amerykanka ostatnio słabsza na hardzie, finał w Stanford przegrany z Bartoli (btw odprawionej cztery dni temu przez Clijsters w drugiej rundzie), w Cincinnati w drugim meczu z będącą w formie Pennettą w dwóch setach, a Toronto dość sensacyjnie z K. Bondarenko :| Tutaj, w Nowym Yorku już męczyła się z Dusheviną, ale z Mattek-Sands i Rybarikovą poszło jej trochę łatwiej, ale nie ukrywajmy - to nie są rywalki na trzecią rakietę świata. Kurs spada. Antonie Lode get NY!

Vera Zvonareva - Flavia Pennetta
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,60

Nie wiem skąd taki duży kurs na Flavię przez niektórych faworyzowaną do zdobycia szlemu (imo jeszcze nie teraz - Serena, Clijsters i może nawet Wozniacki to ciężkie orzechy), ale nie pozostaje mi nic innego, jak brać i się cieszyć. Grały ze sobą niecały miesiąc temu w LA na jednym z turniejów poprzedzających US Series i nie muszę chyba przypominać kto wygrał to spotkanie, ale napiszę wynik: 0:2 (4:6 2:6). To musi być powtórka z rozrywki. Pennetta jest w swojej życiowej formie, w pierszych trzech spotkaniach straciła łącznie tylko 6 gemów, Vera trzy razy więcej. Dobry serwis, atakuje, sporo ryzyka, przez co notabene robi sporo niewymuszonych błędów niestety, chyba najlepszy na świecie wolej, to wszystko powinno sprawić, by Zvonareva nie miała tu dużo do powiedzenia. Ważna informacja, a zarazem świetny argument to odnowiona kontuzja Rosjanki, która jej trochę doskwierała w ostatnim meczu z Vesniną. Czy można się spodziewać kreczu? - nie wiem, na kort wyjdzie na 90%, ale kto wie czy nie odda meczu przy stanie kilka gemów do odrobienia, więc polecam grać u buków, które to odpowiednio rozliczą ;]
 
F 0

filweb

Forum VIP
Wozniacki - Kuznetsova 2 2.04 10/10

No tutaj buki postanowiły nam zrobić prezent. Zawodniczka, która nic nigdy nie osiągnęła w Szlemach wystawiona jako faworytka w spotkaniu z zawodniczką, która wygrała Szlema niespełna 3 miesiące temu. I dodatkowo na Flushing Meadows również wygrywała (2004?). Nie ma tu co za dużo pisać o formie, H2H, czy innych czynnikach (ranking ???? ) . Zwyczajnie starcie jednej z najlepszych tenisistek ostatnich 5 lat przeciwko młodej strzelbie, która pnie się w rankingach dzięki wygranym w nisko obsadzonych eventach.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Wozniacki - Kuznetsova 2 2.04 10/10

No tutaj buki postanowiły nam zrobić prezent. Zawodniczka, która nic nigdy nie osiągnęła w Szlemach wystawiona jako faworytka w spotkaniu z zawodniczką, która wygrała Szlema niespełna 3 miesiące temu. I dodatkowo na Flushing Meadows również wygrywała (2004?). Nie ma tu co za dużo pisać o formie, H2H, czy innych czynnikach (ranking ???? ) . Zwyczajnie starcie jednej z najlepszych tenisistek ostatnich 5 lat przeciwko młodej strzelbie, która pnie się w rankingach dzięki wygranym w nisko obsadzonych eventach.

co jak co, ale w tenisie to chyba obecna forma ma kluczowe zwycięstwo, a w tej jest Caroline

Kuznetsova w turniejach poprzedzających USO nic nie pokazała w New Heven odpadała w 3. rundzie z Mauresmo :-?, wygrywając po cięzkich 3. setowych pojedynkach z Zheng i Wickamyer, w tym samym turnieju Caroline wygrała, pokonując m.in. Pennettę

życie wynikami z przeszło 5 lat to chyba nie najlepszy pomysł
nie neguję typu, bo wg mnie w tym meczu każdy wynik jest możliwy

ostatni mecz, warto chyba wspomnieć:
31/03-09 Miami, USA Cwiercfinaly Ameryka Kort twardy otwarty Kuznetsova S. 1:2 46 76 16
 
dexter24 0

dexter24

Użytkownik
Zvonareva 6 piłek meczowych zawaliła... wczoraj zobaczyłem 2 nieudolne tenisistki najpierw Venus a potem mającą ogromne problemy z psychiką Vere... miała Pennete na łopatkach, wystarczyło dobić????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Zvonareva 6 piłek meczowych zawaliła... wczoraj zobaczyłem 2 nieudolne tenisistki najpierw Venus a potem mającą ogromne problemy z psychiką Vere... miała Pennete na łopatkach, wystarczyło dobić????
przeciez wszyscy na flavie gralismy to sie cieszymy ????
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Co do meczu Wozniacki - Kuznetsova zgadzam się z tym co napisał filweb. Caroline rzeczywiście złapała ostatnio wysoką formę, ale moim zdaniem na Svetlanę to dzisiaj nie wystarczy. Dunka osobiście mnie swoją grą nie przekonuje, owszem trzeba przyznać że świetnie sobie radzi z niżej notowanymi przeciwniczkami, jednak kiedy rywalka jest w stanie zepchnąć ja do defensywy nie robiąc przy tym masy niewymuszonych błędów to Caroline jest bez szans. Serwis również bez rewelacji, co moim zdaniem Rosjanka dziś wykorzysta. A widać, że forma Svety z meczu na mecz rośnie. Drugi set z Peer zagrała bardzo dobrze. Jeśli powtórzy ten poziom dzisiaj to powinna poradzić sobie z Wozniacki
 
F 0

filweb

Forum VIP
Bardzo lubię Caro, ale nawet największy jej fan powinien przyznać, że jest to zawodniczka typu Sam Querrey. Pracowita, ciułająca punkty w mniejszych turniejach, ogrywająca słabsze rywalki, zbierająca tytuły najniższej kategorii. Jedyne, co diametralnie odróżnią ją od Querreya to wygląd :p Dlatego kurs powyżej 2 na Kuzniecową, tak jak pisałem, jedną z najlepszych zawodniczek ostatnich lat, to mega prezent, z którego warto skorzystać.

Przecież Carolina w pierwszych 3 rundach GS też prezentowała wysoką formę, aby potem łatwo odpaść z inną klasową rywalką. Przed Roland Garros odniosła największy sukces w karierze - finał Premier Event w Madrycie, potem przegrała z dużo niżej notowaną Cirsteą.

Tak jak pisałem wcześniej - życzę Wozniacki jak najlepiej, zwłaszcza w pojedynku ze Svetą, ale daję jej max 37,5% szans.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Wickmayer - Kvitova 1 @ 1.57✅

“Right now in America, I am having difficulty breathing. We suspect that this is asthma. In New York, I have asthma” - są to słowa Kvitovej. Po przemyśleniu sprawy doszedłem do wniosku, że nie jest to raczej żadna zagrywka Kvitovej mająca na celu podniesienie pewności siebie Wickmayer, myśle że rzeczywiście ma problemy ze zdrowiem. Dla mnie to dużo wazniejsze info niż jakieś niewiele znaczące statystyki sprzed 5 lat. Wickmayer na hardzie radzi sobie bardzo dobrze i myśle, że pokona osłabioną Kvitovą.
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Oudin – Pietrowa poniedziałek, 7 wrzesień 18:30
Typ:pietrowa
Kurs:2.08 @ Betfair
Stawka:3/10
Oudin ma problemy z udem. Kursy lecą.Tenisistka ma spory potencjał, potrafiła bez większych problemów wygrać z Pavlyuchenkovą czy Sharapova. Nie umie jednak wykorzystywać wielu błędów rywalek a sama sporo ich popełnia. Pietrowa wygrywała z lepszymi tenisistkami od Oudin, jak dla mnie to kurs jest dalej za wysoki. Spadki z 2.30.
 
F 0

filweb

Forum VIP
No, ja właśnie wstałem, a moja kasa po 1 secie wydawała się być bezpieczna i poszedłem spać. Tak czy siak, brawo Caro, ja jednak po 2.92 zdecydowanie zagram Oudin, nawet nie ze względu na umiejętności czy formę obu tenisistek, tylko fakt, że z Melanie na Artur Ashe&#39;s Stadium praktycznie nie da się grać.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Ja bym powiedział raczej że to Svetlana pokazała, że potrafi przegrać wygrany mecz. Oczywiście brawa dla Caro za ogromną ambicję i świetną grę w defensywie, ale faktycznie w tym meczu niewiele od niej zależało ???? . Brzmi to trochę dziwnie jednak statystyki i sam obraz gry potwierdzają taki stan rzeczy. Co do meczu z Oudin, Wozniacki na pewno jest faworytką i wydaje mi się, iż wygra to spotkanie. Amerykanka nie będzie mogła liczyć na całą masę niewymuszonych błędów ze strony rywalki co miało miejsce w jej ostatnich meczach. Niemniej jednak niesiona dopingiem publiczności może zagrozić Dunce.
 
M 0

michjack

Użytkownik
Wozniacki na pewno wygra jeśli nie będzie robić tylu nie wymuszonych błędów co wczoraj Pietrova. Doprowadziła mnie wczoraj do załamania gra Pietrovej szczególnie w trzecim secie, to już była parodia gry, dlatego jeśli Oudin trafi na mocniejszą psychicznie zawodniczkę i oczywiście z odpowienimi umiejętnościami a taką uważam Wozniacki to nie da rady przejść dalej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom