>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open - 31.08-13.09.2009 - kwalifikacje i turniej główny.

Status
Zamknięty.
predictions 0

predictions

Użytkownik
Cuevas Pablo (URU) vs. Guccione Chris (AUS)
Typ: 1 ✅
Kurs: 2,37
Buk: Sportingbet
Analiza:

Nie zgodzę się z poprzednikiem który typuje zwycięstwo do tego łatwe Chrisa Guccione. Zacznijmy od rankingu. Cuevas zajmuję 67 pozycję z kolei Australijczyk Guccione 102. Ostatnie spotkanie Urugwajczyka na betonie to zwycięstwo z faworyzowanym Golubevem gładko 2:0. To było jego jedyne spotkanie na betonie w tym roku. Oprócz tego na cegle wygrał aż 6 spotkań, między innymi z Rochusem i Lapentim Na trawce ograł Hernandeza. Guccione grał zdecydowanie więcej spotkań na betonie gdzie ograł Kohliego, Kima czy Berdycha. Mimo to uważam, że Cuevas ma zdecydowanie lepszy potencjał, troszkę brakuje mu ogrania na tej nawierzchni ale powinien sobie dac rade. A więc stawiam zdecydowanie na Cuevasa.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Monfils - Chardy
Typ: 1 ✅
buk: Gamebookers
kurs:1,52
Monfils wygra ten mecz. Może nie będzie to zwycięstwo łatwe i bez straty seta ale nie widzę innego rozwiązania. Monfils po przerwie, którą zrobił po Wimbledonie prezentuje w miare przyzwoitą forme mimo porażek z Ferrero i Karlovicem. W tym roku nie odpadał w wielkim szlemie wcześniej niż w 4 rundzie. W tej też odpadł tutaj rok temu.
Chardy specjalizuje się raczej w grze na trawie w US Open grał raz i odpadł w 2 rundzie.Ze swoim lepszym pod każdym względem rodakiem większych szans nie ma
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Predictions,
Po pierwsze rankingi nie grają. Opierając swoje typy na rankingach daleko nie zajdziesz. Po drugie wyniki na innych nawierzchniach mają się nijak do gry na betonie. Jak słusznie zauważyłeś Gucio gra na betonie bez przerwy. Cuevas od święta. Czy ma większy potencjał? Być może, ale liczy się tu i teraz. Porażka Guccione będzie według mnie naprawdę dużą porażka więc kurs 1,57 od bet365 można spokojnie zaakceptować. Max 1 set dla rywala.
 
predictions 0

predictions

Użytkownik
Nie powiedziałem, że zwracam szczególną uwagę na ranking i się nim sugeruje. Analiza może nie przekonująca, zresztą tak jak i Navarro wczoraj ???? ale Guccione dziś wtopi. Pozdro
 
D 0

denser

Użytkownik
Spotkanie : Daniel Koellerer - Rui Machado
Typ : DW 3:0 ⛔ Wynik 3:1
Analiza :
Spotkanie pomiędzy 62 rakietą na świecie, Austriakiem Danielem Koellerem oraz zawodnikiem zajmującym 109 miejsce w rankingu Portugalczykiem Rui Machado. Koeller ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Zwycięstwo w Triani z pewnością nastawiło go pozytywnie na walkę w US Open. Pokonanie Greula czy Volandriego napewno nie było dziełem przypadku. Machado w turnieju już byc nie pownien, szczęśliwie znalazł się jednak jako Lucky Looser. Jego ostatnie wyniki również nie są imponujące. Nie będę sypał żadnymi statystykami typu kto wygrał więcej meczow na hardzie bo tu nie o to mi chodzi. Zdecydowanie przekonuje mnie obecna forma Austriaka, jak również jej brak ze strony jego rywala. Panowie spotakali się już raz, całkiem niedawno na clayu w San Marino, gdzie Koeller wygrał pewnie 6:3 6:3. Kurs na 3:0 dośc interesujący, myslę że Austriak jest w stanie wygrac ten mecz bez straty seta.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Bellucci - Lu 1 1.80✅
Almagro - Darcis 1 1.30✅
Narazie się jeszcze nie myliłem w US Open (Mattek-Sands, Zeballos, Isner) ale dzis może byc ciężko. O ile Almagro przy mocnym i celnym serwisie powinien sobie poradzić z Belgiem któremu o ile dobrze pamietam najlepiej idzie na ziemi (Almagro też ale warunki ma żeby wygrywać na hardzie) to w meczu Brazylijczyka z Lu tak naprawde wszystko się może zdarzyć . Ja licze jednak na nieprzeciętny talent Bellucciego. I mam nadzieję że wygra pewnie i spokojnie.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?p=1182097#post1182097
To ile jest warta analiza zalezy tylko od tego czy typ wejdzie czy nie, licza się pieniądze a nie &quot;mądrości&quot;. Na pewnym forum jest użytkownik o nicku latso, piękne analizy pisac to on potrafi tyle, ze aby grac jego typy trzeba byc milionerem bo &quot;przecietny&quot; czlowiek szybko zbankrutuje. Sam dzis gram Garbin i uwazam, ze kurs na nia jest zawyzony.

Jesse Witten - Maximo Gonzalez 1 @ 1.62✅✅

Moim zdaniem jeden z pewniejszych typów na dziś. Gonzalez slaby na hardzie, z Beckiem wygral 3:2 ale jego przeciwnika po dwóch łatwo wygranych setach dopadł kryzys fizyczny i dzieki temu Gonzalez wygral 3:2. 5 setów w nogach napewno Gonzalezowi nie pomoze. Witten w pierwszej rundzie skasowal Andreeva, gra u siebie i powinien pewnie pokonac Gonzaleza.

Doceniajmy ludzi, ktorych typy wchodza, nic wiecej sie nie liczy w tej branzy.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Witten - Gonzales 1 1.60
użytkownik Toudi ma rację ten kurs jest chyba zawyżony. Gonzales nie ma wogule atutów żeby ograć Wittena który z Andreevem pokazał chyba najlepszy w swoim wykonaniu tenis. Jeśli dziś zagra podobnie nie widzę szans dla Maksa w tym meczu. Dobrą opcją może być też gra z handi (+1.5seta dla Gonzalesa ) po kursie 2.00
No narazie maximo daje radę 7-6 , oby Witten nie okazał się gwiazdą jednego meczu ..
Youhzny - Chiudinelli 1 1.27
Zawsze mam obawy gdy gram rosjanina. Jednak w pierwszej rundzie poradził sobie z graczem zdecydowanie lepszym od szwajcara i dziś też powinien spokojnie osiągnąć 3 rundę.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
To ile jest warta analiza zalezy tylko od tego czy typ wejdzie czy nie, licza się pieniądze a nie &quot;mądrości&quot;. Na pewnym forum jest użytkownik o nicku latso, piękne analizy pisac to on potrafi tyle, ze aby grac jego typy trzeba byc milionerem bo &quot;przecietny&quot; czlowiek szybko zbankrutuje.
W wielu w tym dziale - nawet trafnych typach - jest masa błędów merytorycznych i naiwności. Branie przez dłuższy czas pod uwagę sugestii osoby, która bazuje tylko na swoim instynkcie, a o ważnych prawidłowościach, o zawodnikach w wersji live, nie ma zielonego pojęcia, to droga do bankructwa. Nie zauważyłeś najważniejszego aspektu tego tematu, czyli budowy zaufania poprzez trafne typy i dogłębną znajomość tematu - nic więcej nie powinno się liczyć w tej branży dla osób, które chcą by była ona dochodowa ????
Co do Becka - on nie ma problemów z kondycją fizyczną, ale za to ma z regularnością. Maximo to zawodnik bardzo nieprzyjemny - potrafi utrzymać piłkę w korcie, w swoim arsenale ma wiele defensywnych środków, mocno komplikujących życie zawodnikom o takim profilu jak Beck. Ot cała prawda.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
włodar ma racje. po pierwsze ranking to nic nie daje. Po drugie to że ktoś preferuje clay nie znaczy że na hardzie nie wygra kilku meczy. Akurat sposób gry Becka spasował gonzalesowi i tyle. Dwa sety przegrane ale wybadał on sposó gry rywala i potem już wiedział jak z nim grać.
Jest wiele sposobów aby uniknąć porażki.
Jeśli to jest hard to ja zawsze analizuję dyspozycję serwisową , warunki i ostatnie turnieje na tej nawierzchni.
Poza tym zawsze unikam grania w pierwszej rundzie na gości którzy przeszli kwale bo są już zapoznani z kortami.
Ale jest wiele metod i każdy ma swoją. Ja się jeszcze na US Open nie pomyliłem (benesova- mattek, hanescu - isner, zeballos - berrer, bellucci - lu to były typy z niezłymi kursami ale były po analizie bardzo pewne i wszystkie weszły ledziutko ) ;)
pozdro
 
S 7

spitfire83

Użytkownik
Cuevas P. (URU) - Koellerer D. (AUT)
Typ: 1⛔
Kurs: 1.53
Buk: bet365

Urugwajczyk wszystkich zaskoczył pokonując w 3 setach Australijczyka Guccione C. W II rundzie czeka na niego Austriak, który pokonał po 4 setowej walce Portugalczyka Machado-bardzo łatwego przeciwnika, który gra głównie na clayu. Zarówno Pablo jak i Daniel to specjalisci od kortów ziemnych, w tym roku spotkali się już na tej nawierzchni -dwukrotnie górą był Urugwajczyk. Wydaje się, że Cuevas powinien łatwo poradzi sobie z tym przeciwnikiem (znają swoje mocne i słabe strony, tych drugich elementów zdecydowanie więcej po stronie Austriaka). Za Urugwajczykiem przemawia rownież ogranie na tej nawierzchi (kwalifikacje i 2 runda w New Haven), dla Austriaka będzie to dopiero 2 mecz na tej nawierzchni od wiosny. Kurs bardzo zachęcający. Polecam.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Simon - Bellucci
Typ: 2
Kurs: 3.34
Pinnacle
Spotkanie drugiej rundy wielkoszlemowego US Open mężczyzn. Turniej ten rozgrywany jest na kortach twardych. Na dzisiaj wybrałem spotkanie rozstawionego z numerem 9 Francuza Gillesa Simona oraz Brazylijczyka Thomaza Bellucciego. 25-letni Francuz zajmuje właśnie 9 miejsce w rankingu ATP, natomiast 3 lata młodszy Brazylijczyk jest 69. Simon jest dla mnie zawodnikiem, który nigdy nie powinien znaleźć się w pierwszej dziesiątce rankingu, ponieważ jest na to po prostu za słaby, dla mnie to zwykły rzemieślnik, który znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, czyli pod koniec zeszłego gdy większość z czołowych tenisistów myśli tylko o tym by sezon już się skończył. Najlepszym wynikiem wielkoszlemowym w 7-letniej zawodowej karierze Francuza jest tegoroczny ćwierćfinał Australian Open, co potwierdza tylko moje wcześniejsze słowa. Bellucci to bardzo ciekawy zawodnik, przede wszystkim dzięki temu że jest leworęczny, w rankingu co roku czyni spore postępy. Wychowany jest oczywiście na kortach ziemnych, na których spędził prawie całą dotychczasową karierę. Korty twarde nie są dla niego codziennością, jednak już w swoim pierwszym występie w US Open w zeszłym roku potrafił przejść kwalifikacje i pierwszą rundę turnieju głównego. W tym roku oprócz wspomnianego przeze mnie ćwierćfinału AO najlepszymi wynikami Simona są trzy inne ćwierćfinały osiągnięte na początku roku w Marsylii i Dubaju oraz nie dawno w Cincinnati. Bellucci był w finale na początku roku w Costa da Sauipe, w lipcu wygrał challenger w Rimini by miesiąc temu osiągnąć swój największy sukces wygrywając turniej w Gstaad. Faktem jest że Simon najlepsze rezultaty odnosi na betonie, a Bellucci na ziemi i jest to na pewno fakt na plus dla Francuza, jednak młody Brazylijczyk to ogromny talent i bardzo szybko uczy się gry na twardej nawierzchni. W tym roku po raz kolejny przeszedł kwalifikacje, pokonując wszystkich rywali w dwóch setach, a przeciwnicy jak na kwalifikacje byli wymagający, m.in. Dimitrov i Jenkins. W pierwszej rundzie turnieju głównego Simon pokonał przeciętnego Hiszpana Gimeno-Travera 6:4 7:6 6:3, miał jednak tylko 49% pierwszego podania , dwa razy więcej niewymuszonych błędów od piłek wygranych. Bellucci w swoim spotkaniu pierwszej rundy rozprawił się z Lu 6:4 6:2 6:3, mając 63% pierwszego podania i zaledwie raz w spotkaniu tracąc swój serwis. Uważam, że czeka nas jedno z najciekawszych spotkań do tej pory w turnieju, Bellucci jest w formie i ma spore szanse na swój największy sukces na kortach twardych, dodatkowym czynnikiem przemawiającym na korzyść Bellucciego jest fakt że Simon nie lubi grać z zawodnikami leworęcznymi, z którymi ma bilans 11-14.
 
T 0

tamudo

Użytkownik
Piąty dzień USO
Julien Benneteau - Viktor Troicki
Francuz w pierwszej rundzie nie pokazał nic nadzwyczajnego. Zrobił to co do niego należało, a więc dał przegrać mecz Cipolli, który niemiłosiernie autował. Z kolei warto też zauważyć, że dał sobie ugrać seta włoskiemu przebijaczowi co chluby mu nie przynosi i jest to na in minus. Viktor natomiast uporał się nie bez problemów z warszawianinem pokonując go dopiero po pięciu setach. Kto widział spotkanie, bądź skróty na pewno dostrzegł wyrównany mecz. Mało niewymuszonych błedów i innych prezentów ze strony zawodników. Dziś przyjdzie się spotkać Serbowi z typowo wolnokortowym zawodnikiem, tzn Francuz całkiem przyzwoicie gra na twardszych nawierzchniach, ale jak wszystko wskazuje to clay jest jego domeną. Jeśli Troickiemu nie odnowi się kontuzja to powinien dziś ten mecz wygrać, gdyż już w pierwszej rundzie uporał się z zawodnikiem lepszym od dzisiejszego rywala, a kurs 2.45 na Serba to naprawdę typowy smiech na sali.
Juan Carlos Ferrero - Philipp Petzschner
Hiszpan poniżej pewnego poziomu nie schodzi nigdy, a Petzschner jest akurat poniżej tego poziomu. Bardzo solidny mecz Juana z Magikiem plus ciężka pięciosetówka Philippa z Ukraincem łatwo wskazują nam wielkiego faworyta tej potyczki.
Pablo Cuevas - Daniel Koellerer
Ostatni mecz na dziś z ATP i typ inny od poprzednich. Tutaj gram na over 37.5 gema. Austryjak poradził sobie lepiej niż myślałem z portugalską ścianą. Cuevas natomiast naprawdę ładnie zagrać z australijskim rudzielcem i przeszedł go z łatwością. Oczywiście dziś Urugwajczyk jest faworytem, ale nie po kursie w okolicach 1.50, dlatego wole zagrać tu over bo sądzę, że Daniel postawi się solidnie i tanio skóry nie sprzeda. Cztery sety są w tym meczu naprawdę prawdopodobne.
Vera Zvonareva - Elena Vesnina
Vera dwa dobre solidne mecze, a ten stracony set z Anną był tylko wypadkiem przy pracy, później już pokazała koleżance miejsce w szyku. Elena narazie odrabia pańszczyznę. Po prostu robi to co musi, a i to najlepiej jej nie idzie, bo filigranowa Czeszka była blisko wyautowania Vesniny. Dziś Zvonareva nie da jej pograć i choć 1.38 nie rozpiwszcza to jest do zaakceptowania
Vania King - Daniela Hantuchova
Tutaj kolejny typ na underdoga i to bardziej nie na Vanie, co przeciwko Danieli, która nie jest w dobrej dyspozycji. Widzielismy jak się zakończył mecz Amerykanki ze słabiej dysponowaną tego dnia Australijką. Amerykanka przy swojej publice grać umie i to właśnie na nią dziś postawię.
PODSUMOWANIE
Julien Benneteau - Viktor Troicki 2 @ 2.45
Juan Carlos Ferrero - Philipp Petzschner 1 @ 1.30
Pablo Cuevas - Daniel Koellerer o37.5 @ 1.85
Vera Zvonareva - Elena Vesnina 1 @ 1.38
Vania King - Daniela Hantuchova 1 @ 3.32
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
malin157, napisz do Panów ze stronki, z której korzystałeś, by uzupełnili sobie listę zawodników leworęcznych ;) a gdzie np. Guez, Naso, Boggo?
Ja mam pełną i bilans Simona z leworęcznymi wychodzi 27-23 ;) Takie 50/50 to najczęstszy bilans statystycznego zawodnika z Tour z poszczególnymi kategoriami rywali (nie liczę tu tych najlepszych ;) ) Zdarzają się też mocne odchylenia od normy - i takie perełki trzeba łapać.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Gdybyś widział, jak prezentował się Simon w drugiej części zeszłego roku, nie napisałbyś tego. Ja do dziś mam nadzieję, że ta forma powróci i Francuz będzie się liczył w Mastersach. Dziś powinien spokojnie wygrać z Belluccim, który miałby szanse, ale na clayu.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Gdybyś widział, jak prezentował się Simon w drugiej części zeszłego roku, nie napisałbyś tego.
Nie martw się widziałem końcówkę zeszłego sezonu. Proszę uzasadnij mi dlaczego uważać mam go za godnego tenisistę na pierwszą dziesiątkę rankingu... uważasz że to co zagrał w końcówce zeszłego sezonu czyni z niego tenisistę pierwszej dziesiątki?! Zdecydowanie nie, tak jak pisałem w tej analizie, nazbierał wiele punktów w końcówce sezonu, czyli w okresie kiedy te punkty najłatwiej wywalczyć. I nawet wtedy gdy miał swój najlepszy okres tak naprawdę &quot;szału nie było&quot;. Madryt i finał przegrany z Murrayem, wielkie gratulacje, spory wyczyn, ale wszystkie spotkania były bardzo wyrównane i zaważyła ta a nie inna część sezonu w której Francuz akurat był w takiej dyspozycji by w tych tie-breakach trzecich setów pokonywać rywali. Następnie u siebie Lyon gdzie przegrał z Soderlingiem, a wczesniej męczył się niemiłosiernie z Monaco i Seppim. I na koniec ten Masters gdzie udało mu się wyjść z grupy, tylko co tak naprawdę tam zagrał. Ogromne brawa za pokonanie Federera, ale ten tam nawet i ze Stepankiem się męczył, po prostu nie grał dobrze. Oprócz tego pokonał dowołanego z wakacji Czecha a pozostałe dwa mecze przegrał.

Nie wchodzę tu w wielkie dyskusje przeważnie, ale Simon i jego TOP10 to dla mnie było jest i będzie nieporozumienie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja pamiętam, że pokonał tej jesieni 2 razy Feda i raz Nadala, doszedł do finału i półfinału Mastersa, wygrał dwa mniejsze turnieje - Bukareszt i Indianapolis i w końcu za coś zakwalifikował się do Masters Cup. W Lyonie nie wiem, o co Tobie chodzi, na takiej bardzo szybkiej nawierzchni Soderling to zawodnik niezwykle groźny.

A co do Top 10 - czas zweryfikuje Francuza, ale wydaje mi się, że Gilles może utrzymać się w top 10, bo już w Cinci prezentował się lepiej i myślę, że w sezonie halowym trochę punktów nazbiera. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie na temat zawodników, ja jestem dużym fanem Simona, ale przyznaję, że w tym roku kompletnie zawodzi.

Dla przykładu ja uważam, że Davydenko powinien wylecieć z top 10, bo najlepsze lata ma już za sobą, wciąż potrafi wygrać turniej, w którym jest 1st seed, ale ile do powiedzenia ma w starciach z czołówką pokazały 3 ostatnie turnieje. No ale punktów ma wystarczająco, żeby w tym top 10 trwać.

Zresztą ja jestem zdania, że w tym momencie sytuacja w ATP Tour wygląda tak, że mamy top 6 i drugie top 6 ( bo nie liczę Nalby który nie zagra do 2010), złożone z zawodników, którzy jednym dobrym turniejem wysokiej rangi robią praktycznie to TOP 10, a TOP 6 jest poza ich zasięgiem, chyba że któryś z nich wygra US i 2 pozostałe Mastersy.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Na poczatku zaznaczę że także uważam że Bellucci ma szansę ograć Simona który dla mnie jest za wysoko w ATP - gigantem tenisa to on nie jest i ogólnie go nie lubię ;)
Wybrałem na dziś 2 zdarzenia jakie oferuje fortuna
Murray - Capdeville (+9.5) 2 1.80
Cilić - Levine (+6.5) 2 1.80
Jeśli chodzi o pierwsze to moim zdaniem handicap za duży. Murray raczej wygra 3-0 ale nie wiem czy będzie w stanie zrobić 10 gemów przewagi - bo to jednak dużo. A Capdeville leszczem nie jest i serwować potrafi.
Jeśli chodzi o drugi typ to widzę tu jeden lub 2 tiebreaki i też 6 gemów na Levine&#39;a biorę w ciemno bo nie jest bez szans nawet na zwycięstwo.
narazie Us Open 7/7 ;)
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Thomaz to zawodnik ciągle mający problemy z regularnością. Podczas trwanie ostatniej, kapitalnej serii zwycięstw nie trafił jeszcze na nikogo tak stabilnego, jak Francuz.
Nie zdziwię się, jak gra na przetrzymanie, która narzuci Simon, doprowadzi go do łez. Wtedy będzie dziurawił siatkę.
Biorąc też pod uwagę, że często uderza z odwrotnego krosa, świetny BH wzdłuż linii Simona może zebrać w tym meczu niezłe żniwo ;)
 
F 0

filweb

Forum VIP
James Blake - Tommy Robredo 2 2,61

Nie rozumiem za bardzo kursów na ten mecz. Obaj panowie to świetni tenisiści, ale w tym sezonie poszukiwanie zagubionej formy idzie im raczej kiepsko ( nie mam na myśli oczywiście świetnej dyspozycji TR podczas południowo-amer. touru na clayu) i w tym turnieju również nie idzie im jakoś wyśmienicie. Tommy jednak pokonał Garcie Lopeza, który z pewnością jest groźniejszym przeciwnikiem niż Rochus, którego odesłanie do domu zabrało Blake&#39;owi mniej więcej tyle samo czasu. Mecz 50/50, Blake jest gospodarzem, więc może być faworytem, ale nie w takiej proporcji. Tommy w tym roku w Szlemach przyzwoicie, Blake poza 4 rundą AO beznadzieja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom