>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Urodziny. bonus z tej okazji?

artur202 4

artur202

Użytkownik
Jetbu l l się popisał i wysłal mi nie ważnego vouchera o wartości 38zł.Napisałem im maila po co wysyłącie mi nieważny voucher skoro i tak go nie wykorzystam i oczywiście brak odpowiedzi. Ale cóz taka firma prymitywna. Także nie polecam
 
A 0

agna

Użytkownik
Jetbu ll się popisał i wysłal mi nie ważnego vouchera o wartości 38zł.Napisałem im maila po co wysyłącie mi nieważny voucher skoro i tak go nie wykorzystam i oczywiście brak odpowiedzi. Ale cóz taka firma prymitywna. Także nie polecam
A postawiłeś zakład i wpisałes kod w wolne pole, poczytaj troche na forum to zobaczysz ze bonus urodzinowy działa :spokodfhgfh:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
wybrałem kilka meczów po czym wkleiłem w wolne pole o nazwie kod ten freebet klikam na KOONTYNUOWANIE i wyskakuje komunikat,że kod jest nieważny

Chyba wszystko dobrze zrobiłem??
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
No proszę. Wczoraj zarejestrowałem się na jetbullu, a dziś...dali mi freebeta 38zł na urodziny ????
Oprócz tego dostałem 10zł od BAH ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Jetbu ll.com jest genialny dostałem 2 nieważne freebety i czekam ponad miesiąc na odpowiedź z działu technicznego dlaczego freebety nie działają na moim koncie. Oni tam nic nie robią a jesli robią to nie wiedzią jak. BIEDNY BUKMACHER⛔
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Kiedys po wysłaniu maila Jetbu ll.com dawał freebety.Już dostałem potwierdzenie, że dostali moje zgłoszenie i zaraz otrzymam kod freebeta, a nigdy go nie otrzymałem.Także nie polecam tej firmy????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
a czy od bwin dostawaliście jakiś meil z potwierdzeniem że macie coś na urodzinki czy nie, ponieważ ja nie pamiętam loginu do konta, ale jeśli by tam mogło coś być to postaram się dowiedzieć jaki on jest ???
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
a czy od bwin dostawaliście jakiś meil z potwierdzeniem że macie coś na urodzinki czy nie, ponieważ ja nie pamiętam loginu do konta, ale jeśli by tam mogło coś być to postaram się dowiedzieć jaki on jest ???
Co roku dostaje od Bwin maila z informacja o bonusie na urodziny...
 
A 0

agna

Użytkownik
Jetbu ll.com jest genialny dostałem 2 nieważne freebety i czekam ponad miesiąc na odpowiedź z działu technicznego dlaczego freebety nie działają na moim koncie. Oni tam nic nie robią a jesli robią to nie wiedzią jak. BIEDNY BUKMACHER⛔

A moze nie wiesz gdzie wpisać kod lub zle go wpisujesz:jezora:. Ja uważam ze sa młoda firma ale wiedza co robic support szybko odpowiada, nie mam z nimi problemu:spokodfhgfh:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
A moze nie wiesz gdzie wpisać kod lub zle go wpisujesz:jezora:. Ja uważam ze sa młoda firma ale wiedza co robic support szybko odpowiada, nie mam z nimi problemu:spokodfhgfh:
wybierAM typy i na dole w polu KOD wpisuje ten,który dostałem i po kliknięciu na KONTYNUOWANIE wyskakuje komunikat,że kod jest nieważny.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
A moze nie wiesz gdzie wpisać kod lub zle go wpisujesz:jezora:. Ja uważam ze sa młoda firma ale wiedza co robic support szybko odpowiada, nie mam z nimi problemu:spokodfhgfh:
Zupelnie sie nie zgodze. Support wg. mnie w ogole ma zlewke. Zle rozliczony kupon poprawili mi po ok. 7 dniach. Najpierw wyslalem kilka maili do supportu polskiego - cisza. Pozniej zaczalem wysylac do angielskiego - cisza. Po paru dniach odpisal support angielski doslownie jedno zdanie! i kupon poprawili Zadnych przeprosin, nic.
 
Do góry Bottom