>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Urodzinowy Bonus

Status
Zamknięty.
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
BAH losowo przydziela uzytkownikom ???? mnie nie wylosowano ???? ehhe


Ja stale grywam w Bet 365...tam kobita zapytranie do administracji przeslala czy mi cos przydziela.
 
A 37

andr_w

Użytkownik
nigdy nie dostałem od BAHa kasy na urodziny a mam u nich konto już kilka lat... Kiedyś się pytałem w jetbullu i odpisali mi że takich usług już nie prowadzą jak dawanie za friko kasy..
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
bwin podwaja wplate na urodziny, przynajmniej mi tak zawsze robili
jego nie interesuje bonus od depozytu, bo musza dac dziecku cos za darmo. Bo nie moze isc do pracy na jeden dzien wplacic 100 zl i miec 200 lepiej dostac 5 za darmo : O co sie dzieje z ta Polska matko
 
K 3

karoolek5

Użytkownik
jego nie interesuje bonus od depozytu, bo musza dac dziecku cos za darmo. Bo nie moze isc do pracy na jeden dzien wplacic 100 zl i miec 200 lepiej dostac 5 za darmo : O co sie dzieje z ta Polska matko
Ogarnij sie. Co Cie to obchodzi co on chce?
Zadal Pytanie wiec jak Ci nie pasuje to nie odpowiadaj a nie odrazu zaczepki szukasz
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
jego nie interesuje bonus od depozytu, bo musza dac dziecku cos za darmo. Bo nie moze isc do pracy na jeden dzien wplacic 100 zl i miec 200 lepiej dostac 5 za darmo : O co sie dzieje z ta Polska matko


Popatrz na gore post wyzej co napisalem.....
wiem nie chodzi o kase tylko o konto...

juz zadzwonilem...

bo sobie depozyt zrobie u nich.

Szukam tez bonuisow podwojenia wiec tu nie chodzi o jakies 10zl ???? hehe

Pozdro
Po drugie pracuje...

Po trzecie nie wypowiadaj się szczeniaku i nei nabijaj glupio postów

A tekst z pracą mnie rozwalił ???? ......Masz prace gdzie ci dniówke płacą? ???? MOże u ciebie na wiosce za wywóz Gnoju z pod Domu, ale nie w mieście niestety.

Szkoda na ciebie słłów ...Jak zawsze znajdzie się pachołek co powie coś nienormalnego.

Na tym forum nie można juz o nic zapytac bo dzieciak sie znajdzie taki mądry i napisze coś czego sam nie rozumie.
 
K 3

karoolek5

Użytkownik
Popatrz na gore post wyzej co napisalem.....

Po drugie pracuje...

Po trzecie nie wypowiadaj się szczeniaku i nei nabijaj glupio postów

A tekst z pracą mnie rozwalił ???? ......Masz prace gdzie ci dniówke płacą? ???? MOże u ciebie na wiosce za wywóz Gnoju z pod Domu, ale nie w mieście niestety.

Szkoda na ciebie słłów ...Jak zawsze znajdzie się pachołek co powie coś nienormalnego.

Na tym forum nie można juz o nic zapytac bo dzieciak sie znajdzie taki mądry i napisze coś czego sam nie rozumie.
I prawidlowo mu napisales:-D
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Postawiłem wczoraj te 10 zł na dokładny wynik Juventusu i jest już 7 dych. ???? Żaden bonus nie jest zły.

gratuluje... ja postawiłem całą kolejke Hiszpanskiej i cała weszła ???? .. oczywiscie dzis....

Dla niektórych nawet te 10zł to nie pieniądz...a kiedyś jeszcze takie 10zł uratuje im dupe nie raz ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom