>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

United-REMIS-Zysk by Bobo

bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Postanowiłem założyć jeszcze jeden temat. Zakładam go aby wszystko wyglądało przejrzyście. Mam plan na zysk. Zaznaczam,że proces ten jest długotrwały i nie życzę sobie komentarzy.
Grać tutaj będę wyłącznie spotkania United i przede wszystkim spotkania wyjazdowe.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
3)
MUFC-AFC X
kurs: 4.33
stawka: 8zł
ew.wygrana: 34.64zł
Ogólnie miałem grać przede wszystkim mecze wyjazdowe, niemniej jednak zdecydowałem się zagrać w systemie także na ten mecz, ogólnie kurs zbyt niski aby grać na zwycięstwo United, presja po stronie United, United musi a Arsenal może a do tego &quot;doświadczenie kibica United&quot; podpowiada,że wcale ten mecz nie będzie taką formalnością, wystarczy przypomnieć sobie jak kilka sezonów temu Liverpool był bity przez wszystkich, hurraoptymizm ze strony sympatyków Red Devils i porażka... Arsenal dał sobie pozytywnego kopa w meczu z Udinese. A i kurs dobry ;) Powtarzam to nie typ normalny ale pasujący do mojego systemu gry!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
6)
Stoke - MUFC X (1-1)
kurs: 3.60
stawka: 64zł
ew.wygrana: 230.40zł

Tak jak mówiłem system długoterminowy ale jak widać skuteczny, zakończony na plus 104.40zł... zaczynam na nowo od kolejnego wyjazdu United!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
7)

Liverpool - MUFC X (1-1)
kurs: 3.15
stawka: 3zł
ew.wygrana: 9.45zł

Grałem to w piątek ale potem brak internetu i wyjazd na weekend do SPA i nie miałem jak dodać, z tego miejsca zaznaczę tylko,że w weekend poległem na 180zł na zakładach na kartki w meczu United :/
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
8)
Aldershot - MUFC X
kurs: 6
stawka: 6zł
ew.wygrana: 36zł
Zaznaczam, to mecz pasujący do mojego systemu, aczkolwiek nie zdziwię się jak United awansuje po męczarniach, dla United ważny mecz jest w weekend a nie jutro ;) Pewnie pójdą rezerwy ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
11)
MU-NU X (1-1)
kurs: 4.65

stawka: 48zł
ew.wygrana: 223.20zł

Mecz pasujący do mojego systemu, United gra u siebie powinni wygrać ale z NU United idzie różnie potrafią wygrać z nimi u siebie 6-0, by w rewanżu potwierdzić to i włożyć im 1-5, ale często też zdarzały się wyniki remisowe... handi na United bym się nie odważył a prawdopodobieństwo remisu jest spore.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Podsumowanie tematu:
Jak widac kibicowac danej druzynie to nie znaczy slepo dawac handi a przeanalizowac historie ich pojedynkow i miec orientacje w tym co sie dzieje w druzynie... AKA SZAKAL nazwal mnie psychofanem, moze i slusznie ale to pozwala mi racjonalnie oceniać szanse United i wierze w mistrza a z NU nie jeszcze jedna ekipa straci
Stan ogólny tematu:
+ 244.05zł ????
Oczywiscie jedziemy dalej ;) kolejny mecz, kolejny wyjazd, kolejny typ na X
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
13)
Basel-MU X
kurs: 4.00
stawka: 10zł
ew.wygrana: 40zł
Tradycyjnie wyjazd, to gram X, gram poza tym bo ten typ wydaje się pewny bo MU potrzebuje 1 punktu aby przejść dalej ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
16)

Newcastle - MUFC X (3-0)

kurs: 3.60
stawka: 80zł
ew.wygrana: 288zł
No nic trzeba grać dalej, kiedyś pierwsza porazka na wyjeździe musiała przyjść, obawiam się tylko jednego,że za wysoko zacząłem ten próg ale nie ma co panikować ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
17)
Manchester City - Manchester United X (2-3)
kurs: 3.40
stawka: 160zł
ew.wygrana: 544zł
Bład, błąd trzeba było czekać na składy... zmiana taktyki, dubluje poziomy aby się nie zapędzić... coż za wysoko zaczęty próg :/
 
Do góry Bottom