>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

janusz_tracz 6,7K

janusz_tracz

Użytkownik
Niezła akcja z tym unibetem, warto przeczytać i omijać ich szerokim łukiem. Zresztą i tak są już tak beznadziejni sami w sobie, że chyba tylko desperaci tam cokolwiek wpłacają.
 
janusz_tracz 6,7K

janusz_tracz

Użytkownik
a widziałeś ich ofertę live? to nawet polskie firmy z gatunku największych krzaków mają kilka razy szerszą ofertę... takiemu superbetowi czy sts to mogą buty czyścić, tylko ten podatek... ale jak widać po akcjach jakie robią, kradnąć ludziom wygrane to jednak wolę odżałować ten podatek i mieć pewność, że wygraną mi wypłacą na konto i jeszcze dostanę na to zaświadczenie do Urzędu Skarbowego
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
areck 213

areck

Użytkownik
Kindred, właściciel marki Unibet, zdecydował się na diametralne zmiany w swojej strategii. Przedsiębiorstwo zdecydowało się wycofać ze swojej działalności w Ameryce Północnej, a także rynków, na których funkcjonowało w sposób niezgodny z prawem, w tym również z Polski.

igamingpolska, news sprzed chwili

Mieliście w ostatnich dniach jakieś problemy z wypłata?
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
chlop grubo odklejony jak porownuje takie firmy do tych zlodziejskich polskich bukow
Ta, Unibet wielka firma🤣 Oferte mają jak nasze buki 20 lat temu kiedy jeszcze tylko w ziemniakach funkcjonowały😁 Nie wiem kto i co tam jeszcze gra.
Post automatycznie złączony:

Kindred, właściciel marki Unibet, zdecydował się na diametralne zmiany w swojej strategii. Przedsiębiorstwo zdecydowało się wycofać ze swojej działalności w Ameryce Północnej, a także rynków, na których funkcjonowało w sposób niezgodny z prawem, w tym również z Polski.

igamingpolska, news sprzed chwili

Mieliście w ostatnich dniach jakieś problemy z wypłata?
Już zlecam wypłatę więc dam znać.
 
K 75,7K

krzepki89

Użytkownik
nie żebym jakoś bronił Unibet, ale firma istnieje x lat , jest na koszulkach bodajże też zespołu z premierleaugue ,dość często na bandach itd , i mieliby robić takie akcje, przecież im się to by nie opłacało :)
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Kindred, właściciel marki Unibet, zdecydował się na diametralne zmiany w swojej strategii. Przedsiębiorstwo zdecydowało się wycofać ze swojej działalności w Ameryce Północnej, a także rynków, na których funkcjonowało w sposób niezgodny z prawem, w tym również z Polski.

igamingpolska, news sprzed chwili

Mieliście w ostatnich dniach jakieś problemy z wypłata?
Już zlecam wypłatę więc dam znać.
nie żebym jakoś bronił Unibet, ale firma istnieje x lat , jest na koszulkach bodajże też zespołu z premierleaugue ,dość często na bandach itd , i mieliby robić takie akcje, przecież im się to by nie opłacało :)
Ale jakie akcje? Chcą opuścić rynek. Co w tym dziwnego? Bet365 i inne zagraniczne buki też wyszły parę lat temu. Betson rok temu. Normalna rzec.
 
D 13,6K

drako40

Użytkownik
Ja wypłacałem wczoraj i doszła kasa bez problemu. Co do samej wiadomości to nie jest to oficjalna informacja tylko podana przez jakiś portal, więc zachował bym dystans do informacji. Gdyż nie ma żadnej pewności czy jest to prawda czy nie.
 
S 1K

shevc

Użytkownik
nie żebym jakoś bronił Unibet, ale firma istnieje x lat , jest na koszulkach bodajże też zespołu z premierleaugue ,dość często na bandach itd , i mieliby robić takie akcje, przecież im się to by nie opłacało :)
Dokładnie takie posty były w połowie marca 2017 roku odnośnie bet365. Minęły dwa tygodnie i bet się zawinął.
 
K 5,6K

kajo88

Użytkownik
U mnie tak jak zawsze, wypłacili po dokładnie 2 godzinach na Skrilla, zero pytań o jakieś selfie, wyciągi z konta itp - podpytałem tu i ówdzie a propo reputacji tej stronki na której pojawił się artykuł że się zwijają - delikatnie mówiąc wątpliwa :)

według mnie pierwszym sygnałem, że wycofują się z PL będzie brak możliwości rejestracji nowych graczy z PL - do tego czasu nie przejmowałbym się takimi pseudo "przeciekami"
 
Do góry Bottom