>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

H 73,5K

hagi84

Użytkownik
odradzam tych zlodziei pinup, wyplacaja juz miesiac, takie samo gowno jak ten rusek 1xbet
dodatkowo pozwlaja wplacac eco, potem je wywalaja, robia co chca z klientami
Do ub nie maja zadnego podjazdu, nawet nie ma co porownywac
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
odradzam tych zlodziei pinup, wyplacaja juz miesiac, takie samo gowno jak ten rusek 1xbet
dodatkowo pozwlaja wplacac eco, potem je wywalaja, robia co chca z klientami
Do ub nie maja zadnego podjazdu, nawet nie ma co porownywac
O czym Ty gadasz. U mnie wypłaty na ecopayz w sekundę. Nie wiem czy jest drugi taki buk w którym po kliknięciu wypłać pieniądze automatycznie pojawiaja się na koncie w portfelu płatniczym
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
ale jakie to ma znaczenie, ze akurat u Ciebie? jednemu sie uda, drugiemu nie, tak dzialaja te firmy krzaki, gowno warte na rynku
Wiec polecac i porownywac go z unibet jest nie na miejscu kompletnie
Co do wyplat blyskawicznych to wiele bukow tych niszowych juz to ma

PS. kiedy ostatnio wyplacales kase na ecopayz, mi i moim znajomym twardo wylaczyli eco i caly czas na czacie mowia, ze przestali z nimi wspolpracowac i nie da ise wyplacic na eco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
ale jakie to ma znaczenie, ze akurat u Ciebie? jednemu sie uda, drugiemu nie, tak dzialaja te firmy krzaki, gowno warte na rynku
Wiec polecac i porownywac go z unibet jest nie na miejscu kompletnie
Co do wyplat blyskawicznych to wiele bukow tych niszowych juz to ma

PS. kiedy ostatnio wyplacales kase na ecopayz, mi i moim znajomym twardo wylaczyli eco i caly czas na czacie mowia, ze przestali z nimi wspolpracowac i nie da ise wyplacic na eco.
Jedyny problem jaki z nimi mam to limity. Poleciłem koledze bo widzę że zależy mu na bonusach. Poza tym mają ofertę lepszą niż Unibet.
Wypłacam regularnie na ecopayz. Ostatnio w tym tygodniu, wczoraj lub przedwczoraj. U mnie w opcjach wypłaty również nie ma ecopayz ale można to obejść. Wystarczy chwilę pomyśleć.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Prosze w takim razie o rady jak puscic wyplate na eco?
Wplata ecopayz, wyplaty nie ma i na czacie twierdza, ze nie puszcza na eco bo nie moga
Dzieki
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Prosze w takim razie o rady jak puscic wyplate na eco?
Wplata ecopayz, wyplaty nie ma i na czacie twierdza, ze nie puszcza na eco bo nie moga
Dzieki
Wypłacać na kartę przypisaną do konta ecopayz (jest opcja wypłat na kartę MasterCard) Oczywiście wpierw trzeba dokonać minimalnego depozytu to metodą.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Wszystko fajnie, ale jak karty nie masz to jestes w czarnej dupie
Post automatycznie złączony:

Byla opcja karty wirtualne, ale istnialy do konca tamtego roku
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
na siebie mam, konto na znajomego gold, ale bez karty, wirtualne karty wywalone juz
trzeba bedzie sprobowac inaczej, wogole cyrk by mozna moc wplacac eco, a wyplacac nie.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
na siebie mam, konto na znajomego gold, ale bez karty, wirtualne karty wywalone juz
trzeba bedzie sprobowac inaczej, wogole cyrk by mozna moc wplacac eco, a wyplacac nie.
Możliwe że to tymczasowe. Jak grałem w ich klonie zigzagu to również na jakiś czas zabrali tę opcję. Potem wróciła.
 
W 0

Wloditzki

Użytkownik
Witam, panowie mam pytanko dostalem bonus przy depozycie 250pln, 100 darmowych spinow do book of deads opłaca sie ktoś wygrał kiedyś na darmowych spinach? (potem 25x obrót w kasynie do wypłaty)
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Witam, panowie mam pytanko dostalem bonus przy depozycie 250pln, 100 darmowych spinow do book of deads opłaca sie ktoś wygrał kiedyś na darmowych spinach? (potem 25x obrót w kasynie do wypłaty)
Wczoraj sobie zaakceptowałem ten bonus. Z tych 100 obrotów wyciągnąłem 8 zł ;) więc nie było to opłacalne.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie wiem, jak to jest w Unibet, ale generalnie to tak naprawdę kwestia szczęścia jeśli chodzi zarówno o wygrane ze spinów, jak i ich obrót. Taki Betsson lubi dawać fajny bonus urodzinowy i tak też miałem we wrześniu - bonus od depozytu 100% do bodajże 2000zł i 100 spinów na któryś slot. Wpłaciłem 600zł i najpierw wziąłem się za spiny i miałem z nich bodajże koło 400zł i zacząłem sobie grać na kasynie w tę samą grę, co miałem spiny i zrobiło się tego w pewnym momencie obracania 5000zl, a po obrocie się skończyło na niecałych 3000zł, więc całkiem miło. Ale nie ma reguły, to jedynie kwestia szczęścia, dlatego ciężko jednoznacznie powiedzieć, bo ktoś Ci powie, że warto, bo wygrał dużo, a ktoś, że nie warto, bo nigdy nic nie ugrał 😉
 
W 0

Wloditzki

Użytkownik
Nie wiem, jak to jest w Unibet, ale generalnie to tak naprawdę kwestia szczęścia jeśli chodzi zarówno o wygrane ze spinów, jak i ich obrót. Taki Betsson lubi dawać fajny bonus urodzinowy i tak też miałem we wrześniu - bonus od depozytu 100% do bodajże 2000zł i 100 spinów na któryś slot. Wpłaciłem 600zł i najpierw wziąłem się za spiny i miałem z nich bodajże koło 400zł i zacząłem sobie grać na kasynie w tę samą grę, co miałem spiny i zrobiło się tego w pewnym momencie obracania 5000zl, a po obrocie się skończyło na niecałych 3000zł, więc całkiem miło. Ale nie ma reguły, to jedynie kwestia szczęścia, dlatego ciężko jednoznacznie powiedzieć, bo ktoś Ci powie, że warto, bo wygrał dużo, a ktoś, że nie warto, bo nigdy nic nie ugrał 😉
No zaryzykuje zobaczymy co z tego będzie :)
 
Do góry Bottom