>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
To nie błąd w kursie to świadome robienie ludzi w hu... Ale tylko niepoważne buki tak postępują
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Machlak nie załamuj nas. Przecież unibet to obecnie na polskim rynku jeden z lepszych, wśród tych "non legal". Najlepsza opcja z tych prostszych, tzn. bez vpn-ów i kont robionych na stryjka w Wielkiej Brytanii... No ale jak ktoś woli polskie bagienko i np. STS, to czemu nie..
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Machlak nie załamuj nas. Przecież unibet to obecnie na polskim rynku jeden z lepszych, wśród tych "non legal". Najlepsza opcja z tych prostszych, tzn. bez vpn-ów i kont robionych na stryjka w Wielkiej Brytanii... No ale jak ktoś woli polskie bagienko i np. STS, to czemu nie..
STS? Nie załamuj mnie od ponad roku mam w tej patologi konto usunięte na stałe, złodzieje i tyle. Kiedyś grałem na bet at home, mam konto na unibet ale zostałem na totalbet bo dobrze mi się na nim gra, niema podatku od 3 zdarzeń, dodatkowe bonusy od większej ilości zdarzeń. A że gram 3 mecze na kupon i nie operuje wielkimi stawkami dla mnie to wystarcza w zupełności.
 
B 132

basketballer

Użytkownik
Moim zdaniem value bo w iforbet były mało różniące się kursy (na start 2.75 w uni, coś ponad 2 w iforbecie ). Przy prowadzeniu ponad 10 punktami zespołu na który zagrałem był kurs w granicah 1.30 Przy minimalnym prowadzeniu w przerwie meczu kursy były wyrównane. Więc te 2.75 na początku moim zdaniem było prawidłowe. Prędze powiedziałbym że to iforbet zaniżył kurs przed startem meczu.
W innym meczu zagrałem błąd to zrobili zwrot i o to nie miałem pretensji. Bo tam akurat dali kurs 7 na mega faworyta.
Grałem dzisiaj jeszcze inny mecz z irańskiego kosza to jeden zakład z kursem 2.70 rozliczyli jako wygrany a kolejny taki sam zawarty minutę później z kursem 3.00 jako zwrot. Powód: oczyswisty błąd w kursie/linii
Pewnie chodzi ci o 1dywizje irańskiego basketu... no wczoraj unibet poszalał.Ja vojda nie dostałem, złapałem dwa razy value przed meczem i w czasie przerwy.W czasie przerwy zrobili takiego byczora z kursem że zagrałem odrazu cztery zakłady ale vojda nie dostałem.A dzisiaj 200zeta darmowy zakład wpadło, nie wiem za co i skąd ale wpadło
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
STS? Nie załamuj mnie od ponad roku mam w tej patologi konto usunięte na stałe, złodzieje i tyle. Kiedyś grałem na bet at home, mam konto na unibet ale zostałem na totalbet bo dobrze mi się na nim gra, niema podatku od 3 zdarzeń, dodatkowe bonusy od większej ilości zdarzeń. A że gram 3 mecze na kupon i nie operuje wielkimi stawkami dla mnie to wystarcza w zupełności.

jestes totalnym laikiem i graczem, ktory gra by jak najmniej przegrac wiec nie powinienes sie obiektywnie wypowiadac na temat bukmacherow.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Basketballer, Bmoran aż się nie chce wierzyć w tak świetne bonusy. Musieliście sporo wcześniej w Unibet zostawić. Ja ostatnio wygrałem jakieś grosze, i teraz nic nie dostałem..
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Po
opiekuna klienta ? co to znaczy :)
Poprostu jest złotym klientem bo ma duże obroty i więcej kasy zostawia u buka niż wypłaca. Tacy klienci są najbardziej przez buków cenieni i często dostają rangi vipa, opiekunów, lepsze promocje itp 😉
 
B 132

basketballer

Użytkownik
klasyk, jak już było +30 to zwrot, jakby AGH dostawał w plecy to na bank by czekali do końca i prawdopodobnie rozliczyli jako przegraną.Dla mnie to jest złodziejski, kombinatorski buk.Mimo, że gram u nich już kupe lat to od jakiś 2lat kombinują po całości.
 

Załączniki

C 135

charming

Użytkownik
Ode mnie też opinia zdecydowanie na nie. Zagrałem ostatnio over strzałów w meczu osasuny. Mecz się skończył strzałów było 23 nawet według strony na którą się powołują czyli Laliga.es. Spore było zdziwienie gdy zobaczyłem w wyniku przegrana i 21 strzałów. Po kontakcie z supportem pan stwierdził że po długich konwersacjach z traderami stwierdzają że strzałów było 21 i wysłali mi zdjęcie z takim też wynikiem ze strony oficjalnej. Po kolejnych moich próbach dogadania się dowiedziałem się że kartek po meczu też przecież się nie uznaje. Zapytałem czy strzały były oddane w szatni z armaty że ich nie liczyli i nie otrzymałem już odpowiedzi. W załączeniu skrin z dalej wiszącym przegranym/wygranym zakładem. Jednym słowem dno. Ciekawe czy under bym miał wygrany :)
Post automatycznie złączony:

Ko
 

Załączniki

psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
klasyk, jak już było +30 to zwrot, jakby AGH dostawał w plecy to na bank by czekali do końca i prawdopodobnie rozliczyli jako przegraną.Dla mnie to jest złodziejski, kombinatorski buk.Mimo, że gram u nich już kupe lat to od jakiś 2lat kombinują po całości.
Odwrotnie wystawili kursy a Ty próbowałeś to wykorzystać. Czasami zwrot robią po kilku minutach,a czasami po meczu. Już to u nich przerabiałem.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Witam możecie się zalogować na unibet30 przez komórkę ????
Przez laptopa nie mam problemów a przez komórkę nie da rady. Strona się ładuje mogę sprawdzić jakie są mecze i kursy ale zalogować już nie. Macie też taki problem??? Sieć Orange.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam możecie się zalogować na unibet30 przez komórkę ????
Przez laptopa nie mam problemów a przez komórkę nie da rady. Strona się ładuje mogę sprawdzić jakie są mecze i kursy ale zalogować już nie. Macie też taki problem??? Sieć Orange.
Zainstaluj sobie "DNS Changer" i problem powinien sie rozwiazac.
 
Do góry Bottom