>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ten bukmacher jest u nas legalny? jak chce wpłacić z konta bankowego żeby mieć od razu kaske to jakiej metody najlepiej użyć? widzę tutaj Trustly i EcoPay to jest jak dotpay czy Payu?

nie trzeba tutaj dodatkowej weryfikacji żeby w pełni korzystać z konta? bo po rejetracji nigdzie nie widzę żeby było to wymagane
 
C 272

cowboy

Użytkownik
czy ktos jeszcze ma problem z wyplatami z uni na karte revolut? od wczoraj uni anuluje wyplate, support uni mowi ze to revolut ja odrzuca, revolut mowi ze oni nawet jej nie widza i nic do nich nie dochodzi...
 
U 7,5K

unfuckingbelievable

Użytkownik
czy ktos jeszcze ma problem z wyplatami z uni na karte revolut? od wczoraj uni anuluje wyplate, support uni mowi ze to revolut ja odrzuca, revolut mowi ze oni nawet jej nie widza i nic do nich nie dochodzi...
Mam dokładnie to samo. W nocy anulowali mi wypłatę, piszą do mnie to samo, Revolut tez. Zleciłem drugi raz i teraz, gdzie zawsze po 2 godzinach automatycznie akceptowali wypłatę i była od razu na Revolucie, to teraz nadal jest oczekujaca. Nie wiem co robić.
 
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
ten bukmacher jest u nas legalny? jak chce wpłacić z konta bankowego żeby mieć od razu kaske to jakiej metody najlepiej użyć? widzę tutaj Trustly i EcoPay to jest jak dotpay czy Payu?

nie trzeba tutaj dodatkowej weryfikacji żeby w pełni korzystać z konta? bo po rejetracji nigdzie nie widzę żeby było to wymagane
Grasz tam bez podatku, co jest równoznaczne z tym, że nie jest on legalizacyjny w Naszym kraju, ale w przyszłości powinno się to zmienić. Metoda wpłaty do Unibetu przez EcoPayz, wypłata analogiczna. Ta metoda jest sprawdzona i najbardziej wiarygodna. Trustly to podeśrednik, dokładnie coś jak DotPay i Payu, natomiast nie zostawiałbym śladu na koncie bankowym. Unibet ma to do siebie, że w przypadku wpłaty prze Trustly, musisz tę samą metodę wybrać do podjęcia środków z konta. Tak więc wystrzegajs i
Jeżeli nie masz karty EcoPayz (która już jest dostępna w PLN) to wypłata z EC trwa do 2. dni roboczych, niekiedy 1. Weryfikacja jest potrzebna. Nie widać tego przy przeglądaniu profilu, natomiast przy pierwszej lepszej wypłacie, poproszę Cię o przesłanie niezbędnych dokumentów. Lepiej zrobić to od razu, żeby później się z tym nie męczyć.


czy ktos jeszcze ma problem z wyplatami z uni na karte revolut? od wczoraj uni anuluje wyplate, support uni mowi ze to revolut ja odrzuca, revolut mowi ze oni nawet jej nie widza i nic do nich nie dochodzi...
Były wczoraj problemy z Unibetem, więc to może jest wpływ na podjęcie wypłat. Podejrzewam, że dziś wieczorem powinno być wszystko w porządku. Natomiast jeżeli są to pokaźne sumy, to radziłbym rozbić je na na przykład 4-5 transzy i sprawdzić czy zadziała. Ostatnia próba to wpłata dowolnej sumy metodą, którą chcecie wypłacić, zawrzeć dowolny zakład i ponownie zlecić wypłatę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Działa bez zarzutu. Spróbuj wyczyścić sobie historię przeglądania, a jak wchodzisz przez VPN-a to go również odświeżyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Lesne dziadki z UEFA orzneli mnie na zakladzie na posiadanie pilki. Pogralem under 53.5% Bayernu w meczu z Barcelona. Pod koniec meczu to juz ciagle bylo 55% dla Bayernu i tego nie aktualizowali. Ostatecznie po kilku godzinach po meczu zjechali z 55% do 51%. Tak.. az o tyle sie poczatkowo pomylili. Niestety Unibet twierdzi, ze rozliczaja to na podstawie pierwszego raportu... Zagralem to za pare groszy ale i tak slabo, ze zaklad, ktory powinien byc na plus regulaminowo rozegrali to na minus.

1597500645508.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
B 482

bmoran

Użytkownik
Dostal ktos od nich kilka dni temu maila z prosba o aktualizacje adresu, bo chca przesylac oferty promocyjne? Zapytalem czy chodzi o adres maila czy normalny adres, to odpisali, ze chodzi o adres zamieszkania. Dostal ktos cos podobnego?
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
ja dostaje na konto w zł :) przechodzi raz dwa w ciągu paru godzin max :) polecam jak ktoś nie lubi jak mu się budżet zmniejsza przed wygraniem
 
Do góry Bottom