>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

M 40

mazda

Użytkownik
Witam.
denerwuje mnie juz granie na Fortunie i LVbecie itd. wiec jakis czas temu grałem na unibecie i nadal tam posiadam konto. Jak teraz tam sytuacja wygląda, moge z Polski tam normalnie grać ? i jak wyglada sytuacja z wypłatami, jestem graczem raczej grającym za małe i srednie stawki wiec moje wypłaty bede sie ograniczac do maks kilku tysiecy. rocznie. jednorazowo 1000-2000zł i tak kilka razy do roku(jesli oczywiście uda sie wygrac ???? Polecacie tego buka ? czy macie cos lepszego dostępnego dla Polaków ? Wiem ze moge zostać i grac nadal ja legalnych bukach ale kursy sa o wiele gorsze czasem nawet o 10-20% i do tego podatek ostatnio no mecz live WestHam na Fortunie 6 na Unibet 8.5 toz to rozbój i jeszcze podatek ???? wiec mimo tego ze jestem rekreacyjnym graczem to takie różnice to sporo. dziekuje za odpowiedzie ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Panowie i ...Panie, gram już długo w Unibet, ale nie mogę ich rozkminić, czemu niektóre Ako jest możliwość zamknięcia zakładu przed czasem, lub singli , ale nie zawsze jest taka możliwość.

Od czego to jest zależne. Wczoraj mi ako Real zawalił, ale widziałem, że Celta ciśnie i nie mogłem zamykać mimo, że chciałem, w kontrowanie na X lub 1X nie chciałem się bawić.
Proszę o info. dzięki
 
W 0

witoldpilecki

Użytkownik
Wam strona Unibetu na komórkach też tak muli, że nic nie da się obstawić ?? czy to ja mam tylko problem z tel inne strony ładują się w miarę normalnie ?? A te transmisje na żywo na komputerze chodzą wam czy nie bo mi się tylko kręconce kółko pojawia
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Chodziło mi kiedyś fatalnie, teraz ciut lepszy telefon i na chromie śmiga lepiej niż na PC.
Spróbuj innej przeglądarki, może np tego chrome..
 
M 40

mazda

Użytkownik
ja mam PKO BP (Inteligo) i przelewałem za pomoca trustly moze 500 zł max miesiecznie to chyba nie ma zadnych podejrzen ???? a Ted dlaczgo uwazac na PKO SA
 
Z 0

zdzichu93

Użytkownik
Witam. Zacząłem grać od jakiegoś czasu na Unibet gram za duża kasę na małe kursy i uzbierała mi się już nawet całkiem fajna sumka. Wyplacalem już parę razy po kilka słówek i nie mam żadnego problemu z wyplaceniem pienoedzy Ale chodzi mi o nasze zajebisty państwo. Czy mam czego się obawiać jak bd wypłacać po 2/3 tyś tygodniowo?
 
B 39

bunik

Użytkownik
Ciężko mi powiedzieć. Ja w ostatnich dwóch miesiącach obróciłem jakieś 6-7 tysięcy przez Unibeta, ale wypłacałem maksymalnie 800 zł jednorazowo. Generalnie Trustly &quot;niby&quot; jest bezpiecznym systemem, które powoduje, że nasze pieniądze są czyste. Niby. W dodatku nasze kilka tysięcy to nie jest też jakaś kwota, która powoduje ból głowy u jakiegoś urzędnika, więc nie wydaje mi się. Natomiast poczekaj aż ktoś się wypowie, kto wypłaca naprawdę poważne kwoty od buków, może rzuci Ci to więcej światła na tę sprawę.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Od wczoraj po zalogowaniu wyświetla mi komunikat: Serwis nie jest w tej chwili dostępny. Spróbuj ponownie później.
Czy ktoś jeszcze tak ma?
 
M 2

manolo99

Użytkownik
Oj widzę, że negatywne posty na temat BUKA moderatorzy usuwają ???? ?
Ulalaa, a buk leci w kulki, problemy z weryfikacją., z wypłatami. Proszę nie usuwać mojej opinii
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Oj widzę, że negatywne posty na temat BUKA moderatorzy usuwają ???? ?
Ulalaa, a buk leci w kulki, problemy z weryfikacją., z wypłatami. Proszę nie usuwać mojej opinii
Nic nie było usuwane. Doprecyzuj w takim razie swe zarzuty wobec buka.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie mam nawet minimalnych problemow z wyplatami a operuje wysokimi stawkami. Jedyny minus jest taki ze niektore rynki przy wiekszych sukcesach gracza potrafia mocno zlimitowac.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
przelew czy trustly ida szybciej wypłaty? przelew był zawsze tego samego dnia, jak z samego rana się wypłacało, coś się zmieniło?
 
Do góry Bottom