>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

L 234

lalus85

Użytkownik
Sześciocyfrowa suma to co najmniej milion. Ładne bajki nam pociskasz skoro już przy wygranych kilku, kilkunastu tysięcy zaczynają limitować konta. ???? Dla bajkopisarzy.;)
z tego co mnie matematyki uczyli najmniejsza 6 cyfrowa suma to 100 tys jest a nie milion ...Omijaj bukmacherke łukiem bo daleko z takim liczeniem nie zajdziesz , o czytaniu ze zrozumieniem nie wspominam
 
W 0

witoldpilecki

Użytkownik
z tego co mnie matematyki uczyli najmniejsza 6 cyfrowa suma to 100 tys jest a nie milion ...Omijaj bukmacherke łukiem bo daleko z takim liczeniem nie zajdziesz , o czytaniu ze zrozumieniem nie wspominam
z tego co mnie matematyki uczyli najmniejsza 6 cyfrowa suma to 100 tys jest a nie milion ...Omijaj bukmacherke łukiem bo daleko z takim liczeniem nie zajdziesz , o czytaniu ze zrozumieniem nie wspominam
Ze zrozumieniem bajek zawsze mam problemy. 100 000 lub większej sumy na pewno tam nie wpłaciłeś a jakbyś nawet z 1 000 czy 10 000 doszedł do 100 000 to byś limit po drodze wyłapał. ;) tak czy inaczej ????za bajki.
PS. pomyliła mi się tylko ilość zer z cyframi. Myślałem o jednym a napisałem drugie. A co do liczenia to chyba trochę liczyć potrafię skoro wiem co to są limity od bukmachera i nie z czytania o tym na forum tylko z własnego doświadczenia.
A co do omijania bukmacherki szerokim łukiem, to proponuje ją omijać teraz wszystkim. Podatku + ponadprzeciętnej marży u &quot;legalsów&quot; na długą metę nie przeskoczycie, raz czy dwa może wam się udać ale w końcu &quot;matematyka&quot; was dopadnie i to co wam państwo na &quot;ośmiorniczki&quot; i &quot;nawiązywanie stosunków dyplomatycznych z San Escobar&quot; nie zabrało to zabierze wasz pseudobukmacher. A nielegalni bukmacherzy którzy przyjmują Polaków doskonale znają naszą ustawę wiedzą ,że mogą was dymać i okradać w biały dzień bo na POLICJĘ i tak nie pójdziecie się poskarżyć;). Tak ,że bukmacherka teraz została tylko dla Januszy grających taśmy za 2 złotę na których prawdopodobieństwo wygranej jest takie same jak szóstki w totka.
Dla nowicjuszy na tym forum tutaj wszyscy są ekspertami i tylko wygrywają nawet tak dobrzy są że trzepią kasiorę u &quot;legalsów&quot; i to w takiej ilości, że są w stanie zawstydzić rodziny ofiar Smoleńskich przy ich śmiesznie niskich &quot;ODSZKODOWANIACH&quot; za poległych bOCHATERÓW. To co ludzie na tym forum wypisują. to poprostu jedna wielka bajka.
 
W 0

witoldpilecki

Użytkownik
Jak jest z limitami dosyć szybko można je tu wyłapać?? Dają za grę na niszowych zdarzeniach, wysokie kursy, czy tylko wystarczy trochę wygrać. Miał już ktoś limit u nich.? A po limicie dają wypłacić kasę czy robią cuda przy weryfikacji konta?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Limitują indywidualnie, moim zdaniem niezbyt szybko i 0 problemów z wypłata jak nie kombinujesz.
Najlepiej samemu się przekonać.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Jak jest z limitami dosyć szybko można je tu wyłapać?? Dają za grę na niszowych zdarzeniach, wysokie kursy, czy tylko wystarczy trochę wygrać. Miał już ktoś limit u nich.? A po limicie dają wypłacić kasę czy robią cuda przy weryfikacji konta?
Cuda robią przy weryfikacji jak wygrasz co normalnie . Limit wyłapiesz tylko jak wypłacasz jak wygrywasz i nie wypłacasz to bawisz sie do woli
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
LUDZIE ma ktos do nich nr telefonu? zgubili moja wyplate, nie odpisuja na maila od 3 dni. Wyslalem wszystkie mozliwe potwierdzenia itp ZERO ODZEWU. Oczywiscie chodzi o miedzynarodowy nr telefonu bo polskiego nie maja...
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
wie ktoś chcoiaz jak sie dostac na czat? odrzuca polaczone kiedy klikam na guzik czatu. Dzwonilem tam nie moga mnie obsluzyc bo polakow nie obsluguja. Cyrk i nic wiecej. Nie da sie z nimi skontaktować w żaden sposób. Prosze o pomoc
 
S 22

sieko

Użytkownik
piatddz , wszedłem dla checy zobaczyć live czat czy i u innych użytkowników takie akcje są, przy okazji zadalem pytanie czy nie przewidują jakiś darmowych spinów w kasynie żeby nie robić pustych przelotów i normalnie odpisywała jakaś typiarka na live czacie. Także szczerze to nie wiem, czy robią Cię w bambuko czy to kwestia przeglądarki czy jakiś innych problemów, że wywala Cie z czatu
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
ha a to dziwne, normalnie mnie wywala. Bylem przekonany, że przekierowuje wtedy na strone z com. i czatem i dostawca odrzuca. Juz nie wiem poczekam jeszcze do jutra ale to co oni wyprawiaja to jest masakra teraz. Nie przesadzam bo to byl moj ulubiony buk przez lata.
 
S 22

sieko

Użytkownik
No nie wiem, może poczekaj jeszcze dzien czy dwa. Obczaj sobie czy może coś z przeglądarką nie masz jak Cie wywala i zamyka live czat. Usuń cookiesy i inne dziadostwa, może to pomoże, bo czasami najbardziej banalne rzeczy blokują dostęp do czatów i tego typu podstron
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Spróbuj z innej przeglądarki albo po 22:00 (czy tam której, kiedy polski jest nie dostępny i można wbić na angielski)
 
R 0

radosnypl

Użytkownik
Zgadzam sie Unibet to dno nie wpłacajcie tam pieniędzy przedłuzaja wszystko brak odpowiedzi jakich kolwiek.
Weryfikacja trwa tydzien czasu, zlodzieje graja na czasie, przy wypłacie 200zl robia probemy co by było jak wypłacał bym duzą kwote wyplacali by rok czasu
Unibet jest swietny, bogata oferta, wysokie stawki. Dosyc dlugo gralem na Expekcie, ale granie tam Live totalnie mi nie odpowiada. Tobet jest najlepszy wg mnie odnosnie wyplat - wieczorem wyplacam i na drugi dzien jest kasa na koncie. Jezeli lubisz sporty amerykanskie to najlepszy jest Betsafe, swietny support, zero problemow z wyplatami.
Kazdy z powyzszych bukmacherow ma swoje plusy i minusy. Jedyne co moge doradzic to wybierz wlasnie ktorys z wymienionych - nie baw sie w mniej znane firmy, szkoda nerwow. Powodzenia ;)
O jakim Unibecie mówisz?. Bo ja znam tylko jeden i są to złodzieje i oszusci grajacy i na czas.
Nie wpłacajcie tam jakichkolwiek pieniędzy weryfikuja 2 papierki tydzien czasu zero odzewu zadnego meila i wielkie problemy z wypłata 200zl
Też wam tak długo weryfikowali dokumenty, zleciłem większą kwotę, pojawiło się że mam konto zweryfikować, w poniedziałek przesłałem wszelkie dokumenty i czekam nadal. Jest tam że w 3-5 dni powinni to zrobić, pewnie będą przeciągać jak najdłużej, a to jest przecież chwila ich sprawdzenie.
poczekasz sobie bo to zlodzieje i oszusci jak wpacasz jest git a jak juz wyopłacasz to robia wszelkie problemy
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Nie polecam, strona działa fatalnie juz od długiego czasu, brak możliwosci logowani mobilnie, ładuję się... i nic
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zdecydowanie polecam. Mam tam konto już z 7-8 lat. Zero problemów, nawet kiedyś nie potrzeba było dosyłać dokumentów. Sam to zrobiłem kiedyś dla bezpieczeństwa. Konto mam jedno, nigdy nie kombinowałem z lewymi kontami. Z wypłatami nigdy nie miałem problemu. Może ogromnych kwot tam nie wygrywam. Raz było ponad 2k pln, i bez problemu. Strona u mnie działa bez problemu (internet stacjonarny, zmienione dns-y), mobilnie po wifi również zero problemów. Szybko i sprawnie.
 
0 0

0123

Użytkownik
Prośba o pomoc.
Grałem sobie u nich normalnie co jakiś czas za niewielkie pieniądze aż do niedawna
Przy próbie wpłaty (nie WYPŁATY!) dostałem info, że moje konto jest zablokowane(mogę się zalogować ale nie mogę grać). Grałem zawsze przez niemiecki VPN.
Konto już dawno miałem zweryfikowane. Ostatnimi czasy nie miałem dobrej passy ale zostawiłem co najwyżej w sumie 3 cyfrową kwotę.
Teraz nie mogę nic zagrać a po zalogowaniu w adresie strony oprócz Unibet jest ADRESIE strony także fraud-message+ parę cyfr.
Napisałem do nich na czata. To się pytali gdzie mieszkam i gdzie przebywam (moja odpowiedź, Polska i Niemcy), to mi odpisali, żebym napisał do nich jak wrócę do Polski.
Aha coś mi jeszcze napisali, że bodajże granie w Niemczech nie jest możliwe.
Miał ktoś podobną sytuację?O co może chodzić?Domyślam się, że może chodzić o VPN, ale ich postępowanie jest o tyle dziwne, że ostatnimi czasy to oni byli górą (czytałem wiele postów, że uprzykrzają jak tylko mogą wygrywającym wypłaty nawet niewielkich kwot typu 200 czy de facto kradną (zatrzymując) gracza pieniądze wykorzystując wszystkie możliwe sposoby), a więc powinni mnie nie ruszać...
Na koncie mam obecnie niewielką sumę pieniędzy.
Aha jak chcę zrobić depozyt to pojawia się informacja, że moje konto musi być zweryfikowane i to proste by to zrobić, wystarczy przesłać dokumenty.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To dowaliłeś, to że parunastu innym osobą zasłyszanym na forum robią niby jakieś problemy. To w związku z tym, nie powinni się ciebie czepiać :) Niebierzesz tylko pod uwagę, że najczęściej ci co mają problemy są kombinatorami. Owszem byli też uczciwi gracze, którzy nie wyobrażają sobie innych form płatności niż skrill. Ale to inny temat, nie ma już po prostu dla Polaków skrill w unibet (z tego co wiem, u mnie nie ma). Trzeba korzystać albo z trustly, albo jak ktoś jeszcze może to karty płatnicze. Z tym że nie wiem który polski bank jeszcze zezwala na przelewy do bukmacherów kartą. Ewentualnie jeszcze pośrednik entropay. Co do ciebie, to po prostu się zweryfikuj. I w unibet nie korzystaj już z vpn. Nie powinno być problemu.
 
0 0

0123

Użytkownik
A jak wygląda sprawa jak gra się na zagranicznych DNS-ach, czyli niby VPN a mianowicie Opera z zagranicznym adresem, do tego Unibet też może się przyczepić? Nie można tego robić
 
Do góry Bottom