>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet / Kupon / Zrzut / Rozliczenie

borys333 278

borys333

Użytkownik


Analiza:

W wielu wielu meczach między tymi zespołami nie padło więcej niż dwie bramki gdy West Ham grał u siebie.
W ostatnich 8 meczach, w których grali piłkarze ze Stoke na wyjeździe, wynik powyżej 2 bramek padł tylko trzy razy. To samo tyczy się piłkarzy z West Ham tylko, że ich statystyki dotyczą gry u siebie.

Ostatnio Stoke coś wygrywa, ale West Ham też gra nieźle. Nie wiadomo jak zacznie się spotkanie, w jakim rytmie, jednak zaryzykuję na - poniżej 2,5 gola w meczu.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik


Analiza:

Chelsea na gazie, niektóre ich mecze i styl gry były rewelacyjne. Everton także mocny, ale w ostatnich 6 spotkaniach tylko 1 wygrana i dwa remisy. Chelsea w tym czasie zaliczyła 4 zwycięstwa i dwie porażki w tym jedna z West Hamem, ale wiemy jak meczy wyglądał.

W ostatnich 6 meczach Chelsea u siebie, padło więcej niż 2 bramki.
Everton w ostatnich 6 trafiał tylko 4 razy.

Spotkania między tymi zepsołami wyglądają różnie. Raz masa bramek po obu stronach a innym razem jedna na mecz. Ogólnie patrząc te zespoły lubią sobie te bramki strzelać. Trudno przewidzieć jak potoczy się spotkanie, ale może warto zaryzykować w Everton, że coś ustrzeli?


Bilans bramowy mają dobry na plus oba zespoły, więc może być ciekawie.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik


Analiza:

Zmierzą się ze sobą dwa przygasłe kluby. Swansea, która nie może wygrać żadnego spotkania od meczu z Burnley (początek sezonu) oraz nieco lepiej wyglądający Manchester United, którego gra przestaje wyglądać przeciętnie tylko kiepsko!

Czerwone Diabły mają utrudnione zadanie ponieważ kilka dni temu grali trudny wyjazdowy mecz w LE z Fenerbahce, który oczywiście przegrali. Kolejny czyli obecny zagrają na wyjeździe co daje większe szanse Swansea.

W ostatnich dwóch sezonach Premier League między tymi zespołami padało więcej niż dwie bramki. Co ciekawe w tych czterech spotkaniach trzy razy wygrywała Swansea w tym dwa razy w domu. Ostatni mecz wygrali Diabły u siebie wynikiem 2:1

Swansea potrafi strzelać w meczach z drużynami z czołówki nawet w tak fatalnej formie jaką prezentuje. Ostatnie mecze to potwierdzają: Arsenalowi 2 gole; Liverpoolowi 1 gol; City po jednym w dwóch meczach i Chelsea aż 2. Niestety lubi też bramki tracić.
Bilans bramkowy owych zespołów jest kiepski. Swansea +9/-18, Manch. Utd. +13/-12.

Po tak fatalnej serii jaką prezentuje Swansea, dobrze byłoby wykorzystać ten czas i ograć United u siebie, który ostatnio gra słabo i do tego wrócił z wyjazdowego meczu w LE. To dobry moment na zwycięstwo nie wspominając o kursie!

Nie wiem czy mecz będzie bramkostrzelny. Z analizy wnioskuję, że Swansea może zdobywać bramki w tym meczu, a United... sensacją byłoby gdyby nic nie strzelili.
Nie wiem jak zaprezentuje się Swansea. Ja twierdzę, że to dobry moment na zwycięstwo. Mówię jako fan Czerwonych Diabłów ???? No, ale zobaczymy.


W United nie zagrają: Valencia, Smalling, Herrera może też Pogba. Do tego Mourinho ogląda mecz z trybun hehe


Stawiam bramki ponad 2,5. Za dużo ich tracą gospodarze, ale potrafią też strzelać czołówce! Zaryzykuję też na Swansea czysty typ ponieważ rzadko zeespoły ze sobą remisowały.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik


Analiza:

Mam przeczucie, że mecz będzie ciekawy, ale zobaczymy.
Lubię Leicester oraz ich styl gry. Nie zawsze strzelaja bramki, ale ładnie grają. W LM radzą sobie bezbłednie, ale w Premier League bywa różnie. U siebie jednak są mocni i punty zdobywają. Spójrzcie na ich mecze domowe, zwycięstwa i remisy. Wszystkie porażki w lidze odbyły się na wyjeździe.

Z West B. jest nieco inaczej. Właściwie to rzuca mi się w oczy fakt, że niemal zawsze zdobędą tego gola w meczu. Na wyjeździe w 6 spotkań ligowych nie zdobyli tylko raz bramki, grali wtedy z Bournemouth.
Nigdy w pełni nie poznałem tej drużyny, ale pamiętam, że lubiła strzelać bramki. Grają jednak z Leicester, mecz będę ogladał, więc pomyślałem, że coś przeanalizuję.

W statystykach między obieba druużynami padała masa bramek. Ostatni ich mecz Leicester grał w domu i padł remis 2:2 w tym 3 bramki w I połowie meczu.

Patrząc na ich historie spotkań i masę bramek i to, że WBA potrafi przynajmniej jedną na mecz ustrzelić, a Leicester w domu ciągle zdobywa ligowe punkty, skłonie się do typu, że oba zespoły zdobędą bramki.

Następne ligowe spotkania za ponad 2 tygodnie! Wczorajsze spotkania były bramkostrzelne, więc niech się chłopaki i dziś nastrzelają.

Zobaczymy co z tego będzie. Ja zaryzykuję ten typ. Kurs dobry, podoba mi się. Oby spotkanie było równie dobre.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik


W ostatnich 2 minutach 1 połowy Barca remisuje.. Nie, nie, nie! Dlaczego?!
Co Barcelona zrobi gdy Messi odejdzie...
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Typy na zwycięstwo: 2/1/1/1⛔


Typy: Chelsea vs Oxford ponad 2,5 gola /Leicester - obydwie drużyny strzelą⛔

Lepiej czekać i puszczać to w czym się siedzi. Niech przyjdą lepsze dni...
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Pogram Twoje typy zobaczymy co z tego będzie bo wygląda to dość ciekawie.
Oczywiście, ale uważaj! Na razie średnio mi idzie, a temat zrobiłem głównie by być świadomym tego jak gram - ile tracę lub wygrywam.
Głównie nastawiam się na wysokie stawki, ale na razie staram się powiększyć budżet. Nie miej jednak za złe jeśli coś nie wejdzie. Życzę nam powodzenia heh
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Polska z podpórką + San M-Niem. obie drużyny strzelą - NIE✅


Dan.-Kaz. ponad 2,5 gola + Irland.- Aze. poniżej 2,5 gola⛔



Zaryzykuje też poniższy kupon: wszystko poniżej 2,5 gola
⛔

Idnie/Francja Puchar/Izrael (początek godz. 14:30)
W 95 minucie w Indiach pada 3 bramka w meczu :/ Dajcie spokój!⛔


Słabo, słabo.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
ANGLIA: Puchar FA Trophy - Kwalifikacje

Wszystkie spotkania ponad 2,5 gola - zaryzykuję za 10 zł bo dużo pada bramek, może uda się kolejka dla wszystkich spotkań +2. Zobaczymy. Początek 20:45⛔

na 12: 7/5
 
Do góry Bottom