>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Unibet / Kupon / Zrzut / Rozliczenie

bobule 72

bobule

Użytkownik
o rany, co ja patrzę.
zamiast grać w ako takie niskie kursy (gdzie każdy mecz zwiększa ci szanse na to, że tylko utopisz kupon) już lepiej jakbyś grał zakłady pojedyncze, no ale każdy gra jak woli
 
borys333 278

borys333

Użytkownik


Zabawie sie i napiszę krótką analizę:

Jestem ciekawy meczu Swansea. Ich ostatnie 8 spotkań w lidze to tragedia bo aż 6 porażek i 2 remisy. Ostatnio padł bezbramkowy remis w domu z Watword, stawiałem wtedy na gospodarzy. Nie udało się, ale może juz czas by zdobyć 3 punkty?
W statystykach między obieda drużynami bywa różnie, ja jednak postawiłem na gości z podpórką bo Swansea to dobra drużyna, kolejna porażka byłaby klęską totalną, przynajmniej w mojej ocenie.

Ostatni wygrany mecz 23/08/16 PLA Peterborough - Swansea 1:3; za to ligowy padł w pierwszej kolejce na wyjeździe z Burnley.
Dodać trzeba, że przegrane spotkania rozgrywane były z zespołami z czołówki: Southampton, City, Liverpool, Arsenal, Leicester (jedna z moich ulubionych drużyn, która jest b. mocna u siebie mimo iż gra LM) - jest jeszcze Hull w drugiej kolejne.

Stoke zaliczyło tylko jedno zwycięstwo więcej w lidze i to były ostatnie dwa wygrane spotkania.

Gram na Swansea, ale ostrożnie z podpórką gdyż nie lubię remisowych niespodzianek no i budżet nie ten ????
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Koniec października, czas na rozliczenie z gry.

Kupony:
- wygrane; 15
- przegrane; 19

$$ Miesięczny budżet; minus 254 zł



Wrzesień - $$ Budżet; ⛔ 179
Październik - $$ Budżet;⛔ 254 zł
 
borys333 278

borys333

Użytkownik



ANALIZA:

Nie gram dziś na United. Mecz ostatni w LE był bramkostrzelny, wygrana 4:1 w tym przyznane 2 rzuty karne. Przyszedł czas rewanżu i uważam, że ten mecz mogą przegrać i mam nadzieje, że tak się stanie.
Fenerbahce przecież stać na zwycięstwo z mocno przygasłym Manchesterem. Ostatni mecz z Burnley ukazuje ich przeciętność.
W United zagra kilka rezerw, później czeka ich wyjazdowe spotkanie w meczu ze Swansea, która upadła totalnie. Oczywiście z United mają szanse w końcu zdobyć 3 punkty! MU na razie straszy swoją nazwą, ale gra jest, jak już wspomniałem, mocno przeciętna.

Zastanawiałem się nad ilością bramek, zaryzykowałem na ponad 2 gole w meczu, ponieważ nie wydaje mi się, żeby Fenerbahce podeszło do gry z nastawieniem obojętnym. Grają w końcu z Manchesterem, który wbił im na Old Trafford 4 gole. Powinno być ciekawie. Murawa będzie sucha, deszczu podobno brak ???? Rewanżowe spotkanie bywają ciekawe. Oczywiście mogłoby być też nudno np 0:0 liczę jednak, że gospodarze nie pozwolą na taką grę, ale i obie drużyny mogą coś strzelić. W statystykach drużyny strzelały sobie dużo bramek, a i Fenerbahce raz w fazie grupowej w drugim meczu rozgrywanym u siebie rozbiło Diabły 3:0, ale to było 12 lat temu hehe Oby historia się powtórzyła.
 
Do góry Bottom