>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Unibet / Kupon / Zrzut / Rozliczenie

borys333 278

borys333

Użytkownik

Jestem za Lisami. Ciekawi mnie jakie taktyki przygotują drużyny i czy Leicester zaatakuje od razu by jak najszybciej zdobyć gola? Jeśli bramkę stracą pierwsi to chyba będzie to najgorszy scenariusz tego meczu. Wierzę w LM i cuda jakie się w niej dzieją, więc muszę wierzyć w Leicester w tym spotkaniu.
3 z 4 kuponów powyżej to strzały za niską stawkę gdyby Leicester udało się awansować poza regulaminowym czasem gry, no i jeden za piątaka po dobrym kursie hehe.
Staram się za bardzo nie ryzykować pieniędzy. Ostatnie kupony to dramat
.
⛔
]Tutaj idę w kartki bo to będzie wielka gra o awanse. Niewielka różnica bramek między Realem i Bayernem może doprowadzić do mocnej gry. Na pewno będzie walka.
Jeśli chodzi o Barce to liczę na dominację gospodarzy i ponowny awans dla Barcy. Jest możliwy. Poprzez przytrzymywanie piłki i konstruowanie sytuacji pod bramką, Barcelona może doprowadzić do fauli. Włoskie drużyny grają chyba dość ostro. Oczywiście i Barca może się bronić bo nie mogą pozwolić by Juve dorzucili kolejne gole do puli. A goście stać chyba nie będą jak PSG?
Barce jeszcze będę obstawiał jutro.


✅✅✅ 470 zł
 
borys333 278

borys333

Użytkownik



✅✅✅ 169 zł

✅✅✅ 198 zł
Za dużo błędów popełniam. Przeglądnąłem sobie ostatni miesiąc gry i te błędy są widoczne. Podobnie było wczoraj z Barceloną. Nie chciałem puszczać ilości goli ani czystą Barcę, ale skusiłem się w końcu czytając opinie innych osób. Mogłem pozostać przy Monaco. Za to kusiło mnie by postawić, że Barcelona nie będzie w posiadaniu piłki powyżej 66,5%. Zamiast tego postawiłem bezsensowne typy.
Problem polega też na tym, że jak wygra się powyżej tysiąca to czasem te nabyte pieniądze wydaje się na lewo i prawo. Typ za typem leci, tylko dlatego, że więcej kasy jest na koncie.
Trzeba mieć szacunek do pieniędzy!
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

✅✅✅ 170

O to właśnie chodzi. Miałem więcej typów, ale bo głębszej analizie wybrałem tylko te dwa. Z początku miałem postawić za większą stawkę, ale w końcu zrezygnowałem. Gdybym jednak to zrobił to odpuściłbym sobie typ live niżej.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Po co to zrobiłem? Bo chciałem szybko nabić kase. Mecz odpuściłem już wcześniej, ale skusiło mnie by zagrać live. Kolejny błąd, ciagle te same.
Goście dostali czerwoną kartkę, a że została 2 połowa to pomyślałem, że będzie luźniejsza gra i może wpaść te 5 rzutów rożnych bo 1 był już wbity.
Niestety grali jak te leszcze. Poziom gry najniższej klasy.
Nie miałem tego grać. Kolejna pokusa przez którą nie wbijam kasy.
 
Do góry Bottom