>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

under 18, czy jest sens się rejestrować ?

drakers9 16

drakers9

Użytkownik
Witam, chodzi o to, że nie mam jeszcze 18 lat, ale mama zgodziła się zarejestrować tak, żeby obstawiała za mnie, tzn. ja mowie, co i jak i ona obstawia(tzn. ja jako ona, ale wszystko jest na mamę). Generalnie chodzi o to, że chciał bym stawiać jakieś małe sumki i to tylko te mecze które lecą w TV po to zeby oglądać z emocjami, bo jak się ogląda mecz np. lige niemiecką to nie wiadomo komu kibicować, a jak sie obstawi to wiadomo ???? .

1. Który buk był by do takiego czegoś najlepszy (tzn. nie wymagał by czegoś typu skan dowodu itp.). Przeczytałem gdzieś, że BAH, no i dobra niech bedzie. Czy w tym buku jeśli konto będzie na mame to będę mógł potem ewentualne wygrane wypłacić na MOJE konto czy koniecznie na konto mamy ?

Czy WPŁATY na konto BAH mogę wykonać z mojego konta bankowego, nie z mamy ?

Powiedzcie coś od siebie o czym mogę nie wiedzieć, a co może być ważne

z góry dzięki za odpowiedź, drakers9
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
wypłacić będziesz musiał na konto mamy, z wpłatą jest tak samo. Co do dowodu to odemnie nie chcieli, ale nieraz mogą poprosić ale to dopiero przy wypłacie.
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
Ja mam konto w iPKO gdzie mogę przelać kaske bez wychodzenia z domu, a mama ma w spółdzielczym i nie ma takiej możliwości, dlatego szkoda, czyli po prostu na druczku do przelewu muszę wpisać dane mamusi, tak ?
EDIT: Acha, jak by już chcieli koniecznie ten dowód, to jak mam wykonać skan ? nie mam skanera w domu :p
EDIT2: &quot;Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.&quot; - czyli co, musze 3 x postawić 150 zł, a jak przegram to dupa ?
&quot;musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.&quot; czyli po 10 dniach bonus mi się kasuje jeśli go nie wypłacę ?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Możesz zrobić zdjęcie aparatem. Nie musisz stawiać po 150zł, możesz po 2zł ważne, żeby suma wszystkich zawartych zakładów była równa 3 x depo + bonus.
Na aktywację bonusu masz 10 dni od wpłaty.
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
czyli jak wpłacę 100 zł to muszę łącznie postawić 350(3 x 100 zł + 50 zł) zł w ciągu 10 dni od wpłaty ?
czyli potem muszę wpłacić jeszcze 250 zł ? (bo wpłaciłem 100 a musze postawić 350)
sorry, że zadaję pytania które dla was może są banalne, ale sami przyznacie, że gdybyscie np. zobaczyli kabine pilota w jakimś jumbo jet(cie) to też byście nie wiedzieli co robić ????
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Nie. 3 x (100 + 50) = 450zł[3 x (bonus + depozyt)]. 10 dni masz na zgłoszenie się po bonus, bo on nie jest dodawany automatycznie.
Nic nie musisz dopłacać. Musisz postawić w sumie 450zł, a przecież nie wszystkie zakłady przegrasz. Czyli, możesz postawić nawet 450 zakładów po 1zł i też Ci się obrót będzie liczył, lub 9 zakładów po 50zł. Ważne, żeby suma stawek w Twoich zakładach wyniosła 450zł.
Już chyba prościej nie potrafię wytłumaczyć.
 
B 0

barti

Użytkownik
No i mama będzie podejrzana, jako kobieta, a skoro już mama, a Ty potrafisz pisać na forum, to już pewien wiek ma. Dla buków może to być osoba podstawiona przez zlimitowanego gracza ????
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
moze i być podejrzana, nie obchodzi mnie to sczerzemówiąc bo w regulaminie nie ma nic, że kobieta nie moze sie rejestrować, a w razie czego mama udostępni mi dowód, zgodziłą się, także myślę, że nie będize problemów !
WOOJT14: tak pamiętam, już obróciłem 3 x 150 zł :p teraz bede musiał obrócić 3 x 700 po kursie 2.0 ???? (jeśli dobrze liczę to będzie to 2100 zł ???? )
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
jak masz konto w inteligo to mozesz przez P24 wplacac kase, na bank nie bedzie problemów. Załóż sobie konto w mBanki i tam wypłacaj , oni tez nie sprawdzaja. :-D
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
ej, a jak juz przypisali mi bonus i muszę go obrócić, to jeśli zagram kurs mniejszy niż 2.00 to poprostu nie wliczy mi się on jako obrócona kwota, czy pożegnam się z bonusem ? raczej nie, ale wole się upewnić.
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
Czyli co ? jak wpłace przez P24 to nie będzie problemów ? nie ma możliwości, żeby rozkminili, że z innego konta ?
 
half 4

half

Użytkownik
Chciałbym się was zapytać o jedno rzecz, bo nie wiem czy dobrze to rozumiem. Jeśli stawiam w Bet-at-home zakład systemowy np. &quot;Zakład systemowy 3 z 5 (10 rzędów)&quot; to oznacza ze z postawionych 5 zakładów mogę 2 przegrać i zgarnę wygraną? Dobrze rozumiem?? Jestem nowy i niewiem za bardzo jeszcze o co chodzi.
A przestaniesz spamować w każdym temacie? ????
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
ale ja się pytałem o zupełnie coś innego ! - &quot;jak wpłace przez P24 to nie będzie problemów ? nie ma możliwości, żeby rozkminili, że z innego konta ?&quot;
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli dane się nie będą pokrywać z tym kontem przez które była wykonywana wpłata to mogą mieć wątpliwości.
 
Do góry Bottom