>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ukraina (Premier League) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Czenomorec Odessa-Szachtar under 1,5 w pierwszej połowie 1,62 100=162 bet365 ⛔
Czernomorec Odessa zagra u siebie z Szachtarem Donieck. Myślę, że to jest bardzo trudny mecz do przewidzenia, ponieważ jest to pierwszy oficjalny mecz dla obu zespołów. W Szachtarze zaszły duże zmiany - odszedł Fernandinho i Mkhitaryan, są jeszcze inni Brazylijczycy, ale oni mogą mieć problem z zgraniem się ze sobą. Czernomorec praktycznie w takim samym składzie. Chciałbym tutaj pójść w under 1,5 w pierwszej połowie. Mecz zaczyna się o 20.00 lokalnego, jeśli się nie mylę. Na 20.00 będzie , około 25 stopni w Odessie. W drugiej połowie będzie chłodniej, łatwiej będzie się ruszać. W pierwszej połowie, myślę że Czernomorec będzie rozgrywał piłkę na swojej połowie wymieniając dużo podań miedzy obrońcami. W drugiej połowie Czernomorec i Szachtar na pewno będą grali bardziej ofensywnie ,ale w pierwszej połowie, można oczekiwać bardziej zamkniętą i defensywną grę.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina - Superpuchar
Spotkanie: Chornomorets Odessa - Shakhtar Donetsk
Typ: Poniżej 3,5 gola ⛔ (1:3)
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Faworyt tego meczu jest jeden i nie może być nim nikt inny jak mistrz Ukrainy czyli Shakhtar. Czy jednak będziemy dzisiaj świadkami wielu bramek??? W mojej opini nie.
Finały rządzą się swoimi prawami a ten zapewne będzie polegał na tym, iż drużyna z Odessy będzie się starać jak najdłużej nie stracić bramki bo tylko to może dać im jakąś małą nadzieję na zdobycie pucharu. W tym roku oba zespoły spotkały się 2 razy (w pucharze Ukrainy i w lidze) i oba mecze po 3:0 wygrał Shakhtar. Jednak piłkarze Chornomorets zawsze długo się bronili a co ciekawe bramki pod koniec pierwszych połów w tych meczach strzelał jeden gracz - Fernandinho. Jak wiadome teraz ten zawodnik nie zagra, gdyż został sprzedany do Manchesteru City. Do tego zabraknie nowego nabytku Borussii Dortmund - Mkhitaryan&#39;a. To też są oczywiście argumenty za typem gdyż byli to znaczący zawodnicy zespołu.
Dużym argumentem jest też to, że mamy okres przygotowawczy i nie może być mowy o świeżości zawodników a tym samym o super szybkim tempie spotkania.
Podsumowując myślę, że piłkarze z Odessy raczej nic dzisiaj nie strzelą a mecz zakończy się wynikiem 2:0 lub 3:0 dla piłkarzy z Doniecka. Powodzenia !
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Tavriya-Zorya under 2,5 1,61 200=322 bet365 ✅
Jakie można znaleźć argumenty przemawiające na korzyść under? Na początek - w lidze ukraińskiej, w zasadzie, z roku na rok under 2.5 zdarza się częściej niż over 2.5, jakby odrzucić mecze Szachtara i Dynama, Dnipra. W Symferopolu, jutro będzie 30 stopni w trakcie meczu. W zeszłym sezonie, w pierwszej rundzie był under 2.5 6 z 8 meczów, (oprócz Szachtaru i Dniepru). Rok wcześniej under 2.5 w 5 z 8 (bez Szachtara i Dniepru). Oznacza to, że mecze takie jak Tavriia - Zorya obfitują w undery są w szczególności w lecie. Tyrawa w ostatnim sezonie strzelała mniej niż 2 gole na mecz. W zespole trochę się zmieniło ponieważ klub przechodzi problemy finansowe i jak na razie zostało tylko 10 graczy na dość dobrym poziomie reszta to młodzi zawodnicy. Trenerem został młody grecki trener, w jednym wywiadzie powiedział ze swoja taktyke będzie opierał na grze Greków, czyli jak możemy się spodziewać na defensywie. H2H dobry, w 3 z ostatnich 4 spotkań zespołów w Symferopolu był under. Spodziewam się powolnej gry. Myślę, że będzie 0:0, 01:01 lub 00:01
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
M. Zaporozhye-Mariupol under 2,5 1,6 100=160 bet365 0-1 ✅
Nie wiem, dlaczego tak wiele zespołów klasy niższej strzela tak mało goli w pierwszych kolejkach - być może nikt nie chce, aby sezon zacząć od porażki. (obecnie na prawie całym terytorium Ukrainy jest dość gorąco, zwłaszcza w Kijowie szacuje się temperaturę około 30-32 stopni w ciągu dnia wieczorem temperatura spadnie do 27-29, a to jest tak bardzo gorąco. Tak jak pisałem wcześniej mecze takich drużyn nie obfitują w duża liczbę goli. Jeśli chodzi o statystyki z poprzednich lat to one też pokazują nam że under w tym meczu jest bardzo prawdopodobny. Powodzenia !
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Szachtar Donieck - Howerła Użhorod AHC (0:2,5)
Typ: 1
Kurs: 1,81
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 14.07.13 18:00

Dziś o godz. 18:00 na Donbas Arenie zostanie rozegrany mecz pierwszej kolejki ukraińskiej ekstraklasy między Szachatarem Donieck a Howerłą Użhorod. Mecz ten będzie mogło zobaczyć aż 52 tysiące kibiców.

Goście to 15. ekipa ubiegłego sezonu. Powinni spaść do pierwszej ligi, jednak w wyniku decyzji władz Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej o nieprzyznaniu Krzywemu Rogowi licencji oraz wycofaniu się z promocji do ekstraklasy drużyny Stali Ałczewśk obaj spadkowicze utrzymali się w lidze.

W ubiegłym sezonie goście zgromadzili 22 punkty w 30 meczach, o 57 mniej niż Szachtar. Wyjazdowy bilans z ubiegłego sezonu tej ekipy to 1W(w Symferopolu)-2R-12P. Najlepszymi strzelcami tej ekipy był Le Tallec oraz Raicević – po 5 bramek. W składzie gospodarzy zobaczymy m.in. 16-krotnego reprezentanta Niemiec Davida Odonkora czy byłego gracza Realu Madryt, Sevilli, QPR, Swansea i Vitesse – Jordiego Lopeza.

Szachtar nowy sezon zacznie bez najskuteczniejszego gracza ubiegłego sezonu - Henrich Mchitarian został sprzedany do Dortmundu. Siła w ataku została jednak uzupełniona – zespół zasilił m.in. 20-letni Brazylijczyk Fred, który już zdążył strzelić dwie bramki w spotkaniu o Superpuchar Ukrainy. Szachtar wygrał 3:1 z Odessą i sięgnął po pierwszy w nowym sezonie tytuł.

W składzie Szachtara ujrzymy uznanych w światowym futbolu graczy, znanych z skutecznych występów Doniecka w europejskich pucharach – Pyatowa, Hubschmana, Wellingtona, Eduardo da Silvę, Luiza Adriano, Fernando, Alexa Teixeirę, Ilsinho oraz kapitana zespołu Dario Srnę.

Gospodarze w ubiegłym sezonie wygrali 25 z 30 spotkań ligowych, przegrali tylko raz. Na własnym boisku Szachtar wygrał 14 z 15 meczów oraz raz zremisował (z Metalistem Charków). Górnicy przed własną publiką strzelili aż 48 bramek, tracąc tylko 7.

Ostatnie trzy mecze między obiema ekipami po pogromy Szachatra – zwycięstwa wyjazdowe 1:3 i 1:4 oraz ostatnia wiosenna wygrana 5:1 na Donbas Arenie.

Myślę, że głodny zwycięstw Szachtar rozjedzie niedoszłych spadkowiczów rozpoczynając rozgrywki ligowe od mocnego uderzenia.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Karpaty – Vorskla 2DNB 1,90 100=190 bet365 0-2 ✅
W Karpatach problemy finansowe, praktycznie wszyty najlepsi zawodnicy z tamtego zespołu odeszli. Ogólnie z tego co wyczytałem jeden wielki burdel jest w klubie, drużyna zrobiona w pośpiechu jedni odeszli drudzy nie, były zapewnia finansowe później ich nie było itp.(cos jak w Polonii Warszawa). Vorskla jest wszystko poukładane nie ma wielkich gwiazd z zespołu także nie odeszło dużo zawodników. Nie wydaje mi się żeby tutaj goście przegrali a mogą się pokusić o zwycięstwo że jest to pierwsza kolejka to bezpieczniej będzie wiąc DNB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elano07 1K

elano07

Użytkownik
M. Donetsk – Karpaty 1 AH-1,5 2,35 100=235 bet365
Tak jak pisałem wcześniej Karpaty w rozsypce, problemy finansowe zespół skrzyknięty na ostania chwile praktycznie nie przygotowany do sezonu. Karpaty pewnie się ogarną ale dopiero w połowie sezonu bo maja bardzo cenionego trenera na Ukrainie który potrafi zrobić porządny zespół z niczego, ale na razie nie widzę tutaj żadnej szansy żeby mogli zaskoczyć gospodarzy. Metalulrg przegrał ostatni mecz 0-1 ale w ich grze było widać duże zaangażowanie i walkę z zespołem zdecydowanie silniejszym. Jeśli chodzi o H2H to ten jest na korzyść gospodarzy
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Metalist Kharkiv-Mariupol 2 AH+2 1,95 100=195 bet365 2-0 ZWROT
Metalist ostatni sezon zaczął podobnie jak ten czyli dwa minimalne zwycięstwa a później 2 remisy i porażka, mecze wygrywane zaledwie jedną bramka z zespołami kadrowo zdecydowanie słabszym. Ten sezon na razie zapowiada się podobnie, zespół wygrał jak na razie 1-0 i 2-1 z zespołami które są organizacyjnie i kadrowo zdecydowanie z tyłu niż Metalist. Metalist w najbliższy wtorek będzie musiał się zmierzyć w Grecji z PAOK w El.LM, wiec zespół może trochę odpuścić ten mecz, ponieważ na pewno w klubie jest tylko jeden cel LM. Jeśli chodzi o Mariupol to zespół nie jest aż tak słaby jak pokazują te kursy, pierwszy mecz wygrany z wymagającym Metalurgiem, później niestety porażka z Dnipro ale po walce i dość ciekawiej grze po której na pewno gospodarzom należała się bramka. Mariupol jest to zespół który nie przegrywa więcej niż 3 gola w tamtym sezonie taka szkuta udała się silnemu Dynamie który wygrał aż 7-0 a tak to porażki 1 lub 2 bramkami. Myślę ze gra handi w stronę gości jest dobrym rozwiązaniem.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Metalist Kharkiv - Mariupol
Metalist Kharkiv - 1.25 Bet365 - ✅ 2:0 ✅
over 9.5 rogów w meczu - 1.83 Bet365 - ✅ 11 rogów ✅
Metalist w pierwszych meczach strasznie się męczy z ogórkami z ukraińskiej Premier League, razi nieskutecznością w wykończeniach akcji, dlatego nie gram handi tylko czysty win gospodarzy oraz over rogów. Z rogami wiadomo - bywa różnie, ale jest spore prawdopodobieństwo, że sami gospodarze ten typ pokryją(pierwsze dwa mecze w lidze to po 11 rogów samej drużyny z Charkowa).
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
M. Zaporozhye -Volyn Lutsk under 2,5 1,62 100=162 bet365 3-0 ⛔
Wołyń na początku ostatniego sezonu w trzech kolejnych meczach under 2.5, po czym seria została przerwana, ponieważ Wołyń mierzył sie z Szachtarem i Dinamem, myślę, że w tym sezonie, historia może się powtórzyć. Wołyń gra piłkę defensywna nie strzela dużo bramek teraz zespół mierzy się z Metallurgiem który jest prawdopodobnie najsłabszym zespołem Ukrainskiej Ekstraklasy. W tamtym sezonie w 14 domowych meczach, zdobył tylko 6 bramek. W tym sezonie niewiele się zmieniło do klubu nie przyszło wielu piłkarzy którzy daliby jakąś jakość zespołowi i klub cały sezon będzie walczył o utrzymanie. Jak na razie zdobył 1 punkt w 2 meczach (0-0 w Ługańsku). Tak jak wcześniej pisałem liga ukraińska obfituje w undery zespoły jakie dzisiaj się spotykają nie powinny strzelić dużo goli.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Shakhtar - Ch. Odessa over 2,5 1,65 100=165 MarathonBet ⛔
W tym przypadku wziąłbym over 2,5 ale kursy już tak pospadały że się nie opłaca, wiec pobieramy wyższy over czyli 3,5 ;).Trochę statystyki, over 2,5 był w 12 z 15 w Doniecku w tamtym sezonie. patrząc na te fantastyczne statystyki dzisiaj także możemy się spodziewać overu.H2H też dobry od 2006 roku na stadionie w Doniecku padały overy 2,5. Patrząc na to wszystko over w tym meczu wydaje się bardzo prawdopodobny.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Shakhtar - Ch. Odessa | 1.14 bet365 - ✅ 1:0 ✅
Shakhtar(AH -1.5) | 1.55 bet365 - ⛔ Fatalna skuteczność w wykończeniu akcji...
Powyżej 9,5 rogów w meczu | 1.66 bet365 ✅ 13 rogów ✅
Chyba nikt kto ma jakiekolwiek pojęcie o lidze ukraińskiej nie ma wątpliwości kto ten mecz wygra. Shakhtar w ubiegłym sezonie wygrał 14 na 15 ligowych meczy u siebie z czego większość różnicą 2 bramek. Zespół zagra w optymalnym składzie, kontuzji wśród kluczowych zawodników brak. Dodatkowo ponownie spróbuję zagrać over rożnych. Shakhtar jest w stanie ich tyle samemu nabić a Odessa na pewno parę dołoży.

Dynamo Kijów
- Sevastopol | 1.16 bet365 - ✅ 2:0 ✅
Dynamo Kijów(AH -1.5) | 1.6 bet365 - ✅
Tu wygląda sprawa nieco inaczej, lecz wynik przewiduję podobny. Drużyna z Kijowa jest w małym kryzysie, zawsze dotrzymywała kroku Shakhtarowi w lidze, ale w zeszłym sezonie dostała zadyszki przez co zakończyła sezon na 3 miejscu w lidze za Shakhtarem i Metalistem Charków. Dzisiaj jednak nie będzie to miało wielkiego znaczenia, gdyż przeciwnikiem będzie beniaminek z Sevastopola. Drużyny spotkały się trzykrotnie w 2010 roku i wszystkie mecze wygrało Dynamo różnicą przynajmniej 2 goli. Dzisiaj będzie podobnie, gdyż Sevastopol i Zaporoże to są najsłabsze drużyny w tym sezonie w ukraińskiej PL.
Shakhtar( -1.5) + Dynamo( -1.5) = AKO 2.48 ⛔
Myślę, że kurs jest zachęcający.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja widziałem ostatni mecz gości i zaprezentowali się dobrze z Szachtarem,
który ma inny styl od Dynama, który nie stwarza tylu okazji co mistrz Ukrainy,
długo rozgrywa piłkę.
Dynamo narazie poniżej oczekiwań, przełamanie czyt. pogrom jest możliwy,
ale bardzo podobała mi się gra Sevastopolu z Szachtarem,
może mecz bedzie podobny do tego z wczoraj, gdzie Dnipro cały czas atakowało,
mimo to przegrało 1-3 Zoryą, dla mnie +1,75 czy +2 to jest dobry typ.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
FK Sevastopol - Tavriya Simferopol 1 1,85 Marathonbet ✅ 1:0
Bardzo ciekawy w moim odczuciu mecz. Szef Elity wyżej wspominał o dobrej grze dzisiejszych gospodarzy. Podobne zdanie słyszałem z ust komentatora podczas meczu z Szachtarem, twierdził, że Sevastopol mimo remisu w pierwszym meczu 1:1 z Chernomorstem Odessą zagrali ładny dla oka ofensywny futbol i zabiorą nie jednej mocnej ekipie w tym sezonie punkty. Obecnie są na 15 miejscu, ale grali z dwoma potęgami ligi ukraińskiej (Dinamo i Szachtarem) oraz uczestnikiem tegorocznej Ligi Europy Chernomorstem Odessą. Dla mnie punkt wywalczony z takimi rywalami dla beniaminka należy uznać za sukces. Natomiast goście przegrywali ze wszystkimi i to warto dodać słabeuszami (Hoverla Uzhorod 1:3, Volyn Lutsk 0:1 i Zorya Luhansk 0:2). Pod względem kadrowym w drużynie gości zabraknie podstawowego pomocnika Gustava Svenssona (nie gra od lutego z powodu zerwania więzadeł krzyżowych), a u gospodarzy nie ma absencji kadrowych. Najdroższe jedenastki wg. fachowego portalu transfermarkt.de są zbliżone, o 200 tys. € droższą &quot;11&quot; ma Tavriya. Biorąc pod uwagę ofensywne usposobienie gospodarzy oraz słabą obronę gości można zastanowić się nad typem z handicapem azjatyckim (-1) po kursie 2,6.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Shakhtar- Dynamo
Typ: BTS ✅✅✅ (3:1)
Kurs: 1,62 Buk: William Hill

Shakhtar ostatnio męczył się z Odessą niemiłosiernie prowadząc grę ale będąc praktycznie cały czas bez sytuacji strzeleckiej. Dzisiaj to spotkanie zapewne będzie całkiem inaczej wyglądać, będzie dużo bardziej otwarte. Myślę, że z obydwu stron mimo tego, że to gracze Shakhtara będą prowadzić grę.
Myślę, że BTS to najlepsze rozwiązanie w tym spotkaniu, osobiście do zwycięstwa drużyny z Doniecka nie jestem przekonanym. Dynamo z takimi zawodnikami jak Gusiev, Yarmolenko, Lens, Belhanda, Mbokani czy Veloso zapewne coś ustrzeli a gospodarze wiadomo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
elano07 1K

elano07

Użytkownik

M. Zaporozhye -Sevastopol 2DNB 1,91 6/10 William Hill ZWROT
W tym pojedynku lepiej wygląda beniaminek z Swstapolu. Oglądałem skróty ostatnich meczy i musze przyznać że goście zrobili na mnie lepsze wrażenie. Swestapol w ostatnim meczu pokonał u siebie Tavriya 1-0 ale mógł wygrać zdecydowanie wyżej, tak na marginesie bardzo dobrze gra w tej drużynie Mariusz Lewandowski który w Polsce jest trochę zapomniany, a na Ukrainie nadal ceniony i chwalony za grę. Jeśli chodzi o Zaporoze to drużyna w ostatnim meczu tylko zremisowała z Hoverlą, a jeśli popatrzymy na statystyki w tym meczu to zdecydowanie gospodarze powinni wygrać. Jeśli chodzi o kontuzje to oba zespoły wystąpią w najsilniejszych skład.​
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Dinamo Kiev - Ch. Odessa AH-1,5 1,85 6/10 Bet365
Dla mnie tutaj gospodarze faworytem. Od 2004 roku zespoły rozegrały 17 meczy i 16 wygrało Dynamo i był tylko jeden remis. Piłkarze z Odessy mieli trudny mecze w Belgradzie gdzie po męczarniach udało się wyeliminować lokalny klub, nap weno dzisiaj piłkarze będą czuli ten mecz w nogach. Czernomorec w tym sezonie zagrał 9 oficjalnych meczów gdzie Dynamo tylko 4 mecze. Dynamo w ostatniej kolejce przegrało ważny mecz dzisiaj nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów i muszą wygrać wydaje mi się że podołają zadaniu.​
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

M. Donetsk-Zorya X2 1,91 6/10 bet365⛔
Metalurg w 6 ostatnich kolejkach tylko 2 zwycięstwa, wyleciał z LE z słabymi Albańczykami, a poprawy w grze jak i w wynikach nadal nie widzę. W Metalurgu obrona praktycznie nie istnieje, atak też słaby. Zorya z kolei jest objawieniem sezonu. W ostanim meczu z Vorskla zespół radził sobie bardzo dobrze aż do czerwonej kartki Vernyduba a w 53 minucie kartkę dostał także Sunjić i już wtedy gospodarzom było bardzo ciężko ale ich gra mimo wszystko mogła się podobać mimo osłabień w trakcie meczu. Jakby nie patrzeć ta porażka przerwała serie 5 meczów bez porażki. Pokonanie w 3 kolejce Dnipro zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie i wydaje mi się ze dzisiaj Goście maja duża szanse choćby na remis bo Metalurg jak na razie niczym nie imponuje.
E: Mieliscie racje osłabienia zbyt duże, gratuluje
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
No wszystko pieknie fajnie,ale nie wiem czy wiesz, ze dzisiaj Metalurg z nowym trenerem na lawce a u gosci zabraknie Vernydub(df 6/0), Šunjić(df 6/0), Chaykovskiy(mf 6/1), Oliynik(mf 0/0), Ferenchak(att 0/0), Idahor(att 2/0), Gordijenko(df 3/0). Postranskij(first gk 5/0).Oslabienia istotne.Jak dla mnie dobry moment na przelamanie gospodarzy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom