>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UK Championship 2020 (23.11-6.12.2020)

Status
Zamknięty.
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Jak przemyślenia na dzisiejsze mecze Półfinałowe. Jak dla mnie zarówno i kursy buka to pewniaki na neala i Trumpa. Niespodziankę szybciej widzę w meczu południowym bo gra wczoraj Zhou wyglądała przyzwoicie aczkolwiek gra Jacka zostawiła wiele do życzenia A dzisiaj na przeciwko Robertson , Ciekawie. Co do meczu Ninga z Trumpem oglądałem wczoraj Chińczyka i mecz Słabiutki jak i podejścia Ninga bo tylko jeden break powyżej 50 i wygrana :), aczkolwiek dzień wcześniej stół czyscił fajnie , dużo zależy od dyspozycji dnia. Fajnie wygląda zestaw na unibecie na Neila Więcej setek,wygrana oraz Najwyższy break w kursie 1,8
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
M 3K

morgo

Użytkownik
Ja osobiście zagrałem -1,5 Neila po kursie 1.50 bez żadnego kombinowania , myśle ze to Robertson weźmie przynajmniej 6-4 , po ostatnim 9-0 jakoś nie chce mi się wierzyć ze Chińczyk się na tyle odbudował żeby dziś to wygrać , ale myśle ze tez znowu nie dostanie pogromu do 0 . Tamten mecz napewno dalej ma w pamięci i moze go to dziś blokować , a Neil idzie jak burza po zwycięstwo i żadnego ultimatum dziś nie będzie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zhou Yuelong VS Neil Robertson
Zwycięzca pierwszej sesji (frejmy 1-4): Neil Robertson @ 1.96 1-3
Suma setek: Powyżej (1.5) @ 1.58 4 (Robertson 125, 118, 104: Yuelong 141)
Lvbet

Też mi się widzi że dzisiejsze półfinały obędą się bez niespodzianek. Młodzi Chińczycy mieli naprawdę bardzo wygodnych rywali, którzy często grali na ich korzyść żeby tylko przypomnieć co wyprawiali Higgins i Lisowski w meczach z Yuelongiem (bo reszta jego rywali na dużo niższym poziomie), czy wczoraj Perry przeciwko Lu. Na dobrą sprawę zarówno jeden jak i drugi nie mieli z kim przegrać, bo rywale sami grali do własnej bramki. A że gra się jak rywal pozwala to Lu i Yuelong są aż w półfinale. Tylko że teraz rywale nie będą się kopać po głowach, tylko grać na najwyższym chyba w tym momencie jaki ma zawodowy tour. Zarówno Robertson i Trump regularnie spotykają się w tym sezonie w finałach turniejów: 2 takie wspólne finały wygrał Trump, a Robertson był jeszcze w finale Champion of Champions. Nie żeby teraz błyszczeli jakąś kosmiczną formą ale na Chińczyków powinno wystarczyć z nawiązką. Chociaż ten Lu to jest jednak zagadka, podchodzi do każdego meczu na luzie, nie obchodzi go z kim gra i choć daleko mu do bezbłędności to odwagi i stalowych nerwów mu nie można odmówić.

Z drugiej strony Yuelong ma o co grać: jeśli awansuje do finału to ma zapewniony udział w Mastersie, co byłoby życiowym sukcesem. Zresztą Lu też, ale on chyba musiałby wygrać cały turniej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
M 3K

morgo

Użytkownik
Ma ktoś jakis stream do meczu o 14? Bo na tych linkach od psotnicka od wczoraj już nie wyświetlają się mecze , z góry dzięki !
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Otrzymane punkty reputacji: +9
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Ma ktoś jakis stream do meczu o 14? Bo na tych linkach od psotnicka od wczoraj już nie wyświetlają się mecze , z góry dzięki !
Zawsze jest Eurosport Player z polskim komentarzem. Jak ktoś lubi oglądać to uważam, że 9 zł za miesiąc to nie jest wygórowana cena, tym bardziej, że zaraz Scottish Open :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +125
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Robertson, Neil - Trump, Judd
Robertson, Neil Najwięcej breaków stupunktowych @ 2.62 Unibet 3-1


Ależ meczycho się znów szykuje! W tym momencie to ewidentnie spotkanie graczy o najlepszej formie popartej umiejętnościami, tu nawet nie kusi napisać, że to spotkanie dwóch graczy z TOP3 obecnie, bo Ronnie jest ze swoją formą kompletnie na innym biegunie, Mark Selby chciałby do tego zestawienia dobić, ale to finałowa dwójka ma duży handicap nad resztą. Oglądając Trumpa mam wrażenie, że lada moment ktoś go złamie, albo sam się posypie ze zmęczenia, bo od listopada, gdzie kończył CoC aż do teraz to będzie jego 19sty pojedynek. Żaden inny snookerzysta nie jest tak eksploatowany obecnie jak Judd - dla porównania dla Neila to mecz nr 14 od początku listopada. To niemożliwe, głupie dla profesjonalisty by jakoś oddał finał, ale na pewno w pojedynczych meczach, jak z Wilsonem, wyraźnie zwolnił od 3-0 i męczył się ze swoją grą, a zaraz jeszcze Scottish Open a po English Open i po Northern Ireland Open to Judd będzie mieć szansę zbliżyć się do czegoś, co rok temu sam ocenił jako "impossible".

Ciężki mecz, ciężkie typowanie przed typerami, linia na setki wysoka bo 4,5 (w finale English Open zrobili razem 4), ale właśnie, jeśli gdzieś bukmacher mógł się pomylić to w mojej ocenie faworyzując Trumpa do tego, który będzie mieć więcej setek w tym meczu. Przypomnijmy:
- w całym sezonie Neil prowadzi w tej kategorii 38 do 35 bezsprzecznie napędzając się wzajemnie przed pozostałymi,
- w tym turnieju Neil 10 setek, Trump 7,
- w 18.10 granym finale EO - Robertson 3, Trump 1 (cały mecz wynik 8-9 dla Trumpa).
U Robertsona bardziej podoba mi się prowadzenie swoich zwycięskich brejków, wybiera rozwiązania na otworzenie stołu, wydaje się oglądając, że częściej wybija/rozbija bile przy bandzie/bile sklejone. Trump woli ściągnąć wszystko co bezpieczne i dopiero na końcu rozbijać pozostały układ - oczywiście to nie jest zasada, ale ta lekkość w budowaniu brejków u Kangura jest na wyższym poziomie. Zresztą, Trump pomimo 7 setek w turnieju ma najwyższy układ na 113, Robertson ma aż 8 ze swoich 10 wyższych niż ten rywala (w tym 5x >130).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Neil Robertson vs Judd Trump
ILOŚĆ FREJMÓW: Więcej niż 16.5 @ 1.81 10-9
SUMA SETEK: Więcej niż 4.5 @ 2.10 4
WYGRA MECZ: Judd Trump @ 1.74
Etoto

W finale UKC mamy etatowych uczestników finałów. To już 3 finał turnieju w tym sezonie w którym spotykają się Trump z Robertsonem, Australijczyk zaliczył jeszcze oprócz tego finał Champion of Champions. Co ciekawe wszystkie te finały Robbo przegrał i teraz też nie jest faworytem, czemu trudno się dziwić. Presja na Robertsona będzie większa niż na Trumpa, właśnie ze względu na te 3 przegrane finały z rzędu. Dlatego jeśli chodzi o końcowy wynik to skłaniam się jednak ku faworytowi. Ale chyba lepsze opcje do wyboru na ten finał to overy: frejmowy i setek. Co do frejmów to większość jeśli nie wszystkie bezpośrednie mecze tej dwójki to były zacięte i overowe mecze, często kończone dopiero w decydującej partii, jak choćby finał English Open sprzed paru tygodni (9-8 dla Trumpa) czy finał CoC z tamtego roku (10-9 dla Robertsona). Z setkami podobnie, linia wprawdzie wysoka ale też mamy tu dwójkę najlepszych graczy sezonu a do tego jednych dwóch graczy którzy w sezonie wbili więcej niż 100 setek. A do tego w tym tygodniu wbili tych setek już multum: Robertson aż 10 sztuk, Trump 7. Finał oczywiście na dystansie do 10 frejmów czyli dużo czasu i okazji do punktowania dla obu, bo myślę, że obaj złożą się na ten over.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Neil Robertson - Judd Trump (LIVE stan 4-4)
Ilość frejmów: Powyżej 18.5 frejmów @ 3.40 10-9
Betfan

W pierwszej sesji na razie obaj idą łeb w łeb i to dosłownie: frejmy wygrywają na przemian, nie ma żadnej serii wygranych frejmów, nawet dwóch z rzędu dla jednego zawodnika co się bardzo rzadko zdarza. Wygląda to trochę jak walka bokserska dwóch technicznych pięściarzy którzy obaj nie mają nokautującego ciosu i tak dotrwają do końca ostatniej rundy. I w tym finale może być podobnie, nie wiem kto wygra, ale prawdopodobieństwo że dowiemy się tego dopiero w ostatniej decydującej partii jest większe niż wskazuje kurs 3.40. Dlatego można przed ostatnią sesją zaryzykować taki typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
M 3K

morgo

Użytkownik
Piękny finał , warto było zarwać nockę :) szkoda trochę trumpa ale kto by nie wygrał to i tak przegranego było by szkoda 🤷‍♂️
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Myślę, że Trump na 100 takich różowych trafia 95-97, a takich samych układów od niebieskiej wyczyściłby pewnie z 98 na 100 no ale stawka, finał, późna godzina. Była dramaturgia. Robertson ciężko powiedzieć czy grał "wariata" po różowej, że przez chwilę nie wiedział, że już wygrał, czy na prawdę był już taki wycieńczony, że musiał przekalkulować to w kilka sekund.

Ci dwaj Panowie są obecnie w niesłychanej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Myślę, że Trump na 100 takich różowych trafia 95-97, a takich samych układów od niebieskiej wyczyściłby pewnie z 98 na 100 no ale stawka, finał, późna godzina. Była dramaturgia. Robertson ciężko powiedzieć czy grał "wariata" po różowej, że przez chwilę nie wiedział, że już wygrał, czy na prawdę był już taki wycieńczony, że musiał przekalkulować to w kilka sekund.

Ci dwaj Panowie są obecnie w niesłychanej formie.
No bez dwóch zdań dwóch najlepszych w tej chwili snookerzystów na świecie jeśli chodzi o formę.

Biorąc pod uwagę ile obaj ostatnio grają i jak byli zmęczeni wczoraj to nie zdziwi mnie jak się wycofaja ze Scottish Open, albo szybko odpadną, żeby mieć trochę wolnego, zwłaszcza że zbliża się przerwa świąteczna. Tak że trzeba być czujnym w ich meczach w tym tygodniu, jesli w ogóle się pojawią w Glasgow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom