>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Vegas: Gamrot vs. Fiziev

psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Vegas: Gamrot vs. Fiziev



Data: 23 września 2023 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC APEX - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport / eFortuna.pl (karta główna); eFortuna.pl / UFC FightPass (karta wstępna)


Walka wieczoru
155 lb: 🇵🇱 Mateusz Gamrot (22-2) vs. Rafael Fiziev (12-2)
– ok. 3:00
5 rund

Co-main event
145 lb: Bryce Mitchell (15-1) vs. Dan Ige (17-6)


Karta główna (od 01:00 polskiego czasu)
115 lb: Marina Rodriguez (16-3-2) vs. Michele Waterson-Gomez (18-11)
170 lb: Bryan Battle (9-2) vs. AJ Fletcher (10-2)
145 lb: Charles Jourdain (14-6-1) vs. Ricardo Ramos (16-4)

Karta wstępna (od 22:00 polskiego czasu)
135 lb: Miles Johns (13-2) vs. Daniel Argueta (9-1)
170 lb: Tim Means (32-15-1) vs. Andre Fialho (16-7)
185 lb: Jacob Malkoun (7-2) vs. Cody Brundage (8-5)
265 lb: Jake Collier (13-9) vs. Mohammed Usman (9-2)
115 lb: Mizuki Inoue (14-6) vs. Hannah Goldy (6-3)
135 lb: Montserrat Rendon (5-0) vs. Tamires Vidal (7-1)

źródło: ufc.com, lowking.pl

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
Ostatnia edycja:
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Fiziev vs Gamrot
Fiziev @1,68
Betfan

Kolejna walka wieczoru z udziałem Gamrota. Ostatnie 6 walk Panów to Fiziev 6 wygranych (3 przez nokaut), natomiast Gamrot zaliczył jedna porażkę i 5 zwycięstw. Fiziev w tych ostatnich walkach wygląda świetnie, bardzo szybko przechodzi z defensywy na ofensywę w starciach. Dobry lewy sierpowy i kombinacja uderzeń nogami. Gamrot preferuje raczej 'powolniejsze" walki, jest dobry w zapasach, przytrzymaniach. Wydaje mi się że na tle Azerbejdzanina może się ten styl nie sprawdzić. Walka na pewno będzie bardzo wyrównana, nawet zakładam min 4 rundy (może w 5 coś się wydarzy). Polak ma "twarda szczękę". Jeśli dojdzie do decyzji sędziowskich to obawiam się że Gamrot może przegrać i dlatego typuje na wygraną Fizieva.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Fiziev - Gamrot - 1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie: Tak | efortuna @2,5

Jeśli na punkty to na 90% Gamrot, ale przed czasem Fiziev. Azer to jest rzeźnik w stójce, nic dziwnego bo wywodzi się z boksu tajskiego, jest to twardy i silny zawodnik, piekielnie mocny w stójce, ale też umie bronić się przed obaleniami. Gamer będzie jutro musiał głównie zaprezentować swoje umiejętności grapplerskie, kondycja jest też po jego stronie, ale Fiziev z Dos Anjosem pokazał że nawet może wypalić w 5 rundzie. Gamer długo pracuje już nad stójką i cały czas ją doskonali, ale na tle zawodników stójkowych w UFC wciąż wygląda to słabiej. Fiziev to jest stójkowicz pełną gębą i według mnie będzie tu różnica widoczna dość mocno, do tego u gamera mogą niepokoić nokdauny, bo jeśli nawet taki patyczak Turner go podłączył, to co będzie po 1 celnym i piekielnie mocnym ciosie Fizieva. Myślę że tutaj jeśli Azer ma wygrać to 1/2 runda albo Gamer od 3 rundy będzie obalał, wygrywał rundy i wtedy w końcówce Fiziev pójdzie na całość i trafi.
 
Ostatnia edycja:
P 43,1K

person100

Użytkownik
Fiziev - Gamrot
Typ: Mateusz Gamrot wyzwie do walki Islama Makhacheva w wywiadze w oktagonie @2.40 betfan
Analiza: chodzi za tym Mateuszem ten Islam już od dłuższego czasu, w samym typie mocno może pomóc wygrana Mateusza, ale nie jest to coś co zdeterminuje ten zakład, bo nawet po dobrej bijatyce gdzie Gamrot padnie w wywiadzie po walce moze paść to wyzwanie, walka byłaby na pewno ciekawa i Gamrotowi myślę ten charakter zawodnika pasowałby trochę bardziej niż Fiziev z którym walczy.
 
J 19,3K

Jabłonie i Grusze

Użytkownik
Rodriguez - Waterson --> Rodriguez na punkty @ 1.58 Betfan

Większość analiz skierowane jest na main event i nie ma się czemu dziwić. Walka z udziałem Polaka elektryzuje lecz ja nie chcę tej walki typować gdyż musiał bym skłonić się w stronę Fizieva. Pochylę się nad ostatnia walka karty głównej a mianowicie na walce pań. Marina Rodriguez kontra Michelle Waterson - Gomez. Jest to rewanż za 2021 rok gdzie po 5 rundowym pojedynku jednogłośnie góra była Rodriguez. Od tamtej pory Waterson odniosła jeszcze 2 porażki. Natomiast Marina wygrała ze znakomitą grapplerka Dern i Xiaonan Yan obie walki decyzjami. Przegrała za to ostatnie dwie walki z Lemos (nokaut 3 runda) i z Jandirobą po decyzji gdzie została zdominowana parterowo, nie miała podjazdu i została przeleżana 3 rundy jak pamiętam. Ten rewanż będzie idealny dla Rodriguez na odbudowę. Waterson nie jest tak dobrą zapaśniczka. A przewaga warunków fizycznych znacznie po stronie Rodriguez. Powinna punktować długimi rękami i spokojnie dowieźć zwycięstwo na punkty tak jak w pierwszej 25 minutowej walce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +662
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
w samym typie mocno może pomóc wygrana Mateusza, ale nie jest to coś co zdeterminuje ten zakład, bo nawet po dobrej bijatyce gdzie Gamrot padnie w wywiadzie po walce moze paść to wyzwanie
Nie no, nie wyobrażam sobie, aby po 0:2 z przeciwnikami z top 6 Gamrot wyskakiwał o walkę z mistrzem. Moim zdaniem typ ma mega niskie value. A nawet jeśli wygra (co moim zdaniem jest bardziej prawdopodobne niż sądzą moi przedmówcy), to czy wyzywając zwycięzcę zestawienia Olivieira/Makhachev zakład jest wygrany? Czy czekają z rozliczeniem do wspomnianego starcia? Moim zdaniem poleci void, a kurs 2.4, gdzie za zwycięstwo Gamrota dają 2.1 jest nieopłacalny.
 
berserk 259,6K

berserk

Użytkownik
Fiziev - Gamrot

Miałem przyjemnośc widzieć Fizieva na żywo w walce z Gaethje. Bardzo dobry zawodnik który w aspektach stójkowych bije Gamrota na łeb na szyję . Jego przewaga stójkowa nad Gamerem jest duzo wieksza niż przewaga parterowa Gamera nad Fizievem . Fizieva nie jest tak łatwo obalić czy zamknać na siatce. Patrząć wstecz mam przed oczami podłączonego Mateusza przez Turnera. Fiziev pierwsze lepsze podłączenie wykorzysta i trzeba będzie Gamrota wybudzać ze snu o pasie w UFC. Jak popatrzymy na polskie portale o MMA to wiadomoe że tam 75% typów bedzie na rodaka. Patrząć już np na tapology wygląda tam to jednak juz trochę inaczej.
Gamrot nigdy jeszcze nie przegrał przed czasem , ale tez nigdy nie bił sie z zawodnikiem pokroju Fiziev. Dariush poniewierał nim jak chciał po czym ten sam Dariush został zmieciony z planszy przez Oliveire.
Moim zdaniem same zapasy Gamrota nie pomoga mu zwojowac tej dywizji w UFC. Jak idę w wygrana Fizieva

Fiziev 1,80 iforbet

Dodaję jeszcze swoje typowania z portalu tapology

1695467958709.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +662
T 219,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Fiziev - Gamrot
Typ: Gamrot przez poddanie lub decyzję @2.50 Betfan

Ciężka walka do typowania, jednak najbardziej widzę tutaj pełne 5 rund i zwycięstwo Polaka.
Jak już wyżej wspomniano, Fiziev wywodzi się z tajskiego boksu, w którym to stoczył 47 walk (39 zwycięstw) i to teoretycznie on powinien zdecydowanie przeważać w stójce.
Jednak mam nadzieję, że prędzej zobaczymy jakieś obalenia ze strony Polaka i leżenie na rywalu, aniżeli nokaut ze strony Fizieva.
Myślę, że kluczowe będzie to, aby Fiziev przez pierwsze 2-3 rundy nie napoczął jakimiś mocnym ciosem Polaka, to wtedy Gamrot (który uważam ma lepszą kondycję od swojego rywala) da radę swoimi umiejętnościami grapplerskimi przechylić w ostatnich rundach tę walkę na kartach sędziowskich na swoją stronę.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Tamires Vidal przed czasem @3.00
Walka, która będzie otwierała kartę, Vidal raczej powinna sobie poradzić bez większych problemów, ja stawiam na to, że atletyczna brazolka będzie miała sporą przewagę w stójce, a i w parterze jest całkiem solidna. Siła powinna tutaj zrobić różnicę i widzę TKO na przeciwniczce, Meksykanka nic ciekawego nie prezentuję, walki ze słabymi rywalkami, przy rekordach 6:5, czy 5:5 męczone do decyzji, do tego późno zaczęła karierę i ma już 34 lata, Vidal jest młoda i ciągle będzie się rozwijać, sądzę, że narzuci tutaj sporą presję i od początku mocno ruszy, a to źle skończy się dla Rendon, która zostanie przełamana w stójce.

Bryan Battle @1.53
Gigantyczna różnica zasięgu, 26 cm, Battle jest z wyższej kategorii wagowej, myślę, że tutaj gabaryty zrobią różnicą. Flecher walczył już z gościem o tak długich łapach, ale Gorimbo nie dysponuje tak mocnym ciosem jak Battle, do tego Ryan w parterze też potrafi się kulać więc nie widzę jak AJ miałby zyskać tutaj przewagę.

Mateusz Gamrot @2.30
Mateusz Gamrot sub @7.00

Zagram sobie na Gamera, przy 3 rundowym pojedynku bym tego nie ruszał, ale jak mamy 5x5, to daję Matiemu większe szansę, Gamrot zawsze się rozkręca z rundy na rundę i tutaj może być podobnie do walki z Armanem gdzie w mistrzowskich rundach była już spora przewaga naszego rodaka. Oczywiście trzeba uważać i rozsądnie przewalczyć z Fizievem dwie pierwsze rundy, może dać mu się trochę wyszaleć, szukać klinczu przy siatce żeby zmęczyć rywala, często bywało tak, że Fiziev szybko tracił paliwo, a Mati ze swoimi zapasami jest bardzo uparty i ciągle dąży do prób przeniesienia walki do parteru. Zobaczymy jak to wyjdzie, w stójce na pewno przewaga będzie należała do Atamana, a biorąc pod uwagę jego bardzo dobre TDD, te dwie pierwsze rundy będą kluczowe i oby Mati nie zaliczył znowu kd jak w ostatnich walkach, im dłużej potrwa walka tym szanse Mateusza zaczną rosnąć, zmęczonego Fizieva będzie już łatwiej obalić i kontrolować na ziemi, tutaj właśnie upatruję szans Gamrota, może wyczaruje nawet jakieś poddanie, jest znacznie lepszym grapplerem od Rafy. Kibicuje Gamrotowi, ale jak wyłapie nokaut, to też się nie ździwie, ciężka walka.

Sporo dobrych bitek się szykuję na tej karcie, jak na FN to bardzo dobra rozpiska, warto oglądać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1628
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Z tym wyzywaniem to jest ciekawie bo może odniesie sie do Boniot San Deni który ich tam zaprasza do tańca- a to jest kocur dopiero w swoim prajmie. Ogólnie wpier musi wygrać a o to łatwo nie będzie. Ataman dzik z mega stójka i dobrymi zapasami zobaczymy na ile Gamer poprawił stójkę bo to będzie klucz moim zdaniem do wygrania tego pojedynku, Ataman w 2 pierwszych rundach będzie mega groźny w zależności jak tempo tej walki będzie wyglądać ...Gamer zapasami moze go zamęczyć tak od 3 rundy ale to tez będzie trudne żeby ugrać decyzje bo tutaj faworytem jest Azer dla mnie starcie mocno wyrównane takie 55-45 klucz na pewno cardio i stójka... widzę taka powtórkę z walki z Tsarukianem ale Fiziev jest mocniejszy w stójce ma boks kopnięcia no zobaczymy...bedzie rzeźnia
 
D 8,5K

damian365

Użytkownik
Tamires Vidal przed czasem @3.00
Walka, która będzie otwierała kartę, Vidal raczej powinna sobie poradzić bez większych problemów, ja stawiam na to, że atletyczna brazolka będzie miała sporą przewagę w stójce, a i w parterze jest całkiem solidna. Siła powinna tutaj zrobić różnicę i widzę TKO na przeciwniczce, Meksykanka nic ciekawego nie prezentuję, walki ze słabymi rywalkami, przy rekordach 6:5, czy 5:5 męczone do decyzji, do tego późno zaczęła karierę i ma już 34 lata, Vidal jest młoda i ciągle będzie się rozwijać, sądzę, że narzuci tutaj sporą presję i od początku mocno ruszy, a to źle skończy się dla Rendon, która zostanie przełamana w stójce.

Bryan Battle @1.53
Gigantyczna różnica zasięgu, 26 cm, Battle jest z wyższej kategorii wagowej, myślę, że tutaj gabaryty zrobią różnicą. Flecher walczył już z gościem o tak długich łapach, ale Gorimbo nie dysponuje tak mocnym ciosem jak Battle, do tego Ryan w parterze też potrafi się kulać więc nie widzę jak AJ miałby zyskać tutaj przewagę.

Mateusz Gamrot @2.30
Mateusz Gamrot sub @7.00

Zagram sobie na Gamera, przy 3 rundowym pojedynku bym tego nie ruszał, ale jak mamy 5x5, to daję Matiemu większe szansę, Gamrot zawsze się rozkręca z rundy na rundę i tutaj może być podobnie do walki z Armanem gdzie w mistrzowskich rundach była już spora przewaga naszego rodaka. Oczywiście trzeba uważać i rozsądnie przewalczyć z Fizievem dwie pierwsze rundy, może dać mu się trochę wyszaleć, szukać klinczu przy siatce żeby zmęczyć rywala, często bywało tak, że Fiziev szybko tracił paliwo, a Mati ze swoimi zapasami jest bardzo uparty i ciągle dąży do prób przeniesienia walki do parteru. Zobaczymy jak to wyjdzie, w stójce na pewno przewaga będzie należała do Atamana, a biorąc pod uwagę jego bardzo dobre TDD, te dwie pierwsze rundy będą kluczowe i oby Mati nie zaliczył znowu kd jak w ostatnich walkach, im dłużej potrwa walka tym szanse Mateusza zaczną rosnąć, zmęczonego Fizieva będzie już łatwiej obalić i kontrolować na ziemi, tutaj właśnie upatruję szans Gamrota, może wyczaruje nawet jakieś poddanie, jest znacznie lepszym grapplerem od Rafy. Kibicuje Gamrotowi, ale jak wyłapie nokaut, to też się nie ździwie, ciężka walka.

Sporo dobrych bitek się szykuję na tej karcie, jak na FN to bardzo dobra rozpiska, warto oglądać.
Na forbet kurs na wygraną Vidal przed czasem wynosi 3.55
 
versa 397,5K

versa

Typer
Fiziev - Gamrot
Gamrot
BETFAN @2.15

Bardzo dużo osób typuje i faworyzuje tutaj Fizieva, zresztą tak samo jak i bukmacherzy, ja idę jednak w drugą stronę tak jak nieliczni i sądzę, że pojedynek wygra Gamer.
Często w pojedynkach stójkowiczów z zapaśnikami/parterowcami mamy tak, że dominują Ci drudzy nie pozwalając swoim przeciwnikom na zaprezentowania swoich mocnych stron i uważam, że Polak jest na tyle doświadczonym i myślącym zawodnikiem w walkach, że będzie o krok dalej przed swoimi przeciwnikiem z akcjami i po prostu "zamrozi" jego atuty stojkowe, co przełoży się na jego dominację w tym pojedynku ale według mnie sprawi, że walka nie będzie zbyt ciekawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1177
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
FIZIEV - GAMROT
FIZIEV WYGRA W 2 LUB 3 RUNDZIE
KURS 5.5 william hill

Dzis okolo 3 w nocy dojdzie do starcia naszego rodaka z azerem. Wielki test dla Mateusza, wielu poprzedników pisze o wysmienitych zapasach i parterze Mateusza, z czym sie zgodze. Ja biore pod uwage też, bardzo dobra obrone sprzed sprowadzeniami rywala Mateusza jest to około 95%, czyli nie bedzie to zadanie latwe. Choc nie wykluczam tego, ze Mateusz sprowadzi azera do parteru. Azer cechuje sie jak kazdy kto sledzi MMA, jedna z lepszych stójek w tej kategorii wagowej. Widac było, ze Turner posadzil Gamrota, wiec czy nie moze dokonac a wrecz doprowadzic do TKO/KO Fiziev? Niesamowita dynamika rywala Mateusza, ktory nakłada duza presje moze doprowadzic do takiego scenariusza, a jak wiemy Fiziev najgrozniejszy jest w pierwszym etapie walki, choc nawet podmeczony moze tego dokonac tak jak ostatnio konczac walke w 5 rundzie. Mateusz lubi rywali, ktorzy nie napieraja na niego, lubi w pierwszych rundach rozpracowywac rywali i pojsc pozniej w parter. Czy na to pozwoli Fiziev? Nie sądze, upatruje jego szansy w pierwszej cześci walki, stad typuje zwyciestwo rywala Gamrota, w 2 badz 3 rundzie. Calym sercem bedę za polakiem, ale walka będzie niebywale trudna, i chyba jeszcze tak groznego rywala, ktory bil sie z najlepszymi w stojce jeszcze- nie mial. Kurs 5.50 wysoki, ale widze spore szanse na taki scenariusz. Walki Gamrota czesto konczyly sie werdyktem niejednoglosnym, tez rozwazałem taka opcje, ze walka pojdzie na caly dystans i split decision bedzie na strone azera (kurs10.0), ale bardziej czuje tutaj zakonczenie walki przed czasem. Zakladam, ze Gamrot w pierwszej rundzie bedzie unikal stojki rywala, ale zostanie trafiony, i poczuje ten cios, a po zakonczeniu w pierwszej rundy Fiziev dostanie polecenie, aby bardziej zaryzykowac i wdac sie w wymiane, skrocic dystans do Mateusza, co tylko uwidoczni jego atuty w walce stójkowej. Moj typ 2-3 runda wygrana Fizieva, czeka nas niebywale starcie, ktore moze otworzyc brame do kolejnej walki z zawodnikiem z top 5.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 177394

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
@1.40 Tamires Vidal Fortuna

Zdecydowana faworytka w walce otwierajaca jutrzejsza gale jest pochodzaca z Brazylii Tamires Vidal, ktora w swoim debiucie w spektakularny sposob pokonala Ramone Pascual. Dzisiaj mierzy sie z rywalka, ktora w moim mniemaniu jest o polke o niej gorsza i dziwie sie UFC, ze znalazla sie u nich w organizacji. Zdecydowanie pomogli jej w tym przychilni sedziowie na Invictcie, w ktorej ostatnia walke wygrala niejednoglosnie co spotkalo sie ze sporym zdziwieniem w internecie, w tym rowniez moim po obejrzeniu tej walki. Rendon jest bardzo statyczna, powolna, sprawia wrazenie zawodniczki ograniczonej pod wzgledem umiejetnosci, ograniczajacej sie do prostych ciosow bokserskich oraz niezbyt wygorowanego grapplingu, polegajacego na umeczaniu, co nalezy pamietac nie jest pozytywnie oceniane przez sedziow. Uwazam, ze zdecydowanie lepsza rywalka z Brazylii, nie odbiegajaca mocno wzrostem oraz rozpietoscia ramion z latwoscia wygra ta walke, byc moze nawet przed czasem z racji na jej efektowna stojke jak i umiejetnosci do poddan z plecow, z racji na zapasy rendon, co moze byc tylko mlynem na wode dla brazylijki mogacej zapiac cos z plecow.
 
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Kolejna walka wieczoru z udziałem Gamrota. Ostatnie 6 walk Panów to Fiziev 6 wygranych (3 przez nokaut), natomiast Gamrot zaliczył jedna porażkę i 5 zwycięstw.
Ja moze nie rozumiem tresci postu, ale piszesz Fiziev 6 ostatnich walk to 6 wygranych. Nie wiem z kim on tma walczyl poprzednio, bo nie sledze az tak tego sportu, ale przeciez ten Fiziev osttanio walke przegral z Gaethji, o ile mnie pamiec nie myli ... Od tego czasu chyba nie zanotowal 6 kolejncyh wygranych, bo t za krotki okres czasu minal od tej porazki z Gaethji, czy sie myle ?
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Ja moze nie rozumiem tresci postu, ale piszesz Fiziev 6 ostatnich walk to 6 wygranych. Nie wiem z kim on tma walczyl poprzednio, bo nie sledze az tak tego sportu, ale przeciez ten Fiziev osttanio walke przegral z Gaethji, o ile mnie pamiec nie myli ... Od tego czasu chyba nie zanotowal 6 kolejncyh wygranych, bo t za krotki okres czasu minal od tej porazki z Gaethji, czy sie myle ?
nie mylisz sie
 
R 701,6K

rjastrzab

Użytkownik
Malokun Jacob - Cody Bruntage
Typ walka odbędzie się na pełnym dystansie
Kurs 2,00
Betfan

Malokun (7-2-0) miał walczyć z Aliaskhab Khizriev (14-0-0), ale została odwołana, potem pojawiło się nazwisko Roberta Bryczka (17-5-0), jako rywala, ale też nie zostało potwierdzone i dopiero trzeci kandydat będzie walczył, a jest nim Cody Bruntage (8-5-0). Malkoun kończył przez decyzję 7 na 9 swoich walk. Jego rywal 3 na 13. Swój typ opieram na statystyce i wskoczenieu Rywala jako zastępstwo. Skoro Jacob był w jakims cyklu treningowym to będzie miał przewagę nad rywalem. Ale nie dysponuje ciosem ani umiejętnościami do poddania rywala. W tej sytuacji możemy byc śwuadkami nudnego pojedynku zakończonego decyzją sędziów.
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Z tym wyzywaniem to jest ciekawie bo może odniesie sie do Boniot San Deni który ich tam zaprasza do tańca- a to jest kocur dopiero w swoim prajmie. Ogólnie wpier musi wygrać a o to łatwo nie będzie. Ataman dzik z mega stójka i dobrymi zapasami zobaczymy na ile Gamer poprawił stójkę bo to będzie klucz moim zdaniem do wygrania tego pojedynku, Ataman w 2 pierwszych rundach będzie mega groźny w zależności jak tempo tej walki będzie wyglądać ...Gamer zapasami moze go zamęczyć tak od 3 rundy ale to tez będzie trudne żeby ugrać decyzje bo tutaj faworytem jest Azer dla mnie starcie mocno wyrównane takie 55-45 klucz na pewno cardio i stójka... widzę taka powtórkę z walki z Tsarukianem ale Fiziev jest mocniejszy w stójce ma boks kopnięcia no zobaczymy...bedzie rzeźnia
Troszku zaspałem z propozycjami wiec... typki z fortunki bo bez podatku poszło krocitko

Fiziev R. - Gamrot M. 1 1,7
brak decyzji 1,82
i taki betbuliderek Więcej knockdowny - Remis (Runda 1) Sprowadzenia - Więcej 0.5 (Mecz) Znaczące ciosy - R. Fiziev Więcej 19.5 (Mecz) Więcej znaczące ciosy - R. Fiziev (Runda 1) 1,94

Battle B. - Fletcher AJ 1,5

Means T. - Fialho A. Więcej znaczące ciosy - A. Fialho (Runda 1) Więcej sprowadzenia - Remis (Runda 1) 3,8
Krótko brudny ptak juz mocno porozbijany wiekowy ale na robocie nie pęka- Portugalczyk słabe cardio ale ciężkie ręce dobra stójka troszku taki typ zabic szybko albo zginać...1 runda jego jesli nie skończy może mieć problemy im dalej w las ...

Malkoun J. - Brundage C. :poop: 1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie: Tak 2.10 Australijska mamba długo w treningu problem z rywalami przekładane walki byl tam polski akcent … Ja mam inne zdanie niz kolega wyżej i spokojnie tutaj jest wstanie skończyć Codego solidna stójka ale przede wszystkim dobry parter i do tego będzie dążył a tam zameczy swojego rywala .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1623
Cabron 67,2K

Cabron

Użytkownik
Mam pytanie.
Oglądam często UFC, co nieco o tym sporcie wiem, natomiast za cholerę nie rozumiem, dlaczego dzisiejsza gala jest w takim miejscu ? Żadnej atmosfery, kompletnie nic. Ludzi jak na lekarstwo. Wygląda to jak gala za czasów pandemii, albo jakby to ktoś na spontanie zorganizował w jeden dzień i ludzi z ulicy zapraszał żeby sobie walki jakiś amatorów podglądali z nudów.
 
Do góry Bottom