>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Vegas: Gamrot vs. Fiziev

berserk 297,3K

berserk

Użytkownik
Mam pytanie.
Oglądam często UFC, co nieco o tym sporcie wiem, natomiast za cholerę nie rozumiem, dlaczego dzisiejsza gala jest w takim miejscu ? Żadnej atmosfery, kompletnie nic. Ludzi jak na lekarstwo. Wygląda to jak gala za czasów pandemii, albo jakby to ktoś na spontanie zorganizował w jeden dzień i ludzi z ulicy zapraszał żeby sobie walki jakiś amatorów podglądali z nudów.
Oszczędność pieniędzy miedzy innymi ;)
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Mam pytanie.
Oglądam często UFC, co nieco o tym sporcie wiem, natomiast za cholerę nie rozumiem, dlaczego dzisiejsza gala jest w takim miejscu ? Żadnej atmosfery, kompletnie nic. Ludzi jak na lekarstwo. Wygląda to jak gala za czasów pandemii, albo jakby to ktoś na spontanie zorganizował w jeden dzień i ludzi z ulicy zapraszał żeby sobie walki jakiś amatorów podglądali z nudów.
Gale są co tydzień, jak nie ma numerowanej karty i robią FN w Apex, to zawsze tak jest. Obejrzyj sobie numerowaną galę UFC pod koniec października, jest zupełnie inna atmosfera i pełno ludzi, UFC294 w ZEA chyba z tego co kojarzę, najbliższa gala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
berserk 297,3K

berserk

Użytkownik
Gale są co tydzień, jak nie ma numerowanej karty i robią FN w Apex, to zawsze tak jest. Obejrzyj sobie numerowaną galę UFC pod koniec października, jest zupełnie inna atmosfera i pełno ludzi, UFC294 w ZEA chyba z tego co kojarzę, najbliższa gala.
Na Fight Night też jest pełno ludzi wystarczy „przywieźć” UFC do Europy ;) w USA już tak kolorowo nie jest . Nikogo nie interesuje taki Gamrot czy inny Oleksiejczuk ;) robią w Apex bo koszt produkcji jest mniejszy. Po co robić w dużej hali i mieć połowę widowni ? Gale są co tydzień . Takie KSW jest co miesiąc i też robi gale studyjne jak się nie mylę w Warszawie takie były ;)
 
anzelmo 183,2K

anzelmo

Użytkownik
To było na czas pandemii i sie sprawdziło UFC na tym zarabia w 1 rzędach siedzą bogaci ludzie bodajże na jednej z nocy cala sale sobie wykupił Mark Zuckerberg .Co do znajomości Gamrotow i innych wiadomo fani sa rożni .UFC DAJE RADE ale trzeba tam zrobić czystki z sedziwaniem bo....
 
Otrzymane punkty reputacji: +233
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Na Fight Night też jest pełno ludzi wystarczy „przywieźć” UFC do Europy ;) w USA już tak kolorowo nie jest . Nikogo nie interesuje taki Gamrot czy inny Oleksiejczuk ;) robią w Apex bo koszt produkcji jest mniejszy. Po co robić w dużej hali i mieć połowę widowni ? Gale są co tydzień . Takie KSW jest co miesiąc i też robi gale studyjne jak się nie mylę w Warszawie takie były ;)
Dlatego napisałem. JAK ROBIĄ FN W APEX TO ZAWSZE TAK JEST, nic nie pisałem o nienumerowanych kartach za granicą.
Taka formuła wypaliła przy galach w LV i się sprawdza.
Post automatycznie złączony:

ale trzeba tam zrobić czystki z sedziwaniem bo....
Mają być szkolenia dla sędziów, jak punktować walki i kiedy dawać 10-8, po tej akcji z Grasso - Szewczenko co Bellowi się odkleiło i wydrukował remis tym 10-8 w 5 rundzie dla Meksykanki. Jedno chyba już było jakoś w tygodniu ale nie sprawdzałem dalej tematu i nie wiem jak daleko to pociągnęli.

Jednak nie liczyłbym, że to coś zmieni. Wszyscy Ci sędziowie i tak są kryci przez komisję, nikogo innego się tam nie wsadzi. Vegas nie śpi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom