>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC on Fox 12: Lawler vs Brown

Status
Zamknięty.
bene 240

bene

Użytkownik
@Bene a co sądzisz o walce Ortegi? Ma szansę ?
Michael De La Torre z tego co pamiętam sprawił Bocekowi cieżkie warunki, co jest dość imponujące. Rzadko gram nowych zawodników w UFC. Przeciwników Ortegi praktycznie nie znam. UFC to inna liga, wystarczy popatrzeć jak ostatnio przejechaliśmy się na Lahacie. Niestety zbyt mało jeszcze wiem o tych zawodnikach żeby doradzić Ci konkretny typ. Poprostu uważaj na newcomerów w UFC.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
tutaj:
http://www.vipboxeu.co/boxing/238542/1/ufc-fight-night-:-fight-pass-prelims-live-stream-online.html

A co do Ortegi, w sumie prosty wybór, De La Torre z czasami chaotyczną, ale jednak dobrą, ofensywną stójką, kontra Ortega który od paru lat określany jest jako mega kot, wielki talent i po którym wielu obiecuje sobie że będzie kimś więcej niż tylko jednym z wielu zawodników UFC. A czy dobry parter i zapasy wystarczą na De La Torre, to już każdy sam musi sobie przemyśleć w którym z zawodników widzi większą szansę, ja grałem za grosze na Ortegę, ale za poważniejsze sumy bym w tą walkę nie wchodził. Po prostu parter pana Ortegi zrobił na mnie wrażenie, a Mark Bocek to nie jest dla mnie ktoś kto jest wyznacznikiem dobrego poziomu.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Leci dokładka
Gilbert Burns - 1.75✅✅✅ - ónibet
miało się nosa aby ładować jeszcze :grin:
Kursy idą w górę ???? git malina , co i jak na poprzedniej stronie .
To nie ta liga grapplerska jest . Wóz albo przewóz . Walka po 23
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
B 146

bart1110

Użytkownik
Anthony Johnson vs. Antonio Rogerio Nogueira typ: 2 5,950 pinn
A ja tutaj trochę pod prąd, ale Johnson mnie nie przekonał jedną walką z jednowymiarowym Davisem, który jak się okazało, gdy nie uda się sprowadzić przeciwnika to nie ma pomysłu na walkę. Za to Antonio w stójce będzie lepszy, mimo że Rumble ma niesamowitą moc, to mistrz panamerykanski w boksie powinien dać radę, w parterze czarny pas bjj i odklepane takiej postaci jak hendo. Dodać do tego pojechanie Evansa w ostatniej walce i myślę że pomimo kontuzji Little Nog ma tu szansę.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Przeczucie że Ortega jest przekotem nie zawiodło, klasa, klasa, klasa! ✅✅✅
No a Aśka, widząc co Dana pisał na Twitterze, a Rogan mówił w trakcie walki, do walki o pas pozostały jakieś 1-2 wygrane.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Super Aśka.
Są gdzieś porównania kobiecego prawego sierpa?
Ona bije go jak facet.Zawodowy, utalentowany bokser mężczyzna.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Odkąd znam Aśkę, a tak się składa że studiowała na jednym wydziale ze mną, wiedziałem że skończy w UFC. Znakomita techniczna stójka, defensywne zapasy dzisiaj także warte zauważenia, ile ona tych udanych obron &quot;prób obaleń&quot; zaliczyła w ciągu 15 minut? Mimo wszystko, mam spore wątpliwości czy to wystarczy na kolejną rywalkę, ale pozostaje trzymać kciuki, z Gadelhą będzie mega ciężka przeprawa, ale nie stoi na straconej pozycji.

 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Decyzja dla Greena po niezłej walce. Ciekawe czy będą kolejne niespodzianki. Co do naszej Joanny w następnej walce nie daje jej szans, polegnie w parterze, już dziś nie wyglądało to dobrze.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Mimo wszystko, jakbym miał komuś dać tą walkę, to jemu... Zresztą nawet live, w trakcie 3 rundy takie były kursy live

Dla mnie walka dla Greena. 3 runda zaważyła. Teraz zostają dwie najciekawsze. Liczę na Noga i Browna, którego po dokładnym przemyśleniu za drobne dołożyłem.

@Napoleoni
Pierwsze dwie rundy wyrównane. Moim zdaniem wygrał tym razem lepszy. Tymbardziej, że walkę wziął w zastępstwie to nic tylko pogratulować.

EDIT: chyba jednak bliźniacy już emerytura sportowa...
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
jak dla mnie 1 i 2 Thomson, 3 Green, ale zgadzam się też z Sherdogiem
Sherdog Scores
Jordan Breen (29-29 Draw)
TJ De Santis (29-28 Thomson)
Chris Nelson (29-29 Draw)
1 dla Greena bym w życiu nie dał, ale wałkiem tego nie nazwę, pewnie 1 rundę można na siłę wytłumaczyć, że wyrównana więc w 2 strony mogła iść. Thomson był gorzej oszukiwany ostatnio (4 rundy dominacji z Hendersonem).

PS. Mnie zawsze uczono że jak walka jest wyrównana pod względem ilości ciosów, to o tym kto ją wygrywa decyduje np sprowadzenie, a takowe Josh zanotował w 2 rundzie. Ale oczywiście jak mówię, moja ocena to remis/Josh, ale wielkich kontrowersji przy daniu wygranej Greenowi nie widzę.

A dziadka Noga w UFC oglądać już nie chce, można przeleżeć nijakiego Evansa, ale rzucanie go na pożarcie Rumblowi to była zniewaga ze strony UFC. Przyszedł tylko po wypłatę, a zarabia kolosalne pieniądze jak na to co może pokazać w oktagonie Lil Nog out ????
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Szkoda Thomsona... walka na remis, a dla niego to kolejna &quot;krzywdząca&quot; decyzja sędziów.
Nogueira czas na koniec kariery... albo odpuszczenie UFC i obijanie słabszych rywali w mniejszych organizacjach.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Aśka, Rumble i Lawler czyli moje 3 kluczowe typy pozwolili dzisiaj solidnie zarobić, więc gala na duży plus, ale fakt szkoda Josha, tym bardziej że wygrana była o włos :/ A co najbardziej mnie wnerwia, to że pograłem taśmę jak to się za starych czasów grało, czysto dla zabawy za złotówkę, miliard pierdół, a tylko Josh nie wszedł :/ pech ;) Anyway, gratki wszystkim którym typy się powiodły, mam nadzieje że na moich Aśce, Lawlerze, Ortedze i Rumblu, czy też Burnsie Pudziana i innych typach które koledzy podali sporo tej nocy zarobiliście, pozdro, do następnego UFC ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom