>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura

psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura

3735828-76006488-2560-1440.jpg

Data: 22 lipca 2023 (sobota)
Lokalizacja: O2 Arena - Londyn, Anglia
Transmisja: Polsat Sport / eFortuna.pl (karta główna); eFortuna.pl / UFC FightPass (karta wstępna)


Walka wieczoru
265 lb: Tom Aspinall (12-3) vs. 🇵🇱 Marcin Tybura (24-7)


Co-main event
125 lb: Molly McCann (13-5) vs. Julija Stoliarenko (10-7-1)


Karta główna (od 21:00 polskiego czasu)
145 lb: Nathaniel Wood (19-5) vs. Andre Fili (22-9)
185 lb: Paul Craig (16-6-1) vs. Andre Muniz (23-5)
155 lb: Jai Herbert (12-4-1) vs. Fares Ziam (13-4)
145 lb: Lerone Murphy (12-0-1) vs. Joshua Culibao (11-1-1)

Karta wstępna (od 18:00 polskiego czasu)
135 lb: Davey Grant (13-6) vs. Daniel Marcos (14-0)
170 lb: Danny Roberts (18-7) vs. Jonny Parsons (8-3)
155 lb: Marc Diakiese (16-6) vs. Joel Alvarez (19-3)
265 lb: Michael Parkin (6-0) vs. Jamal Pogues (10-3)
185 lb: Makhmud Muradov (25-8) vs. Bryan Barberena (18-10)
135 lb: Ketlen Vieira (13-3) vs. Pannie Kianzad (16-6)
155 lb: Chris Duncan (10-1) vs. Yanal Ashmouz (7-0)
115 lb: Shauna Bannon (5-0) vs. Bruna Brasil (8-3-1)
125 lb: Jafel Filho (14-3) vs. Daniel Barez (16-5)

źródło: ufc.com, lowking.pl

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
T 58,2K

Tommmy

Użytkownik
Aspinall - Tybura

Zakład: powyżej 1,5 rundy TAK
Kurs: @2.29
Betfan

Walka gigantów wagowo i wzrostowo. Panowie pod tym względem nie odstają od siebie. Tom to jest kozak i zazwyczaj kończy swoje walki przez nokaut i w pierwszej rundzie, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Mamy do dyspozycji aż 5 rund wierzę że Marcin odeprze ataki rywala i walka trochę potrwa. Czym dłużej walka też potrwa tym bardziej szansę mogą wzrastac dla Trybury. Zawodnik doświadczony, nie dający się ponieść emocją i mam nadzieję że z głową podejdzie do tego spotkania. Walka niezwykle ciekawa i dla mnie kurs rzędu 1,2 na Tomego to trochę przesada (może to kwestia swojej publiczności, ale bez przesady). Nie będzie to dla niego prosta walka moze wygra ale z naszym mistrzem trochę się pomęczyć.
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Aspinall - Tybura

Zakład: powyżej 1,5 rundy TAK
Kurs: @2.29
Betfan

Walka gigantów wagowo i wzrostowo. Panowie pod tym względem nie odstają od siebie. Tom to jest kozak i zazwyczaj kończy swoje walki przez nokaut i w pierwszej rundzie, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Mamy do dyspozycji aż 5 rund wierzę że Marcin odeprze ataki rywala i walka trochę potrwa. Czym dłużej walka też potrwa tym bardziej szansę mogą wzrastac dla Trybury. Zawodnik doświadczony, nie dający się ponieść emocją i mam nadzieję że z głową podejdzie do tego spotkania. Walka niezwykle ciekawa i dla mnie kurs rzędu 1,2 na Tomego to trochę przesada (może to kwestia swojej publiczności, ale bez przesady). Nie będzie to dla niego prosta walka moze wygra ale z naszym mistrzem trochę się pomęczyć.
Zgadzam się z Tobą i idę w tym samym kierunku. Jednak znalazłem ciekawszą opcję. 2.31 daje betx za rozpoczęcie drugiej rundy.
 
F 712,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: MMA UFC
Godzina: 23
Spotkanie: Aspinall - Tybura
Typ: Tybura
Kurs: 4.86
Bukmacher: fortuna
Analiza: Myślę, że przy takim kursie warto spróbować. Wiadomo, że typ jest lekko ryzykowny, bo Aspinall na papierze jest faworytem. Nie ma tutaj wątpliwości, wydaje sie lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyźnie. Ale to jest waga ciężka, walka pięciorundowa. Jeżeli Tybura zawalczy inteligentnie - rozłoży mądrze siły na kolejne rundy, wyjdzie z nastawieniem mieszania płaszczyzn, przyciśnie Toma pod siatką, to wtedy ma szanse na wygraną. Dodatkowo ma doświadczenie, wiele lat w czołówce UFC. Na plus powinna być też kondycja Tybury, bo nie wyobrażam sobie żeby z trenerem nie przepracowali tego elementu, ponieważ w jego przypadku raz wyglądało to lepiej, a raz gorzej. Zmiany w jego sylwetce też są widoczne. Aspinall natomiast wraca po poważnej kontuzji, więc tak naprawdę jego dyspozycja nie jest w stu procentach pewna. Być może taktyka Marcina będzie skupiona na okopywaniu tej złamanej nogi sprzed roku. Ogólnie spodziewam się, że Tybura nie zawiedzi i nawet jeśli przegra to pokaże się z dobrej strony. Trzeba uważać na pierwsze rundy.

Kianzad @ 2.22 fortuna
Tak długo jak walka będzie rozgrywana w stójce - myślę, że Kianzad to ugra. Vieira natomiast powinna mieszać płaszczyzny, iść bardziej w zapasy, co nie zmienia faktu że w stójce jest wiele do poprawy. Kwestia czy zdoła obalać na dłuższą metę. Walka pół na pół, liczę na underdoga.
 
P 43,3K

person100

Użytkownik
Tybura - Aspinall
Typ: Aspinall wygra w 1 rundzie
Kurs: 1.95 Betfan
Analiza:
Mocno polski pojedynek się nam szykuje jak na main event na wyspach. Marcin kontra mówiący całkiem dobrze z wiadomych względów Tom.
Marcin już raczej pomimo ostatnio bardziej zielonych niż czerwonych wyników schyłek UFC, a Tom ciągle idzie po swoje mimo porażki z Curtisem. Nie sądzę, że taktyka się tu jakiś mocno zmieni, od początku ogień i liczenie na nokaut w 1 rundzie, myślę, że z pomocą widowni będzie to o wiele łatwiejsze niż zazwyczaj i zapisze kolejne szybkie zwycięstwo na swoim koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
J 19,3K

Jabłonie i Grusze

Użytkownik
Marc Diakiese - Joel Alvarez --> Alvarez @1.49 Betfan

W kategorii lekkiej dojdzie do walki dwóch doświadczonych zawodników UFC. Obaj mają po 30 lat i obaj posiadają pokaźne dorobki w największej organizacji na świecie. Diakiese 13 walk dla UFC z czego 7 zwycięstw. Alvarez natomiast 6 walk w UFC i 4 zwycięstwa a przegrywał tylko w debiucie z Ismagulovem i w ostatniej walce z Tsarukyanem czyli z topowymi zawodnikami. Na korzyść 'El Fenomeno' czyli Joela Alvareza przemawia na pewno wzrost a co za tym idzie zasięg. Będzie wyższy o co najmniej 10 cm. Warto dodać iż Jego ogólny bilans walk to 22 walki z czego 19 wygranych ( wszystkie przed czasem ! 16 poddań i 3 ko!). Więc szansa aby walka dotrwała do końca jest znikoma i można spróbować trafić większy kurs na wygraną Alvareza przed czasem ~ @1.75
 
T 247,3K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Makhmud Muradov - Bryan Barberena
Typ: Muradov przed czasem @1.80 Betfan

Pochodzący z Uzbekistanu Muradov, który jest zdecydowanym faworytem w tym starciu, stoczył już 33 zawodowe pojedynki w MMA. Uzbek w przeszłości walczył dla wielu organizacji, m.in. XFN czy Oktagon MMA. Jego bilans to 25-8, jednak do niedawna miał passę 14 zwycięstw z rzędu, po czym nastąpiły 2 porażki z Meerschaertem oraz Borralho. Dziś czeka go bardzo ważny pojedynek, ponieważ w UFC zaczął od 3 zwycięstw, jednak później jak wspomniałem nastąpiły dwie porażki i aby pozostać w UFC powinien wygrać w tym pojedynku.
Jego rywalem będzie Amerykanin Barberena, posiadający bilans 18-10, walczący dla UFC już od 8 lat. Jednak jego bilans w UFC nie powala, bo jest to 9-8. Podobnie jak Muradov, przegrał on 2 ostatnie pojedynki.
Muradov zdecydowaną większość swoich zwycięskich walk (17) kończył przez KO/TKO na rywalu - liczę, że i tym razem będzie podobnie.
 
P 11,1K

pretendent

Użytkownik
Marc Diakiese vs Joel Alvarez
Typ: Wygra Joel Alvarez
Kurs: 1,5 Betfan
Przeglądając całą kartę walk to wygląda mi na najpewniejszy typ gali. Marc Diakiese to mocno przecietny zawodnik i wzięto go ze względu na fakt, że jest anglikiem, a gala odbywa się w Londynie. Przed ostatnią jego walką dawałem mu jeszcze szanse, bo widac było że gdy się postarał to potrafił wykorzystac swoje zapasy, ale przegrana z Michaelem Johnsonem moim zdaniem ostatecznie przekreśla jego szanse na wygrywanie z topowymi zawodnikami. Joel Alvarez do topki nie należy, ale patrząc po jego walkach na pewno jest w stanie się tam znaleźć, jedynie 3 porażki na koncie, ale nie z byle kim. Do tego fakt świetnego bjj, który zapewne lekko ostudzi zapał Diakiese do obalania, w przeszlości zdarzyło mu się już wpadać w gilotynę, a to przecież ulubiona technika Joela. Spodziewam się mocnej dominacji ze strony Joela i prawdopodobnie finishu przed czasem.
 
Do góry Bottom