>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura

psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura

3735828-76006488-2560-1440.jpg

Data: 22 lipca 2023 (sobota)
Lokalizacja: O2 Arena - Londyn, Anglia
Transmisja: Polsat Sport / eFortuna.pl (karta główna); eFortuna.pl / UFC FightPass (karta wstępna)


Walka wieczoru
265 lb: Tom Aspinall (12-3) vs. 🇵🇱 Marcin Tybura (24-7)


Co-main event
125 lb: Molly McCann (13-5) vs. Julija Stoliarenko (10-7-1)


Karta główna (od 21:00 polskiego czasu)
145 lb: Nathaniel Wood (19-5) vs. Andre Fili (22-9)
185 lb: Paul Craig (16-6-1) vs. Andre Muniz (23-5)
155 lb: Jai Herbert (12-4-1) vs. Fares Ziam (13-4)
145 lb: Lerone Murphy (12-0-1) vs. Joshua Culibao (11-1-1)

Karta wstępna (od 18:00 polskiego czasu)
135 lb: Davey Grant (13-6) vs. Daniel Marcos (14-0)
170 lb: Danny Roberts (18-7) vs. Jonny Parsons (8-3)
155 lb: Marc Diakiese (16-6) vs. Joel Alvarez (19-3)
265 lb: Michael Parkin (6-0) vs. Jamal Pogues (10-3)
185 lb: Makhmud Muradov (25-8) vs. Bryan Barberena (18-10)
135 lb: Ketlen Vieira (13-3) vs. Pannie Kianzad (16-6)
155 lb: Chris Duncan (10-1) vs. Yanal Ashmouz (7-0)
115 lb: Shauna Bannon (5-0) vs. Bruna Brasil (8-3-1)
125 lb: Jafel Filho (14-3) vs. Daniel Barez (16-5)

źródło: ufc.com, lowking.pl

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Aspinall - Tybura

Zakład: powyżej 1,5 rundy TAK
Kurs: @2.29
Betfan

Walka gigantów wagowo i wzrostowo. Panowie pod tym względem nie odstają od siebie. Tom to jest kozak i zazwyczaj kończy swoje walki przez nokaut i w pierwszej rundzie, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Mamy do dyspozycji aż 5 rund wierzę że Marcin odeprze ataki rywala i walka trochę potrwa. Czym dłużej walka też potrwa tym bardziej szansę mogą wzrastac dla Trybury. Zawodnik doświadczony, nie dający się ponieść emocją i mam nadzieję że z głową podejdzie do tego spotkania. Walka niezwykle ciekawa i dla mnie kurs rzędu 1,2 na Tomego to trochę przesada (może to kwestia swojej publiczności, ale bez przesady). Nie będzie to dla niego prosta walka moze wygra ale z naszym mistrzem trochę się pomęczyć.
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Aspinall - Tybura

Zakład: powyżej 1,5 rundy TAK
Kurs: @2.29
Betfan

Walka gigantów wagowo i wzrostowo. Panowie pod tym względem nie odstają od siebie. Tom to jest kozak i zazwyczaj kończy swoje walki przez nokaut i w pierwszej rundzie, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Mamy do dyspozycji aż 5 rund wierzę że Marcin odeprze ataki rywala i walka trochę potrwa. Czym dłużej walka też potrwa tym bardziej szansę mogą wzrastac dla Trybury. Zawodnik doświadczony, nie dający się ponieść emocją i mam nadzieję że z głową podejdzie do tego spotkania. Walka niezwykle ciekawa i dla mnie kurs rzędu 1,2 na Tomego to trochę przesada (może to kwestia swojej publiczności, ale bez przesady). Nie będzie to dla niego prosta walka moze wygra ale z naszym mistrzem trochę się pomęczyć.
Zgadzam się z Tobą i idę w tym samym kierunku. Jednak znalazłem ciekawszą opcję. 2.31 daje betx za rozpoczęcie drugiej rundy.
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: MMA UFC
Godzina: 23
Spotkanie: Aspinall - Tybura
Typ: Tybura
Kurs: 4.86
Bukmacher: fortuna
Analiza: Myślę, że przy takim kursie warto spróbować. Wiadomo, że typ jest lekko ryzykowny, bo Aspinall na papierze jest faworytem. Nie ma tutaj wątpliwości, wydaje sie lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyźnie. Ale to jest waga ciężka, walka pięciorundowa. Jeżeli Tybura zawalczy inteligentnie - rozłoży mądrze siły na kolejne rundy, wyjdzie z nastawieniem mieszania płaszczyzn, przyciśnie Toma pod siatką, to wtedy ma szanse na wygraną. Dodatkowo ma doświadczenie, wiele lat w czołówce UFC. Na plus powinna być też kondycja Tybury, bo nie wyobrażam sobie żeby z trenerem nie przepracowali tego elementu, ponieważ w jego przypadku raz wyglądało to lepiej, a raz gorzej. Zmiany w jego sylwetce też są widoczne. Aspinall natomiast wraca po poważnej kontuzji, więc tak naprawdę jego dyspozycja nie jest w stu procentach pewna. Być może taktyka Marcina będzie skupiona na okopywaniu tej złamanej nogi sprzed roku. Ogólnie spodziewam się, że Tybura nie zawiedzi i nawet jeśli przegra to pokaże się z dobrej strony. Trzeba uważać na pierwsze rundy.

Kianzad @ 2.22 fortuna
Tak długo jak walka będzie rozgrywana w stójce - myślę, że Kianzad to ugra. Vieira natomiast powinna mieszać płaszczyzny, iść bardziej w zapasy, co nie zmienia faktu że w stójce jest wiele do poprawy. Kwestia czy zdoła obalać na dłuższą metę. Walka pół na pół, liczę na underdoga.
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
Tybura - Aspinall
Typ: Aspinall wygra w 1 rundzie
Kurs: 1.95 Betfan
Analiza:
Mocno polski pojedynek się nam szykuje jak na main event na wyspach. Marcin kontra mówiący całkiem dobrze z wiadomych względów Tom.
Marcin już raczej pomimo ostatnio bardziej zielonych niż czerwonych wyników schyłek UFC, a Tom ciągle idzie po swoje mimo porażki z Curtisem. Nie sądzę, że taktyka się tu jakiś mocno zmieni, od początku ogień i liczenie na nokaut w 1 rundzie, myślę, że z pomocą widowni będzie to o wiele łatwiejsze niż zazwyczaj i zapisze kolejne szybkie zwycięstwo na swoim koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
J 19,3K

Jabłonie i Grusze

Użytkownik
Marc Diakiese - Joel Alvarez --> Alvarez @1.49 Betfan

W kategorii lekkiej dojdzie do walki dwóch doświadczonych zawodników UFC. Obaj mają po 30 lat i obaj posiadają pokaźne dorobki w największej organizacji na świecie. Diakiese 13 walk dla UFC z czego 7 zwycięstw. Alvarez natomiast 6 walk w UFC i 4 zwycięstwa a przegrywał tylko w debiucie z Ismagulovem i w ostatniej walce z Tsarukyanem czyli z topowymi zawodnikami. Na korzyść 'El Fenomeno' czyli Joela Alvareza przemawia na pewno wzrost a co za tym idzie zasięg. Będzie wyższy o co najmniej 10 cm. Warto dodać iż Jego ogólny bilans walk to 22 walki z czego 19 wygranych ( wszystkie przed czasem ! 16 poddań i 3 ko!). Więc szansa aby walka dotrwała do końca jest znikoma i można spróbować trafić większy kurs na wygraną Alvareza przed czasem ~ @1.75
 
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Makhmud Muradov - Bryan Barberena
Typ: Muradov przed czasem @1.80 Betfan

Pochodzący z Uzbekistanu Muradov, który jest zdecydowanym faworytem w tym starciu, stoczył już 33 zawodowe pojedynki w MMA. Uzbek w przeszłości walczył dla wielu organizacji, m.in. XFN czy Oktagon MMA. Jego bilans to 25-8, jednak do niedawna miał passę 14 zwycięstw z rzędu, po czym nastąpiły 2 porażki z Meerschaertem oraz Borralho. Dziś czeka go bardzo ważny pojedynek, ponieważ w UFC zaczął od 3 zwycięstw, jednak później jak wspomniałem nastąpiły dwie porażki i aby pozostać w UFC powinien wygrać w tym pojedynku.
Jego rywalem będzie Amerykanin Barberena, posiadający bilans 18-10, walczący dla UFC już od 8 lat. Jednak jego bilans w UFC nie powala, bo jest to 9-8. Podobnie jak Muradov, przegrał on 2 ostatnie pojedynki.
Muradov zdecydowaną większość swoich zwycięskich walk (17) kończył przez KO/TKO na rywalu - liczę, że i tym razem będzie podobnie.
 
P 11,1K

pretendent

Użytkownik
Marc Diakiese vs Joel Alvarez
Typ: Wygra Joel Alvarez
Kurs: 1,5 Betfan
Przeglądając całą kartę walk to wygląda mi na najpewniejszy typ gali. Marc Diakiese to mocno przecietny zawodnik i wzięto go ze względu na fakt, że jest anglikiem, a gala odbywa się w Londynie. Przed ostatnią jego walką dawałem mu jeszcze szanse, bo widac było że gdy się postarał to potrafił wykorzystac swoje zapasy, ale przegrana z Michaelem Johnsonem moim zdaniem ostatecznie przekreśla jego szanse na wygrywanie z topowymi zawodnikami. Joel Alvarez do topki nie należy, ale patrząc po jego walkach na pewno jest w stanie się tam znaleźć, jedynie 3 porażki na koncie, ale nie z byle kim. Do tego fakt świetnego bjj, który zapewne lekko ostudzi zapał Diakiese do obalania, w przeszlości zdarzyło mu się już wpadać w gilotynę, a to przecież ulubiona technika Joela. Spodziewam się mocnej dominacji ze strony Joela i prawdopodobnie finishu przed czasem.
 
Do góry Bottom