>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Fight Night: Rockhold vs. Bisping

Status
Zamknięty.
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

Walka wieczoru:
185 lbs: Luke Rockhold (12-2) vs. Michael Bisping (25-6)
Karta główna:
155 lbs: Ross Pearson (16-7) vs. Al Iaquinta (9-3-1)
185 lbs: Robert Whittaker (13-4) vs. Clint Hester (11-3)
265 lbs: Soa Palelei (21-4) vs. Walt Harris (7-3)
Karta wstępna:
205 lbs: Anthony Perosh (14-8) vs. Carlos Augusto Filho (6-3)
155 lbs: Jake Matthews (8-0) vs. Vagner Rocha (11-3)
185 lbs: Sam Alvey (23-6) vs. Dylan Andrews (18-6)
125 lbs: Richie Vaculik (10-2) vs. Neil Seery (14-10)
170 lbs: Vik Grujic (7-4) vs. Chris Clements (11-5)
185 lbs: Luke Zachrich (14-3) vs. Dan Kelly (6-0)
135 lbs: Jumabieke Tuerxun (17-2) vs. Marcus Brimage (6-3)
135 lbs: Aljamain Sterling (10-0) vs. Frankie Saenz (9-2)
Sterlinga i Paleleia nie opisuje, Pudzian zgrabniej ode mnie to zrobi, w końcu jego ulubieńcy ????

Clint HESTER 1.40


Pierwszy raz z Hesterem zetknąłem się 2 lata temu, w czasie TUFa 17. Znakomita stójka i pewna wygrana w walce eliminacyjnej do programu sprawiła że Jon Jones to właśnie jego jako pierwszego wybrał do swojej ekipy i to w nim widział faworyta do zwycięstwa w całym programie. Skończyło się wstydliwą kompromitacją, już w 1 walce został poddany przez Jimmiego Quinlana, co tak zażenowało Jonesa, że podziękował Hesterowi za współpracę nie dając mu wbrew oczekiwaniom wszystkich, dzikiej karty na dalszy udział w programie. Pomyślałem sobie wtedy że Hester, mimo iż sprawa znakomite wrażenie, na zawsze pozostanie niespełnionym talentem i nic już z niego nie będzie. Dawno się tak nie myliłem. Debiut w UFC i piękny nokaut, 4 kolejne, pewnie wygrane w UFC, sprawiły że coraz częściej mówi się o Hesterze jako zawodniku czołowej 15stki wagi średniej. Co najważniejsze, facet poczynił niewiarygodne postępy w ciągu tych 2 lat. Z kolesia który miał zerowy parter i klepał zanim rywal zapinał dźwignie, przeistoczył się w całkiem zgrabnego zapaśnika i parterowca, w ostatniej walce swobodnie kulając się na macie z Antonio Neto, jednym z najlepszych zawodników BJJ ostatnich lat. Rywal Hestera? Słabiak. Co prawda zwycięzca TUF Smashes, ale poziom Australijskiego MMA i jakość rywali wątpliwa. w UFC póki co nic nie pokazał, a teraz przechodzi wagę wyżej, z półśredniej do średniej. Przewaga w stójce, zapasach, sile i parterze po stronie Hestera. Niech was nie zwiedzie split z ostatniej walki, w tamtym starciu Hester miał ośmiokrotnie większą ilość ciosów od rywala, ale jeden z sędziów chciał zabłysnąć. Wiadomo, to jest MMA, ale ostatnimi fantastycznymi walkami zapracował na moje zaufanie, po raz kolejny stawiam na Clinta. Plus jak nie lubić gościa który ma prawdopodobnie najlepsze łokcie w MMA ????
https://www.youtube.com/watch?v=I7Sx4la4ePg
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Sterlinga i Paleleia nie opisuje, Pudzian zgrabniej ode mnie to zrobi, w końcu jego ulubieńcy
Nie no jak to możliwe ze ubiegłeś macio z tematem :grin::grin::grin: !!!
Na Soe zapewne będzie kiepski kurs ale oby coś koło 1.40 to bede hapi , ten Harris to ciemnota na ziemi straszna . Sterling to jakiegoś słabeusza dostał gorszego rywala od ostatniego .
No i Rockhold do taśmy jako formalność . Hester 1.44 w uni
edit : Soa 1.70 - uni ????
Dylan Andrews - 1.57 - u.nibet
Co i jak bliżej walki . A na innej gali UFC tego samego dnia w Japonii odstrzelę naszego dziada Pawełka Pawlaka który to chyba miał najgorszy debiut ze wszystkich zawodników w historii - tak według mnie . Lima go rozszarpie
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Ode mnie leci typ na walkę:

Vik Grujic (7-4) vs. Chris Clements (11-5)
Typ:2 (1,60) bah

Australijczyk jest o klasę niżej od swojego rywala, rekord ma nabity na Australijskich galach z amatorami do tego swoją ostatnią walkę na UFC wygrał przez jeden dobry ciosów tak przegrywał na punkty. Wystarczy spojrzeć na twarz Vika po 4 minutach walki:



Jego rywal ma bardzo mocna stójkę i nokautujący cios 10 na 11 wygranych przez KO/TKO. Do tego dochodzą dość niespotykane ciosy, które spełniają swoją role.



Co prawda nie walczył on rok, ale nie oszukujmy się na pewno przygotowywał się do tej walki bardzo dobrze i bez problemu znokautuje swojego rywala. Który to w UFC jest tylko po to aby zapchać fight card na Antypodach. Mój typ Chris Clements KO druga runda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Soa Palelei - 1.70 - ónibet ✅ ✅ ✅

Dal mnie to promocja i tyle . Do dnia walki kurs spadnie . O Soa pisałem już tu kilka razy
http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-fight-night-40-brown-vs-silva-11-05-2014-a-107042.html#post4452516
Ostatnia walka przegrana przez decyzje z innym klasowej klasy rywalem oraz znakomitym zapaśnikiem Rosholtem . Żadna ujma jego zapasy są jedne z najlepszych w dywizji .
Harris czarnoskóry zawodnik biorący walkę w zastępstwo na około dwóch tygodniu przed walką i to w tak tropikalnym kraju jak Australlia . Mało czasu na przygotowania i aklimatyzacje a to pewne .
Były koszykarz , preferujący walkę w stójce .
Ma warunki , trochę stójki i tyle na ziemi cienizna straszna to jego najsłabsza strona , robi wszystko żeby unikać parteru . Na filmie jego ostatnia walka w UFC .
Własny kraj , spora przewaga w zapasach i nawet w stójce i Harrisa nie ma ponownie w UFC . Za mało czasu będzie miał aby się dobrze przygotować , może jak by walczył w USA ale nie na innym kontynencie .
Soa go będzie sprowadzał i ubijał na ziemi . Przygotowania ponownie a Tajlandii .
89% typujących na tapology stawia na niego
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
265 lbs: Soa Palelei (21-4) vs. Walt Harris (7-3)
Soa w ścisłym Topie UFC nie bedzie. Ale przeciętniaków jakim jest najwyżej Walt Harris to Australijczyk będzie odprawiał bez większych problemów.
Harris jest duzy i sprawny. Tyle zalet. O mma ma średnie pojęcie.
Stawiam, że kurs spadnie w okolice 1.4 ?
Soa
1.65 u n i b e t
155 lbs: Ross Pearson (16-7) vs. Al Iaquinta (9-3-1)
Pearson to twardziel z bardzo dobra stojką. Na przeciwko niemu stanie młody wil Iaquinta. Spodziewam sie ostrej walki, byc moze FOTN na pełnym dystansie.
Anglik jest bardziej doświadczony, ale Al jest na fali wznoszącej. Z walki na walke prezentuje sie lepiej.
W stojce niekoniecznie bedzie musiał ustepowac Pearsonowi, jesli tak będzie, może uzyć swoich bardzo dobrych zapasów.
Lubie ogladac Pearsona ale jest chyba troszke przereklamowany.
Żadnego ostatnio znaczącego zwycięstwa.
Niby ostatnio pokonał Maynarda ale tamten już bez formy ( długa przerwa)
Ryan Couture to słabiak.
Sotiropulos juz po drugiej stronie rzeki.
Amerykanin ma ciąg zwyciestw nad przeciętniakami w UFC ( nawet nad Halmanem) ale stac go na wejscie na szczebel wyzej jakim jest Pearson.
Al Iaquinta
2.8 u n i b e t
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
TAPOLOGY TO TEN CHAMA




155 lbs: Ross Pearson (16-7) vs. Al Iaquinta (9-3-1)
Al Iaquinta 2,40 unibet✅✅✅

Zgadzam się z typem Salonowca.
AL IAQUINTA z walki na walkę dojrzewa jak ser, robiąc coraz większe postępy. W UFC odnotował 4 zwycięstwa i 2 porażki (obie przez poddanie, z M. Chiesa w finale TUF 15 oraz na UFC 173 z M. Clarke, gdzie moim zdaniem pycha go zjadła, wygrywając na punkty dał się złapać na suba). Jego rywal anglik Ross Pearson powinien być nieco lepszy w stójce, to typowy thai style, solidna garda, dużo kopnięć, techniczny boks. Amerykaninowi też nie można zarzucić stójki, bo naprawdę boksuje na najwyższym poziomie, jednak często poddaje się fantazjii, swoim relaxem i opuszczoną gardą lekceważy rywali. Liczę że Al Iaquinta napsuje krwi anglikowi, ponieważ posiada lepsze zapasy, a stojące na wysokim poziomie defensywne zapasy anglika nie wystarczą. Patrząc na rekord The Real Deala i oponentów których odprawił, oprócz średniaków takich jak D. Siver i ostatnio wypalony G. Maynard, nie widzę żadnych poważniejszych nazwisk. Nawet kontrowersyjna przegrana z D. Sanchezem nie robi na mnie wrażenia, ponieważ Sanchez to nieokrzesany brawler, i uważam że na tą chwilę 3/4 zawodników kategorii lekkiej w UFC by go odprawiła. Wracając do typu na Ala, obstawiam że jeśli ma pokonać anglika, to tylko przez decyzje, jak zrobił to w swoich 3 z 4 walkach w UFC (R. Couture, P. Hallmann, K. Lee), dlatego też:

AL IAQUINTA BY DECISION 3,75 unibet⛔

 
Otrzymane punkty reputacji: +18
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik

Ja dzisiaj przybity porażką Ataidesa w ONE FC gram jedynie dubel pewny jak podatki.
Soa Palelei ✅ + Luke Rockhold ✅ = 1.92 unibet
Wszystko elegancko napisane. Jedynie dodam, że niewarto się sugerować ostatnią porażką Hulka, bo Rosholt przeleżał na nim 3 rundy, a nie wierzę by Harris którego znokautował nawet ukraiński Al Capone dokonał tego samego. A Rockhold to co najmniej poziom wyżej od Bispinga, którego szanuję no ale szacunkiem nie zarobimy. Będę zaskoczony jeżeli Bisping, a już tym bardziej Harris dotrwają do 2. rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
femexi 4

femexi

Użytkownik
Al&#39;a Iaquinte przez decyzję jako konkursowy typ. Wygrana przez jednogłośną decyzje. Dlaczego ? Al na 6 swoich walk w UFC tylko 2 przegral, przegral przez poddania jesli Pearson miałby wygrać w ten sposób to byłaby to niespodzianka, Pearson niezmieni swojego stylu czyli będzie próbwał ustrzelić Ala w stójce i tu jest jedyna możliwość niepowodzenia tego typu przez zbyt duży luz i opuszczanie łap Iaquinty. Tak więc wymiany w stójce + zapasy ofensywne jak i defensywne na korzyść Ala i tak do 3 rundy i decyzji.
Soa Palelei przez TKO
Jak dla mnie pewna wygrana. Kim jest Harris ? - kandydatem do rozwiązania umowy z UFC. Z pewnościa nie bedzie chciał próbwać swoich sił w parterze bo nie ma o nim pojęcia, widze to tak jak w wiekszosci walk Palelei - ubijanie mięsa w parterze. Dochodzi do tego utrudnienie dla Harrisa jakim jest zbyt krótki czas na zaklimatyzowanie się w Australii - jak wiadomo walczy w zastępstwie za naszego Daniela.
Clint Hester przez KO
Hester+Soa+Al = kurs 6,15
jutro reszta
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Ja po wpadce na ONE FC 22. Tutaj gram grubo i pewnie Soę i do tego rekreacyjnie Al Iaquinta + Chris Clements. Moim zdaniem oba wejdą. No i na koniec tapology:
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Teraz każdy będzie w poście pisał o wpadce one fc ? Walka Lasoty to nie była wpadka ?
Jak Soa uwali to będzie dopiero wpadka hehe .
Bisping wychodzi do walki z trzema szwami na oku hehe . Rockhold✅ to lokata jak w mordę walił ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

W dużym skrócie, stawiam 4 typy z tej gali

Brimage 1.15
(na podbicie kursu bez analizy)
Palelei 1.62 (siła, siła, siła)
Hester 1.49 (napisałem o nim analize we wcześniejszych postach)
Rockhold 1.20 (zapaśniczo lepszy od Bispinga, który pewnego poziomu już raczej nigdy nie przeskoczy)
Razem jakieś ako 3.30, oczywiście sensowniej rozdzielać niż grać razem. Powodzenia dla wszystkich!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Hej...
Pany przepraszam...a można prosić o jakiegoś streama? mam jeden ale z main card od 4.00 Dzięki pozdro! Warrrr!

P.s
Zajebistą robotę tutaj robicie...raczkuje, raczkuję i nie będę się wypowiadał...najczęściej wasze typy stanowią moją bazę zapoznania z zawodnikiem...
Do tego rocksy, tapology itp...
Osobiście pograłem dzisiaj Rockhold 1.20 + Palelei 1.62
Do tego Hester 1.60 zamyka fajny dubel :) zagrany kilka dni temu...

Pozdro.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Soa Palelei - 1.70 ✅✅✅ - ónibet
Promocja na Soe okazała się strzałem w dychę ( obalił i ubił dziada ) tak samo jak lokata na Rockholda ( poddanie ) :grin:
Niestety taki to sport że co gale trzeba szykować się na wpadki i niespodzianki . Na one fc dostaje faworyt a dzisiaj Hester od zawodnika co przychodzi wagę niżej :;/:
Ian McCall nie zawalczy na gali w Japoni z Linekerem dzisiaj . Choroba wirusowa
Wieczorem Adamek jedzie ze Szpilką
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Ode mnie leci typ na walkę:

Vik Grujic (7-4) vs. Chris Clements (11-5)
Typ:2 (1,60) bah
Z tego typu ciesze się najbardziej, mówiłem że kelner z Australii nie ma szans i tak było. Chris Clements pok. Vika Grujica przez TKO (uderzenia w parterze), 3:06 runda 1. Cieszy tym bardziej fakt ze pod koniec dnia kurs wzrósł do 2.10. :cool:

Tak skończył:




--------------------------------------------------------------------------------------

Jako ciekawostkę dodam że wszystkie walki zostały zakończone przed czasem!

Gala UFC w Sydney przejdzie na stałe do historii organizacji UFC. Wszystko to dzięki niesamowicie efektywnej postawie zawodników, którzy każdą z 11 zestawionych walk skończyli przed czasem. Siedem walk skończyło się przez KO/TKO, a cztery przez poddania. Fani zgromadzeni w Allphones Arena oglądali skuteczne head kicki, ciosy kolanami i pięściami, a także kimurę, gilotynę i duszenie zza pleców. Jest to pierwsza w długiej historii federacji gala, na której wszystkie walki skończyły się przed regulaminowym czasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bobeczko 12

bobeczko

Użytkownik
Hester nie dał rady, moja intuicja mówiła, żeby nie stawiać i dobrze wyszło ???? . Rockhold + Iaquinta fajnie odrobili moją wpadkę z Lasotą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom