>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night: Rockhold vs. Bisping

Status
Zamknięty.
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Mi wypada tylko przeprosić za Hestera, bo to ja zaproponowałem go do gry, wybaczcie jeśli straciliście na nim trochę grosza, bije się w pierś :/
Ale żeby nie było wątpliwości, apeluje do części osób o zachowanie rozsądku, bo ostatnio pare wyjątków nie zrozumiało chyba zasad analiz na forum. Hester przegrał, mimo iż dla mnie był dużym faworytem, moja wina. Andrews przegrał, Lasota niedawno przegrał. I co, oznacza to że ktoś kto na nich stawiał celowo chciał wprowadzić w błąd resztę forum? Nie, po prostu ja, Pudzian czy Macio widzieliśmy w nich faworytów i napisaliśmy o nich analizy. Każdy ma swój rozsądek żeby spośród kilku typów, które zazwyczaj są okraszone nagraniami, gifami, analizą mocnych i słabych stron, wybrać te typy które są najbardziej przekonujące. To jest tylko sport, pewności nie ma nigdy. Koszykówka? Cleveland robi mega pakę z najlepszym koszykarzem świata i przegrywa mecz za meczem. Futbol? Borussia ma piłkarskim mistrzów świata w składzie a w lidze zajmuje przedostatnie miejsce. To samo jest w MMA, kto logicznie stawiał że TJ Dillashaw pokona Barao, albo że Arlovski znokautuje Big Foota? Jakbyśmy spodziewali się tego wszystkiego, to obecnie bylibyśmy milionerami. Dlatego często podkreślam żeby grać ostrożnie, bo większość walk jest na styku, nawet Aldo wygrywając z Mendesem, mógł równie dobrze przegrać przez KO w pierwszej rundzie. Niech każdy gra co uważa i za ile uważa, a nie potem ma pretensje do reszty forum ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom