>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night: Fight for the Troops 2: Dunham vs Guillard

Status
Zamknięty.
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Jeszcze jakies 3 godziny do walki
265 lbs.: Patrick Barry (5-2) vs. Joey Beltran (12-4)

CZAS: 2011-01-23 02:00 ( to jest chyba godzina z jakims przesunięciem czasowym)
TYP: Patrick Barry win by KO/TKO⛔
BUKMACHER,KURS: 2.1 /Betfair/
STAWKA: 4/10

Barry jest zdecydowanym faworytem starcia.
Przez submission nie wygra, bo nie umie . na punkty ewentualnie może wygrać ale tez może być ciężko, bo ostatnio przytył a to odbija sie na cardio.
Wygrana przed czasem poprzez nokaout jest najbardziej prawdopodobną wersją.
Ma mocny cios , dobrą technikę.
Ponieważ już przytypowałem, że wygra w pierwszej rundzie, nie bede robił kumulacji dużej w stawce , dlatego umiarkownaie 4/10.
Zawsze istnieje przykra niespoidzianka, że Beltran zaskoczy w parterze i tam pzreniesie walkę
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
No to mieliście prezent jak cholera:cool::grin:
Czytasz ze zrozumieniem?Napisałem że trzeba przeanalizować jego umiejętności w stójce i dopiero wtedy pomyśleć,ja tak zrobiłem i doszedłem do wniosku że typu nie postawie jak widzisz na stronie 2.Cody w stójce walczył beznadziejnie po prostu ma jeszcze wiele pracy przed sobą ale parter w pierwszej połowie 2 rundy jak najbardziej na plus.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Stawianie na Codiego to było polowanie na małego fuksa.
Dobry kurs, były przesłąnki, że może wejść.
Ring zweryfikował. McKenzie nie walczył jeszcze z dobrym zawodnikiem, Edwards w zasadzie był nie zagrożony. Oddawał plecy ale nic sobie założyć nie dał. Odrobił prace domowa i nie dawał sie kłaść na plecy, przewracać się.
McKenzie niesiony dopingiem publiczności ale i tak to był max jego możliwosci.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Po za tym próby obalania Codego na Edwardsie stały na bardzo niskim poziomie i aż z politowaniem się to oglądało.Cody zaskoczył mnie wielkim sercem do walki i tym że naprawdę lubi to robić,jeśli podszkoli stójkę to może być takim lepszym średniakiem w UFC.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Nie zgodzę sie Vito.
O angaż do UFC będzie mu ciężo (McKenzie), nie mowiąc juz o zaklasyfikowaniu go na jakiejś półce fajterów w tej organizacji. W zasadzie jedyny plus to jego osobowość, image.
Zapasy akurat miał niezłe , widać było na jego uszach kalafiory, więc pewnie w jakimś collegu czy uniwesytecie trenował wrestling.
Natomiast nie widze szans ,żeby poprawił stójkę. Oglądałem jego walki z przed kilku lat i stójka wygladała tak samo tragicznie. Brak podstawowej koordynacji do uderzeń, jakies &quot;stzrelania z kolan&quot; przy kopnięciach.

A tu macie link do głównej gali:
http://www.vipstand.net/watch/17443/1/ufc-fight-for-the-troops-2.html
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Walka wieczoru:
155 lbs.: Melvin Guillard pok. Evana Dunhama przez TKO (kolana w stójce), 2:58 runda 1​
Główna karta:
265 lbs.: Matt Mitrione pok. Tima Hague’a przez TKO (lewy prosty i uderzenia w parterze), 2:59 runda 1
145 lbs.: Mark Hominick pok. George’a Roopa przez TKO (lewy sierpowy i cios w parterze), 1:28 runda 1
265 lbs.: Patrick Barry pok. Joeya Beltrana przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28, 30-27
155 lbs.: Matt Wiman pok. Cole’a Millera przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28​
Walki na facebooku UFC:
155 lbs.: Yves Edwards pok. Cody’ego McKenzie przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:33 runda 2
170 lbs.: DaMarques Johnson pok. Mike’a Guymona przez poddanie (trójkąt na plecach/dźwignia na kręgosłup), 3:22 runda 1
145 lbs.: Rani Yahya pok. Mike’a Browna przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28, 30-27
155 lbs.: Waylon Lowe pok. Willamy’ego Freire przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28​
Pozostałe:
170 lbs.: Charlie Brenneman pok. Amilcara Alvesa przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
135 lbs.: Chris Cariaso pok. Willa Campuzano przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28​
Szczerze nie oglądałem gali, ale najważniejsze, ze praktycznie wszystko co opisałem weszło. Cody nie poprawił swojego rekordu Jak obejrzę kilka walk napisze oś od siebie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Da zainteresowanych dziś o 19 będzie powtórka na Orange Sport. Kto nie ma to pewnie gdzieś linki znajdzie na necie. A jak nie to jest taka strona co szybko wrzucają walki z UFC i już są wrzucone z tej nocnej , z tego co widzę kilka jest dodanych. ????
http://www.mma-core.com/
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Miałem chwilę czasu, więc obejrzałem 4 walki, te które mnie najbardziej interesowały. Długo trwała tylko jedna walka, reszta kończyła się już w pierwszej rundzie. Dla mnie najważniejsza jest skuteczność i mogę stwierdzić, że ta gala mnie nie zaskoczyła. Przewidziałem kilka walk, nawet trafił kurs 6. Oby utrzymać formę do następnej 126 już gali UFC. Tak więc kilka słów o pojedynkach:
Evan Dunham (11-1) vs. Melvin Guillard (26-8-2)
Widać, że to co mówi Melvin, to robi. Bardzo pracowity człowiek i ciężką pracą może osiągnąć to co sobie zaplanował. Jednak przed nim daleka droga. Faworytem w tej walce nie był, a udowodnił, że bić się potrafi. Techniki bokserskie i kombinacje ruchowe na wysokim poziomie. Evan za wszelką cenę dążył do walki w parterze. Obawiał się jego stójki tak jak się spodziewałem. Jednak Guillard przygotował się na taki scenariusz i świetnie się bronił przed obaleniami. Trafił kilka razy, i kolanem zakończył walkę. Udało się trafić fajny kurs i z tego się cieszę.
Yves Edwards (39-16-1) vs. Cody McKenzie (12-0)
Walka zakończona gilotyną tylko, że Edwards ją wygrał he. Pisałem przed walką, że fajnie by było jak by po raz 12 Cody poddał swojego przeciwnika w ten sposób, a zginął z własnej broni. McKenzie nie ma w ogóle techniki bokserskiej, jego uderzanie, atakowanie jest kiepskie. Wygląda i porusza się jak jakiś ćpun na ostrej bombie ;) Yves zdominował go rękami, nogami, a nawet w parterze kończąc walkę gilotyną. Owszem Cody widać umiejętności zapaśnicze ma niezłe, ale żeby osiągnął sukces w UFC potrzeba uniwersalnego zawodnika, który potrafi wszystko zrobić. Rzucanie się na nogi i robienie fikołków nic mu nie da. Ciężko będzie mu się utrzymać w tej organizacji.
Matt Mitrione (3-0) vs. Tim Hague (12-4)
Zastanawiałem się już wcześniej co Tim Hague robi jeszcze w UFC? Pożegnał się mam nadzieję z kibicami w Octagonie. Zero pomysłu na walkę, tylko i wyłącznie obrona. Matt za to wiedział co robi i rozbijał Tima jak chciał. Jestem ciekaw czy dostanie szansę walki z Nelsonem. To byłby dla niego prawdziwy test. Najważniejsze, że dał zarobić.
Patrick Barry (5-2) vs. Joey Beltran (12-4)
Barry wygrał tą walkę, ale niczym mi nie zaimponował. Przez większą część walki pojedynek był wyrównany. Jeśli Patrick liczy, że jego nogi będą dawały mu zwycięstwa jest w błędzie. Owszem ma siłe w tych nogach, ale obrona tragiczna. Dostał kilka razy od Joeya który moim zdaniem był bardziej aktywniejszy w tej walce. Patrick nie pokazał czego się nauczył od Brocka Lesnara, ale jak na tą chwilę również nie wróżę mu nic dobrego.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Evan Dunham (11-1) vs. Melvin Guillard (26-8-2)
Dunham zaskoczył mnie in minus , przyjął dużo mocnych ciosów, chyba już przed walką uznał, że wygrał starcie.
A Melvin rozegrał to po mistrzowsku.
Niepotrzebnie typowałem tą walkę. Tutaj mogło sie zdarzyć wszystko, obaj fajterzy są super niebezpieczni i mogli zakończyć walkę w różny sposób przed czasem jak i szachować się do konca meczu i czekać na decyzje sędziów.
Brawo Snoopy, że &quot;zawężenie&quot; typowania tylko do KO Melwina albo submission Evana

Matt Mitrione (3-0) vs. Tim Hague (12-4)
Tutaj wszystko zgodnie z przewidywaniami.
Hague jest za cienki na UFC a jeśli zestawią Mitrone z Barry&#39;m to postawie na Barry&#39;ego. Myśle, że Mitrione mimo wszystko nie da rady vs jakiś b.dobry uderzacz czy zapaśnik.

Patrick Barry (5-2) vs. Joey Beltran (12-4)
Barry prawie połąmał nogi Beltrama. Gdyby miał instynkt zabójcy to powinien był tą walkę skonczyć dużo wcześniej.

Yves Edwards (39-16-1) vs. Cody McKenzie (12-0)

UFC to za wysokie progi dla McKenzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom