>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night: Fight for the Troops 2: Dunham vs Guillard

Status
Zamknięty.
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
To dobrze świadczy o Melvin Guillard , że gada z pokorą i docenia klasę Dunhama.
Wygląda na to, że bedzie miał dobry game plan i nie będzie sie ładował Dunhamowi do gardy.
Z kolei nie sądze,żeby Dunahaim dał sie znokautować. To jest taki zawodnik , który chyba nie idzie na wymiany.
W walce trzy rundowej postawiłbym na over, przy jakimś dobrym kursie.
Chyba rzeczywiście to drobniaki można stawiac jedynie.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Kurs 3.18 na Mckenziego ??? Trzeba będzie nieźle przeanalizować jego umiejętności w stójce gdyż nie ruszyć takiego prezentu to wstyd ????
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Kurs 3.18 na Mckenziego ??? Trzeba będzie nieźle przeanalizować jego umiejętności w stójce gdyż nie ruszyć takiego prezentu to wstyd ????
McKenzie stójke ma tragiczną ????
Ale ma ładną technike sprowadzeń do parteru i jest gilotynowym geniuszem , haha
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Faktycznie z kursem to chyba lekko przesadzili. Można delikatnie spróbować, bo widać, że McKenzie potrafi walczyć. Jego wynik 12-0-0 mówi sam za siebie, do tego można dodać, że 11 walk wygrał przez gilotynę. Niby jak do tej pory nie walczył z zawodnikiem z wysokiej półki, ale czy Yves do nich należy ? Nie sądzę, oprócz doświadczenia niczym specjalnym się nie wyróżnia. Ma już swoje lata, natomiast Cody młody 23letni zawodnik który może zrobić naprawdę dużą karierę w UFC. Jednak w sobotę musi udowodnić, że umiejętności jakie posiada przełoży na co raz lepszych zawodników. Fajnie by było gdyby zakończył walkę przez gilotynę ;) Ja biorę ten kurs i się nie zastanawiam jednak ze stawką nie będę szalał, ze względu na brak środków na koncie.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Nie ma co czekać na ważenie.
Ten typ wydaje mi sie najlepszy i taki najbardziej &quot;naturalny&quot;

265 lbs.: Matt Mitrione (3-0) vs. Tim Hague (12-4)
Under 2,5 rundy✅
1.71 w 5dimes i Sportbet
5/10

Spotyka sie dwóch uderzaczy. Zawodnicy lubią stójkę i dobrze biją.
Przewiduje, że Mitrione znokautuje Hague , który gorzej uderza i ma dziwne chwile przestoju.
Istnieje też możliwość, że Hague mocno trafi Mitrione. Ma do tego potencjał.
Na jakiś stoppage przy ground and pound też sie nie obraże
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
ZDARZENIE: 265 lbs.: Patrick Barry (5-2) vs. Joey Beltran (12-4)

CZAS: 2011-01-23 02:00

TYP: Patrick Barry win in round 1⛔

BUKMACHER,KURS: 3.5 /sportingbet/

STAWKA: 3/10

ANALIZA:

Patrick Barry to zawodowiec z K1. Joey Beltran to utalentowany uderzacz. Lubi uderzać i ma do tego dryg. Ale nie wyobrażam sobie, żeby dał radę w walce na pięści profesjonaliscie. Wszelkie próby prowadzenia walki w stójce mogą się skonczyć szybko dla Beltrana.

Barry na 7 walk zarejestrowanych przez sherdoga wygrał w pierwszej rundzie 4 walki. Kurs 3,5 jest wspaniały na tak prawdopodobne zdarzenie.

Barry ostatnio przybrał na masie, trenował z Brockiem Lesnarem, są to dodatkowe atuty , które przemawiają za dążeniem do szybkiego rozstrzygnięcia.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Barry jeśli ma pokonać swojego przeciwnika to tylko przez KO,ale czy w pierwszej rundzie ? Już gdzieś czytałem, że podczas ostatniej walki z CroCopem miał problemy pod koniec walki z kondycją. Tym bardziej teraz jak przybrał dużo na wadzę ten problem znów może się pojawić. Jednak umiejętności bokserskie oraz kopnięcia wskazują, że ten pojedynek może szybko się zakończyć przez KO. Jeśli Beltran również woli walkę w stójce jest na straconej pozycji, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie przejście do parteru. Tam nie wiadomo jak zaprezentuję się Patrick, czy Brock go czegoś nauczył i czy wykorzysta to w najbliższej walce. Jednak kurs jest wart ryzyka choć równie dobrze KO może być w drugiej rundzie. Ja jednak wole bezpieczniej zagrać i postawić wygraną Barry&#39;ego po kursie 1.40
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Stacja Orange sport pokazuje gale UFC. Z tego co wiem tą również będą transmitować, ale nie wiem czy na żywo. Oprócz tego w sieci na pewno będzie dostępna, wystarczy dobrze poszukać.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Dla sportu obstawie walke wieczoru ale przyznam sie,że bez większego przekonania.
Tu sie zdarzyć może duzo.

155 lbs.: Evan Dunham (11-1) vs. Melvin Guillard (26-8-2)

Ciężki pojedynek to wytypowania.
Dunham ma super mocny parter ale i dobry boks.
Guillard jest silnijeszy fizycznie i chyba grożniejszy w stójce od Dunhama.
Dunham będzie boksował i starał się przy nadążającej okazji sprowadzić walkę do swojego królestwa-parteru.
Guillard będzie tego świadom . Będzie &quot;rwał&quot; walkę, starał się mocno uderzać, w jakiś sposób akcentowac swoje akcje, może poprzez obalenia ale bez prób kończenia akcji w parterze, ewnetualnie jakieś zachowawcze ground and pound.
Istnieje możliwość jakiegoś KO/TKO zarowno z jednej, jak i drugiej strony ale nie sądze, żeby to byłą wojna w stójce, raczej, będzie, wiecej &quot;czajenia się&quot;
Dunhamowi może się udać sprowadzić walkę do parteru i tam skończyć Guillarda przez submission ale wydaje mi się , że Murzyn jest świadom tego, że parteru musi unikać. Jest silniejszy fizycznie i trudno będzie go tam sprowadzić. Ewentualnie w stójce , w zwarciu może wejść za plecy Guilardowi.
Walka będzie 3 rundowa, walka wieczoru ale nie o pas mistrzowski ( te walki trwają 5 x 5 minut)
Ze względu na value , biore:


Mój typ:
Over 2.5 rundy⛔
kurs i buk: 2.2 w Pinancle
3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Rani Yahya vs. Mike Thomas Brown 2 1.33 ⛔
Brown to zawodnik który moim zdaniem jest lepszy od swojego przeciwnika w parterze jak i stójce.Na swoim koncie ma 2 wygrane z mocnym Urijah Faberem.Dla Yahya jest to walka o być albo nie być w UFC gdyż ma 2 ostanie walki przegrane i chyba jednak będzie musiał szukać sobie nowej organizacji gdyż nie wieże w to że w tej walce odniesie zwycięstwo.

Patrick Barry vs. Joey Beltran 1 1.49 ✅
Barry dużo ćwiczył z Lesnarem techniki zapaśnicze(a wiadomo że Lesnar zapaśnikiem jest wyśmienitym) i moim zdaniem będzie to miało ważne znaczenie w tej walce gdyż Beltran w parterze radzi sobie kiepsko ratuje go tylko dobre uderzenie z obu rąk ale czy to wystarczy na świetne niskie kopnięcia,silne ciosy i doszkolony parter Barrego moim zdaniem nie i Barry wygra prze KO bądź TKO.
DaMarques Johnson vs. Michael Guymon 1 1.83 ✅
Dwóch nazwijmy to średnio bijących fighterów,walka bardzo trudna do wytypowania.Michael to dobra stójka i średnie zapasy za to Johnson to super uderzenie z obu rąk i moim zdaniem lepszy parter ale brak większego myślenia w ringu.Walka będzie się zapewne toczyła przy dużej wymianie ciosów którą wygra Johnson.
Rozpiska gali jest bardzo słaba jak nie jedna z najgorszych w UFC.Co w głównej karcie robią tacy zawodnicy jak Tim Hague,Joey Beltran,Matt Wiman czy też George Roop?Czym oni zasłużyli aby walczyć na głownej karcie?Nie mam bladego pojęcia i nie obchodzi mnie to że jest to gala Fight Night ale danie takich zawodników to śmiech na sali,czy nie ma na innych talentów w UFC?Już bardziej mnie interesuje pokazywana na Facebooku walka Yves Edwards vs Cody McKenzie gdzie Edwards będzie sporym wyzwaniem dla ,,muszkietera&#39;&#39; Codyego.I na koniec chciał bym powiedzieć że gala może być bardzo dobrym widowiskiem gdzie będzie dużo nokautów ale nie oszukujmy się po UFC oczekuje się także czegoś lepszego widowiska i najlepszych fighterów w MMA.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Nie 2 jak informowaliśmy wcześniej ale aż 4 walki będzie można obejrzeć w pełni legalnie i co lepsze za darmo na fanowskiej stronie UFC. Do wcześniej zapowiadanych walk Edwars vs. McKenzie i Guymon vs. Johnson organizacja dorzuciła walki Mike Brown vs. Rani Yahya i Waylon Lowe vs. Willamy Freire

PRELIMINARY CARD (Facebook.com/UFC):
Yves Edwards vs. Cody McKenzie
Mike Guymon vs. DaMarques Johnson
Mike Brown vs. Rani Yahya
Waylon Lowevs vs. Willamy Freire
Aby je obejrzeć wystarczy mieć założone konto na Facebooku, wejść na stronę http://www.facebook.com/ufc oraz nacisnąć przycisk Lubię To

Walki będą w zakładce“Free Prelims”
I super wiadomość ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Orange sport nie daje live ufc dzis ???? .Ale się zawiodłem
no bez Jurasa i Janisza będzie się ianczej oglądało , ale i po angielsku spokojnie można obejrzeć , to nie ma co narzekać ;) Z tego co widze linków jest sporo to można przebierać , nic aby czekać :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Jak znajdziesz jakiś dobry link i wrzucisz go na pw lub na forum to bede bardzo wdzieczny.
Szkoda, ze orange nie pokazuje tych walk.Po ostatniej walce Dunhama jestem jego fanem! ????
Na walke Barrego tez czekam z niecierpliwoscią.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
4 walki będzie można obejrzeć w pełni legalnie i co lepsze za darmo na fanowskiej stronie UFC. Do wcześniej zapowiadanych walk Edwars vs. McKenzie i Guymon vs. Johnson organizacja dorzuciła walki Mike Brown vs. Rani Yahya i Waylon Lowe vs. Willamy Freire

PRELIMINARY CARD (Facebook.com/UFC):

Yves Edwards vs. Cody McKenzie
Mike Guymon vs. DaMarques Johnson
Mike Brown vs. Rani Yahya
Waylon Lowevs vs. Willamy Freire

Aby je obejrzeć wystarczy mieć założone konto na Facebooku, wejść na stronę http://www.facebook.com/ufc oraz nacisnąć przycisk Lubię To

Walki będą w zakładce “Free Prelims”
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Mam nadzieje ze P. Barry nie przegra, rowniez Dunham powinien wygrac.
Jak byscie mieli jakis dobry link to podawac, bo jeszcze nie szukalem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom