>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Fight Night 57: Edgar vs. Swanson - 22.X

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik


  • Rozpoczęcie: 2014-11-22 23:00
  • Miejsce: Frank Erwin Center, Austin, Texas, USA

Walka wieczoru

  • 145 lbs.: Frankie Edgar (16-4-1) vs. Cub Swanson (21-5)

Karta główna

  • 155 lbs.: Bobby Green (23-5) vs. Edson Barboza (14-2)
  • 125 lbs.: Brad Pickett (25-9) vs. Chico Camus (14-5)
  • 265 lbs.: Jared Rosholt (11-1) vs. Alexey Oleinik (49-9-1)
  • 125 lbs.: Joseph Benavidez (20-4) vs. Dustin Ortiz (14-3)
  • 155 lbs.: Matt Wiman (15-7) vs. Isaac Vallie-Flagg (14-5-1)

Pozostałe

  • 265 lbs.: Ruslan Magomedov (12-1) vs. Josh Copeland (9-0)
  • 155 lbs.: Yves Edwards (42-21-1) vs. Akbarh Arreola (22-8-1)
  • 185 lbs.: Luke Barnatt (8-1) vs. Roger Narvaez (6-1)
  • 115 lbs.: Kailin Curran (3-0) vs. Paige VanZant (3-1)
  • 145 lbs.: Doo Ho Choi (11-1) vs. Juan Manuel Puig (11-3)
  • 155 lbs.: James Vick (6-0) vs. Nick Hein (11-1)

Walką wieczoru będzie 5-cio rundowy pojedynek między Frankie Edgarem i Cubem Swansonem który to zapewne wyłoni pretendenta o pas .
Przed walką wieczoru zobaczymy pojedynek w wadze lekkiej między Bobby Greenem a Edsonem Barboza i zapowiada się on na prawdziwą wojnę. W kategorii muszej zmierzą się Joseph Benavidez i Dustin Ortiz natomiast Matt Wiman po ponad półtorarocznej przerwie podejmie Isaaca Vallie-Flagg’a.

Dla mnie pewniakiem gali jest Magomedov o którym pisałem jak debiutował , na 99% powinien rywala ( miernota ) skończyć przed czasem . Również Benavidez kurs 1.25 ( numer 2 w rankingu ) nie powinien mieć większych problemów ze zwycięstwem .
Bardzo interesujący wygląda też
Doo Ho Choi mistrz japońskiej organizacji DEEP . W 2013 roku numer 2 najlepszych prospektów
Będąkursy na undercard będzie się myślało ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Bardzo ciekawa gala, bez analizy i zaglądania do kursów widzę Barnatta, Benavideza, może Barboze i Edgara. A całkiem szczerze najbardziej ciekawi mnie starcie Rosholta z Oleinikiem. Jared Rosholt ma całkiem dobrą serię, ostatnio pojechał Soę Paleleia, Oleinik fenomenalna seria poddań, również w debiucie w UFC piękne poddanie. Paradoksalnie nie zdziwi mnie jeśli ktoś po tej walce znajdzie się o krok od walki o pas w wadze ciężkiej. Taki mamy klimat że brakuje sensownych pretendentów. A Oleinik ze swoim stylem zestawiony z Mirem czy Barnettem to byłyby coś interesującego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Ruslan Magomedova - 1.48 ✅ - 5Dimes /1.51✅ - pinnacle
easy win
Dla mnie to pewniak . Pisałem o nim jak debiutował tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-fight-night-41-mousasi-vs-munoz-31-05-2014-a-107803.html#post4521312
Wbijac i poczytać bo powtarzać się nie będę ;)
Jego tytuły
World kickboxing champion in K-1 rules, two-time World Champion in the Universal Fight, European Champion in K-1
Rywal
Josh Copeland zwykły no name , obijający do tej pory innych leszczy na podwórkowych galach .
Przewaga w stójce w i technice jej wykonywania dosyć spora nie mówiąc już o kickboxingu bo w tym Ruslan go połyka na śniadanko identycznie ma się sprawa na ziemi .
Walka jego są na YouTube mozna zobaczyć co sobą prezentuje i jeszcze jedno to zawodnik z kondycją na jedna rundę później pływanko w basenie .
Dla mnie na 99% Ruslan go kończy przed czasem i dla mnie to bank gali .
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Kto się szykuję do strzału na Magomedowa, to na betsafe - jest też kurs 1,48
(z tego co przeglądałem to obecnie najwyższe)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jared Rosholt - Alexei Oliynyk

Próbuję kolejny raz over rundowy. Liczę głównie na Jareda, który prezentuje bardzo nudny ale jednocześnie efektywny styl walki. Obala, leży na rywalu i punktuje. W taki sposób pokonał Daniela i Hulka Paleleia. Nie sądzę, by ot tak nagle zmienił styl walki.
Tym razem naprzeciwko niego stanie sambista, gość który lubi i który umie poddawać na wiele sposobów. Co prawda Jared jeszcze z takim zawodnikiem nie walczył, ale myślę, że jego styl i umiejętności zapaśnicze pozwolą mu przetrwać 1. rundę. Bo nie spodziewam się, by Rosholt miał wygrać inaczej niż przez decyzję sędziów. Póki co 100% takedown defence, w tym pojedynku pewnie ta statystyka spadnie, ale wystarczy 5 minut i typ siedzi. Myślę że gra warta ryzyka.
over 1.5 rundy ⛔
1.53
Przed walką z Paleleiem też niewielu wierzyło w Jareda, a ten perfekcyjnie wyłączył wszystkie atuty Hulka. Myślę że tym razem może być podobna historia, dlatego za drobne również:
Rosholt by decision ⛔
3.0
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Luke Barnatt 1.32 ⛔⛔⛔ niejednogłośna porażka, ale styl żenujący ????

Kolejny stary znajomy z TUFa 17. Miał walczyć z kimś mocnym, ale w ostatniej walce przegrał z Sean&#39;em Stricklandem. Tyle że tamtą porażkę widzieli jedynie sędziowie, to była jednostronna dominacja ze strony pana Barnatta. Po tamtej &quot;porażce&quot; uznał że nadchodzi czas na zmiany i rozpoczął treningi m.in. z Dominickiem Cruzem. Rywal? Niezły zawodnik, ale w debiucie w UFC został bez problemu pokonany przez Patricka Cumminsa. To powinna być pewna wygrana ze strony zwyczajnie lepszego zawodnika, Luke&#39;a Barnatta. Co zadecyduje o jego wygranej? Świetne warunki fizyczne i zapasy, a te są po stronie Luke&#39;a. To bardzo zdolny zawodnik który nie przestaje się rozwijać i jest dla mnie takim 95% pewniakiem.
Joseph Benavidez 1.23 ✅✅✅
Wiadomo że po takich kursach nie ma sensu grać typów, ale jeśli Benavidez przegra, będzie to dla mnie sensacja roku. Ortiz jest tak beznadziejnym zawodnikiem, który ma więcej szczęścia niż rozumu, że nie ma prawa tego wygrać. A Benavidez? Wcześniej czy później powinien dostać kolejną walkę o pas. Jeśli Ortiz sprawi kolejną sensacje, trzeba będzie go nazwać fenomenem, bo nie reprezentuje sobą żadnego poziomu, a Benavidez to absolutny światowy top.
Paige VanZant 1.65
✅✅✅


Jeśli o jakiejś dziewczynie urodzonej w 1994 roku (!!!) jest głośno po zaledwie 4 walkach w karierze, i mówi się o niej jako o potencjalnej topowej gwieździe UFC, to z pewnością warto przyjrzeć się jej osobie. Pani Paige ma właściwie wszystko żeby zostać gwiazdą UFC. Jest bardzo ładna, trenuje w teamie Alpha Male, jest niesamowicie sprawna fizycznie, bardzo szybko się rozwija, ma dobrą technikę, bardzo dobre zapasy co samo w sobie jest już wyczynem u kobiet. Miała być jedną z czołowych zawodniczek trwającego TUFa, który wyłoni mistrzynie nowej kategorii wagowej w UFC. Nie mogła niestety brać w niej udział ze względu na zbyt niski wiek. Mimo braku angażu w TUFie, od początku było praktycznie przesądzone że trafi do UFC. Rywalka? Dobra stójka, rozsądna, ledwie 3 lata starsza. Od razu ostrzegam, nie traktowałbym tej walki jako pewniaka!!! VanZant to jeszcze nastolatka, która mimo olbrzymiego talentu może nie udźwignąć pokładanych w niej nadziei. Mimo to, warto zwrócić uwagę na jej osobę, także w kontekście kolejnych jej walk w UFC.
Edson Barboza 1.83 ✅✅✅
Ostatnio typowałem 2 razy porażki Edsona który jest jednym z moich ulubionych zawodników w UFC. Z Cerrone przegrał, z Dunhamem wygrał. Green to dla niego spore wyzwanie, ale czuje że sobie poradzi. Poprawił znacznie defensywne zapasy, i mimo iż Green jest twardym rywalem i pewnie nie da się skończyć przed czasem, to jakoś nie chce mi się wierzyć że zyska przewagę w oczach sędziów.

Co do Rosholta i Magomedova olewam bo to ciężka, gdzie poziom od paru lat jest żenujący i jeden przypadkowy cios robi całą walkę ????
ale gdybym musiał, postawiłbym na 2 niespodzianki, Copelanda i Oleinika.
Rosholt nie jest jakimś wybitnym zawodnikiem ale ma niezłe zapasy co na wielu zawodników wystarczy. Tyle że sprowadzenie do parteru Oleinika to bardzo ryzykowny pomysł. Od dłuższego czasu w każdej walce był skazywany na porażkę, a wykręcał ładne poddania. Wcale nie zdziwi mnie jak drewniany Rosholt sprowadzi go do parteru, a Oleinik wykorzysta jego jakiś głupi błąd i podda.
Co do Magomedova i Copelanda, ani jeden ani drugi mnie nie przekonują. Magomedova doskonale pamiętam z debiutu w UFC gdzie wypadł beznadziejnie, dostał pare ciosów od zwykłego parterowca. Krzyż mu na drogę, niech dalej wygrywa, ale złamanego grosza osobiście nie zaufam komuś takiemu. Copeland podobnie siła razy gwałt, leci przed siebie, rzuca ciosami na oślep. Kto pierwszy trafi mocniej rywala ten wygra.

PS. Paige, tylko nie spier#### swojego talentu :rolleyes:


https://www.youtube.com/watch?v=qfV0ZJwVeh4
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macio106 157,5K

macio106

Znawca - MMA
Kailin Curran (3-0) vs. Paige VanZant (3-1)⛔Paige VanZant pok. Kailin Curran przez TKO (uderzenia w parterze), rd. 3 (2:54)
Typ:1

Ja tutaj obstawiam inaczej niż Napoleoni ponieważ Kailin Curran ma o wiele bogatszą karierę amatorską i do tego ma kondycje na pełne trzy rundy. Pokonała bądź co bądź słabą, ale doświadczoną Emi Tomimatsu. Jej atut to na pewno dobre kopnięcia, ale za to ma totalny minus jakim jest brak gardy. Dla mnie jest to typowy średniak w MMA, ale z doświadczeniem. Natomiast Paige VanZant również nie ma gardy. Dowód:



Kariera amatorska uboga, w zawodowej biła słabe rywalki. Jak przyszła walka na Invicta z konkretną Tecia Torres to ją bezbarwnie przegrała. Jest młoda i trenuje w dobrym gymie, ale to za mało UFC nie podbije, ani jej rywalka również. Moim zdaniem bardziej doświadczona Kailin Curran wygra przez decyzję. Chyba że baby jak to baby pójdą na ostrą wymianę i zakończy się jakimś niespodziewanym nokautem, a przypominam ze obie nie posiadają gardy!

I na rozluźnienie miły dla oka filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=8gP1YmSsjg4#t=74

Moje Tapology:

 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Brad Pickett - 1.50⛔ - pinnacle .
Pickett dziadu czas odejść
Jeszcze jeden bet z tej gali
O Bradzie pisałem min. ostatnio tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-fight-night-38-gustafsson-vs-manuwa-08-03-2014-a-104538.html#post4301311
Jest to zawodnik który jak już przegrywa to tylko ze ścisłym topem , pozostałych innym pokonuje .
Rywal Camus to nie jest jakiś zawodnik najwyższych lub średnich lotów który też nie należy do tytanów taktyki . Stójka czy zapasy Brada ( mimo 36 lat ) stoją na wyższym poziomie , do tego dochodzi petarda w łapach jaką posiada oraz bardzo mocna szczęka .
Należy też napisać że deficyt w sile tez zdecydowanie po jego stronie . Ogromne doświadczenie z walk z najlepszymi też tutaj zaowocuje .
Typuje dosyć bezpiecznie wygraną jego przez decyzje . 91% na tapology tez stawia na niego .

I jeszcze jedno odnośnie mojego typu wyżej na Ruslana . Dla mnie to będzie jakaś pierdol... bzdura jeżeli ktoś tak nieokiełzany jak Copeland sprawi niespodziankę i go pokona . Dwa a nawet jeden kop na ryj i go nie będzie . Nie dopuszczam do siebie że Ruslan tutaj uwali .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

Z racji braku czasu, wrzucam po prostu to co na ten moment wydaje mi się ciekawe (według aktualnych kursów z Betsafe)
Barnatt 1.32 ⛔⛔⛔ fatalny Barnatt ????
Benavidez 1.23 ✅✅✅
Vick 1.48 ✅✅✅
VanZant 1.67 ✅✅✅
Pickett 1.47 ⛔⛔⛔
Barboza 1.83 ✅✅✅
Oleinik 2.75
✅✅✅
Co do VanZant i Magomedova, jak widać po tapology, również uważam że Rosjanin wygra to starcie. Ale zwyczajnie, po tak beznadziejnym występie jak jego debiut w UFC, osobiście nie uważam go za wartego zaufania i pakowania w niego kasy. A o VanZant ostatnimi dniami wyczytałem setki debilnych analiz, w czym przoduje nasze rodzime MMARocks (panom ostatnio 75% typów uwaliło, teraz czytając to co tam piszą będzie podobnie). Teksty że jest beznadziejna bo ma tylko 4 walki zawodowe, a wszystko zawdzięcza ładnej twarzy? Rose Namajunas ma bilans 2-1, mówiono o niej to samo, a w trwającym TUFie wyrasta na jedną z faworytek. Racje po części ma Macio, to jest starcie dwóch młodych i nieprzewidywalnych zawodniczek. Tyle że nie wiem czemu nikt nie zwraca uwagi na to że Paige ostatni raz walczyła 19 miesięcy temu, a od tamtej pory trenowała w Alpha Male, szlifowała zapasy i parter, chwalili ją trenujący z nią Uriah Faber, TJ Dillashaw czy Chad Mendes. Czy wygra, jak wspominałem wcześniej ciężko ocenić, bo równie dobrze może nie wytrzymać presji, ja ufam w to że rok treningów w prawdopodobnie najlepszym obecnie teamie MMA na świecie przyniesie swoje żniwo.


PS. Wrzucam filmik na YT z fragmentem debiutu Magomedova. Facet ma dobre kopnięcia, ale nic specjalnego moim skromnym zdaniem w pierwszej walce nie pokazał, a już na pewno nie na tyle żebym widział w nim dużego pewniaka, co więcej wyłapał ładne kolano od Pesty. Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie i swoje spostrzeżenia, ja ufam VanZant, Barbozie i Barnattowi, Pudzian Magomedovowi, aborys Swansonowi. to ten cham Greenowi, macio Curran, a marqs3lby Rosholtowi, kto nas zawiedzie, już niedługo się przekonamy, powodzenia dla wszystkich ????
https://www.youtube.com/watch?v=rdLI8zzHfPc
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aborys 52

aborys

Użytkownik
Cub Swanson
2,62 Unibet
Soczyste value (niedawno ponad 3 - ale tak to jest jak się nie obstawiam przed ważeniem), kurs ciągle spada. Dlaczego Cub? - bo to jest jego wielki czas, ma olbrzymią motywację, jest bardziej kreatywny, nie tylko w stójce, co raz lepiej broni obaleń, zrobił niewiarygodny postęp od czasu zakończenia WEC, 6 wygranych z rzędu (ostatnie 4 z zawodnikami z pierwszej 15 Featherweight) ...no i ma powera w łapie!
Frankie na pewno już tak nie błyszczy, dobry chłop - swoje już zrobił, niestety nie widzę u niego żadnego progresu od jakiegoś czasu, po zejściu z kategorii lekkiej nie wyróżnia się tak bardzo szybkością jak wcześniej, do tego wątpliwa szczęka (która ma podobno opinię szybko się regenerującej ???? - nie w tym przypadku). Moim zdaniem Frankie zobaczy więcej gwiazdek niż w walce z Maynardem, nie raz będzie naruszona, tym bardziej że nie przypominam sobie żeby ostatnimi laty bił się z tak mocno bijącym rywalem.
Za drobne pogram również Cub przez KO, TKO, DQ
5,25 Unibet
Liczę, że taktykę narzuci bardziej ofensywną niż wcześniej, rzuci się na rywala od pierwszych minut i będzie szukał zakończenia, ponieważ nie będzie ryzykował dojścia do decyzji ... aloha

Edit:
Podwajam stawkę na zwycięstwo Cuba, tym bardziej, że Unibet robi fajne prezenty (obecny kurs 2,8) .... wszystko na ziemi i niebie mówi mi, że nie może być tej nocy inaczej
a i dla relaksu artykuł .. http://uk.ufc.com/news/Cub-Swanson-Quest-for-Respect
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
BOBBY GREEN
2,00 unibet ⛔

Grałem przeciwko Bobby&#39;emu z walce z Pat Healy wtedy uyebałem, grałem ostatnio przeciwko niemu z Josh Thomson&#39;em również uyebałem. Tym razem nie uyebie bo zagram na Bobby&#39;ego, wiem to ciężki typ, ale uważam że godny uwagi.
Bobby to kapitalnie pracujący na nogach counter, jest piekielnie szybki i świetnie balansuję ciałem, jego bronią są proste, długi zasięg ramion sprawia że jest niebezpieczny na krótkim dystansie, a jego bokserskie akcje i balans, sprawiają wrażenie wytrawnego boksera.
Bobby ośmiesza rywali, drwi z nich i podłudza, podczas walki prowadząc z nimi konwersacje, a w walce z J. Thompson&#39;em w 3rd Bobby wyszedł do w stylu Machidy ????
Ma 8 wygranych z rzędu, 4 w Strikeforce i 4 w UFC, tam pokonując po kolei J. Volkmana, J. Krause, P. Healy i J. Thomson.
Bobby to mistrz federacji KOTC, tam pokonał dobrze znanego D. Cruickshanka i R. Legere Junior (obu przed czasem).
Uważam że Bobby jest bardziej wszechtronniejszy niż Barboza, jest nieobliczalny, walczy z obu pozycji, ma lepsze zapasy, a to one mogą stać się tu kluczem do wygranej, do tego bardzo szczelna garda (71%), obrony obaleń (77%).
Co do Barbozy to twardy skurwiel, chyba najmocniej kopiący loły w UFC.
Krótko reasumując stawiam na Bobby&#39;ego który w przeciwieństwie do brazylijczyka nie pokazał jeszcze słabych stron.

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale nie mogę się doczekać walki wieczoru. Czuję, że to będzie niesamowita walka, podobna do Aldo z Mendesem. Mam nadzieję, bo zapowiada się fantastycznie. Nie mam tutaj swojego faworyta, lubię obydwu zawodników, niech po prostu po fantastycznej walce wygra lepszy ????
Dzięki &quot;wspaniałej&quot; postawie Śląska Wrocław dziś zmuszony jestem zagrać jeden kupon zamiast dwóch, które planowałem. Miałem w planach:
#1
Barnatt ⛔ + Benavidez ✅ = 1.56
#2
Magomedov ✅ + Rosholt-Oleinik over 1,5 rund = 2.16
A tak, muszę złączyć te dwa kupony w jeden. Gram Barnatta, Benavideza i over Rosholta z Oleinikiem. Magomedov może wygra, ale pamiętam go z walki z Pestą i trochę mnie rozczarował. Życzę Pudzianowi i wszystkim by wygrał, ale ja odpuszczam.
Podsumowując ja gram taki tripel
Barnatt ⛔ + Benavidez ✅ + Rosholt-Oleinik over 1,5 rund = 2.34
Pierwsza dwójka opisana, zdecydowani faworyci swoich walk natomiast over Rosholta to już mój wkład własny. Są argumenty popierające ten typ, chociaż oczywiście jak to napisał Napoleoni - w wadze ciężkiej różnie to bywa.
Powodzenia wszystkim, oby ta gala przyniosła profity.
Tapo:


edit: To ten cham, nie wiem czy widziałeś ale po takiej lekturze ja bym Greena nie ruszał. Jeżeli myślami jest gdzie indziej niż w oktagonie, to nie wróży najlepiej.
http://bleacherreport.com/articles/2273423-ufc-lightweight-bobby-green-hints-at-retirement-after-ufc-fight-night-57
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Zapowiada się zajebista gala. Uważam tak tym bardziej, iż myślę, że będzie to gala underdogów. Wielu takich rzuca się w oczy na dziś. Wiadomo, nie wszystko do grania, ale z góry radziłbym uważać na granie po niskich kursach zawodników takich jak Benavidez, Edgar, Rosholt czy Magomedov. Możliwe, że nawet wszyscy z nich wygrają, ale kursy na nich są strasznie zaniżone i jak dla mnie w każdej z tych walk bardzo możliwa jest niespodzianka.
Ogólnie gala zapowiada się fantastycznie, jednak jeśli grać to raczej nie za wielkie stawki.
Ja planuje pójść dziś w stronę Greena, gdyż uważam go za niewielkiego, ale jednak, faworyta, a kurs na jego zwycięstwo wynosi już 2,22. Jest bardziej wszechstronny, ma zajebisty ciąg zwycięstw i myślę, że wypunktuję groźnego w stójce, ale jednak niepewnego Barboze.
Zagram też na Vicka, który dobrze radził sobie w TUFie, gdzie pokonał niezłych zawodników, do tego ma dużo lepsze warunki od Niemca, który co prawda dobrze obala, ma mocny cios, ale niewiele poza tym.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

Paige ???? Dawno nie widziałem (nigdy?) zawodniczki która w niecałe 3 rundy trafia rywalkę ponad 200 razy (dla porównania Aśka Jędrzejczyk w ostatniej walce 55 ciosów) :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Trzeba szczerze przyznać że jak na walkę kobiet, w dodatku młodych i debiutantek to walka była naprawdę ciekawa. Już pomijam uda i pupy ???? ale podobały mi się uderzenia kolanami. Póki co gala nie rozczarowuje, oby tak dalej.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
No Pudzian chyba nie byłeś pod wrażeniem walki z Pestą? Tutaj zupełne przeciwieństwo, pewnie wtedy zjadła go trema, dziś na luzie wygrał. Gratulacje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom