>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Fight Night 57: Edgar vs. Swanson - 22.X

Status
Zamknięty.
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Dla mnie na 99% Ruslan go kończy przed czasem i dla mnie to bank gali .
Co do VanZant i Magomedova, jak widać po tapology, również uważam że Rosjanin wygra to starcie. Ale zwyczajnie, po tak beznadziejnym występie jak jego debiut w UFC, osobiście nie uważam go za wartego zaufania i pakowania w niego kasy
Ja byłem pewien Barnatta na 95%, Ty Pudzianie wygranej przed czasem dla Ruslana na 99%, wygrałem ???? A tak serio, nie wiem po co te uszczypliwości, nawet w tapology stawiałem na decyzje dla Magomedova, co nie zmienia faktu że nadal uważam wagę ciężką za nie przewidywalną, a Rosjanina za niewartego pakowania w niego kasy. Nie lubisz i nie chcesz robić tapology, to nic złego, ale nie ogarniam po co marudzenie po gali, po walce każdy jest mądry , po to jest to tapology żeby mieć jakieś przełożenie na 11 walk, a nie po walce mówić &quot;ja nic o tym nie pisałem przed galą, ale przecież to było pewne, jak mogliście grać inaczej&quot;. Anyway, kciuki za Benavideza i będzie dobrze

PS. Przecież pisząc że Magomedov nie jest dla mnie pewniakiem nie krytykuje Pudzianie Twojej wiedzy czy pomysłu, wiele razy doceniałem Twoją wiedzę o MMA ???? Ty masz styl szukania 1-2 pewniejszych walk na gali, ja mam styl wybierania 6-7 pojedynków i opisywania ich. I tak samo doceniam jak Tobie ten 1-2 wejdą, jak i nie czuje wielkiego żalu jak mi jeden czy dwa nie wejdą. Po prostu przedstawiłem swoją opinie co do umiejętności Magomedova, więc nie róbmy niepotrzebnych spin, oby każdy kto grał tą galę zarobił ;)

@crossmen, skoro napisałem że olewam te walki, to zgadnij czy na nie stawiałem? A tak jeśli już chcesz wiedzieć mam na dzisiaj postawione ostatecznie Edgar+Barnatt (czyli to nie weszło), Vick+Benavidez, VanZant, Oleinik, Pickett i Barboza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Idealne odzwierciedlenie co miał na myśli Napoleoni. Rosholt przeważał, jeden cios Oleinika i po walce. Myślę jednak, że Rosholt wciąż może namieszać w dywizji, a ta porażka to po prostu lucky punch.
Mi nie wchodzi po raz kolejny z rzędu, pora zrobić sobie przerwę od obstawiania. Powodzenia z kartą główną. Ja już jestem goły i wesoły i oglądam dla sportu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macio106 159,3K

macio106

Znawca - MMA
Mi nie wchodzi po raz kolejny z rzędu, pora zrobić sobie przerwę od obstawiania. Powodzenia z kartą główną. Ja już jestem goły i wesoły i oglądam dla sportu ????
Nie tylko tobie:grin: Ta gala totalnie na minus jedynie Magomedov uratował straty. Co do gali to na pewno wielki brawa dla VanZant bo taka ilość ciosów jest imponująca. Po tym co zobacyzłem to myślę że może namieszać trochę w dywizji o ile jej sodówka nie odbije. Szkoda że znowu Barnatt przegrał no cóż takie życie.

A co do tego tapology to jak ktoś chce to niech wrzuca a nóż komuś się uda idealnie wytypować jak niedawno Napoleoni miał 4 miejsce.;) Zawsze jest jakaś frajda, a jak komuś się nie podoba to niech to poprostu olewa.

Ps. Pudzian jednak kogoś obchodzą te Tapology bo otrzymałem już 2 pw dotyczące tego serwisem.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Walka wieczoru:
145 lbs: Frankie Edgar pok. Cuba Swansona przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:56, runda 5.
Karta główna:
155 lbs: Edson Barboza pok. Bobby Greena przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27).
125 lbs: Chico Camus pok. Brad Picketta przez niejednogłośną decyzję (29-28, 30-27, 29-28).
265 lbs: Alexey Oleinik pok. Jareda Rosholta przez KO (lewy sierpowy), 3:21, runda 1.
125 lbs: Joseph Benavidez pok. Dustina Ortiza przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27).
155 lbs: Matt Wiman pok. Isaaca Vallie-Flagg’a przez jednogłośną decyzję (29-28, 30-27, 30-27).
Pozostałe:
265 lbs: Ruslan Magomedov pok. Josha Copelanda przez jednogłośna decyzję (29-28, 30-27.3 0-27).
185 lbs: Roger Narvaez pok. Luke’a Barnatta przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28).
155 lbs: James Vick vs. Nicka Heina przez jednogłośna decyzję (30-27, 29-28, 29-28).
155 lbs: Akbarh Arreola pok. Yvesa Edwardsa przez poddanie (balacha), 1:52, runda 1.
Walki w Fight Pass:
115 lbs: Paige VanZant pok. Kailin Curran przez TKO (uderzenia w parterze), 2:54, runda 3.
145 lbs: Doo Ho Choi pok. Juana Manuela Puigę przez TKO (uderzenia w parterze), 0:18, runda 1.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Panowie, nie moge znalezc walki edgara ze swansonem nigdzie, ani nie ogladalem, jak toczyla sie walka? Kto prawdopodobnie wygralby na punkty? z gory dzieki
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Panowie, nie moge znalezc walki edgara ze swansonem nigdzie, ani nie ogladalem, jak toczyla sie walka? Kto prawdopodobnie wygralby na punkty? z gory dzieki
Edgar demolował Swansona, na punkty z pewnością Edgar wygrałby wszystkie rundy. Może to i lepiej że walka się skończyła przed czasem, przykro było na to patrzeć. 3x 50-45
Ta grafika wszystko wyjaśni:
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Gala taki średniak - dużo walk nudnych i walka wieczoru nie zachwyciła
Miałem stawiać na rosholta by decision ale na szczęście bank był nieczynny i nie mogłem przelać na unibeta
Generalnie chyba rosholt wkurzył się że nazywają go nudziarz i chciał za wszelką cenę znokautować ruska ale chyba coś mu nie wyszło ;d
moje tapology
tapology.com/ue/23135-709695.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom